صفحه 169 از 366 نخستنخست ... 69 119 159 165 166 167 168 169 170 171 172 173 179 219 269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    18

من 2 تا مدل پایه دیدم . البته از بودجه ای که برای پایه در نظر گرفته بودم قیمتشون بیشتره . ولی گفتم حالا که دارم میخرم چیزی بخرم که بیشتر به کارم بیاد و در آینده هم به دردم بخوره .
    یکی Vanguard Espod Plus 204AP به قیمت 115 تومان و یکی هم Vanguard MAK 233 با قیمت 75 تومان . البته یک پایه هم بود که 42 تومان قیمت داشت . مدلش Vanguard MK-2 هست . به نظر شما کدوم پایه مناسبه ؟ ارزش خرید داره و به قیمتش میارزه ؟ تفاوت ها اونقدر هست که مثلا 115 تومان پول بدم 204AP رو بگیرم و یا همون MK-2 با قیمت 42 تومان بهتره ؟ ممنون میشم مظر خودتون رو بگید و راهنمایی کنید .

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedgh نمایش پست ها
    من 2 تا مدل پایه دیدم . البته از بودجه ای که برای پایه در نظر گرفته بودم قیمتشون بیشتره . ولی گفتم حالا که دارم میخرم چیزی بخرم که بیشتر به کارم بیاد و در آینده هم به دردم بخوره .
    یکی Vanguard Espod Plus 204AP به قیمت 115 تومان و یکی هم Vanguard MAK 233 با قیمت 75 تومان . البته یک پایه هم بود که 42 تومان قیمت داشت . مدلش Vanguard MK-2 هست . به نظر شما کدوم پایه مناسبه ؟ ارزش خرید داره و به قیمتش میارزه ؟ تفاوت ها اونقدر هست که مثلا 115 تومان پول بدم 204AP رو بگیرم و یا همون MK-2 با قیمت 42 تومان بهتره ؟ ممنون میشم مظر خودتون رو بگید و راهنمایی کنید .
    اگر دوربین slr دارین هیچکدوم مناسب نیستن چون وزن بالایی تحمل نمیکنن و فکر میکنم مدل mk-2 جنس هد فلزی نباشه و من تجربه بدی از این قضیه دارم

بهتره مشخص کنید دوربین و لنزتون چی هستن و در چه شرایطی به 3پایه نیاز دارین تا بهتر بشه راهنمایی کرد
    ویرایش توسط iman kh : Saturday 18 August 2012 در ساعت 16:19

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    18

چون تو 3 پست قبل دوربین رو گفته بودم دوباره اشاره نکردم . FZ150 هست دوربین .

تشکر کرده
    747

چون تو 3 پست قبل دوربین رو گفته بودم دوباره اشاره نکردم . FZ150 هست دوربین .
    خب پس سبکه
    از نظر وزنی مشکلی ندارین و به نظر من هم برید از نزدیک ببینید هر کدوم که کیفیت ساخت بهری داره و براتون استفادش راحت تره انتخاب کنین
    من شخصا برام مهمه که حتما همه اتصالات فلزی باشن
    hamedgh تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    18

هر 3 رو از نزدیک دیدم . منظورتون از اتصالات فلزی قفلهای پایه هاست ؟ این پایه ها آلومینیومی هستن و فکر میکنم بیشتر اتصالاتشون پلاستیکی باشه .
    به نظر کیفیت 204AP بهتر بود . امکانات بیشتری هم داشت . مثل تنظیم برای عکسبرداری ماکرو و قابلیت باز شدن پایه ها تا 80 درجه . پایه ها هم 4 تکه بود . بین 233 و MK-2 تفاوت زیاد نبود . البته تفاوت دارن . ولی چشمگیر نیست . مهمترینشون نداشتن حباب تراز تو MK-2 هست . MK-2 کوتاهتر و سبکتره . 204 یه خوبیه دیگه هم داره . موقعی که جمع میشه از 2 تای دیگه کوتاهتره .

تشکر کرده
    747

هر 3 رو از نزدیک دیدم . منظورتون از اتصالات فلزی قفلهای پایه هاست ؟ این پایه ها آلومینیومی هستن و فکر میکنم بیشتر اتصالاتشون پلاستیکی باشه .
    به نظر کیفیت 204AP بهتر بود . امکانات بیشتری هم داشت . مثل تنظیم برای عکسبرداری ماکرو و قابلیت باز شدن پایه ها تا 80 درجه . پایه ها هم 4 تکه بود . بین 233 و MK-2 تفاوت زیاد نبود . البته تفاوت دارن . ولی چشمگیر نیست . مهمترینشون نداشتن حباب تراز تو MK-2 هست . MK-2 کوتاهتر و سبکتره . 204 یه خوبیه دیگه هم داره . موقعی که جمع میشه از 2 تای دیگه کوتاهتره .
    وزن و اندازشون کاملا بستگی به شما و اینکه کدوم واستون راحت تره داره
    منظورم جنس هد و قفلی که دوربین رو ثابت میکنه هست که حتما فلزی باشن
    من سه پایه داشتم که همه چیش فلزی بود اما فقط قفلی که دوربین رو ثابت میکرد پلاستیکی بود و دقیقا همون قفل شکست و لنز دوربین انالوگم رو از دست دادم
    البته مارک اون سه پایه SOMITA بود اما همون رو 4 سال قبل 60 هزار تومن خریده بودم و سه پایه خوبی بود از همه نظر غیر از همین نظر !
    hamedgh تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

سلام

من یه هد 324 مانفروتو دارم، اما گهگاهی سر بعضی پروژه ها نیاز میشه پانوراما بگیرم!

حالا با توجه به بند فوق میخوام بین دو هد 496 , 804 یکی رو بگیرم که :

- با توجه به اینکه عکاسی طبیعت و منظره هم میکنم در کنارش بتونم ازش استفاده کنم
    - تا حد امکان این سر هد که زیر دوربین بسته میشه با سر هد 324 از لحاظ اندازه یکی باشه

حالا دوستانی که کار کردن با این هد ها و یا تجربه ای در این زمینه دارن ممنون میشم کمک کنن

تشکر......
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    سلام

من یه هد 324 مانفروتو دارم، اما گهگاهی سر بعضی پروژه ها نیاز میشه پانوراما بگیرم!

حالا با توجه به بند فوق میخوام بین دو هد 496 , 804 یکی رو بگیرم که :

- با توجه به اینکه عکاسی طبیعت و منظره هم میکنم در کنارش بتونم ازش استفاده کنم
    - تا حد امکان این سر هد که زیر دوربین بسته میشه با سر هد 324 از لحاظ اندازه یکی باشه

حالا دوستانی که کار کردن با این هد ها و یا تجربه ای در این زمینه دارن ممنون میشم کمک کنن

تشکر......
    496 که ballhead هست و برای پانوراما مناسب نیست
    Walkman تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

سلام
    من میخواستم برای دوربین Nikon D90 یه سه پایه و هد بگیرم.
    به نظرتون بین مدلManfrotto Pro Tripod 055XPROB و Manfrotto 190XPROB کدوم مناسب تره؟ و آیا خرید مدلهای فیبر کربنی اون با توجه به قیمتشون ارزش پرداخت هزینه بیشترو داره؟
    درمورد خرید هد هم لطفا دوستان راهنمایی کنن

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

نقل قول نوشته اصلی توسط sina.ghm نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم برای دوربین Nikon D90 یه سه پایه و هد بگیرم.
    به نظرتون بین مدلManfrotto Pro Tripod 055XPROB و Manfrotto 190XPROB کدوم مناسب تره؟ و آیا خرید مدلهای فیبر کربنی اون با توجه به قیمتشون ارزش پرداخت هزینه بیشترو داره؟
    درمورد خرید هد هم لطفا دوستان راهنمایی کنن
    سلام دوست عزیز (و البته همشهری!)
    شما باید نوع لنزهای مورد استفاده و نوع عکاسی خودتون رو هم ذکر کنید. لنزهای تله و پرایم وزن سنگین تری دارند و باید سه پایه و هد محکم تری برای اونا در نظر گرفت. از طرفی اگر وزن حمل براتون مهم باشه، باید به فکر سه پایه سبک تر یا گرون تر (کربنی) باشید.
    سه پایه 055 نسبت به 190 وزن بیشتر و ابعاد بزرگتری داره ولی محکم تره...