صفحه 199 از 366 نخستنخست ... 99 149 189 195 196 197 198 199 200 201 202 203 209 249 299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر جديد mohammadzarei آواتار ها
    تشکر کرده
    120

سلام
    برای یه نیکون5100 یه سه پایه و هد میخوام هزینش چه قد میشه ؟ چه مارکی با بودجه 300 ممنون میشم از راهنماییتون

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

263 at ونگارد یا 190 مانفرتو؟ کدوم برای کار لنداسکیپ و ماکرو بهتره؟ استحکام کدوم بیشتره؟
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2038

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza khademy نمایش پست ها
    263 at ونگارد یا 190 مانفرتو؟ کدوم برای کار لنداسکیپ و ماکرو بهتره؟ استحکام کدوم بیشتره؟
    سلام دوست عزیز.اگه این تاپیک رو از اول خونده باشید از نظرات دوستانی که تجربه استفاده از این دو مدل سه پایه رو دارن تقریبا میشه اینجوری نتیجه گرفت که هر دوی این سه پایه ها جوابگوی کار شماست اما مدل منفروتو هنوز از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار است و ارزش خرید بیشتری دارد
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

نقل قول نوشته اصلی توسط iman536 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.اگه این تاپیک رو از اول خونده باشید از نظرات دوستانی که تجربه استفاده از این دو مدل سه پایه رو دارن تقریبا میشه اینجوری نتیجه گرفت که هر دوی این سه پایه ها جوابگوی کار شماست اما مدل منفروتو هنوز از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار است و ارزش خرید بیشتری دارد
    ممنونم. با مانفرتو کار کردم و کمی سفتی و خشک بودن اتصالات اذیت میکنه...تو این مورد کارکرد ونگارد راحت تر و روان تر نیست؟
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza khademy نمایش پست ها
    ممنونم. با مانفرتو کار کردم و کمی سفتی و خشک بودن اتصالات اذیت میکنه...تو این مورد کارکرد ونگارد راحت تر و روان تر نیست؟
    مرتضی جان، من ونگارد رو دارم. بسیار بسیار راضیم خیلی عالیه. البته بازم فکر میکنم مانفروتو بهتره ( خودم باهاش کار نکردم ) ولی ونگاردی که من دارم اصلا اتصلالات سفت و خشکی نداره
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1639

سلام دوستان
    تازه عکاسی شروع کردم و برای اول کار میخوام یه سه پایه حدود 150 تومنی(یا کمی گرونتر ) بخرم. دوربینم 650D با لنز 18-135 هست. بیشتر عکاسی از منظره و آسمان شب انجام میدم.
    برای عکاسی پانوراما هم راحت باشه...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1639

نقل قول نوشته اصلی توسط Tavukah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تازه عکاسی شروع کردم و برای اول کار میخوام یه سه پایه حدود 150 تومنی(یا کمی گرونتر ) بخرم. دوربینم 650D با لنز 18-135 هست. بیشتر عکاسی از منظره و آسمان شب انجام میدم.
    برای عکاسی پانوراما هم راحت باشه...
    لطفا یکی منو راهنمایی کنه در مورد مدل برند، مزایا و معایب سه پایه ها هیچ اطلاعی ندارم ولی یک چیزی خوب و موندگار میخوام
    میخوام که باز و بسته کردن دوربین روش راحت و سریع باشه
    بودجه تا 200 تومن هم میتونم جور کنم ولی بیشتر نه!

توجه: از اونجایی که برخی از دوستان توصیه به خرید سه پایه بهتر و گرونتر میکنند به خاطر آینده نگری. ولی باید بگم که من بیشتر از این نمیتونم خرج عکاسی کنم. اینو فقط برای تفریح انجام میدم شاید مجبور بشم در آینده دوربین هم بفروشم!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1639

up......

واقعا کسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟!

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

نقل قول نوشته اصلی توسط Tavukah نمایش پست ها
    لطفا یکی منو راهنمایی کنه در مورد مدل برند، مزایا و معایب سه پایه ها هیچ اطلاعی ندارم ولی یک چیزی خوب و موندگار میخوام
    میخوام که باز و بسته کردن دوربین روش راحت و سریع باشه
    بودجه تا 200 تومن هم میتونم جور کنم ولی بیشتر نه!

توجه: از اونجایی که برخی از دوستان توصیه به خرید سه پایه بهتر و گرونتر میکنند به خاطر آینده نگری. ولی باید بگم که من بیشتر از این نمیتونم خرج عکاسی کنم. اینو فقط برای تفریح انجام میدم شاید مجبور بشم در آینده دوربین هم بفروشم!
    با این بودجه ای که در نظر گرفتید چند تا مدل از مارک های Velbon و Benro موجود هست ولی اسم مدل ها رو نمیدونم. بهتره برید از نزدیک ببینید.
    Tavukah تشکر می‌کند.
    instagram: niazch

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2038

جواب دادن به شما کمی مشکل است دوست عزیز.چون از طرفی اصولی که همه دوستان به آن پایبند هستند ایجاب میکند که حتی در صورت استفاده تفریحی از عکاسی باز هم خط کشی های اصلی را رعایت کنند.یکی از این اصول این است که دوربین و تجهیزات عکاسی برای عکاسان بسیار بسیار عزیز و جدانشدنی به شمار میرود.ضمن اینکه در تهیه لوازم جانبی هم سعی بر این است که کیفیت استاندارد لحاظ شود.این در حالیست که با قیمتهای فعلی ، تهیه یک سه پایه مناسب با این محدوده قیمتی واقعا شدنی نیست و به همین دلیل کسی مارکهای پایینتر را توصیه نمیکند.چون ممکن است کارایی لازم را نداشته باشد و از طرف دیگر اینکار به بهای صدمه زدن به دوربین و لنز تمام شود.
    پیشنهاد بنده:
    1- عکاسی را جدی تر دنبال کنید
    2- بجای تهیه یک سه پایه ارزان قیمت مدتی دست نگه داشته و با پس انداز بیشتر اقدام به خرید کنید
    3- برای آگاهی از تفاوت سه پایه ها و اینکه چرا کسی تا الان به شما پاسخی نداده همین تاپیک را از ابتدا مطالعه بفرمایید.
    قطعا به مطالب ارزنده و مفیدی دست پیدا میکنید که حاصل تجارب عملی دوستان است و میتواند راه را هم برای شما مشخص کند

در صورت نیاز فوری برای تهیه سه پایه در همان رنج قیمت ، بهتر است مشخصات دوربین کامپکت یا slr خود را قید بفرمایید تا دوستان بهتر بتوانند راهنمایی کنند.
    موفق باشید
    Niaz و Tavukah تشکر می‌کنند.