صفحه 200 از 366 نخستنخست ... 100 150 190 196 197 198 199 200 201 202 203 204 210 250 300 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1639

ممنون دوست عزیز از توضیحاتی که دادید
    همونطور که گفتم دوربینم 650D کنون هستش و بیشتر عکاسی منظره انجام میدم

خیلی به عکاسی علاقه دارم ولی چه کنم که دیگه پولی ندارم. تنها راه درآمدمو از دست دادم. تمام پس اندازی هم که داشتم دادم برای خرید دوربین. الان هم فقط 1.500.000 دارم که میخوام یه لنز 18-135 stm و یه سه پایه بگیرم....

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط Tavukah نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از توضیحاتی که دادید
    همونطور که گفتم دوربینم 650D کنون هستش و بیشتر عکاسی منظره انجام میدم

خیلی به عکاسی علاقه دارم ولی چه کنم که دیگه پولی ندارم. تنها راه درآمدمو از دست دادم. تمام پس اندازی هم که داشتم دادم برای خرید دوربین. الان هم فقط 1.500.000 دارم که میخوام یه لنز 18-135 stm و یه سه پایه بگیرم....
    با سلام
    توضیحات رو دوستان فرمودند ولی، اگر مصر بر 2بار خرید(جنس ارزان قیمت) هستید بنظرم مدل های تاکارا Takara جزو ارزانترین های بازار باشد حتی چند مدل زیر 100ت هم دارد مثل 2231، برای منظره هم کار راه اندازه، تو باز و بست دوربین هم مشکلی نخواهید داشت، فقط بعدا نفرینمون نکنید!!!
    Tavukah تشکر می‌کند.

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

سلام دوستان، امروز که قصد خرید سه پایه مانفرتو و هد از فروشگاه تصویر برتر رو داشتم در حین خرید و به طور اتفاقی وقتی صحبت از عکاسی و اینترنت و فروم شد متوجه شدم که فروشگاه متعلق به آقای مهدی و آقا سعید هستش که آقا سعید از اعضای محترم فروم عکاسی هستند. saed_violin عزیز و دوستشون واقعا زحمت کشیدند و کلی هم صحبت کردیم و با 6D آقا سعید تست سرعت فوکوس انجام شد که واقعا عالی بود.

در مورد سه پایه، بنده میخواستم 055XPROB رو انتخاب کنم که وقتی تو مغازه دیدمش و با 190XPROB مقایسه اش کردم 055 واقعا خیلی سنگینتر و بزرگتر بود و ترسیدم به خاطر وزن و هیکل زیادش تو مسافت های طولاتی اذیتم کنه، به ناچار همیشه بیوفته بمونه گوشه اتاق و صرفا مصرف وزنه برداری برای ورزش و بدن سازی داشته باشه.

من با وزن 90 و قد 180 این مدل 055 برام سنگین بود و تصمیمم رو تغییر دادم و 190 رو انتخاب کردم.

در مورد هد مطالعه قبل از خرید نداشتم و میخواستم تو مغازه انتخاب کنم که زیبایی و سادگی و سهولت استفاده 324RC2 رو خیلی پسندیدم و با اینکه تحمل وزنش یه خورده کمه (3.5 کیلوگرم) ولی تجهیزات من تا چند سال آینده به اون وزن با لنز های تله نخواهند رسید و میتونم چندین سال با همین کار کنم.

در مورد قیمت نباید تو این تاپیک صحبت کرد، قیمت هارو نمیگم فقط اینو عرض کنم که همین الان که قیمت های اینترنت رو چک میکنم فهمیدم که سه پایه رو به قیمت خیلی عالی و مناسب و هد رو به قیمتی بسیار وحشتناک خریدم که انشالله تو خریدهای بعدی این قیمت هد رو جبران خواهند کرد آقا سعید عزیز و محترم

خلاصه :

190XPROB + 324RC2
    adeliry، morteza khademy، S_Mahdi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    instagram: niazch

كاربر همراه Silence آواتار ها
    تشکر کرده
    1196

یه دوربین Nikon D60 با لنز 18-55 دارم در حال حاضر...
    تا یکی دو ماه دیگه می خوام دوربین رو ارتقا بدم...اگه شد D600 اگر هم نه که D7100...
    حالا می خوام یه سه پایه بخرم...
    تا 300-350 چی پیشنهاد می شه؟...
    نيست نقطه اي براي آغاز...
    ...

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط Niaz نمایش پست ها
    خلاصه :

190XPROB + 324RC2

مبارکتون باشه
    این سه پایه و هدی که خریدید گارنتی سیگل هست؟

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Niaz نمایش پست ها

در مورد قیمت نباید تو این تاپیک صحبت کرد، قیمت هارو نمیگم فقط اینو عرض کنم که همین الان که قیمت های اینترنت رو چک میکنم فهمیدم که سه پایه رو به قیمت خیلی عالی و مناسب و هد رو به قیمتی بسیار وحشتناک خریدم که انشالله تو خریدهای بعدی این قیمت هد رو جبران خواهند کرد آقا سعید عزیز و محترم

خلاصه :

190XPROB + 324RC2
    شما اول خرید میکنید بعد قیمتها رو چک میکنید؟!؟!؟!؟

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    شما اول خرید میکنید بعد قیمتها رو چک میکنید؟!؟!؟!؟
    آره اینطوری هیجانش بیشتر میشه

نه عزیز شوخی کردم بنده قیمت مناسب سه پایه های ایشون رو میدونستم که مستقیم رفتم مغازه ایشون ولی در مورد هد چون قصد خرید یک هد دیگری رو داشتم فقط قیمت اون نوع خاص رو میدونستم ولی تو مغازه نظرم عوض شد و نمیتونستم بگم اجازه بدید برم قیمت این هد رو چک کنم بعد دوباره برمیگردم چون دو ساعت بعد عازم تبریز بودم و عجله داشتم.

در مورد قیمت بالای هد، خودشون با من تماس گرفتند و اطلاع دادند که اشتباه شده و جبران خواهد شد.

همینجا برای بار دوم از فروشگاه تصویر برتر تشکر میکنم به خاطر صبر، حوصله، و برخورد بسیار دوستانه با مشتری و قیمت های مناسبشون.

در مورد گارانتی که دوست عزیز سوال کردند، نمیدونم، روی باکس که چیزی ندیدم و واقعیتش به گارانتی یک ابزار مکانیکی که از آلمینیوم و پیچ و مهره ساخته شده و بعد از تست خریداری میشه اعتقاد و نیازی ندارم.
    fariborz.nz تشکر می‌کند.
    instagram: niazch

كاربر همراه Silence آواتار ها
    تشکر کرده
    1196

نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها
    یه دوربین Nikon D60 با لنز 18-55 دارم در حال حاضر...
    تا یکی دو ماه دیگه می خوام دوربین رو ارتقا بدم...اگه شد D600 اگر هم نه که D7100...
    حالا می خوام یه سه پایه بخرم...
    تا 300-350 چی پیشنهاد می شه؟...
    ?...
    نيست نقطه اي براي آغاز...
    ...

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها
    ?...
    دوست عزیز ...

برای هر راهنمایی خریدی، یکی از فاکتورها نوع مصرف شماست. مثلا سه پایه ای که برای یک نفر در استودیو قابل پیشنهاد است، ممکن است برای همان شخص در عکاسی طبیعت یا کوهنوردی مناسب نباشد. بهترین کسی هم که می تواند شما را راهنمایی کند، خودتان هستید. یعنی اول باید بدانید چه می خواهید، سپس تحقیق کنید چه مدل هایی آن امکانات را برای شما فراهم می کنند. سپس با توجه به بودجه و کیفیت جنس انتخابی تصمیم خود را بگیرید. پرسیدن اینکه چه مدلی خوبه، کاملا بر میگردد به تجربه شخصی کس دیگری، که لزوما نمی تواند برای شما هم درست باشد.

در آخر اینکه اگر از سه پایه "استفاده" مکرر خواهید کرد. با توجه به تجهیزاتی که در نظر دارید تهیه کنید به نظرم برای سه پایه کم گذاشته اید.
    Silence تشکر می‌کند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

سلام
    مدتی بود دنبال یک سه پایه پرتابل و سبک بودم و یکی از دوستان لینک سه پایه های MeFOTO رو برام فرستاد.
    هفته پیش دیدم که دو مدل از این سه پایه ها در فروشگاه ها موجود هست و وقتی از نزدیک دیدم سه پایه ها رو دیدم کیفیت ساخت بسیار خوبی هم دارند.
    امروز یک مدلش رو از شرکتی که سه پایه های بنرو رو وارد میکنه خریدم و جالب این هست که قیمتش از قیمت دلاری فروش هم پایینتر هست.قیمت در سایتهای معتبر و سایت سازنده 140 دلار هست ولی اینجا 330 تومان به فروش میرسه.توی مدل بالاترش میشه یکی از پایه ها رو جدا کرد و یک مونوپاد هم داشت که توی لینک توضیحات کافی هست.

MeFOTO BackPacker Travel Tripod Kits - Available in Eight Colors

چند عکس از سه پایه

IMG_1544.jpg

کنار سه پایه 190 و هد 804

IMG_1547.jpg

IMG_1549.jpg

IMG_1551.jpg

IMG_1554.jpg

اینم مشخصات دقیق سه پایه

هد هم قابل تعویض هست و پیچ روی سه پایه هم بزرگ هست.

پ ن: بابت کیفیت پایین عکسها معذرت خواهی میکنم.عکسها را برای ارسال در فروم نگرفته بودم ولی گفتم به اشتراک گذاشتن مطلب شاید برای برخی از دوستان مفید باشد.
    ویرایش توسط M.Mobin : Tuesday 12 November 2013 در ساعت 13:37
    Niaz، adeliry، Babak Borhani و 22 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram