صفحه 287 از 366 نخستنخست ... 187 237 277 283 284 285 286 287 288 289 290 291 297 337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,861 تا 2,870 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط naghli نمایش پست ها
    والا منم موندم با این قیمتهای فضایی و بعد تخفیفات عجیب غریب.از بندر پرسیدم تقریبا همین قیمت بود که نمی ارزید معطل بمونی.
    این قیمت درسته!
    مشکل فروشنده نادرسته!!
    حالا شما در نظر بگیرید وقتی وضعیت برای سه پایه ای مثل مانفرتو اینطوری هست، در خصوص مارک های دیگه وضعیت چطوره؟! احتمالا قیمت 100 دلاریش برای آقایان 30 دلار در میاد و بعد تو ایران 300 هزار تومان می فروشند!
    دلاری 10.000 تومان!!

بعضی وقت ها آدرم به ذهنش می رسه کلا یک فروشنده را تحریم کنه ولی خوب این فقط انفرادی شدنی نیست و نیاز به عزمی بیشتر از یک فرد داره!
    مشابه همین مورد در مورد یک فروشنده دیگه این مجتمع هم رایجه (کلا خاک این مجتمع اینطوریه ظاهرا)!
    این فروشگاه محصولی را که از چین وارد می کنه از محصول آمریکایی معادلش و هم نامش گرانتر برای فروش عرضه می کنه به بهانه گمرکی و هزینه بار! (مثلا مارک آمریکای آن 350 دلاره ولی تو ایران 1.700 عرضه می شه (نسبت به قیمت جهانی با دلار 3300 حدود 500 بالاتره)
    ارادتمند
    naghli تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    این قیمت درسته!
    مشکا فروشنده نادرسته!!
    بعضی وقت ها آدرم به ذهنش می رسه کلا یک فروشنده را تحریم کنه ولی خوب این فقط انفرادی شدنی نیست و نیاز به عزمی بیشتر از یک فرد داره!
    مشابه همین مورد در مورد یک فروشنده دیگه این مجتمع هم رایجه!
    حالا شما در نظر بگیرید وقتی وضعیت برای سه پایه ای مثل مانفرتو اینطوری هست، در خصوص مارک های دیگه وضعیت چطوره؟! احتمالا قیمت 100 دلاریش برای آقایان 30 دلار در میاد و بعد تو ایران 300 هزار تومان می فروشند!
    دلاری 10.000 تومان!!
    این فروشگاه هم محصولی را که از چین وارد می کنه از محصول آمریکایی معادلش و هم نامش گرانتر برای فروش عرضه می کنه به بهانه گمرکی و هزینه بار!
    ارادتمند
    مصطفی جان جسارتاً انگار حواست نیست کجا داریم زندگی می کنیم !؟
    فرهنگ، فرهنگ، فرهنگ...
    البته من مقصر اصلی رو فروشنده نمیدونم. هرچند این قشر جامعه هم بی تقصیر نیست، مجبوره سود پول، هزینه کرایه و مالیات ( اگر بدهد البته ) اسکنت خواب سرمایه، کرایه وو هزار و یک خرج دیگه رو از مشتری بکشه بیرون. داستان از پایه و اساس مشکل داره و واقعا از ته دل امیدوارم این مشکل یه روزی، حتی اگه شده برای نوه و نتیجه هایم برطرف بشه؛ هرچند صادقانه هیچ امیدی نمیبینم. کاش ما هم یک بار همچون مردم عزیز عربستان که خرید مرغ رو تحریم کردن، این عرضه رو از خودمون نشون بدیم و یک محصول هرچند کوچک رو تحریم کنیم حداقل برای تجربه !!

جهت فرار از آف تایپک:
    قیمت های الان سایت های فروشگاهی تازه داره کمی به واقیت نزدیک میشه. طی تماسی که با بندر داشتم قیمت های اونطرف فرق چندنی نکرده. تنها نکته اینه که فروشندگان عزیز وطنی بعد از "توافق" حاضر شدن سودشون رو به حداقل برسونن و جنسشون رو بفروشن و به سرمایه برگردن. با شرایط الان داشتن نقدینگی برای فروشنده واجب تر از تکمیل بودن لیست فروشه.
    هرچند قیمت فروشگاه های اینترنتی برای دوستان تهرانی و حومه! الان خیلی مناسبه ولی بشخصه هیچوقت ازشون خرید نکردم و نمی کنم و همیشه دوستان بندری رو ترجیح دادم. اول بخاطر اطمینانی که بهشون دارم بعد به خاطر قیمتشون.
    ویرایش توسط Amin.Zallaghi : Friday 31 July 2015 در ساعت 15:53
    msh2200، naghli و Vahid5500 تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    هرچند قیمت فروشگاه های اینترنتی برای دوستان تهرانی و حومه ! الان خیلی مناسبه ولی بشخصه هیچوقت ازشون خرید نکردم و نمی کنم و همیشه دوستان بندری رو ترجیح دادم. اول بخاطر اطمینانی که بهشون دارم بعد به خاطر قیمتشون.
    درود
    هر چیزی درست می شه ولی به شرطی که افراد با هم باشن!
    در مورد سه پایه و تجهیزات عکاسی، بدلیل یک خاطره بد که چند سال پیش داشتم سختم بود اقدام به خرید از شهرستان بصورت غیابی کنم ولی بعد از دو الی سه مورد خرید، الان به شخصه مثل شما فکر می کنم بجز مواردی که حساسیت ابزار خیلی بالاست و امکان خرید حضوری وجود نداره (مثل بادی)!
    مشکل اینجاست که اگر فرضا n نفر هم قرار بگذارند از جایی خرید نکنند و بر علیهش هم تبلیغ کنند، یک نفر پیدا می شه که به نیت سود بره سراغ فروشگاه و خود شیرینی کنه!
    و این دقیقا حرف شماست!!
    فرهنگ! فرهنگ! فرهنگ!!! یا بهتره بگیم عدم فرهنگ ....
    ما متاسفانه دم از داشتن فرهنگ و تمدن 1000 ساله می زنیم ولی متاسفانه ....
    خودتون می دونید منظورم چیه خرید و فروش که دیگه بخش کوچکی از این داستانه!
    ارادتمند
    naghli و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

دوستان بفرمایند که بین سه پایه بدون هد VANGUARD ALTA PRO 263AT با وزن 2 کیلو و بیشینه ارتفاع 165 و تحمل 5 کیلوگرم و پایه ها
    یره ای با قابلیت ماکرو دارای کیف و آچار مخصوص و سه پایه بدون هد BENRO A1980T با وزن 1620 گرم و بیشینه ارتفاع 1.58 متر و تحمل 6 کیلوگرم و پایه ها پیچشی با قابلیت ماکرو کدام را ترجیح میدهید؟ قیمت ها اولی : 483هزار تومان دیجی کالا/دومی:320 هزار تومان
    یادم هست توی یک مجله یک عکاس طبیعت نوشته بود هر وقت صحبت از سه پایه میشود ناگهان نام سه برند حرفه ای در ذهنم پدیدار میشود: به نام های جیتزو * - مانفرتو * - و نگارد*
    الان تو سایت ها که میینم تو دست عکاسان خارجی زیاد ونگارد میبینم!!!
    ویرایش توسط mack1 : Friday 31 July 2015 در ساعت 17:08

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    دوستان بفرمایند که بین سه پایه بدون هد VANGUARD ALTA PRO 263AT با وزن 2 کیلو و بیشینه ارتفاع 165 و تحمل 7 کیلوگرم با قابلیت ماکرو و سه پایه بدون هد BENRO A1980T با وزن 1620 گرم و بیشینه ارتفاع 1.58 متر و تحمل 6 کیلوگرم با قابلیت ماکرو کدام را ترجیح میدهید؟ قیمت ها اولی : 416 هزار تومان/دومی:320 هزار تومان
    یادم هست توی یک مجله یک عکاس طبیعت نوشته بود هر وقت صحبت از سه پایه میشود ناگهان نام سه برند حرفه ای در ذهنم پدیدار میشود: به نام های جیتزو * - مانفرتو * - و نگارد*
    الان تو سایت ها که میینم تو دست عکاسان خارجی زیاد ونگارد میبینم!!!
    قطعا ونگارد بهتره.استقامت بهتری داره
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    256

نقل قول نوشته اصلی توسط naghli نمایش پست ها
    قطعا ونگارد بهتره.استقامت بهتری داره
    درسته فرمایش شما جناب naghli باز دوستانی که سه پایه این مدل ونگارد رو داشته اند نظر بدن/ ونگارد مورد بحث یک دکمه نارنجی رنگ داره که جلو حرکت میدی و شستی آزاد کننده بازوی وسط رو خلاص میکنه واسه حالت ماکرو / نکنه این دکمه بعد از مدتی جا باز کنه؟---- عکسش توی سایت افرنگ هست ولی تو عکس مشخصه جنس قطعاتش نزدیک به مانفرتو هست هر چند به اون نمیرسه!
    با این تفاسیر تنها ایراد این سه پایه وزن 2 کیلویی اون هست چون من با دوچرخه حرفه ای کوهستان میرم عکاسی و سه پایه میندازم دور گردنم یا میبندم به کوله ام البته فقط تو فصل بهار و تابستان /
    از طرفی هم Manfrotto 190XPROB مدل قدیمی با وزن 1.8 تو حراج گذاشته 441 هزار تومان که هم مصاف با ونگارد مورد بحث قرار میگیره
    اگر میشه یک هد خوبم معرفی کنید واسه این سه پایه؟؟؟ من هر چی هد ونگارد ارزون نبود اونم که بود خیلی گرون هستند /نظرم BALL HEAD WITH RC2 6کیلویی مانفرتو هست.
    ویرایش توسط mack1 : Friday 31 July 2015 در ساعت 18:03
    msh2200 تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

درسته فرمایش شما جناب naghli باز دوستانی که سه پایه این مدل ونگارد رو داشته اند نظر بدن/ ونگارد مورد بحث یک دکمه نارنجی رنگ داره که جلو حرکت میدی و شستی آزاد کننده بازوی وسط رو خلاص میکنه واسه حالت ماکرو / نکنه این دکمه بعد از مدتی جا باز کنه؟---- عکسش توی سایت افرنگ هست ولی تو عکس مشخصه جنس قطعاتش نزدیک به مانفرتو هست هر چند به اون نمیرسه!
    با این تفاسیر تنها ایراد این سه پایه وزن 2 کیلویی اون هست چون من با دوچرخه حرفه ای کوهستان میرم عکاسی و سه پایه میندازم دور گردنم یا میبندم به کوله ام البته فقط تو فصل بهار و تابستان /
    از طرفی هم Manfrotto 190XPROB مدل قدیمی با وزن 1.8 تو حراج گذاشته 441 هزار تومان که هم مصاف با ونگارد مورد بحث قرار میگیره
    اگر میشه یک هد خوبم معرفی کنید واسه این سه پایه؟؟؟ من هر چی هد ونگارد ارزون نبود اونم که بود خیلی گرون هستند /نظرم BALL HEAD WITH RC2 6کیلویی مانفرتو هست.
    من بیش از سه سال است که این سه پایه ونگارد را دارم و تمام قطعات آن مانند روز اول کاملاً سالم هستند
    msh2200، naghli و mack1 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیزم از زاهنماییتون.

در مورد مدل A1570F-B1 که فرمویدن انتخاب نهاییتون بود با طول جمع شده ش مسئله ای ندارین؟ در سفرهای خارجی مثلا؟ چون اگر این مسئله ساز باشه باید یکی از دو مدل دیگه رو انتخاب کنم.
    ضمنا متوجه آدرسی که تو تهران دادین نشدم ظاهرا به شکل اتوماتیک از سایت حذف شده.
    ببینید طول جمع شده اش چندان کوچک نیست، با این حال میشه اون روی بعضی کوله ها نصب کرد. بنده تا به حال سفر خارجی باهاش نداشتم که ببینم مسئله ای از نظر شرکت های هواپیمایی داره یا نه، ولی اگه حداکثر ارتفاع سه پایه خیلی زیاد مدنظرتون نباشه و دوربین و لنز سنگین استفاده نمی کنید و سفر هم اولویت شماست، من بدون تردید 1682 رو به جای 1570 بهتون توصیه می کنم البته با این تبصره که سعی کنید تکه چهارم رو باز نکنید...
    در ضمن 1350 مدلهای دم دستی تری هستش تا 1682.
    آدرس رو خودم اونجوری نوشتم که مغایر قوانین نباشه و شما هم احتمالا بشناسید حالا که ظاهرا براتون آشنا نیست، آدرس رو براتون پیام خصوصی می کنم.
    msh2200 و TORGHEH تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

درود
    اگر از نظر ظاهر از ونگارد خوشتان آمده مشکلی نیست که هد غیر ونگارد روی آن استفاده کنید!
    اما در بین هد ها باید رنج هزینه را مشخص کنید! چقدر می خواهید هزینه برای هد کنید؟
    من به ترتیب حرفه ای تر به ساده تر چند مدل پیشنهاد می کنم

1- MH054M0-Q2
    2- 498RC2
    3- 496RC2
    این مدلها هم از نظر تحمل وزن، هم از نظر حرفه ای بودن و هم کیفیت از بالا به پایین ترتیب شده اند.
    ونگارد را بنده متاسفانه نتوانستم بال هد هاشون را پیدا کنم! اگر دوستان جایی یا وارد کننده ای سراغ دارند لطفا معرفی کنند.
    ارادتمند
    mack1 تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    256

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    اگر از نظر ظاهر از ونگارد خوشتان آمده مشکلی نیست که هد غیر ونگارد روی آن استفاده کنید!
    اما در بین هد ها باید رنج هزینه را مشخص کنید! چقدر می خواهید هزینه برای هد کنید؟
    من به ترتیب حرفه ای تر به ساده تر چند مدل پیشنهاد می کنم

1- MH054M0-Q2
    2- 498RC2
    3- 496RC2
    این مدلها هم از نظر تحمل وزن، هم از نظر حرفه ای بودن و هم کیفیت از بالا به پایین ترتیب شده اند.
    ونگارد را بنده متاسفانه نتوانستم بال هد هاشون را پیدا کنم! اگر دوستان جایی یا وارد کننده ای سراغ دارند لطفا معرفی کنند.
    ارادتمند
    نه حالا بگم زیاد به ونگارد علاقه دارم منتها مانفرتوی قدیمی 190 هم قیمت با ونگارد در میاد حالا 30هزار تومان کمتر هر کدام که استحکام و عمر بالای دارند رو انتخاب میکنم مانفرتو 200 گرم سبک تر هست.
    ونگارد رو پیدا کردم تمام تحمل 20 کیلو بودند و بسیار گران قیمت 400 تا 600 تومان بودند بهترین گزینه با قیمت مناسب همین گزینه سوم هست که شما زحمت کشیدید معرفی کردید.
    ویرایش توسط mack1 : Saturday 1 August 2015 در ساعت 10:09