صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 333
Like Tree626تشکر

موضوع: اکستنشن تیوب / Extension Tube

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345

^ممنونم از بابت محاسبات و ...
    از نظر کیفیت هم ممنون میشم توضیح بفرمایید که راضی کننده هست و ارزش دارد یا خیر؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

خروجی لنز 50 اف 1.4 نیکون به همراه اکستنش تیوب بسیار عالی است و با توجه به اینکه از اف بسته باید استفاده شود با 50 های دیگر هم مشکلی از نظر کیفیت وجود ندارد
    برای نمونه پست 4240 تاپیک ماکرو را مشاهده بفرمایید
    عکس‌های ماکرو Macro Photography
    تنها ایرادی که وجود دارد نزدیک شدن بیش از حد به سوژه است ، از سر لنز چیزی حدود 7 سانتی متر
    a.g g.a، mohsen.sh، amir.komeily و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

حدود یک ماه پیش یک فقره اکستنشن تیوب دیجیتال از کشور دوست و برادر چین سفارش داده شد که پس از پیگیریهای فراوان امروز موفق شدم بسته رو از پست دزفول تحویل بگیرم.این هم از عجایب شرکت پست ایرانه که بسته از چین تا ایران یک هفته تو راهه ولی از تهران تا دزفول نزدیک به 20 روز.
    مارک تیوب meike هست که واقعا کیفیت ساخت خوبی داره. کیفیت مانت ها در حد مانت لنز و بدنه خود نیکونه هست . بجز بدنه بیرونی اکثر قسمتها داخلی از فلز ساخته شده و همچنین داخل تیوب بر خلاف بعضی از نمونه های گران قیمت پوشش مات ضد رفلکس داره. همون طور که میدونید تیوبهای نیکون برخلاف نمونه های کنن که فقط رابط الکترونیکی دارن، رابط مکانیکی دیافراگم و همچنین موتور بدنه و امکان استفاده از لنزهای قدیمی نیکون رو هم دارند که باعث شده ساخت اونها پیچیده تر باشه.
    قیمت تیوب همراه با پست حدود 50 دلار هست که با احتساب کارمزد کسی که پرداخت رو انجام داد و 18 تومنی که پست از من گرفت در کل 210 تومن شد. یکی از سایتهای معروف نمونه مانت پلاستیکی همین تیوب رو وارد کرده و داره دونه ای 400 تومن میفروشه پس میشه گفت ارزش یک ماه صبر کردن رو داره.

DSC_1489.JPG
    Afshin.Prt، M.Kazemi، a.g g.a و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    حدود یک ماه پیش یک فقره اکستنشن تیوب دیجیتال از کشور دوست و برادر چین سفارش داده شد که پس از پیگیریهای فراوان امروز موفق شدم بسته رو از پست دزفول تحویل بگیرم.این هم از عجایب شرکت پست ایرانه که بسته از چین تا ایران یک هفته تو راهه ولی از تهران تا دزفول نزدیک به 20 روز.
    مارک تیوب meike هست که واقعا کیفیت ساخت خوبی داره. کیفیت مانت ها در حد مانت لنز و بدنه خود نیکونه هست . بجز بدنه بیرونی اکثر قسمتها داخلی از فلز ساخته شده و همچنین داخل تیوب بر خلاف بعضی از نمونه های گران قیمت پوشش مات ضد رفلکس داره. همون طور که میدونید تیوبهای نیکون برخلاف نمونه های کنن که فقط رابط الکترونیکی دارن، رابط مکانیکی دیافراگم و همچنین موتور بدنه و امکان استفاده از لنزهای قدیمی نیکون رو هم دارند که باعث شده ساخت اونها پیچیده تر باشه.
    قیمت تیوب همراه با پست حدود 50 دلار هست که با احتساب کارمزد کسی که پرداخت رو انجام داد و 18 تومنی که پست از من گرفت در کل 210 تومن شد. یکی از سایتهای معروف نمونه مانت پلاستیکی همین تیوب رو وارد کرده و داره دونه ای 400 تومن میفروشه پس میشه گفت ارزش یک ماه صبر کردن رو داره.

DSC_1489.JPG
    درود و مبارک
    با این قیمتی که شما خریدید، ارزش 3 ماه صبرکردن هم داره.
    a.g g.a، homay و mostafa_1366 تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها

DSC_1489.JPG
    مبارک باشه
    این برند در ایران با قیمت 280 تومان قابل تهیه است
    برند چینی خوبی است و دارای کیفیت بدنه ، مانت و کیفیت داخلی خوبی هستش که با اطمینان میتونید ازش استفاده کنید.
    a.g g.a، mostafa_1366 و خزان تشکر می‌کنند.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    مبارک باشه
    این برند در ایران با قیمت 280 تومان قابل تهیه است
    برند چینی خوبی است و دارای کیفیت بدنه ، مانت و کیفیت داخلی خوبی هستش که با اطمینان میتونید ازش استفاده کنید.
    سلام آقا سهیل
    میشه بفرمایید این قیمت برای کجاست ؟ چون قیمتی که شما دادید با قیمتی که من همین الان دارم میبینم صد تومن اختلاف داره و همونطور که آقا مصطفی گفتن نزدیک 400 هست دوچار چندگانگی چند وجهی شدم !
    دوستی خریده 210 ( آقا مصطفی - البته از خارجه )
    دوستی قیمت داره 280 ( آقا سهیل )
    خودم قیمت دارم 390 ( سایت اسمشو نبر )
    علت این اختلاف قیمت چیه ؟
    a.g g.a تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

Extension Tube برای لنز 200-70 مناسب است؟
    آیا ارزش خرید دارد؟
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    آیا ارزش خرید دارد؟
    با توجه به وزن لنز، بنظر من خیر.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    سلام آقا سهیل
    میشه بفرمایید این قیمت برای کجاست ؟ چون قیمتی که شما دادید با قیمتی که من همین الان دارم میبینم صد تومن اختلاف داره و همونطور که آقا مصطفی گفتن نزدیک 400 هست دوچار چندگانگی چند وجهی شدم !
    دوستی خریده 210 ( آقا مصطفی - البته از خارجه )
    دوستی قیمت داره 280 ( آقا سهیل )
    خودم قیمت دارم 390 ( سایت اسمشو نبر )
    علت این اختلاف قیمت چیه ؟
    در واقع چون جنس چینی هستن و قطعه پرفروشی نیست همه جا همه مدل قیمت به فروش میرسه ، جمهوری از 280 تا 370 قیمت دارد.
    a.g g.a تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    آیا ارزش خرید دارد؟
    بله مناسب است و بزرگنمایی خوبی خواهید داست با کیفیت معقول ، با توجه به وزن لنز اصلا نباید لنز را از اکستنشن تیوب آویزان نکه داشت! باید ست بسته شده را از لنز بگیرید حتما یا اینکه از سه پایه استفاده کنید و حتما لنز از قسمت استند به سه پایه بسته شود.
    msh2200، a.g g.a، hosseinhmj و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... آخرینآخرین