صفحه 79 از 181 نخستنخست ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 89 129 179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiidham نمایش پست ها
    قبل از اینکه برگردم فروشگاه گفتم خوبه با خود شرکت Lexar یه مشورتی بکنم ، یه ایمیل بهشون زدم با متن زیر و عکس حافظه و جعبشم براشون فرستادم شما هم میتونید ببینید :
    -----Original Message-----
    From: mahdiidham32@yahoo.com
    Sent: 06/09/2011 01:31:50, Thursday
    To: "support@lexar.com" <support@lexar.com>
    Subject: Question

Hi
    Sorry I can't speak English well.

I bought a Lexar Professional 133x SDHC Card (16G) , but I doubt that is original or counterfeit !
    I put the pictures here.
    http://up.vatandownload.com/images/e...1g6tsbnqin.jpg
    http://up.vatandownload.com/images/g...s0i9yw7vsx.jpg

Please guide me.
    بعد جوابمو دادن :
    Hello,

Thank you for contacting Lexar Support.

What makes you believe that the cards are counterfeit? Are they not working at the speed they should?

If you have further questions, please contact our technical support department. Try our 24-hour online chat service at http://www.lexar.com/support/. At Lexar, we are committed to providing high-quality products and reliable service and support.

AMY WOODS
    Technical Support Representative
    Tel: 877-747-4031 (US & Canada only)
    Tel: 208-363-5862
    mailto: lexarsupport@micron.com
    Website: http://www.lexar.com
    میگید بازم پیگیری کنم ؟
    چند روز پیش تو نمایشگاه بعد از اینکه فروشندگان نور نگار منو از این فروشنده به اون یکی که میگفت وارد تر هست پاس داد من گریپ d7000 و d300s میخواستم گفتم هرکدوم که اصلیشون رو داشت چند گفت جفتش یه مدله !!
    من گفتم حتی اندازه این ۲ تا بدنه فرق داره چجوری اینو میگید از این گذشته محل اتصال تو d7000 فرق کرده به جای باتری کاری نداره منم همیشه از جنسیکه دنبالشم آگاهم
    خلاصه بعد کمی صحبت دیدم ایشون وهم کارشون با غرور سر حرفشون پا فشاری میکنند منم گفتم باشه بیخیال شدم
    آدم انتظار داره واردترین شخص برای راهنمای دست کم تو نمایشگاه تجهیزات عکاسی بزارند از ناصر خسرو حالا این انتظار نمیره
    خلاصه همه جا اشخاص نا وارد یا بی دقت هستند این خانم امی وود یاد گرفته اند که کارت تقلبی سرعتش کم باید باشه یه نگاه هم به عکس هاتون نکرده کارتهای قدیمی لکسار پرو بدنشون ابی بود سالهاست مشکی شده برچسب رو کارتتون و رو جعبه طلایی براق و کمی برجسته باید باشه انقدر کارتتون تابلوئه یادشون رفته عکس رو جعبه مشکی کارت تو جعبه ابی !!!شما عکسیکه من گذاشتم از کارتم جعبه ...یه مقایسه کنید چندین تفاوت دیگه هم دارند
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

قبل از اینکه برگردم فروشگاه گفتم خوبه با خود شرکت Lexar یه مشورتی بکنم ، یه ایمیل بهشون زدم با متن زیر و عکس حافظه و جعبشم براشون فرستادم شما هم میتونید ببینید :
    حالا شما یک مدت استفاده کن اگه احساس کردی ممکنه به مشکل بخوری یک دو گیگ ارزون قیمت هم بخر بزار برا روز مبادا

گریپ 7000 قیمتش چند بود؟
    'گریپ بدون باطری اش هم هست؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    خلاصه همه جا اشخاص نا وارد یا بی دقت هستند
    خودم هم با فرض اینکه دقت نکردن یک ایمیل دیگه زدم و به بعضی تفاوتا اشاره کردم ، خبرتون میکنم.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر آشنا majid babaian آواتار ها
    تشکر کرده
    33

دوستان بین این دو مموری کدوم رو توصیه میکنن؟؟
    (هر دو 16GB و گارانتی مادام العمر و قیمتشون هم 40000T)
    TEAM & Silicon Power
    فک کنم کلاس 10 باشند!!
    کسی نظری نداره!!!

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

نقل قول نوشته اصلی توسط majid babaian نمایش پست ها
    دوستان بین این دو مموری کدوم رو توصیه میکنن؟؟
    (هر دو 16GB و گارانتی مادام العمر و قیمتشون هم 40000T)
    TEAM & Silicon Power
    فک کنم کلاس 10 باشند!!
    کسی نظری نداره!!!
    مجید جان سلام

Silicon Power برند معتبر تری نسبت به TEAM است. فقط سعی کنید از جای معتبری تهیه کنید تا درصد تقلبی بودن آن کاهش یابد.

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط miri نمایش پست ها
    مجید جان سلام

Silicon Power برند معتبر تری نسبت به TEAM است. فقط سعی کنید از جای معتبری تهیه کنید تا درصد تقلبی بودن آن کاهش یابد.
    سلام
    در کل تو این رنج قیمت ترنسند رو مناسب تر میدونم(گارانتی خوب تعویض) و کمی بالاتر.. پتریوت .
    Miri تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر همراه A. Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    1476

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina.J نمایش پست ها
    سلام
    من از این کارتها داشتم که متاسفانه گم شد. ازش کاملا راضی بودم. سرعتش خوب بود.
    میشه بگید از کجا خریدید؟ بعد از گم شدنش هرچی گشتم پیدا نکردم.
    البته من 16 هزارتومان خریده بودم با گارانتی آواژنگ
    سلام ببخشید دیر جواب دادم
    من این رو از اردبیل گرفتم و سرعتش هم بد نیست . گارانتی مادام العمر آواژنگ داره .
    راستش من خیلی وقت بود می خواستم یه مموری بگیرم و هی دست دست می کردم تا این که یه روز گذرم به عکاسی افتاد و از اونجا گرفتمش .فروشنده هم که همسایمونه و من کل تجهیزاتم رو ازش گرفتم خیلی تعریفش می کرد( من هم اکثرا در این موارد به حرف فروشنده اعتماد می کنم.) من که تو این مدت ازش راضیم .فقط می خواستم ببینم قیمتش چطور بوده . حالا شما حتما 8 گیگ کلاس 10 رو 16 تومن گرفتید ؟اونم با گارانتی ؟من حداقل چیزی که پیدا کردم سیلیکون پاور بدون گارانتی 17.5 تومن و کلاس 4 با گارانتی 18 تومن بود.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    Nikon D90+18-105 AF-S + 70-300 AF-S + Nikon SB600
    My photoblog

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    حالا شما یک مدت استفاده کن اگه احساس کردی ممکنه به مشکل بخوری یک دو گیگ ارزون قیمت هم بخر بزار برا روز مبادا

گریپ 7000 قیمتش چند بود؟
    'گریپ بدون باطری اش هم هست؟
    گریپ کلا بدونه باتری فروخته میشه برای d7000 گریپه اصلی ۲۸۰-۳۲۰ تومان و غیر اصلی کاملا مشابه اصلی ۱۶۵-۲۰۰ تومان
    M. Beyrami و Saeed Barikani تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    این خانم امی وود یاد گرفته اند که کارت تقلبی سرعتش کم باید باشه
    جوابشون این بود
    This card is one of our products. The reason you are not able to find it on our website is because the card you have is older. We no longer actually produce the 6 class cards. We only produce the 10 class cards.

Have you at all been having issues with this card? If so, please tell us so that we can help you get the card to work properly.
    این بار کس دیگه ای جواب داد Thank you,

JESSICA JENSEN
    Technical Support Representative حالا میرم فروشگاه ، من بچه که بودم اینا فروشگاه دوربین داشتن آدمای خوبین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

سلام
    تفاوت کلاسهای مموری ها در چیه ؟ سرعت ذخیره تصویر ؟ سرعت تبادل اطلاعات با کامپیوتر ؟ انعطاف پذیری یا دوام ؟ در کیفیت تصویری که ذخیره میکنن هم نقش دارن ؟ شرمنده که مبتدیم

صفحه 79 از 181 نخستنخست ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 89 129 179 ... آخرینآخرین