صفحه 69 از 181 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 119 169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    دوستان جای cf های Adata رو دیدن ؟ نمایندگی رسمی تهران دارن ؟
    سلام

حالا چرا Adata ؟

شما با اين همه تجهيزات گران قيمت چرا دنبال Adata هستيد؟

ليست مناسب ترين CF ها يراي دوربين شما:

http://www.robgalbraith.com/bins/cam...?cid=6007-9784
    A_Maddah، yasin-m، Kaveh Ghobadi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
    در دفترچه راهنمای 60D ظاهراً نوشته شده که از کارت حافظه کلاس 6 و بالاتر استفاده شود.
    من کارت حافظه SDHC - Lexar 8G Class 10 روی دوربین 60D استفاده میکنم، حتی روی جلد کارت حافظه نوشته شده که Full HD Video اما وقتی میخوام فیلمبرداری HD کنم در حالت 720P و 1080P بیشتر اوقات بعد از سه/چهار ثانیه از شروع فیلمبرداری، آیکنی سمت راست LCD به صورت چند نقطه ی عمودی پر میشه و به سرعت، فیلمبرداری متوقف میشه به طور اتوماتیک.
    توی دفترچه راهنما، توضیح داده که این مساله به خاطر کافی نبودن سرعت کارت حافظه اتفاق می افته. من موندم که چطور با اینکه همه اذعان دارند که کلاس 10 سرعت مناسب داره، باز هم این اتفاق می افته

در حالتهای مختلف هم سعی کردم امتحان کنم (خالی بودن حافظه - در آوردن و خنک کردن کارت - گرفتن فیلم تستی در حالت 480P و دوباره برگشتن به 1080) اما ظاهراً شانسی هستش... یه موقع یهو کامل نزدیک 5 دقیقه بدون توقف میگیره اما یه موقع همون سه چهار ثانیه اول متوقف میشه.

اگر دوستان عزیز تجربه مشابه یا راه حلی دارند با کمال میل منتظر شنیدن نظراتشون هستم.
    منم از همین کارت استفاده میکنم به احتمال زیاد کارت شما تقلبی هست چند نکته در مورد اصل بودن lexar کلاسهای پروفشنال قیمت 8gb 133x sdhc بالای 55 تومان هست داخل جعبه سریال نامبر مربوط به نرم افزار image rescue ۴ وجود داره که امکان دانلود نرم افزار و از سایت lexar میده این کلمه فول هد ویدئو من رو هیچ کارت sdhc پروفشنال lexar ندیدم این عکس هم از مدل قدیم و جدید خودم با جعبه براتون میزارم

kamanche و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

حالا چرا Adata ؟

شما با اين همه تجهيزات گران قيمت چرا دنبال Adata هستيد؟

ليست مناسب ترين CF ها يراي دوربين شما:

http://www.robgalbraith.com/bins/cam...?cid=6007-9784

لکسار که عملاً نیست. سان دیسک هم یه 8 گیگ دارم که فهمیدم تقلبی بوده و بهم انداختن تویه همین صفحه که دادین Adata تویه ردیف 7 هست منم چون اینو دیده بودم تصمیم گرفتم A DATA رو هم امتحان کنم یه سایت هم پیدا کردم که ادغای نمایندگش این سی اف ها رو داره
    farhad44 و NetNegar تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    لکسار که عملاً نیست. سان دیسک هم یه 8 گیگ دارم که فهمیدم تقلبی بوده و بهم انداختن تویه همین صفحه که دادین Adata تویه ردیف 7 هست منم چون اینو دیده بودم تصمیم گرفتم A DATA رو هم امتحان کنم یه سایت هم پیدا کردم که ادغای نمایندگش این سی اف ها رو داره
    سلام

ارسال لينك سايت هاي تجاري مجاز نيست (حذف شد).

چرا لكسار نيست؟ سن ديسك اصلي هم گير مياد. فقط بايد از جاي مطمئن بخريد.
    NetNegar تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

پس لطفاً آدرس جایی که لکسار دارن رو تویه پیغام خصوصی به بنده اطلاع دهید ممنون
    NetNegar تشکر می‌کند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر جديد
    تشکر کرده
    291

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    چرا لكسار نيست؟ سن ديسك اصلي هم گير مياد. فقط بايد از جاي مطمئن بخريد.
    جناب حسيني با سلام ، اگر جاي مطمئني رو براي خريد كارتهاي سن ديسك از طريق پيام خصوصي به من هم معرفي كنيد بسيار ممنون مي‌شم .
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    منم از همین کارت استفاده میکنم به احتمال زیاد کارت شما تقلبی هست چند نکته در مورد اصل بودن lexar کلاسهای پروفشنال قیمت 8gb 133x sdhc بالای 55 تومان هست داخل جعبه سریال نامبر مربوط به نرم افزار image rescue ۴ وجود داره که امکان دانلود نرم افزار و از سایت lexar میده این کلمه فول هد ویدئو من رو هیچ کارت sdhc پروفشنال lexar ندیدم این عکس هم از مدل قدیم و جدید خودم با جعبه براتون میزارم

.
    .
    .
    خیلی ممنون بابت عکس. آره به نظر میرسه اصل نیست. جالب اینجاس که روی اون برچسب گارانتی به اسم "گروه راد همراه" که روی جلد چسبیده، با کاتر یه خراش کامل دادن. قیمت رو هم که میبینید چند نوشته!

برای اندازه بزرگتر میتونید روی عکس کلیک کنید.
    .
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
    .
    .
    .
    خیلی ممنون بابت عکس. آره به نظر میرسه اصل نیست. جالب اینجاس که روی اون برچسب گارانتی به اسم "گروه راد همراه" که روی جلد چسبیده، با کاتر یه خراش کامل دادن. قیمت رو هم که میبینید چند نوشته!

برای اندازه بزرگتر میتونید روی عکس کلیک کنید.
    .
    سلام کاش قبل خرید به سایت خود سازنده سر میزدید با این طراحی شکل هیچ مدلی نداره یعنی تشخیص تقلبی بودن ساده بوده این لینک ببینید، یه نکته که زحمت کشیدی عکس پشت کارت گذاشتید کارت های sd lexar ساخت کره یا چین هستند نه ساخت ژاپن !! بعضی وقتا حتی تفاوت وزن کارت تقلبی از کارت اصلی میتونید تو دست احساس کنید

http://www.lexar.com/products/sdhc
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    سلام کاش قبل خرید به سایت خود سازنده سر میزدید با این طراحی شکل هیچ مدلی نداره یعنی تشخیص تقلبی بودن ساده بوده این لینک ببینید، یه نکته که زحمت کشیدی عکس پشت کارت گذاشتید کارت های sd lexar ساخت کره یا چین هستند نه ساخت ژاپن !! بعضی وقتا حتی تفاوت وزن کارت تقلبی از کارت اصلی میتونید تو دست احساس کنید
    .
    .
    درسته، متاسفانه تمام حواسم به خرید دوربین و لنز بود و این کارت حافظه رو فروشنده خودش گذاشت و من زیاد دقت نکردم.
    .
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا aminaks آواتار ها
    تشکر کرده
    60

در دفترچه راهنمای 60D ظاهراً نوشته شده که از کارت حافظه کلاس 6 و بالاتر استفاده شود.
    من کارت حافظه SDHC - Lexar 8G Class 10 روی دوربین 60D استفاده میکنم، حتی روی جلد کارت حافظه نوشته شده که Full HD Video اما وقتی میخوام فیلمبرداری HD کنم در حالت 720P و 1080P بیشتر اوقات بعد از سه/چهار ثانیه از شروع فیلمبرداری، آیکنی سمت راست LCD به صورت چند نقطه ی عمودی پر میشه و به سرعت، فیلمبرداری متوقف میشه به طور اتوماتیک.
    توی دفترچه راهنما، توضیح داده که این مساله به خاطر کافی نبودن سرعت کارت حافظه اتفاق می افته. من موندم که چطور با اینکه همه اذعان دارند که کلاس 10 سرعت مناسب داره، باز هم این اتفاق می افته

در حالتهای مختلف هم سعی کردم امتحان کنم (خالی بودن حافظه - در آوردن و خنک کردن کارت - گرفتن فیلم تستی در حالت 480P و دوباره برگشتن به 1080) اما ظاهراً شانسی هستش... یه موقع یهو کامل نزدیک 5 دقیقه بدون توقف میگیره اما یه موقع همون سه چهار ثانیه اول متوقف میشه.

اگر دوستان عزیز تجربه مشابه یا راه حلی دارند با کمال میل منتظر شنیدن نظراتشون هستم.
    من هم این مشکل را دارم؛اما دریغ از حل آن
    یکی از دوستانم حافظه های SanDisk را پیشنهاد داده با قیمت حدود صد هزار تومان مطمئنم که جواب میده،ولی گرونه
    NetNegar تشکر می‌کند.
    Amin Rahmani/canon EOS 7D+EF 70-300 is USM / EFs 15-85 is usm
    وبلاگ عکاسی

صفحه 69 از 181 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 119 169 ... آخرینآخرین