صفحه 38 از 141 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

همان طور که بارها عرض کردم به دلیل گران بودن لوازم جانبی ( جوهر ) پرینتر های Hp بنده آنها را زیاد توصیه نمی کنم...

و کلا دستگاه های چند کاره را زیاد توصیه نمی کنم چرا که بسیار بیشتر از بقیه دستگاه ها با مشکل مواجه خواهند شد.مثلا اگر هد دستگاه خشک شود دیگر یک جسم حجیم خواهید داشت که تنها اسکنر است.

به نظرم خرید جداگاه یک اسکنر و یک پرینتر بسیار بهتر و به صرفه تر است.

در حال حاضر اسکنر های بسیار خوبی در برند کانن وجود دارند که قیمت مناسبی نیز دارند.پرینتر های کانن و اپسون هم بسیار ارزان شده اند.

در ضمن شما نمی توانید مخازن اکسترنال ( جوهر لیتری ) را به دستگاه های چند کاره متصل کنید.

اما به پرینتر ها می توان مخازن اکسترنال متصل کرد.

و بعد اینکه کلا در هیچ کدام از برند ها توصیه نمی شود که جوهز ها را شارژ ( پر کردن دوباره کارتریج خالی ) کنید.

قیمت جوهر هم که این روز ها ارزان شده است.از کارتریج های اصلی استفاده کنید و اگر تیراژ بالا است و کیفیت برایتان زیاد مهم نیست از مخازن اکسترنال جوهر استفاده کنید.

و در نهایت اینکه از نظر فنی بین دو مدل Pixma Mp210 و Pixma Mp140 تفاوت فنی وجود ندارد و مقداری در سرعت چاپ با هم متفاوت هستند.بنده شخصا Pixma Mp140 را به علت قیمت پایین تر توصیه می کنم...
    internet تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

Question پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

[B]مر30 دوست عزيز آقا كاوه من بالاخره اين 3 مورد رو در نظرم گرفتم... Mp140/Mp160/Mp210 اين 3 مدل چه تفاوتهائي با هم دارند؟؟؟ شما mp140 رو به من پيشنهاد كردين مثل اينكه ميگن اسكن 140 پائين تر نسبيت به 160 و 210 من اگه 210 بخرم چطوره تو قميت هم آنچنان فرقي ندارند 14 تومان با هم فرقدارن 14 و 210... 210 آيا رم ميخوره و چه امكانات اضافي داره نسبت به 140؟؟؟
    و اگر من اين140 رو بخرم بعد از تموم شدن جوهرش چيكار كنم آيا شارژش كنم ؟؟؟
    و يه سوال آخرم هم كه شما گفتين جدا يه پرينتر و يه اسكنر بخرم بنظره Hp بخرم و يا Canon هم پرينتر و هم اسكنر كه پائين تر از 100 و يا 100 تومان باشه و خوب باشه؟ كدوم مارك و كدام مدل رو صلاح ميدونين؟؟؟
    ویرایش توسط mehranm2000 : Tuesday 13 May 2008 در ساعت 04:01

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    70

با سلام بنده حدود سه ماه پیش یه پرینتر اپسون r270گرفتم پس از تمام شدن کارتریج های اصلی 6تا کارتریج مادیران روش انداختم ابتدا رنگ قرمزو نمیشناخت پرینترو خاموش کردم وروز بعد امتحان کردم دیدم همه رنگهارو میشناسه یه دانه عکس باهش چاپ کردم بعد از چند روز دوباره خواستم عکس چاپ کنم این بار سه تا از رنگهارو نمیشناخت هر کاری کردم بی فایده بود بردمش گارانتی گفتند مشکل از کارتریج هاست کل کارتریجهارو عوض کردم همه را میشناخت و تست هم گرفتیم مشکلی نبود برگشتیم خانه دیدم رنگ ابیو نمیشناسه رفتم یه کارتریج ابی گرفتم انداختم روش اینبار ابیو مشناخت ولی قرمزو نمی شناخت بر گشتم یه کارتریج قرمز گرفتم انداختم روش الان قرمز و ابیو میشناسه ولی چهار رنگ دیگرو نمیشناسه خلاصه ما با این مصیبت گیر افتادیم کسی از دوستان اگه فکری به ذهنش مرسه کمک کنه چون تصمیم دارم چند روز دیگه در در تعمیر گاه مرکزی پرینترو خردش کنم تا عبرت خودم وسایرین بشه که دیگه اپسون نخرم و به همه دوستان هم همین توصیه را دارم

تشکر کرده
    14101

دوست عزیز به احتما 80% مشکل از کیت جوهر پرینتر است.این کیت بسیار حساس است و با محکم فشار دادن جوهر ها ممکن است مشکل پیدا کند.بهترین کار مراجعه دوباره به نمایندگی و جویا شدن علت اصلی است.

در ضمن یک سری از جوهر های مادایران سابقا توسط این شرکت تولید می شد..اما جدیدا در چین تولید می شوند و از نظر کیفیت دارای برتری هایی هستند.جوهر های قبلی ( ایرانی ها ) مقداری مشکل داشتند و هر از گاهی ارور می دادند.اما..

اگر جوهر را نمی شناسد ولی چاپ می کند باز هم مشکلی نیست...
    DELL تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    70

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز منتظر کمک شما مثل همیشه بودم جناب قبادی پرینتر جوهر ها را نمی شناسد و چاپ هم نمی کند هر کدامم که نمی شناسه عوضش می کنم یکی دیگه رو نمشناسه اونم عوض میکنم باز هم یکی دیگه رو نمیشناسه الان 14 تا کارتریج کار نکرده رو دستم مانده به نمایندگی هم زنگ زدم گفتن مشکل از کارتیج هاست می ترسم هر چی کار تریج بگیرم بازم بی فایده باشد

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط ariu نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از شما دوست عزیز منتظر کمک شما مثل همیشه بودم جناب قبادی پرینتر جوهر ها را نمی شناسد و چاپ هم نمی کند هر کدامم که نمی شناسه عوضش می کنم یکی دیگه رو نمشناسه اونم عوض میکنم باز هم یکی دیگه رو نمیشناسه الان 14 تا کارتریج کار نکرده رو دستم مانده به نمایندگی هم زنگ زدم گفتن مشکل از کارتیج هاست می ترسم هر چی کار تریج بگیرم بازم بی فایده باشد
    اینکه مشکل از کارتریج باشد که احتمالا اینطور است.

اما این روش مناسبی نیست که دایمان کارتریج بخرید و هی تعویض کنید.اشکال را باید از ریشه شناخت و اساسی بر طرف کرد.

شما دستگاه را به تعمیرگاه ببرید ( به همراه کارتریج ها ) و بعد از آنها بخواهید که همگی را به دستگاه معرفی کنند.اگر حتی یکی را نشناخت قبول نکنید و بگویید که باید بشناسد و یک کارتریج نو دیگر بگیرید.

اما به نظرم مشکل از کیت است.یک بار دیگر با این مشکل مواجه شده بودم ( مدت ها پیش یک 270 دیگر دیده بودم با همین اشکال ) و بعد از تعویض کیت جوهر مشکل حل شد.

بنده در حال حاضر 1 دستگاه 270 دارم و حتی با نصب جوهر اکسترنال هم مشکلی نداشته.

دوستی دارم که 5 دستگاه 270 دارد ( با جوهر اکسترنال ) و مشکلی ندارد.

یک سری از جوهر های توزیع شده توسط مادیران همگی مشکل داشتد.

زیر جوهر ها نوشته شده است ساخت چین؟

اگر آری که جوهر ها مشکل ندارند....

یک بار همگی را خارج کنید و دستگاه را روشن کنید و بعد دوباره خاموش کنید و همگی را با هم جا بزنید ( در حالت خاموش تعویض کیند ) بعد دستگاه را روشن کرده و کلید جوهر را فشار دهید و ببینید تغییری حاضل می ود و یا خیر...
    ariu تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با سلام خدمت آقا كاوه دوست عزيز اگه ممكنه منو راهنمايئ كن مر30...
    من يه پرينتر و يه اسكنر اين 2 مدل Canon... CANON - CanoScan LiDE 25 و CANON - ip1800 رو بخرم بهتره و يا يكي از اين 3 مدل 3كاره را؟؟؟MP140/MpP160/MP210... من از چند نفر شنيدم ميگند كه 160 بهتر از 140 و 210 هست... و بعضيها هم ميگند 210 بهتره نظره شما چيه؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

من يه پرينتر و يه اسكنر اين 2 مدل Canon... CANON - CanoScan LiDE 25 و CANON - ip1800 رو بخرم بهتره و يا يكي از اين 3 مدل 3كاره را؟؟؟MP140/MpP160/MP210... من از چند نفر شنيدم ميگند كه 160 بهتر از 140 و 210 هست... و بعضيها هم ميگند 210 بهتره نظره شما چيه؟؟؟
    ویرایش توسط nmroshan : Thursday 15 May 2008 در ساعت 16:32 دلیل: اصلاح فونت و رنگ

تشکر کرده
    14101

اگر سه کاره مد نظرتان است مدل 210 را انتخاب کنید ( اگر اختلاف قیمت زیاد نیست با مدل های دیگر )

اگر نه فقط یک پرینتر و یک اسکنر می خواهید باز هم باید بفرمایید تا چه بودجه ای...

احتمالا پرینتر را اپسون پیشنهاد دهم...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه
    تشکر کرده
    68

پیش فرض با حدود 100 هزار تومان یک پرینتر چند کاره میشه خرید؟

سلام
    من میخوام یک پرینتر چند کاره با حدود 100 هزار تومان بخرم.
    میخوام که حتما اسکنر هم داشته باشه علاوه بر پرینت.
    آیا در بین مدل های اپسون و اچ پی مدل خوبی که به صرفه باشه وجود داره؟

ممنون.
    Camera: Nikon D90
    Lenses: Nikon 18-105 VR
    Soon: Sigma 10-20 f4.5
    Bag: Kata KT-DR 467i

صفحه 38 از 141 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 138 ... آخرینآخرین