صفحه 16 از 33 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 329
Like Tree354تشکر

موضوع: Canon Powershot SX20 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: Canon Powershot SX20 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط I Mis نمایش پست ها
    دوست عزيز اينطور كه من ديدم تنظيمات خاصي نداره..
    فقط وايت بالانسه ( بزار رو AWB
    حالت فيلم برداريه بزار رو اچ دي
    my color رو هم بزار رو آف
    ببين مشكلي داره هنوز
    دوستان من بين انتخاب مدل هاي مختلف دچار مشکل شدم. لطفا راهنمايي کنيد 1-p100 ايا اينکه ساخت japan نيست مهمه؟ کيفيت عکس و فيلم برداريش همونطور که ميگه خوبه؟ 2-sx20 ايا نداشتن باتري ليتليومي مهمه؟ با باتري قلمي چقدر کار ميکنه؟ 3-نظرتون در باره sx210 چيه؟ در کل کدومشون بهتره؟ لطفا نظر بدين

كاربر همراه faryadprs آواتار ها
    تشکر کرده
    5792

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjhemati نمایش پست ها
    دوستان من بين انتخاب مدل هاي مختلف دچار مشکل شدم. لطفا راهنمايي کنيد 1-p100 ايا اينکه ساخت japan نيست مهمه؟ کيفيت عکس و فيلم برداريش همونطور که ميگه خوبه؟ 2-sx20 ايا نداشتن باتري ليتليومي مهمه؟ با باتري قلمي چقدر کار ميکنه؟ 3-نظرتون در باره sx210 چيه؟ در کل کدومشون بهتره؟ لطفا نظر بدين
    در مورد کیفیت عکس ( در بین دوربین های دیگه توی این رنج قیمت) مشکلی نداره و خوبه
    کیفیت فیلم هم که اچ دی هست ( یعنی عالی)
    در مورد باتری ..... خوب باتری لیتیومی همیشه یک مزیت محسوب میشه ولی باتری قلمی هم مشکلی به وجود نمیاره ...... در مورد کارکرد این باتری ها هم به این تاپیک سر بزن http://www.akkasee.com/forum/showthr...A7%DB%8C+ni-mh
    برای سوال x210 و p100 هم بقیه دوستان جواب میدن
    I Mis تشکر می‌کند.
    علی اسدی
    canon EOS 70D
    وبلاگ من ..... گالری

كاربر جديد india آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjhemati نمایش پست ها

آقا بستگی به انتظارتون از دوربین داره،‌ من SX20 گرفتم و با عکس بعضیاز دوربینها که مقایسه اش می کردم ازش نا امید می شدم، بعد دیدم خوب یه فرقی باید بین دوربین 1/5 میلیونی با نیم میلیونی باشه خوب! :) اینه که هر قدر پول بدی همون قدر هم آش می خوری

راجع به باطری هم به نظر منکه باطری قلمی یه جور مزیته! توجه کن که اگه یه روزی شارژ باطریت تموم بشه یا باطریهات خراب بشه می تونی با باطری قلیمهای معمولی کارت رو راه بندازی اما با باطریهای لیتیومی این کار رو نمی تونی بکنی. من سه جور باطری گرفتم که تقریباً می تونم باهاش حدود 130 تا 210 تا عکس بگیرم.

آخرم اینکه آقا زیاد وسواس به خرج نده! بین چند سری که فکر می کنی خوبه یکی رو دلی انتخاب کن و بخر
    I Mis تشکر می‌کند.
    عکاسی بدانم و بمیرم بهتر است یا ندانسته از این دنیا بروم؟ :cool:

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام خدمت دوستان عزیز .من هم 3 هفته است که این دوربین رو خریدم و اون چیزی رو که من از یک دوربین نیمه حرفه انتظار داشتم براورده نکرده .عکس برداریش در حالت اتو اونم توی شب مخصوصا در محیط خانه اصلا به درد نمیخوره و در خیلی از جاها فلش نمیزنه و من خودم اکثرا میگذارم روی حالت p و در اون حالت همیشه فلش رو روشن نگه میدارم .البه level فلش رو یک گزینه میارم پایین چون بیش از حد سفید میکنه .در کل عکساش به نظرم کاملا در حد یک دوربیت آماتور 12 mp هستش و تنها برتریش که باعث خرید من شد زوم قوی این دوربین هستش .در این سه هفته 1100 تا عکسهای مختلف از مکانهای مختلف و با تنظیمات مختلف انداختم ولی به هیچ وجه نمیتونم بگم عکساش فوق تصور هستش بلکه فقط و فقط میتونم بگم که عکساش نرماله و به هیچ وجه ارزش خریدن نداره نمیدونم شاید g10 گزینه بهتری باشه (البته شاید )
    در ضمن این دوربینها قابلیت آپدیت دارن ؟

كاربر همراه faryadprs آواتار ها
    تشکر کرده
    5792

نقل قول نوشته اصلی توسط keram نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز .من هم 3 هفته است که این دوربین رو خریدم و اون چیزی رو که من از یک دوربین نیمه حرفه انتظار داشتم براورده نکرده .عکس برداریش در حالت اتو اونم توی شب مخصوصا در محیط خانه اصلا به درد نمیخوره و در خیلی از جاها فلش نمیزنه و من خودم اکثرا میگذارم روی حالت p و در اون حالت همیشه فلش رو روشن نگه میدارم .البه level فلش رو یک گزینه میارم پایین چون بیش از حد سفید میکنه .در کل عکساش به نظرم کاملا در حد یک دوربیت آماتور 12 mp هستش و تنها برتریش که باعث خرید من شد زوم قوی این دوربین هستش .در این سه هفته 1100 تا عکسهای مختلف از مکانهای مختلف و با تنظیمات مختلف انداختم ولی به هیچ وجه نمیتونم بگم عکساش فوق تصور هستش بلکه فقط و فقط میتونم بگم که عکساش نرماله و به هیچ وجه ارزش خریدن نداره نمیدونم شاید g10 گزینه بهتری باشه (البته شاید )
    دوست عزیز شما چطوری در مدت فقط سه هفته تصمیم گرفتین که این دوربین اصلا بدرد نمی خوره
    فرمودین در حالت اتو ...... اولا اینکه کسایی این دوربین رومیگیرن که دیگه نمی خوان از اتو استفاده کنن و دوست دارن تنظیمات دستی انجام بدن ، ثانیا اگه قرار بر اتو باشه من خودم nikon coolpix L100 رو بهتون پیشنهاد میکنم با نصف قیمت sx20
    گفتین فلاش ..... به عرض شما برسانم که هیچ دوربینی حتی با قیمت های میلیونی استفاده از فلاش داخلی راضی کننده نیست و باید از فلاش خارجی استفاده بشه
    در مورد کیفیت عکساش ...... یه سری به تاپیک های مختلف عکاسی ( مخصوصا عکسهای کاربران M.ali farajian و IMis ) بندازید خودتون متوجه کیفیتش میشید
    در پایان اینکه این دوربین قابلیت آپدیت دارد
    موفق باشید
    I Mis، M. Ali Farajian، india و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علی اسدی
    canon EOS 70D
    وبلاگ من ..... گالری

كاربر همراه M. Ali Farajian آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

همون طور که گفتید عکاسی با فلاش توسط این دوربین در حالت اتومات راضی کننده نیست و نیاز به تنظیمات دستی دارد تا بهبود بخشیده شود. در مورد قدرت فلاش هم که جناب faryadprs گفتند نباید توقع زیادی از فلاش خود دوربین داشته باشید.

من نمی دونم شما این دوربین رو با چه دوربینی مقایسه می کنید که نظرتون راجب آن به این شکل است. بعد هم از یک دوربین SLR-Like هیچ کس توقع عکس های فوق تصور ندارد آن هم با این سنسور کوچک این دوربین !!!

شما این دوربین رو با G10 مقایسه کردید و قبل از آن هم از زوم بالای SX20 گفتید، خوب مشخص است که شما زوم بالا رو به کیفیت عکس و سایز سنسور ترجیچ دادید. در پست قبل از شما هم یکی از دوستان گفتند هر چقدر پول بدهیم همان قدر آش می خوریم. این دوربین فقط برای آنهایی که هزینه بالای دوربین های SLR را ندارند و توقع دارند امکانات یک دوربین SLR چند میلیونی را با لنز های مختلف داشته باشند در حد متوسط برآورده می کند.

موفق باشید
    ویرایش توسط M. Ali Farajian : Saturday 3 April 2010 در ساعت 17:34
    I Mis، faryadprs، india و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد علی فرجیان Canon SX20 IS
    از قضاوت کردن دست بکش تا آرامش را تجربه کنی

كاربر جديد india آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نمی دونم! شاید بدرد کسی خورد، نمونه عکسهایی که من با دوربینم گرفتم :
    http://saye.aminus3.com

توضیح :
    - عکسها فقط ری سایز شده و ادیتی روش انجام نشده، شاید با یک ادیت حرفه ای بشه از این دوربین (sx20) عکسهای بهتری دراورد
    - اینها تجربه یک عکاس نیمه آماتوره که از تو اینترنت عکاسی یاد گرفته :)
    M. Ali Farajian تشکر می‌کند.
    عکاسی بدانم و بمیرم بهتر است یا ندانسته از این دنیا بروم؟ :cool:

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

جناب I Mis سلام

همونطور که گفتید انجام دادم اما ظاهرا تغیری ایجاد نشد. در ضمن با چند لحظه فیلمی که از بیرون خانه گرفتم ظاهرا ایم مشکل وجود نداره یا لااقل کمتره. به هر حال از شما ممنون و متشکرم. میبرم به یه نفر حرفه ای نشون میدم اگه مشکلی نداشت پس خوش به حال من.
    باز هم از شما ممنون

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

دوستان عزیز من سری S و سری SX کنون رو بهترینها برای ورود به دنیای بزرگ عکاسی میدونم درسته که کیفیت عکس خیلی بالا نیست ولی بهترین کیفیت آموزشی رو دارن
    یادتون باشه نیمی دوربین و نیمی عکاس
    در ضمن تصاویر این دوربینها جزو بهترینها در کلاس خودشونه
    M. Ali Farajian تشکر می‌کند.

كاربر همراه I Mis آواتار ها
    تشکر کرده
    120

سلام
    كيفيت... كيفيت با اين سنسور و پولي كه داريم مي ديم كاملا عالي است...
    وجود باطريه قلمي خوود يك نعمت است.. من اس ال آر هم دارم ولي اين باطري ليتيومي وقتي كه خالي ميشه و تو توي جايي مثله شلمچه و طلاييه و غيره هستي يعني يك ضد حال بساير بزرگ.. اما گرفتن 4 باطري قلمي با 1 تومن چيزي است كه امكان پدير بود..
    من به شخصه با 4 باطري 9 حدود 970 شات مي زنم البته با ال سي دي خاموش...
    من مي خواستم با اين پول يه لنز 500 بستونم كه ديدم بالاي 1 تومن ميشه...
    ديدم اين دوربين يه لنز 560 is USM داره با يه سنسور 12 مگاپيكسلي
    اما فلش...
    قدرت فلاش با اين پول خوبه در ضمن هات شو براي فلاش يعني نعمتي بزرگتر
    من عكساي اين دوربين رو در سايز 50 در 70 چاپ مي كنم هيچ مشكلي نداره...
    با يه اديت كوچولو كيفيت عالي ميشه..
    من فقط حسرت رينگ زوم و فوكوس فوجي اس 200 رو مي خورم..
    كسي اين دوربين رو مي خره هرگز روي اتو نمي ذاره...
    شايد باورت نشه اما من با همين دوربين تا حالا چند تا عكس فروختم... البته تعريف نكنم ...
    اين دوربين براي لذته.. و اوج لذت رو ميشه با اين لتز بدست آورد...
    البته تنظيم فلاش رو اگه انجام بدين اين مشكل پيش نمي ياد
    عملكرد خوب اين دوربين در حال ايزو هاي بالا واقعا عاليه و نميشه با هيچ مدلي توي اين رده مقايسه كرد...

اما كيفيت فيلم برداري... كيفيت فيلم برداري در Indoor مسلما به خاطر ايزو هاي بالاتر نويز بيشتر داره ولي اوتدور
    هيچ مشكلي نداره

راستي براي كيفيت عكس مي تونين به www.mis.propicnet.com مراجعه كنين
    faryadprs، M. Ali Farajian، keram و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    CANON EOS 400D Digital & 18-55 & 55-250 & 100-400

صفحه 16 از 33 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین