صفحه 49 از 112 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 7D

نقل قول نوشته اصلی توسط rezab نمایش پست ها
    واقعا با اين همه رويو واظهارنظر متناقض آدم تكليف خودشو نميدونه......

دوست عزیز
    این ها ریویو نیست ! تجربیاتی است شخصی که عموما کاربران با بدنه های خود دارند.

یکی از دوستان با 3 بدنه 5D Mark II مشکل داشت و یک به یک به شرکت گارانتی کننده مرجوع کرد و دوربین جدید تحویل گرفت اما سومی هم همان مشکل را داشت
    ولی دلیل نمیشود بگوییم تمام 5D Mark II ها مشکل دار هستند.

شرمنده خط رو خط شد !
    Mehdi Rojaie و behrang_shadow تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه artnature آواتار ها
    تشکر کرده
    121

سلام

من هم 7D رو یکی از دوربین های شارپ میدونم به نسبت 30D و 350D و 550D

لنز هم 400 F.5.6 L و 70.200 F.4 L F بود :cool:
    behrang_shadow تشکر می‌کند.
    سید مهرداد کیانی

www.Arte360.com

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط artnature نمایش پست ها
    سلام

من هم 7D رو یکی از دوربین های شارپ میدونم به نسبت 30D و 350D و 550D

لنز هم 400 F.5.6 L و 70.200 F.4 L F بود :cool:
    منکر کیفیت عکس های این دوربین نیستم ... اما تا اونجا که من می دونم عامل بسیار مهم لنز مورد استفاده و در درجات بعدی دیاف و فوکال انتخابی است. میشه در مورد جمله تون توضیح بفرمایید؟
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه behrang_shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    357

Thumbs up پاسخ : پاسخ: Canon EOS 7D

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.am نمایش پست ها
    ای کاش فقط مشکل از لنز بود... با 10 -22 و 70-200 هم تست شد همینطوره....! کیفیت شارپنس در لبه های اشیای موجود در عکس خیلی افت میکند... 50d و حتی 40d خیلی بهتر بودند!

من تازگی به نیکون (d300s) تغییر برند داده بودم... از بس تو محل کار گفتند 7دی عالیه و ... گفتم شاید واقعا جالب باشه ولی...
    آخه با چه لنزی و تو چه شرایطی عکس گرفتید که اینو میگید؟ آخه((کیفیت شارپنس در لبه های اشیای موجود در عکس )) چه ربطی به دوربین داره؟!!
    هرچی هم که باشه بخاطر مقدار پیکسل بالاتر دوتا عکس رو تو یه سایز چاپ کنی امکان نداره شارپنس کمتری از d300s داشته باشه. و حالت تصویر 100% باز هم تو ریویو ها و نمونه عکس هایی که دیدم هیچ جا وضعیت بهتر شارپنس - رنگ و نور نسبت به 7d نداشت، اگه شما جایی غیر از این دیدید برای ما هم لینک بزارید تا آگاه بشیم.
    به نظر بنده، نیکون برای رقابت با 7d باید دوربین جدیدی به بازار معرفی کنه.:cool:
    Mehdi Rojaie و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MH.Rahmani آواتار ها
    تشکر کرده
    24

پیش فرض پاسخ : Canon EOS 7D

ای کاش فقط مشکل از لنز بود... با 10 -22 و 70-200 هم تست شد همینطوره....! کیفیت شارپنس در لبه های اشیای موجود در عکس خیلی افت میکند... 50d و حتی 40d خیلی بهتر بودند!

من تازگی به نیکون (d300s) تغییر برند داده بودم... از بس تو محل کار گفتند 7دی عالیه و ... گفتم شاید واقعا جالب باشه ولی...
    اینکه شارپنس در لبه ها افت کنه واقعا هیچ ارتباطی به کیفیت CMOS دوربین نمیتونه داشته باشه.
    شاید به علت تراکم زیاد پیکسل ها باشه که افت شارپنس لنز ها در لبه بیشتر به چشم میاد.
    اما با توجه به اندازه‌ی CMOS نسبت به دایره‌ی تصویر، بازهم این قضیه جای شک داره.
    به نظر بنده، نیکون برای رقابت با 7d باید دوربین جدیدی به بازار معرفی کنه.
    D300s متاسفانه! کماکان رقیب بسیار خوبی برای 7D محسوب میشه.
    به نظر من بحث سر تعداد پیکسل ها و یا دو سه اپسیلون بالا و پایین شدن شارپنس دیگه اونقدر مطرح نیست. خیلیا طراحی بدنه و امکانات دوربین های نیکون (بعلاوه‌ی Quality Pass دقیق تر کارگاهاشون) رو به کنون ترجیح میدن.
    کنون سالها پیش به علت تکنولوژی برترش مخصوصا توی سیستم‌های اتوفوکوس و همچنین لنزهای اعجاب آورش بازار رو از دست نیکون خارج کرد. الان به جایی رسیدیم که نیکون به وضوح از اون لحاظ چیزی از کنون کم نداره.
    برای همین به نظر من بهتره کنون یه تکونی به خودش بده.
    از همین الان آینده‌ی کار معلومه. اگر کنون بیاد مثل 1D MK IV فقط یه آپگرید برای 1Ds MK IV در نظر بگیره دیگه چند سالی باید عقب بمونه. ولی اگر بیاد و یه تکون اساسی به طراحی و Concept کلی EOS ها بده (که راه پیش روی بقیه‌ی مدلاشم عوض کنه) اونوقته که میتونیم امیدوار باشیم که بازم سیل لنزای سفید باشه که کنار میادین ورزشی دیده میشه.
    باتشکر...
    behrang_shadow تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط SUPERMHR نمایش پست ها
    اینکه شارپنس در لبه ها افت کنه واقعا هیچ ارتباطی به کیفیت CMOS دوربین نمیتونه داشته باشه.
    شاید به علت تراکم زیاد پیکسل ها باشه که افت شارپنس لنز ها در لبه بیشتر به چشم میاد.
    اما با توجه به اندازه‌ی CMOS نسبت به دایره‌ی تصویر، بازهم این قضیه جای شک داره.

D300s متاسفانه! کماکان رقیب بسیار خوبی برای 7D محسوب میشه.
    به نظر من بحث سر تعداد پیکسل ها و یا دو سه اپسیلون بالا و پایین شدن شارپنس دیگه اونقدر مطرح نیست. خیلیا طراحی بدنه و امکانات دوربین های نیکون (بعلاوه‌ی Quality Pass دقیق تر کارگاهاشون) رو به کنون ترجیح میدن.
    کنون سالها پیش به علت تکنولوژی برترش مخصوصا توی سیستم‌های اتوفوکوس و همچنین لنزهای اعجاب آورش بازار رو از دست نیکون خارج کرد. الان به جایی رسیدیم که نیکون به وضوح از اون لحاظ چیزی از کنون کم نداره.
    برای همین به نظر من بهتره کنون یه تکونی به خودش بده.
    از همین الان آینده‌ی کار معلومه. اگر کنون بیاد مثل 1D MK IV فقط یه آپگرید برای 1Ds MK IV در نظر بگیره دیگه چند سالی باید عقب بمونه. ولی اگر بیاد و یه تکون اساسی به طراحی و Concept کلی EOS ها بده (که راه پیش روی بقیه‌ی مدلاشم عوض کنه) اونوقته که میتونیم امیدوار باشیم که بازم سیل لنزای سفید باشه که کنار میادین ورزشی دیده میشه.
    باتشکر...

بحث کنون و نایکون چند وقتی هست که بسته شده
    ولی بی انصافی هست که D300s را برتر بدانیم
    سرعت فوکوس سریعتر 7D بیش از دو برابر سریعتر
    مگاپیکسل بالاتر - مناسب برای عکاسی حیات وحش و ...
    فریم ریت بالاتر
    کراس اف 2.8

ارگونی هم یک چیز نسبی و بستگی به یوزر داره

نایکون هم لنز سفید داره
    Kourosh Kahal و behrang_shadow تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    درود

سرعت فوکاس بدنه؟!!! از شما دیگر بعید است.

سرعت فوکاس از لنز تاثیر میگیرد نه بدنه ( حال بحث بدنه هایی که در نیکون موتور فوکاس جداگانه دارند و با لنز های قدیمی که موتور فوکاس ندارند هم سرعت فوکاس سریعی دارند مثل همان D300 بحث دیگری است و استثناء هست )

یکی از دوستان یک مقایسه و نتیجه گییری عجیبی کرده بودند که در آن چون سرعت فوکاس 7d با لنز فیکس خود کنون اگر اشتباه نکنم 300mm پرایم کنون بود از سرعت فوکاس دوربین D300 با لنز زوم !! اونهم سیگما !! 100-300 بیشتر بود اینطور نتیجه گرفته بودند که سرعت فوکاس 7d بیشتر است ، و این ماجرا جدای قیاس مع الفارغ بودنش ، به چند دلیل که هر کدام به تنهایی کافی است غلط بود.

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Friday 25 June 2010 در ساعت 23:31
    A.Mazaheri و M.Nouri تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

سرعت فوکاس بدنه؟!!! از شما دیگر بعید است.

سرعت فوکاس از لنز تاثیر میگیرد نه بدنه ( حال بحث بدنه هایی که در نیکون موتور فوکاس جداگانه دارند و با لنز های قدیمی که موتور فوکاس ندارند هم سرعت فوکاس سریعی دارند مثل همان D300 بحث دیگری است و استثناء هست )

یکی از دوستان یک مقایسه و نتیجه گییری عجیبی کرده بودند که در آن چون سرعت فوکاس 7d با لنز فیکس خود کنون اگر اشتباه نکنم 300mm پرایم کنون بود از سرعت فوکاس دوربین D300 با لنز زوم !! اونهم سیگما !! 100-300 بیشتر بود اینطور نتیجه گرفته بودند که سرعت فوکاس 7d بیشتر است ، و این ماجرا جدای قیاس مع الفارغ بودنش ، به چند دلیل که هر کدام به تنهایی کافی است غلط بود.

انوش
    با سلام
    درست است که سرعت فوکوس بیشتر با لنز در ارتباط هست ولی بدنه هم چندان بی تاثیر نیست
    عموما برای چنین تست هایی از دو لنز یکسان از یک برند چنین قیاسی را انجام می دهند ( بطور مثال سیگما )
    مقایسه هم در سایت imagine resource موجوده , متاسفانه صفحه مذکور در خاطرم نیست

7D

D300s

لنز مورد استفاده هم sigma 70 f/2.8 می باشد
    ویرایش توسط Hamid Moradi : Friday 25 June 2010 در ساعت 23:48 دلیل: فایل پیوست
    M.Nouri و behrang_shadow تشکر می‌کنند.

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

پیش فرض پاسخ : پاسخ: Canon EOS 7D

سرعت فکوس به بدنه هم بستگی داره.
    اگه ربطی به بدنه نداشته باشه پس نتیجه می گیریم دوربین D300s سرعت فکوسش با D90 یکسانه! (البته هر دو با یک لنز)

لنز مورد استفاده هم sigma 70 f/2.8 می باشد
    این مقایسه که قرار دادین مقایسه شاتر لگ است نه فکوس.
    Elend و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    حمید خان , مرجع این قضیه را لطف میکنید بدهید ؟
    ashkan 78، ashkan 78 و KHAKSAR تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 49 از 112 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 ... آخرینآخرین