صفحه 55 از 112 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

پیش فرض پاسخ : Canon EOS 7D

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    آن برنامه برای Premiere در محیط ویندوز هم در دسترس است
    با تشکر از شما جناب روشن می دونم برنامه موجود است . گویا من نتونستم منظورم رو برسونم : الان در زمینه حرفه ای تدوین بحث میان علما سر اینه که حتما باید بری سراغ سیستم های مک از سخت افزار گرفته تا نرم افزار (مثل دعوا نیکون و کنون) .. وگرنه حرفه ای به حساب نمی آی و رشد این مک گرایسم تو این یک ساله اخیر خیلی زیاد شده (البته اونهایی که کار سینمایی انجام می دهند و گروه های کوچک کلیپ سازی) در کنارش هنوز صدا وسیما بیس اصلیش ویندوز هست البته مک هم داره ..... افرادی مثل من که شاید سالی یکی دو کار انجام می دهند دچار یکسری مشکلات میشیم ( از باگ نرم افزار و خروجی نهایی گرفتن) که گاهی هوس رفتن به سوی مک می کنیم این osX هم اپل برای سخت افزار های تایپ ibm زده تا کاربران اون بتونن با همون سیستم سخت افزاریشون نرم افزار های تحت مک رو اجرا کنند......با اینکه از مک بدم میاد اما به جرات می تونم بگم یهترین نرم افزار تدوینfinal cut pro هستش. چه از نظر یادگیری و کارکرد و چه UI , ....
    پ.ن : مک = اپل مکینتاش (برای اختصار در تایپ)
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر همراه MH.Rahmani آواتار ها
    تشکر کرده
    24

بیشتر جذابیت حداقل واسه من که همون UI های اصلاحا Fool Proof هستش وگرنه قابلیت ها همون قابلیت هان...
    اول از همه Picture Style تون رو تنظیم کنین برای کنتراست و شارپنس کمتر. این دو فاکتور واسه عکس خوبن ولی برای فیلم دیتای زیادی از بین میره. نهایتا با کم کردن اونا دست تدوینگر توی فرآیند روتوش یا Grading فیلم خیلی خیلی باز تره. (Picture Style های سینمایی رو هم گذاشته بودیم چند صفحه پیش فکر کنم)
    دومی که از اولی هم مهمتره...
    یه فکری به حال باطری بکنید!!...
    من احتمالا بخوام کابل برق مستقیم کانن رو سفارش بدم...(شاید اونم جدا کرایه دادم!!!!!)
    به هر شکل توی طول کار جدی ترین مشکلی که دارید باطریه.
    Persian، Mehdi Rojaie و Farhad71 تشکر می‌کنند.
    Owning: Canon EOS 7D + EF-S 15-85 IS USM + EF-S 10-22 USM + Manfrotto (Bogen) 055CXPRO4 + Manfrotto 322RC2 Ballhead + Lowepro Primus AW Black + Tamrac Aero SpeedPack85

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

سلام جناب SUPERMHR
    نوشته بودین :
    یه فکری به حال باطری بکنید!!...
    من احتمالا بخوام کابل برق مستقیم کانن رو سفارش بدم...(شاید اونم جدا کرایه دادم!!!!!)
    به هر شکل توی طول کار جدی ترین مشکلی که دارید باطریه.
    در این مورد پیشنهاد میکنم یه باطری گریپ و یه باطری اضافه تهیه کنین .توی پکیج باطری گریپ مگزین باطری قلمی هم هست که خیلی بدرد بخوره و شما فقط باید باطری مناسب و پرقدرت بتعداد کافی همراهتون داشته باشید ( که اونهم میتونه آلکالاین یا شارژی باشه ) اینطوری خیالتون راحته که اگه دسترسی به برق شهر هم برای ادامه کارتون مشکلی داشته باشه ( مثل دست وپاگیر بودن و طول سیم و ...) دیگه شما مستقلا بکارتون ادامه میدین .

موفق باشید
    فرهاد برنجی

كاربر همراه MH.Rahmani آواتار ها
    تشکر کرده
    24

سلام.
    آقای Vincent Laforet در بلاگشون لیست کامل تجهیزات مورد استفاده‌شون رو به همراه توضیحات قرار دادن...
    ببینید و اشک بریزید!
    Vincent Laforet's Gear
    البته توجه دارید که کار اصلی ایشون فیلمسازیه و نماد فیلمسازی HDSLR با کنون به حساب میان.
    یه جورایی نقش جو مکنالی برای CLS!!!
    امیدوارم کنون این طفلکم از دست نده...
    در این مورد پیشنهاد میکنم یه باطری گریپ و یه باطری اضافه تهیه کنین .توی پکیج باطری گریپ مگزین باطری قلمی هم هست که خیلی بدرد بخوره و شما فقط باید باطری مناسب و پرقدرت بتعداد کافی همراهتون داشته باشید ( که اونهم میتونه آلکالاین یا شارژی باشه ) اینطوری خیالتون راحته که اگه دسترسی به برق شهر هم برای ادامه کارتون مشکلی داشته باشه ( مثل دست وپاگیر بودن و طول سیم و ...) دیگه شما مستقلا بکارتون ادامه میدین .

موفق باشید
    ممنون آقای برنجی.
    باطری و گریپ شاید اولین تجهیزاتی بودن که دوست داشتم برای دوربینم تهیه کنم...
    اما خب، چیزای دیگه اولویت پیدا کرد کم کم. :(
    تازه بگذریم که بعد یه مدت میبیند استایل عکاسیتون به خیلی از تجهیزاتتون نمیخوره!!
    خلاصه اینکه هر روز بیشتر به این قضیه ایمان میارم که واقعا 90% عکاسی تجربه است! هر روز هم که تجهیزات پیشرفت‌های عجیب و غریب میکنه به این درصد اضافه میشه...
    من خودم همیشه فکر میکنم میشه از خیلی اشتباهات جلوگیری کرد...نشد! راهش چیه؟ نمیدونم!!
    .
    Joe McNally: Dont avoid making mistakes, Embrace them. invite your mistakes to dinner...have a little talk...make friends with them
    .
    همین.
    Owning: Canon EOS 7D + EF-S 15-85 IS USM + EF-S 10-22 USM + Manfrotto (Bogen) 055CXPRO4 + Manfrotto 322RC2 Ballhead + Lowepro Primus AW Black + Tamrac Aero SpeedPack85

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

سلام
    یه ویدئوی جالب توسط Andrew Kramer با استفاده از 7D و Red حتما ببینید
    http://www.videocopilotdata.net/videos/payment_plan.flv
    16.67 MB

و در ادامه پشت صحنه(البته نشانی از 7D توش نیست فقط RED رو میبینید)
    http://video9.videocopilot.net/videos/blogshow_ep6.flv
    59.7 MB

كاربر جديد a_vanili آواتار ها
    تشکر کرده
    7

دوستان ببخشید
    داشتم صفحه مربوط به این دوربینو دراین آدرس
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/E7D/E7DA.HTM
    مرور میکردم در انتهای صفحه مقایسه ای کرده عکسای این دوربینو در 3 ایزو با 6 دورببین رده بالا کنون و نیکون
    دلیل این تفاوت رنگ چیه
    چرا در ISO 100 وبقیه ایزو ها فقط رنگ پس زمینه D700 Nikon
    سفید و بقیه خاکستری - آبی میزنه
    اگه تست در شرایط حدودا یکسان باشه نمیتونه وجود فیلتر یا چیز دیگه ای باعث این تفاو ت شده باشه
    یا اگه همه شرایط تست متعادل بوده کدام یک از این عکسها به واقیعت نزدیک تره
    (البته عکسه زوم شده) این تغییر رنگ در عکس اصلی l معلوم نیست

ولی چرا توی بزرگنمایی اینقدر تفاوت؟؟؟؟
    ویرایش توسط a_vanili : Tuesday 5 October 2010 در ساعت 14:57 دلیل: تکملیل مطلب

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

نقل قول نوشته اصلی توسط a_vanili نمایش پست ها
    دوستان ببخشید
    داشتم صفحه مربوط به این دوربینو دراین آدرس
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/E7D/E7DA.HTM
    سلام

من كه نتوانستم از لينك شما استفاده كنم . آيا ديگر دوستان توانستند صفحه مورد نظر را ببينند !؟

كاربر فعال ssobhdel آواتار ها
    تشکر کرده
    5521

سلام
    لینک مشکلی ندارد برای من باز شد.
    ghanbar تشکر می‌کند.

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

پیش فرض داشتن دو نقطه فوکوس روی 7D

سلام

در آدرس http://photography-on-the.net/forum/...d.php?t=847536
    به مقاله جالب زیر برخوردم...

این به شما امکان خواهد داد از دو نقطه فوکوس در کنار هم استفاده کنید و بتوانید به سرعت بین آنها تعویض نمایید... همانطور که خودش اشاره کرده مثلا هنگامی که از دو سوژه با فاصله از هم در حال عکاسی هستید و میخواهید به سرعت و مدام از یکی به دیگری فوکوس کنید...

7D hidden feature - Simultaneous dual AF-point focusing
    That's the best name I could come up with for this, but I tinkered around with the custom controls, and I "discovered" feature if you set it up right.

Imagine that you're framing a scene with two animals squaring off. Each located on a different corners in the viewfinder, and at different distances to the camera. You want to focus and snap each of them in quick, staggered shots, depending on which one is doing something interesting. Traditionally, you would need to turn either the finger-wheel or the thumb-wheel to change AF points, and then focus and take the shot. But with this feature I discovered on the 7D, you can have two AF points, each covering one of the animals, and have two dedicated focus buttons, one for each animal.

This way, when you need to quickly shift focus between the two animals, it's a simple button click instead of turning the dial and then focus.

So the way to set it up is this:

- Go to the Custom Controls menu.
    - Set the 1st button <Half shutter> to [Metering Start] only. This will remove the 1/2 press focus function from the Shutter. It will only act as shutter release.
    - Set the 2nd button <AF-ON> to [Metering & AF Start]
    - Goto the 3d button <*>, and also set it [Metering & AF Start], but at this inner options screen, press the <INFO> button, and it displays one more screen.
    - Change to the 2nd option: [Registered AF point]
    - Set all that and exit.

Assuming you know how to memorize AF points (see pg 219 on "Registering and using AF point"), all you need to do is to memorize an AF point that covers one subject, and the <*> button will now always focus using that point, no matter where your current AF point is.

You are free to move the current AF point around and use the <AF-ON> button to focus that exclusively. And if you need to quickly switch focus to the other point, just press <*>. So basically, you can toggle focus between two spots instantly! (of course you'll still need to press the actual shutter to take a shot).

I dunno, but this seems revolutionary to me. It would have made for a rather impressive commercial, but they didn't even mention this possibility anywhere. It uses several features that are new to the 7D, but the combined effect is amazing.

I was already impressed with the 7D's "Orientation linked AF point" feature. Combined with the Register AF point feature, and my "Simultaneous dual AF-point focusing" feature, the possibilities are staggering!
    F.KamranNia، alonebaby، ghanbar و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد a_vanili آواتار ها
    تشکر کرده
    7

این بزرکنمایی شده مشترک همه عکساست در اون سایت بالا
    دلیل تغییر رنگ زمینه ازسفید تا آبی خاکستری ؟

piransal تشکر می‌کند.

صفحه 55 از 112 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 ... آخرینآخرین