صفحه 57 از 112 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajiabadi نمایش پست ها
    من مصرف کننده این اعداد و محاسبات کارمو راه نمیندازه ..
    من این بدنه رو تست کردم و اتفاقا با گارانتی آفومار هم بود(اینو ازین جهت میگم که فکر نکنید جنس ریفر یا غیره بوده) و مشاهدات خودمو اینجا بیان کردم، اگر غیر ازین بود با 100 تومن ضرر در 48 ساعت ردش نمیکردم و جاش مارک2 نمیگرفتم. این بدنه با دوتا از شارپترین لنزهای کنن نتونست خروجی خوبی بده و البته لنزها سالم و روی مارک2 پاسخ دادند..
    جناب حاجی عبادی اگر از اعضا قدیمی و شناخته شده فروم نبودید به صداقت شما شک میکردم!این اعداد و ارقام که می فرمایید به کار شما نمی آید در دوربین به چه چیز مشغول هستند؟چگونه امکان دارد یک دوربین با بیش از 3 برابر رزولوشن جزئیات کمتری را ثبت نماید؟این پیکسلها در سنسور چی کاری را انجام می دهند جز ثبت جزئیات؟

شما به جزئیاتی بیش از این + در یک کراپ 100% احتیاج دارید!؟عکس با دیافراگمی بعد از عدد دیفرکشن و لنز 100-400 گرافته شده است.
    و البته کنون لنزهای بسیار شارپتری از این لنز هم دارد.
    در صورت نیاز می توانم کراپهای بیشتری را برای شما آپلود نمایم.

و البته دو لنزی که شما فرمودید فکر نمی کنم در بحث شارپنس در 20 لنز اول هم جایی داشته باشند چه برسد به اینکه جزء شارپترینها باشند.
    Hajiabadi، Kourosh Kahal، lamagra و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

جناب مبین فرمایش شما کاملا متین، اما با همه این تفاسیر هدف جز رسیدن به ثبت تصویر با جزئیات بیشتر و وضوح بالاست؟ موضوع حجم تصویر نیست، موضوع سافت بودن یا نبودن تصویره

كاربر همراه amir.g آواتار ها
    تشکر کرده
    757

و من فکر میکنم هدف جناب متین هم دقیقا نشون دادن جزئیات در اون کراپ 100% بود وگرنه همه میدونیم 18 مگاپیکسل خیلیه.
    جناب عبادی ضمن احترام به همه نظرهاتون به نظر من یا اون بادی که دست شما بوده مشکل داشته.یا شرایط تستتون درست نبوده.
    شاد باشید.
    lamagra تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

پیش فرض چه عرض کنم...

با سلام
    جناب Hajiabadi، فرمودن که با 5DMII و با همان لنز ها جواب گرفتم، انتظار دیگه ای هم نباید داشت 5DMII با 21MP و سنسور فول فریم جواب نده چی می خواد جواب بده؟ احتمالا Hasselblad و بک های Phase one!!
    به نظر بنده 7D به هیچ وجه نباید با فول فریم ها در کیفیت و دیتیل مقایسه بشه.
    فرمودین در ثبت دیتیل مغلوب D40 نیکون شده!! با چشم بنده در نمونه های پست 550 از D300s بهتر دیتیل رو ثبت کرده، همون طور که همیشه هم بحثش شده 7D و D300s رو رقیب نزدیک می دونستن حالا تفسیر این با خود شما..
    آن سایتی که 7D رو در دیتیل مغلوب 450D می دونست هم دیدم(لینک دوم، عکس های پسر بچه)، تو سمپل های خودشون عکس های 450D سافت بود و دیتیل 7D واضح تر.اگر این صحبت ها درست نباشه با این اوصاف یا بنده باید به چشم پزشک مراجعه کنم یا تعریف درستی ار این صحبت ها ندارم.
    اگر 450D از 7D در هر مقوله کیفیتی بهتر باشه به این مفهوم خواهد بود که مهندسان Canon به کاشت باقالی روی آورده اند و دارند سر مردم را شیره می مالند مردم هم با به به و چه چه این شیره ها را در اقصی نقاط جهان نوش جان می کنند.

با تشکر
    ویرایش توسط SinaVT : Thursday 7 October 2010 در ساعت 00:36 دلیل: داخل پارانتز
    lamagra، king4 و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    آن کس که نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

جناب مبین فرمایش شما کاملا متین، اما با همه این تفاسیر هدف جز رسیدن به ثبت تصویر با جزئیات بیشتر و وضوح بالاست؟ موضوع حجم تصویر نیست، موضوع سافت بودن یا نبودن تصویره
    منم دارم این بحثو از دور دنبال میکنم و جدا در عجبم که شما دنبال چه مقدار جزئیات هستید؟! شاید لازم بود بیشتر از 48 ساعت بدنه رو نگه میداشتید.در اینصورت شاید از100 تومان ضرر هم جلوگیری میشد...
    amir.g و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    در صورت نیاز می توانم کراپهای بیشتری را برای شما آپلود نمایم.
    جناب مبین اگزیف عکس ارسالی شما حکایت از این داره که این ثبت در فوکال 400 و در فصله تقریبا 4 متری ثبت شده , بنظر شما این شرایط برای نشان دادن جزئیات درسته؟!
    منتظرم یک کراپ 100درصد از یک منظره با فاصله بالای 40 متر و ثبت شده در فاصله کانونی تقریبا استاندارد آپلود کنید تا مطمئن بشم بدنه ای که دست من بوده مشکل داشته.
    البته جا داره اضافه کنم تست نقاط فوکوس هم انجام دادم که ارتباطی با سافت بودن خروجی دوربین نداشت

كاربر جديد a_vanili آواتار ها
    تشکر کرده
    7

با عرض معذرت (بنا بر کم سوادی )
    در همون پست 550
    در ایزو 100 که یه قسمت از کادر به عنوان نمونه بزرگ شده محو شدگی D300sو D700 بیشتره که طبق گفته دوستان مربوط به دیتل عکس میشه
    ولی با این تفاسیر همه عکسها ازجمله 5DMII پس زمینه عکس روبه رنگ آبی یا خاکستری رفته
    ولی در D700 سفید مانده
    آیا این هم مربوط به نوع ثبت جزیات(دیتل )میشه یا چیز دیگه ایست
    میشه نتیجه گرفت که D700 در ثبت رنگ نه جزئیات از 5DMII و D3X بهتر عمل کرده ؟

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

جناب مبین اگزیف عکس ارسالی شما حکایت از این داره که این ثبت در فوکال 400 و در فصله تقریبا 4 متری ثبت شده , بنظر شما این شرایط برای نشان دادن جزئیات درسته؟!
    منتظرم یک کراپ 100درصد از یک منظره با فاصله بالای 40 متر و ثبت شده در فاصله کانونی تقریبا استاندارد آپلود کنید تا مطمئن بشم بدنه ای که دست من بوده مشکل داشته.
    البته جا داره اضافه کنم تست نقاط فوکوس هم انجام دادم که ارتباطی با سافت بودن خروجی دوربین نداشت
    تا الان نشنیده بودم که برای بررسی شارپنس فقط باید از عکسهای لنداسکیپ استفاده کرد!
    در عکاسی حیات وحش به شارپنس بسیار بیشتر از لنداسکیپ اهمیت داده می شود برای همین کراپ 100% آن عکس را برای شما آپلود کردم!
    lamagra تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

دوستان میبخشید که داره آف تاپیک میشه
    حیات وحش یا ماکروگرافی از فاصله 4 متری با لنز400؟!!!
    معیار اهمیت شارپنس در حیات وحش یا لنسکپ نیست صحبت سر خروجی سافت این بدنه هست...
    شارپنسو که میشه شیرشو تا ته باز کرد!

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

دوستان میبخشید که داره آف تاپیک میشه
    حیات وحش یا ماکروگرافی از فاصله 4 متری با لنز400؟!!!
    معیار اهمیت شارپنس در حیات وحش یا لنسکپ نیست

صحبت سر خروجی سافت این بدنه هست...

شارپنسو که میشه شیرشو تا ته باز کرد!
    سلام جناب حاجی آبادی

گفتگو های شما و دوستان را دنبال میکردم. در مورد پست اخیر شما کمی گیج شدم !
    در مورد جمله Bold شده سئوالی داشتم

مگر Sharpness در مقابل Soft بودن نیست؟ (یا شاید بهتر باشه بگم سافت یعنی چی و شارپ یعنی چه؟)
    خروجی Soft منظورتون ، خروجی Jpeg هست ویا فرمت خام ؟

ممنونم
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

صفحه 57 از 112 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 107 ... آخرینآخرین