صفحه 95 از 112 نخستنخست ... 45 85 91 92 93 94 95 96 97 98 99 105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1457

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم آیا میشه پنج عکس رو اتومات گرفت یا نه ولی یک راه حل ساده برای گرفتن شاتهای بیشتر اینه که بعد از اعمال تنظیم فوق و گرفتن شات اولیه از منوی سریع مقدار جبران نوردهی رو چند لول بالا یا پایین ببرید و دوباره شات بزنید بدیهی است می توانید با کمی تمرین مقادیر دلخواه را حتی در دهها شات اعمال کنید

شاد و سالم باشین
    با سلام و تشكر.بله خب روشي كه فرمودين قابل انجامه اما مد نظر بنده بيشتر تنضيمات احتمالي بود كه بشود بطور اتومات و روي دست از يك صحنه همان 5 عكس را ثبت كرد ولي اگر بخواهيم دباره با يك يا چند لول كم و زياد عكس بگيريم سه پايه لازمه.ارادتمند
    shoor.segah و Madjidm تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram.p52 نمایش پست ها
    با تشكر از راهنمائي شما دوست خوبم.بنده هم در اين رابطه سوالي داشتم.با روشي كه شما اشاره فرمودين سه عكس در سه استاپ گرفته ميشه اما چطور ميشه كه در همين حالت بجاي سه عكس مثلا پنج عكس يا بيشتر با نورسنجي هاي مختلف ثبت بشه.ممنون
    اگر Magic Lantern برای 7D کرک داشته باشه می تونید با استفاده از آن این امکان را داشته باشید (البته مسئولیت عواقب احتمالی ناشی از استفاده از کرک به عهده مصرف کننده است!)
    yaghoobi، MSRS و shahram.p52 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
    دوربین من متاسفانه دفترچه راهنمای انگلیسی نداره !! یه دفترچه داره که ژاپنیه و عکسهاش سیاه و سفید . یه جا خوندم که دفترچه راهنمای دوربین ها رنگیه . دوستانی که این دوربین رو دارن دفترچه انگلیسی همراه دوربین بود یا نه ؟ اگه هست رنگیه یا سیاه و سفیده ؟ یه سوال دیگه اگه بخوام شماره سریال رو از نظر refurbished بودن و gray market , ...... چک کنم چیکار باید بکنم ؟ اصلا اکانش هست که با شماره سریال بادی بشه پی برد که gray هست یا نه ؟ ( جعبه دوربین سریال نداره و گارانتی ایده ال هست)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

با سلام

بعضی از دوربین ها مثل دوربین های سری Kiss که از ژاپن وارد می‌شوند فاقد دفترچه انگلیسی هستند و فقط دارای دفترچه ژاپنی هستند و دفترچه راهنما هم تماما سیاه-سفید هست فقط جلد رنگی هست. از این که با شماره سریال می‌توان ریفربیش بودن رو تشخیص داد اطلاعی ندارم ولی برای مطمئن شدن از آکبند بودن جنس می تونید به سایتی که توسط دوست عزیز جناب مهدی بارانی در تاپیک نعیین تعداد شات زده شده دوربین ها معرفی شده سری بزنید و از آک‌بند بودن جنس خود اطمینان حاصل کنید.

کد:
    http://eoscount.com/

جعبه دوربین هم باید شماره سریال بدنه رو داشته باشد به صورت بارکد در کنار جعبه هست.
    M.Barani و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    آن کس که نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    دوربین من متاسفانه دفترچه راهنمای انگلیسی نداره !! یه دفترچه داره که ژاپنیه و عکسهاش سیاه و سفید . یه جا خوندم که دفترچه راهنمای دوربین ها رنگیه . دوستانی که این دوربین رو دارن دفترچه انگلیسی همراه دوربین بود یا نه ؟ اگه هست رنگیه یا سیاه و سفیده ؟ یه سوال دیگه اگه بخوام شماره سریال رو از نظر refurbished بودن و gray market , ...... چک کنم چیکار باید بکنم ؟ اصلا اکانش هست که با شماره سریال بادی بشه پی برد که gray هست یا نه ؟ ( جعبه دوربین سریال نداره و گارانتی ایده ال هست)
    دوربین از هر کشوری که اومده باشه دفترچه اش مربوط به همون کشور هست
    من از سوئد خریدم و دفترچش سوئدی هست
    از امریکا هم برای دوستم خریدم انگلیسی بود
    حتی شارژراش هم با هم متفاوت بود به خاطر تفاوت سیستم برق
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1457

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام دفترچه انگليسي دوربين كه در سايت كانن امريكا موجوده و ميشه دانلود كرد البته سيه و سفيده.در مورد مرجوعي بودن بايد عرض كنم كه در دوربينهاي كيت كانن بايد سريال نامبر روي كارتن با سريال روي بدنه و حتي لنز كه روش حك شده همخواني داشته باشه كه متاسفانه در اين بازار آشفته ما اگر مراقب نباشين فروشنده به شما چيزي نخواهد گفت.اگر خيلي اين موضوع برايتان مهم است به فوشنده مراجعه و طرح موضوع كنيد. در ايامي كه منم مشغول خريد 7 دي بودم اين موضوع در بازار 200 تومن اختلاف قيمت داشت.موفق باشين
    yaghoobi، shoor.segah، M.Barani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه حامد صفائی آواتار ها
    تشکر کرده
    621

دروود به همه ی دوستان
    یه سوال دارم.اگه من نقطه فوکوس رو برای مثال به سمت راست برم..و بخوام از نور سنجی نقطه ای استفاده کنم, میزان نور بر اساس نقطه مد نظر من(همان برای مثال سمت راست) تعین میشه یا نه؟اگه بخوام نورسنجی بر مبنای نقطه فوکوس مد نظر من صورت بگیره چطور باد اینکارو انجام بدم؟
    سپاس
    Reza Safaei تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد صفائی نمایش پست ها
    دروود به همه ی دوستان
    یه سوال دارم.اگه من نقطه فوکوس رو برای مثال به سمت راست برم..و بخوام از نور سنجی نقطه ای استفاده کنم, میزان نور بر اساس نقطه مد نظر من(همان برای مثال سمت راست) تعین میشه یا نه؟اگه بخوام نورسنجی بر مبنای نقطه فوکوس مد نظر من صورت بگیره چطور باد اینکارو انجام بدم؟
    سپاس
    نور سنجي بر اساس نقطه و دايره وسط انجام مي شود. اگر بخواهيد نورسنجي و نقطه فوكوس بر مبناي نقاط مد نظر شما باشد مي توانيد اول نقطه اي را كه مي خواهيد نورسنجي روي آن انجام شود را در روي دايره وسط قرار دهيد، دكمه شاتر را تا نيمه فشار دهيد و دكمه قفل نورسنجي (*) را فشار دهيد تا نورسنجي بر همان مبنا تنظيم و قفل شود بعد دوباره كادر بندي كرده و فوكوس را در هر نقطه اي كه مي خواهيد تنظيم كرده و عكس بگيريد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1457

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد صفائی نمایش پست ها
    دروود به همه ی دوستان
    سپاس
    نورسنج دوربين 7 دي مثل خيلي از دوربينهاي ديجيتال عمل ميكند كه به طور دقيقتر ميتوانيد به مقالات سايت عكاسي مراجعه كنيد .يك نمونه از آنرا در آدرس زير ميتوانيد مشاهده كنيد.
    نورسنج دوربین چگونه کارمی کند. | عکاسی
    yaghoobi، shoor.segah، R.Asgari و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    نور سنجي بر اساس نقطه و دايره وسط انجام مي شود. اگر بخواهيد نورسنجي و نقطه فوكوس بر مبناي نقاط مد نظر شما باشد مي توانيد اول نقطه اي را كه مي خواهيد نورسنجي روي آن انجام شود را در روي دايره وسط قرار دهيد، دكمه شاتر را تا نيمه فشار دهيد و دكمه قفل نورسنجي (*) را فشار دهيد تا نورسنجي بر همان مبنا تنظيم و قفل شود بعد دوباره كادر بندي كرده و فوكوس را در هر نقطه اي كه مي خواهيد تنظيم كرده و عكس بگيريد.
    البته نیازی به نگه داشتن دکمه shutter نیست و همان دکمه * نور سنجی را قفل می کند.

چرا دفترچه راهنمای دوربین را مطالعه نمی کنید؟ در forum های خارجی جواب سوال شما RTFM است D:
    yaghoobi، farhad44، F.KamranNia و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 95 از 112 نخستنخست ... 45 85 91 92 93 94 95 96 97 98 99 105 ... آخرینآخرین