صفحه 12 از 52 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 515
Like Tree2488تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark III

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

هیچ کدام از سمپلها،عکس استودیویی نیستند!برای دوربینی که قرار است جانشین پرکاربردترین دوربین استودیویی شود از این بدتر نمی شود سمپل گذاشت.
    ولی در هر صورت از عالی بودن رفتار نویزی این دوربین نمیشود گذشت.

Lens: EF50mm f/1.2L USM
    Focal Length: 50mm
    Focus Distance: 1.11m
    Aperture: f/7.1
    Exposure Time: 0.013 s (1/80)
    ISO equiv: 3200

A_Maddah، suzanfire، BERLANO و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

از نظر رفتار نویزی کلا بحثی نمیشه داشت واقعا چشم گیر هست برای نمونه صفحه flickr مربوط به تست های این دوربین توسط bert stephani رو ببینید (sample ها بصورت fullsize قابل دانلود هستند)
    دو نمونه :

yaghoobi، Saadat و 7777 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

به قیمتهای کاذبی که اولین فروشنده ها می دهند کاری ندارم. 2 mark با قیمت 2700 $ وارد بازار شد و تا همین تازگیها به 2400 $ رسید. ( دوماه بعد از عرضه ۳,۰۰۰،۰۰۰ تومان بود و هیچوقت از ۲,۵۰۰،۰۰۰ کمتر نشد
    من ارديبهشت 88 دوربين 5دي مارك2 رو با لنز105-24 خريداري كردم به قيمت 4700.000 تومن .بعيد ميدونم اون موقع دلار به بالاتر از 1000 تومن رسيده با شه .

باز هم میپرسم فکر میکنید ارزش 1300 $ اختلاف رو داشته باشه؟
    براي من كه چه در داخل آتليه چه بيرون آتليه ايزوي دوربينو از 100 بالاتر نميبرم ونقاط فوكوس زيادترش هم به دردم نميخوره 100.000 تمن بالاتر هم نمي ارزه.مگر اينكه بهم ثابت بشه در شرايط ايزوي پايين اين دوربين نسبت به مارك 2 حداقل 20 درصد بهتر عمل ميكنه .

هیچ کدام از سمپلها،عکس استودیویی نیستند!برای دوربینی که قرار است جانشین پرکاربردترین دوربین استودیویی شود از این بدتر نمی شود سمپل گذاشت.
    من بعيد ميدونم كنون به فكر ساخت صرفا يك دوربن استوديويي بوده باشه.جون نه ايزوي بالا ونه نقطه فوكوس بيشتر هيچكدوم به درد استوديو نميخوره.

ب
    حث عکاسی بد نیست, حتی قسمت های در فکوس که شارپ هستند هم چنگی بدل نمیزنند (به نقاشی رنگ روغن شباهت بیشتری دارند تا عکس)
    زياد به سمپلهاي اينترنتي اطمينان نميشه كرد.يه موقعي يك عكسهاي ميزارن كه آدم شك ميكنه كه اصلا اينها رو يك عكاس گرفته باشه.
    ARASH E، yaghoobi و suzanfire تشکر می‌کنند.
    مجید صادقی

كاربر همراه BERLANO آواتار ها
    تشکر کرده
    2760

امیـدوارم سمپل های بهتری از این دوربین عرضه بشه و ببینیم، ولی به عنوان یک کنونی میگم اگر نویز کمتر این بدنه نسبت به Mark II به بهای ثبت جزییات کمـتر باشه بایستی گفت که پیشرفتی در ایـن زمیـنه حاصل نشـده ...
    ashkan 78، aidin594 و 6319 تشکر می‌کنند.
    میلاد مطهری

Instagram
    Gears

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

- هرچند بهتره با چند تا سمپل اولیه نباید پمبه یک دوربین رو زد اما دوستان در نظر داشته باشن که این سمپل ها رو خود سایت کانن ارائه کرده!!!

- اما تو تمام این سه چهار روز دادشتم فکر میکردم چرا کانن این دوربین رو معرفی کرده؟
    یادمه تا هفته قبل همه متفق القول بودیم که "بهترین و خوش دست ترین دوربین فول فریم برای کار آتلیه و طبیعت 5dm2 میباشد" حتما خود کانن هم اینو میدونسته
    این دو کمپانی های محترم رو خوب میشناسیم
    وقتی محصولی خوب فروش میره همه هم ازش راضی هستن چرا باید بهترش رو تولید کنه؟ بنابر این کانن میاد نقص ها رو برطرف میکنه و این دوربین عزیز رو ارائه میده
    هر کسی هم میخواد خرید کنه بعد از اینو میخره هم بی ایراده هم خوبه
    حالا لابد فکر میکنیم که اونایی که مدل قبلی رو دارن چی؟
    خوب معلومه برای اونها 3d وجود داره(البته در این لحظه هنوز رسما معرفی هم نشده اما بزودی میاد) هم گرون تره هم یه رده جدیده هم...

- اما اگر دست از توبیخ کارخونه ها و تاریک بینی برداریم میبینیم یه مقداری هم انتظارات ما بالا و بی مورده همش فکر میکنیم هر بار باید مگاپیکسل بره بالاتر جدا به چه کارمون میاد این مگاپیکسل ها؟ 21 کافی نیست؟ باور بفرمایید هیچ چاپی نیست که نتونید با این بزنید!!
    خوب این دوربین کلی مزیت داره نسبت به ورژن قبلی این اسمش چیه؟
    suzanfire و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

کافی نیست؟ باور بفرمایید هیچ چاپی نیست که نتونید با این بزنید!!
    نه کافی نیست بعضی از مواقع !
    شما به این موضوع هم فکر کنید که گاهی ما یک عکس رو میخوایم کراپ کنیم و بدیم برا چاپ.همین کراپ باعث میشه به محدودیت چاپ بر بخوریم.
    خود من چند مدت پیش با وجودی که دوربینم 18 مگاپیکسل هست عکس رو مجبور شدم کراپ کنم و همین کراپ باعث شد نتونم اون اندازه ای که مد نظرم هست رو بدم برا چاپ.. در صورتی که مثلا اگر یک عکس 36 مگاپیکسلی در اختیارم بود با خیال راحت میدادم برای چاپ با اون اندازه ای که مد نظرم هست...
    suzanfire و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    پـوریـا ارشدی

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

اگر با فرض مبادا بخواهیم پیش برویم که دوربین 100 مگاپیکسل هم کم است!
    Sina.J، lamagra و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    .

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

آخه این مبادا نیست !
    برای شما خوشایند نیست که مثلا یک عکس نیم تنه از کسی بگیرید و بعد روی مانیتور ببینید کراپ بسته صورتش چه خوب میشه ! و با خیال راحت کراپ کنید و بدید برای چاپ !
    کلا روز به روز تکنولوژی داره جلو میره برای یک منظور ! اونم اینکه دست کاربر رو بیشتر باز بزاره ! این مبحث مگاپیکسل هم جدا از این هدف نیست . . .
    ویرایش توسط Pouria Arshadi : Tuesday 6 March 2012 در ساعت 00:32
    suzanfire تشکر می‌کند.
    پـوریـا ارشدی

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

بیشتر اعتراضی که نسبت به این دوربین وارد بوده مگاپیکسل بیشتر یا کمتر نبوده بلکه فعلا بر اساس همون سمپلهای ارائه شده IQ مورد تردید بوده و اینکه ثبت جزئیات در بهترین حالت میشه همین سمپلها؟
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

من سالها است که انقدر به دوربین سازانی مثل نیکون و کنون و همینطور سونی و پنتاکس و المپوس اعتماد دارم که فکر میکنم این نگرانی در مورد کیفیت عکس ها کاملا بی مورد است. اگر قصد داشتم این دوربین را با توجه به مشخصات روی کاغذ خریداری کنم ان را چشم بسته میخریدم بدون انکه نمونه عکسهایش را ببینم. اینکه فکر کنیم بعد از چند سال کنون با به روز کردن مارک 2 و بیرون دادن این دوربین در مورد خروجی آن چنین سوتی داده باشد به شوخی شبیه است. من ذره ای تردید ندارم که اشکال از عکاس نمونه هاست و نه از دوربین.
    Amir Mohebi، ME، ARASH II و 28 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

صفحه 12 از 52 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین