صفحه 7 از 52 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 515
Like Tree2488تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark III

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام

به نظر من دوربین خوبی است. 5DII که تولید آن متوقف نشده؟! در این صورت کاربران کانن برای این رده از دوربین ها دو نوع انتخاب خواهند داشت. اگر تولید 5DII تا حداکثر 1 سال دیگر ادامه پیدا کند خریداران کانن میتوانند حق انتخاب بیشتری در این رده داشته باشند و البته پول امکانات اضافی رده جدید پرداخت خواهد شد. من فکر میکنم این دوربین را نمیباید جایگزین 5dII به حساب آورد این دوربین نسخه بهینه شده ای برای آندسته از کاربرانی است که به سرعت بالا و سیستم فکوس پیشرفته و مواردی از این دست نیاز دارند

(یعنی امیدوارم اینگونه باشد )

تو این اوضاع بی Sample ای. سایت کانن ژاپن نسخه انگلیسی آن زیر بعضی از عکسهای اون Coming soon زده در حالیکه نسخه ژاپنی آن as soon as possible بعضی از این عکسها رو ارسال کرده گفتم این نمونه ها رو هم ببینیم بد نیست

کد:
    http://cweb.canon.jp/camera/eosd/5dmk3/samples/index.html

موفق باشید
    A_Maddah، Kaveh Ghobadi، pouya1 و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ARASH II آواتار ها
    تشکر کرده
    1259

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    کراپ ۱۰۰٪ در ایزو های ۶۴۰۰ و ۲۵۶۰۰

فایل پیوست 23393 ۶۴۰۰

فایل پیوست 23394۲۵۶۰۰

در مقایسه با 5dII و...
    Screenshot_1.jpg
    Kaveh Ghobadi، 6319 و M.karami تشکر می‌کنند.
    آرش زمانی
    5DII A7RII

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

در راستای عکس ماشین های که کاوه گذاشت (الان فکر کنم کنون به BMW نزدیک تره نه :D )
    416808_243359039087426_100002399947776_483889_866885852_n.jpg
    ویرایش توسط ajjadesa : Friday 2 March 2012 در ساعت 23:59
    Amir Mohebi، ME، ARASH II و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2637

البته بي ام و هايي كه كاوه گذاشتن جاي كلاچ و ترمز و گازشون عوض نشده بود مثل ٥دي

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

والا من یکی اصلا هیجانی که موقع معرفی mII بهم دست داد اینبار احساس نکردم اصلا انگار دوربین جدیدی معرفی نشد یاد اپگرید های قدیم نیکون افتادم مثلا D70 به D70s که خودم یکی شو داشتم منطقا بجز عملکرد در ایزو های بالا(باید منتظر نمونه ها بود و دید چقدر بهتره) با این قیمت هیچی برای گفتن در مقابل رقیب نیکونی نداره
    Kaveh Ghobadi، Amin Zarif، Anoosh-Em و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر همراه journalist آواتار ها
    تشکر کرده
    298

با اومدن این دوربین سوالی که مطرح میشه اینه که پس جایگاه 1DsMark III الان کجاست؟ یا به عبارت بهتر کی میره 1Ds Mrak III بخره ؟؟؟
    همه مشخصات 5D جدید از این 1Dsبهتره !!
    سرعت عکاسی پیاپی 6 در برابر 5
    مگاپیکسل کمی بالاتر
    سیستم فوکوس و مترینگ جدیدتر و پیشرفته تر
    قیمت نصف هم کمتر !!!
    پس نتیجه میگیریم که قطعا یک دوربین جدید در کنون بزودی معرفی خواهد شد اون هم 1DsMarkIV هستش... اما این دوربین چه برتری میخواد داشته باشه که ملت این 5D جدید رو ول کنن بیان اون رو بخرن؟
    از طرفی این دوربین جدید عرصه رو بر 1Dx هم تنگ کرده فقط شاید 12fps تنها برگ برنده جدی 1Dx باشه...
    بر خلاف برخی از دوستان من فکر میکنم این دوربین واقعا دوربین بسیار قوی و کامل با قیمت مناسب هست .که عرصه رو بر همه فول فریمها موجود تنگ میکنه و فروش خیلی خوبی هم خواهد داشت در رده حرفه ای ...
    سياوش
    It is not the gear, it is the guy behind the camera :)

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    والا من یکی اصلا هیجانی که موقع معرفی mII بهم دست داد اینبار احساس نکردم اصلا انگار دوربین جدیدی معرفی نشد یاد اپگرید های قدیم نیکون افتادم مثلا D70 به D70s که خودم یکی شو داشتم منطقا بجز عملکرد در ایزو های بالا(باید منتظر نمونه ها بود و دید چقدر بهتره) با این قیمت هیچی برای گفتن در مقابل رقیب نیکونی نداره
    به نظر شما این دوربین رقیب D800 محسوب می شود؟
    به نظر بنده خیر، باید 5 دی ایکس احتمالی را رقیب دی 800 دانست. فکر می کنم هم رده آپدیت دی 700 نیکون محسوب شود.
    ویرایش توسط Amir Abdolpanah : Saturday 3 March 2012 در ساعت 11:56 دلیل: تصحیح دیکته
    lamagra، S. Bagherpour و data تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط journalist نمایش پست ها
    با اومدن این دوربین سوالی که مطرح میشه اینه که پس جایگاه 1DsMark III الان کجاست؟ یا به عبارت بهتر کی میره 1Ds Mrak III بخره ؟؟؟
    همه مشخصات 5D جدید از این 1Dsبهتره !!
    سرعت عکاسی پیاپی 6 در برابر 5
    مگاپیکسل کمی بالاتر
    سیستم فوکوس و مترینگ جدیدتر و پیشرفته تر
    قیمت نصف هم کمتر !!!
    پس نتیجه میگیریم که قطعا یک دوربین جدید در کنون بزودی معرفی خواهد شد اون هم 1DsMarkIV هستش... اما این دوربین چه برتری میخواد داشته باشه که ملت این 5D جدید رو ول کنن بیان اون رو بخرن؟
    از طرفی این دوربین جدید عرصه رو بر 1Dx هم تنگ کرده فقط شاید 12fps تنها برگ برنده جدی 1Dx باشه...
    بر خلاف برخی از دوستان من فکر میکنم این دوربین واقعا دوربین بسیار قوی و کامل با قیمت مناسب هست .که عرصه رو بر همه فول فریمها موجود تنگ میکنه و فروش خیلی خوبی هم خواهد داشت در رده حرفه ای ...
    5DIII با 22.3Mp عرضه شده ... اگر بنا بر معرفی 1Ds Mark IV باشد، حتماً باید بالای 30Mp (یا حتی نزدیک 40Mp) باشد تا تولیدش توجیه داشته باشد.
    این احتمال هم هست که اگر 5DIII با قیمتی معادل نصف 1Ds mIII که در حال حاضر 7000USD قیمت دارد، عرضه شود، قطعاً بازار 1DsIII را تحت تاثیر قرار میدهد که خود، نشانه ای از بروز شدن 1DsIII در آینده ی نزدیک است.

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

نیکون با عرضه دو دوربین D4 و D800 دو انتخاب خاص رو ارائه میکنه٬ یکی دوربینی با سرعت بالا و کارکرد عالی در شرایط نوری ضعیف و دومی دوربینی با رزولیشن بالا که شاید شرایط نوری ضعیف خیلی برای کاربردهای مخصوصش نظیر Landscape و استودیو و... خیلی بحث جدی نباشه ( هر چند کاربرد ایزوهای بالای 6400 جقدر میتونه با اهمیت باشه و چند درصد از کل عکسهایی رو که میگیریم تشکیل بده خودش جای بحث داره). یه جورایی بحث رزولیشن بالا رو با عکاسی در ایزوهای بالا جدا کرده.

در عوض کنون مرز مشخصی رو بین 1DX و 5D MIII مشخص نمیکنه و بصورت برجسته تر٬ سرعت عکاسی پی در پی و پروسسور مضاعف (که میشه همین بحث سرعت بالاتر) رو میشه تمیز داد.

شاید این جوری بشه بهتر بیان کرد که داشتن D4 و D800 ( یکی 16 مگاپیکسل و دیگری 36) بطور همزمان چقدر معنی دار هست و داشتن 1DX و 5D MIII ( یکی 18 و دیگری 22) چقدر معنی دار هست.

البته مطالب عنوان شده بنوعی کامنت یکی از کاربر ها در مقایسه این دو دوربین در سایت منصور اف بود که بنظر من صحیح میومد.
    alir. و data تشکر می‌کنند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

درود

هر چند که کلمه آپدیت در سایت عکاسی بار معنوی دیگری یافته ( جایگزین یا جانشین)
    اما این 5d جدید صرفا یک آپدیت در معنای صحیح آن محسوب میگردد و مرتفع شدن مشکلات دوربین قبلی( سیستم فوکاس ، وضعیت شارژ باتری و سیلینگ که البته باید دید)
    با نگاه کردن به مشخصات 5d III به تنهایی اصلا نمیتوان از هدف کنون ازعرضه این دوربین آگاهی پیدا کرد اینکه آیا همچنان قرار خواهد بود
    دوربینی برای رقابت با D800 شاید 5d دیگری با رزولولوشن بیشتر عرضه گردد یا نه

اما صرف نظر از قیمت 5d III که منطقا کمتر خواهد شد ، این دوربین برای آن دسته که خارج از آتلیه هم بخواهند عکاسی کنند مطمئنا در برابر 5d II جذابیت خواهد داشت.

موفق باشید

انوش
    yaghoobi، Amir Tavakoli، Kourosh Kahal و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 7 از 52 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین