صفحه 27 از 48 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 478
Like Tree479تشکر

موضوع: Canon S5IS

كاربر همراه KingArash آواتار ها
    تشکر کرده
    1226

Wink پاسخ: Canon S5IS

نقل قول نوشته اصلی توسط M.vatandoost نمایش پست ها
    دلباز جان سلام

یک سوال داشتم

این هک اس 3 رو میشه رو اس 5 هم نصب کرد؟

من هر کار کردم نتونستم. البته تمام راههایی را که فرمده بودید انجام دادم ولی در منوها هیچ تغییری روئیت نشد. اگر ممکن است راهنمایی بفرمایید.

متشکرم
    تبريك عرض مي كنم جناب وطن دوست! مباركتون باشه !
    دوربين S5 از پردازنده DIGIC III استفاده مي كنه ( S3 از DIGIC II ) كه تا اين لحظه
    موفق به رمز گشايي اون نشده اند! ولي ميتونيد مطمئن باشيد كه تا چند وقت ديگه
    اين پردازنده هم هك ميشه و شما ميتونيد از امكانات فراوان اون بهره مند شويد . بقول
    خودشون :
    Unleash the Power of your Powershot!! :::big grin:::

مي تونيد از آدرس زير در جريان پيشرفت كار قرار بگيريد :
    http://chdk.wikia.com/wiki/S5IS
    ویرایش توسط KingArash : Monday 31 March 2008 در ساعت 22:12
    Delbaz و M.vatandoost تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

پیش فرض پاسخ: Canon S5IS

البته هک رو روی S5 تونستن اجرا کنن اما نتونستن کنترل کنن. آخرین خبر مال یک ماه پیش بوده و کسی هم که روی این پروژه کار میکرده از همون یک ماه پیش دیگه پیداش نشده
    بیچاره فکر کنم دپرس شده

ولی احتمالا با امکانات خوبی که هک داره و همین الان حتی Dslr دارا هم خواهانش شدن مطمئن باشید تا چند وقت دیگه باید نسخه S5 اش بیاد

باید صبور باشید دیگه
    به هر حال مبارک باشه
    دوربین بسیار خوبیست . میدونم که شما برای عکس برداری گرفتینش ولی فیلم برداریش هم واقعا معرکه است حتی در نور کم.
    KingArash، M.vatandoost، minaei و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Kheradmand آواتار ها
    تشکر کرده
    323

دلباز جان کاملا درست میفرمائید فقط در مورد فیلم برداریش در نور کم ( البته ) خیلی زیاد فیلم خوبی نمیگیره. ( البته منظورم خیلی عالیه بود )
    در نور کم فیلم با نویز همراه است. فکر کنم بخاطر نوع سنسور و گرم شدنش باشه وقتی بطور پیاپی درحال فیلم برداری باشیم !
    ( اگه اشتباه میکنم بفرمائید )
    M.vatandoost تشکر می‌کند.
    اینستاگرام - [لبخند بزن]
    Canon 6D - Lowepro 140AW
    My Phone

كاربر همراه M.vatandoost آواتار ها
    تشکر کرده
    1277

خیلی ممنونم از توجه تمامی دوستان.
    از تبریک های شما هم متشکرم.

بله برای من که آنالوگ رو گذاشتم کنار و این اولین دوربین دیجیتال منه ، فوق العاده است. البته دلم می خواست یک Eos بخرم ولی پول نداشتم متاسفانه. ولی باز هم توی همین یکی دو روزه که با این دوربین کار کردم. نسبت به دوربینهای آنالوگم و حتی تمامی لنزهام این دوربین برتری داره چرا که من لنزهای واید و تله و ماکرو را داشتم. که این دوربین با یک لنز همه را یکجا دارد. علاوه بر این فلاش این دوربین معرکه است. اصلا فکر نمی کردم اینقدر خوب کار بکند. به قد و قواره اش نمی آید.

یک نکته دیگر اینکه هنوز با نور سنجی اش مشکل دارم. مثلا با تقدم دیافراگم در یک فضایی که من سرعت شاتر را 125 می دادم و عکس بسیار نورسنجی دقیقی داشت (در آنالوگ) . در این دوربین کمی آندر است. و حداقل 2 استاب باید سرعت را پایین بیاورم که هنوز این مسئله برایم سوال است.

یک سوال هم داشتم.
    دفعه پیش که با بچه ها در سرخه حصار همدیگه رو دیدیم آقای قبادی گفت که هر دوربین دیجیتال تا یک تعداد شات مثلا در فلان دوربین 150000 شات خوب عمل می کند و بعد از آن سرعت شاتر دیگر دقیق نیست. می خواستم ببینم که 30 فریم در ثانیه فیلمبرداری کردن آیا جزو همان شات ها محسوب می شود؟ یعنی عمر مفید سنسور را کاهش می دهد یا خیر؟

متشکرم.
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

سلام

خرید دوربین جدید رو تبریك میگم جناب وطن دوست،منتظر ماكرو گرافی های زیبای شما هستیم.

یک نکته دیگر اینکه هنوز با نور سنجی اش مشکل دارم....
    الگوی نورسنجی را چك كنید جناب وطن دوست كه در چه مدی است(ارزیابی كلی ناحیه ای:evaluative ،معدل گیری با تاكید مركزی:center weighted averaging ،نقطه ای:spot metering )،معمولا در مد های اتوماتیك نوردهی،الگوی evaluative ،دقیقتر پاسخ می دهد(با توجه به نور سوژه).

دفعه پیش که با بچه ها در سرخه حصار همدیگه رو دیدیم آقای قبادی گفت که هر دوربین دیجیتال تا یک تعداد شات مثلا در فلان دوربین 150000 شات خوب عمل می کند و بعد از آن سرعت شاتر دیگر دقیق نیست. می خواستم ببینم که 30 فریم در ثانیه فیلمبرداری کردن آیا جزو همان شات ها محسوب می شود؟ یعنی عمر مفید سنسور را کاهش می دهد یا خیر؟
    عددی كه ذكر كرده اید به معنای قابلیت اطمینان به سرعت شاتر تا آن تعداد مشخص شده توسط تولید كننده است،به این معنا كه تا آن سقف مشخص شده ،سرعت بازو بسته شدن شاتر با عدد انتخابی شما روی دوربین ،بسیار نزدیك خواهد بود و بعد از آن تعداد شات مشخص شده توسط تولید كننده(به عنوان مثال 150000 شات)،از دقت شاتر كاسته خواهد شد و این ربطی به سنسور دوربین ندارد.
    در حالت فیلمبرداری در دوربینهای دیجیتال،شاتر مكانیكی دوربین نقشی ندارد و با شارژ و دشارژ سریع حسگر(شاتر الكترونیكی)،فیلمبرداری انجام می شود.
    Kaveh Ghobadi، Mashhadi Vahid و M.vatandoost تشکر می‌کنند.
    امین ظریف مهدیزاده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام به شما
    حالا كه ديگه با S5is كار كرديد بين Sony H9 و S5is ميگيد كه من كدوم رو بخرم. چون همين جوري كه محاسنشون رو پهلوي هم بگذاريم سوني اچ 9 بهتر به نظر مي رسه.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

خوب جناب وطن دوست...

مبارك باشد.قبلا خصوصی تبریك گفته بودم...

امین جان كاملا فرمودند و بنده باز هم تاكید می كنم كه آن موضوع در مورد دوربین های DSLR صادق است.چرا كه اكثر Slr Like ها دارای شاتر مكانیكی و متحرك نیستند و حتی صدایی كه می شنوید ( هنگام شات زندن ) واقعی نیست.در دوربنی مثل مال شما عمر شاتر اصلا مهم نیست و این چنین موردی وجود ندارد و تنها عمر سنسور است كه مبنا است.از نظر دقت شاتر هم بسیار بسیار دقیق هستند شاید دقیق تر از دوربین های DSLR .

اما....!

یادتان هست چقدر از دنیای شیرین دیجیتال تعریف می كردیم ! طعم شیرین دیجیتال خوشایند است؟
    Behnam_703 و Amin Zarif تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    1277

جناب قبادی با سلام.

ممنون از لطف جنابعالی و توجه شما.

قربان از شیرین هم شیرین تر است !!! خیلی لذت بردم اما مهمتر از بحث دیجیتال و آنالوگ درسی است که من از این ماجرا گرفتم. خودتان می توانید به راحتی حدس بزنید و نیازی به توضیح ندارد. به هر حال از صبر، متانت و مناعت طبع جنابعالی و دیگر دوستان کمال تشکر را دارم.

ارادتمند.

راستی ، چند عکس که امروز در اولین گام در دنیای دیجیتال ثبت کرده ام به قرار زیر است :

[IMG]http://i29.*******.com/2jg19bo.jpg[/IMG]
    [IMG]http://i30.*******.com/334544l.jpg[/IMG]

تشکر کرده
    1277

سلام دوستان

یک سوال مهم دارم

باطری درون جعبه حدود 100 عکس گرفت، من تصور می کردم که باطری قلمی معمولی باید بخرم وقتی باطری معمولی را انداختم 15 دقیقه بیشتر کار نکرد. باطری شارژی و شارژر خریدم (باطری 1100 میلی آمپر) نیکل متال ولی باز هم پس از هر بار شارژ پس از مدت کمی مثل باطری معمولی پیغام اخطار باطری را دریافت می کنم . میخواستم ببینم آیا ایراد از شارژر است یا باید از باطری های قویتر از 1100 میلی آپر استفده کنم؟ لطفا بنده را از تجربیات با ارزش خود محروم نفرمایید.

متشکرم - ارادتمند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان عیدتان مبارك با تشكر از زحمات همگی

من هم جدیدا یك دوربین s5is خریدم مشكلی كه دارم اینه كه فیلم هایی كه با این دور بین میگیرم نمی تونم با مدیا پلیر ویندوز ببینم آیا دوربینم اشكالی داره یا باید به فرمت خاصی تبدیل كنم تو چند سیستمه دیگه هم امتحان كردم نشد . قبلا دوربین كونیكا داشتم راحت بامدیا پلیر باز میشد . ممنون میشم كمكم كنید .

صفحه 27 از 48 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین