صفحه 30 از 48 نخستنخست ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 291 تا 300 , از مجموع 478
Like Tree479تشکر

موضوع: Canon S5IS

كاربر همراه Kheradmand آواتار ها
    تشکر کرده
    323

پیش فرض پاسخ: Canon S5IS

دیلیلیلیلی ... خب بالاخره منم بعد کلی اینور و اونور یه s5 خریدم ... فقط یه مشکلی پیدا کرده ...
    دو روزه چهره رو تشخیص نمیده ...
    یکی کومک کنه ما رو ...
    و چیز دیگه اینکه من هر جا سوال کردم معتبر ترین گارانتی رو پارس الرمس میدونستن ... و منم با همین گارانتی تو قشم دوربین رو 355 تونم خریدم ...
    لی تو دفترچه ای که توی جعبه ش بود آفومار رو گارانتی خودش میدونست ... به نظر شما کدومش بهتره؟
    یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷
    تبریک میگم.
    دوست عزیز ،
    در مورد شرایط استفاده در مورد این ایراد اگه میشه کمی بیشتر توضیح بدید. در چه مدی عکس میگیرید که تشخیص چهره عمل نمیکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jevad نمایش پست ها
    کسانی که ساکن مشهدن میشه بگین از کجا میتونم یه سه پایه کوچیک (یه جورایی جیبی) گیر بیارم ...
    شکرا یه عالمه ...
    براتون پیغام گذاشتم.
    M.vatandoost تشکر می‌کند.
    اینستاگرام - [لبخند بزن]
    Canon 6D - Lowepro 140AW
    My Phone

كاربر جديد ماني آواتار ها
    تشکر کرده
    11

دیلیلیلیلی ... خب بالاخره منم بعد کلی اینور و اونور یه s5 خریدم ... فقط یه مشکلی پیدا کرده ...
    دو روزه چهره رو تشخیص نمیده :( ...
    یکی کومک کنه ما رو ...
    و چیز دیگه اینکه من هر جا سوال کردم معتبر ترین گارانتی رو پارس الرمس میدونستن ... و منم با همین گارانتی تو قشم دوربین رو 355 تونم خریدم ...
    لی تو دفترچه ای که توی جعبه ش بود آفومار رو گارانتی خودش میدونست ... به نظر شما کدومش بهتره؟
    دوست عزيز من هم دقيقآ همين مشكل شما رو داشتم ! فقط كافيه برو منو --- بعد برو بخش آچار و چكش! ---
    بعد برو آخرين گزينه كه نوشته reset all كل سيستم رو ريست كن! ان شاا... مشكلت حل شه!:cool:..... گاهي اوقات مثلآ موقعي عكس ميگيرم همش تار ميشه حتي با فلاش! يا مثلآ همين كه گفتي چهره رو تشخیص نمیده :confused:...... كلآ بعضي وقتها سيستم دوربين ها قاط مي زنه!!( حالا فكر نكن اين مدل دوربين اين مشكل رو داره! ...چند مدل دوربين ها ديدم اين جور چيزا الكي قاط مي زنه!!

در مورد گارانتي بگم كه پارس الرمس و با آفومار هر دو گارانتي خوب و معتبر هستند كه ميگن پارس الرمس بهتره!( ولي زياد سخت نگير هر دو خوبن))

كاربر همراه M.vatandoost آواتار ها
    تشکر کرده
    1277

دست خوبم جناب jevad

همانطور که استاد گرامی بنده جناب نیوتون اشاره کردند.

قابلیت تشخیص چهره در همه مد ها کار نمی کند. مد دوربین را در هنگام عکاسی کنترل نمایید.

ارادتمند.
    Kheradmand تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوست عزيز با چه نرم افزاري ميتوان راحت نويز عكسها با ايزوي بالا را گرفت؟

كاربر همراه M.vatandoost آواتار ها
    تشکر کرده
    1277

دوست خوبم
    سلام
    پلاگین های neat Image و Noise Ninja تا جایی که بنده اطلاع دارم جزو بهترینها هستند که کار با آنها نیز بسیار ساده است. برای دانلود این پلاگینها و نحوه نصب آنها در فتوشاپ در فروم جستجو کنید. مطالب متعدد و مفیدی خواهید یافت.

موفق باشید.
    ارادتمند.

كاربر جديد ماني آواتار ها
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Mfazeli نمایش پست ها
    class 6 یا 133x باشد ؟برای دوربین S5is
    فرق حافظه Sd,sdhc
    درچیست؟
    حافظه چه ظرفیتی,سرعتی وچه ماركی برای فیلم برداری مناسب است وچه قیمتی دارد.
    باطری ها وشارژر همراه این دوربین چه ماركی است وچه قیمتی دارد.

باتشكر فراوان

دوست عزيز
    در مورد sd , sdhc بگم sdhc از sd پر سرعتر و پر حجم تر هست! ....... sdhc به هر دوربيني نمي خوره!! تقريبآ دوربين هاي از 2 سال پيش به بعد مي خورن!! ..... اگه دوربين تون اس 5 هست حتمآ sdhc بگيري

در مورد 133 ايكس اطلاع دقيقي ندارم! ولي شما كلاس 6 رو حتمآ بگيري!! اگه كلاس 4 بگيري موقع ايي كه مي خواي عكس با فلاش بگيري كمي طول ميكشه تا عكس بعدي رو بگيري!

واسه فيلم اگه دوربين ات اس 5 باشه ! ميشه تا 4 گيگ پشت سر هم فيلم بگيري!‌ ولي فكر نكنم بخواهي تا اين حجم پشت سر هم فيلم بگيري!! ...... شما اگه پولت ميرسه! 4 گيگ كلاس 6 بگيري خوبه!! اگه بري 4 گيگ كلاس 4 بگيري بخاطره عكس گرفت پشت سر هم!! پشمون ميشي!! :(

باتري ها ميگن 2500 ميلي آمپر كافيه واسه كانن اس 5 ولي من 2700 ميلي آمپر با شارژ مارك سوني كه از نمايندگي سوني مركزي گرفتم!.......... يادت باشه باتري سوني تقلبي ريخته تو بازار!!‌ حتي بيش از 2700 ميلي آمپر با مارك سوني زدن بيرون!!!‌ كه خود سوني گفته تا 2700 بيشتر نزدن!!.......... اگه از من مي شنوي برو از خود نمايندگي سوني بخر!!! ............ اگه خواستي مارك ديگه بگيري پاناسونيك و فوجي خوبن!! ولي سوني از نمايندگي بگيري! پشمون نميشي!
    Mfazeli، M.vatandoost و King Aria تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا King Aria آواتار ها
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    من عکسهای زیادی با این دوربین دارم دقیقا منظور را میفرمایید؟ آیا میتوانید حجم بالا دانلود داشته باشید؟!
    اگه لطف کنید ممنون میشم
    حجمش هم مهم نیست
    با تشکر
    چو ایران نباشد تن من مباد

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria Gsm نمایش پست ها
    اگه لطف کنید ممنون میشم
    حجمش هم مهم نیست
    با تشکر
    سلام راستش یادم نرفته هنوز بفکر قولی که دادم هستم فقط مشکل اینجاست که نمیخوام عکسی رو بفرستم ذهنتون به خطا بره. همه عکسها بعنوان یک عکس تست قابل قبول نیست خیلی از شات ها خودشون یک اشتباه بحساب میاد که دوربین نقشی توش نداره نمیخوام اینها رو بفرستم

واسه همین مرددم کدام رو بفرستم که باعث خطای ذهن نشه. با اس5 عکس دارم عاشق این دوربین میشوید عکس هم دارم اگر ببینید متنفر.! هنوز عکسی که منصفانه باشه پیدا نکردم. شاید نتونم اون شرایط ایدآل رو پیدا کنم
    شما فرمودید عکس در اتاقی که نور کم باشه خوب اگر بیش از 5 متر فضا باشه مسلما فلش جوابگو نیست این ها ایراد این دوربین حساب نمیشه تواناییش اینه . واسه همین گشتم عکسی بیطرف پیدا کنم ولی باور بفرمایید اگر بخواهید منصفانه قضاوت کنید انتخاب از بین عکس ها سخته.

نه فکر کنید طرفداری بیجا میکنم اصلا.... جالبه بدونید به سلیقه شخصی و دلایلی من اصلا از این دوربین خوشم نیومد از اس3 راضی تر بودم ولی با اینحال دوست دارم عکسی در شرایط منطقی رو واستون بفرستم

حتی بررسی کردم اگر عکسی دیگر در نت دیدم که با عمده عکسهای اس5 در شرایط یکسانی قرار داشته باشه اون رو هم لینک میدم امشب اینکار رو اگر بتونم واستون انجام میدم

اما با اینحال من این سایت رو واسه دیدن عکسهای اس5 معتبر میدونم یک سری به اینجا بزنید تست های خوبی با این دوربین انجام داده

ارادتمند شما دوست خوب
    King Aria تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Canon S5IS

سلام

اگه كلاس 4 بگيري موقع ايي كه مي خواي عكس با فلاش بگيري كمي طول ميكشه تا عكس بعدي رو بگيري!
    ماني جان، اين به دليل زمان شارژ شدن فلاش است و اگر كارتت كلاس 10 هم باشد؛ فرقي نخواهد كرد.

اگه بري 4 گيگ كلاس 4 بگيري بخاطره عكس گرفت پشت سر هم!! پشمون ميشي!!
    سرعت عكاسي پيوسته S5 Is حدود 1.5 فريم بر ثانيه است كه از S3 Is پايينتر است، اما در S3 Is هم حتي اگر از يك Sd خوب (كه سرعتش از Sd-hc پايينتر است) استفاده بكني، باز هم مشكلي نخواهي داشت و در صورت كافي بودن نور؛ به رقم ادعا شده كمپاني ميرسي. :)
    ماني تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا m_shr آواتار ها
    تشکر کرده
    18

کسانی که ساکن مشهدن میشه بگین از کجا میتونم یه سه پایه کوچیک (یه جورایی جیبی) گیر بیارم ...
    شکرا یه عالمه ...
    دوره فلكه سراب - خيابان سعدي و احمد آباد عكاسي آبرنگ

صفحه 30 از 48 نخستنخست ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 ... آخرینآخرین