صفحه 34 از 48 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 331 تا 340 , از مجموع 478
Like Tree479تشکر

موضوع: Canon S5IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

پیش فرض پاسخ: Canon S5IS

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    دوست عزیز خروجی شما چیست؟

JPEG ؟

اگر خروجی این باشد و بدون هیچ گونه ویرایشی ( یعنی اینکه در هیچ نرم افزاری مثل فتوشاپ و ... ) آن را در برنامه ACD SEE باز کنید.یقینا Exif را مشاهده خواهید کرد.
    دوست عزیز خروجی همین است و هیچ ویرایش هم صورت نگرفته ولی در EXIF هیچی . فقط تاریخ و نام نرم افزارو زده که اینم کار خود ACdsee است . یکی از دوستانم گفت شاید به خاطر کارت 4 گیگت باشه گفته که با یک 2 گیگ امتحان کنم . البته هنوز فرصت نکردم که اینو امتحان کنم . یعنی ممکنه ؟ :(

كاربر همراه M.vatandoost آواتار ها
    تشکر کرده
    1277

نقل قول نوشته اصلی توسط bartnbf نمایش پست ها
    دوست عزیز خروجی همین است و هیچ ویرایش هم صورت نگرفته ولی در EXIF هیچی . فقط تاریخ و نام نرم افزارو زده که اینم کار خود ACdsee است . یکی از دوستانم گفت شاید به خاطر کارت 4 گیگت باشه گفته که با یک 2 گیگ امتحان کنم . البته هنوز فرصت نکردم که اینو امتحان کنم . یعنی ممکنه ؟ :(
    بعید می دانم ربطی به کارت داشته باشه چون این دوربین تا 8 گیگابایت رو هم ساپورت می کنه. پیشنهاد می کنم دو مورد رو حتما امتحان کنید.

1- شیوه انتقال فایلها را به کامپیوتر تغییر دهید. یعنی اگر با کابل است با کارت خوان اینکار رو انجام دهید.
    2- تنظیمات برنامه ACDsee رو چک کنید یا مجددا آنرا نصب کنید.
    bartnbf تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

دوست عزیز شما یک عکس تهیه کنید و بعد آن را آپلود کنید و فقط توسط نرم افزار Acd See ورژن 9 به بالا ریسایز کنید.

تا ببینیم شاید مشکلی از نرم افزار های شما باشد.
    tci2535 و bartnbf تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط bartnbf نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.vatandoost نمایش پست ها
    بعید می دانم ربطی به کارت داشته باشه چون این دوربین تا 8 گیگابایت رو هم ساپورت می کنه. پیشنهاد می کنم دو مورد رو حتما امتحان کنید.

1- شیوه انتقال فایلها را به کامپیوتر تغییر دهید. یعنی اگر با کابل است با کارت خوان اینکار رو انجام دهید.
    2- تنظیمات برنامه ACDsee رو چک کنید یا مجددا آنرا نصب کنید.

دوستان عزیز مشکل بر طرف شد . من از طریق برنامه Acdsee و از طریق Get photo و Twain این کارو میکردم . ولی حالا که از همین طریق ولی به جای این مورد از گزینه windows image و انتخاب دوربین Canon … اینکارو میکنم که همه چیز درست شد . یعنی باید هنگام انتقال فایل Device مورد نظر به درستی انتخاب شود که من به این مورد دقت نکردم و باعث این مشکل شد .
    از همه دوستان که من را راهنمایی کردند مخصوصا آقای مجتبی وطن دوست و کاوه قبادی بسیار سپاسگذارم .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question لنز کانن

درود برهمه همسايتان و گردانندگان سايت كه با ايجاد محيطي دوستانه و علمي هركدام بسهم خودشان در گسترش و ارتقاي دانش فرزندان اين مرز وبوم نقش باارزشي ايفا مينمايند
    نياز به مشورت شما دارم البته به تازگي آدرس اين سايت را پيدا كردمه ولي ايكاش زودتر ميشد:(
    مدتي پيش دوربين كانن S5IS خريدم حال ميخواهم برايش لنز تله بخرم و ميدانم كه تنوع زيادي از نظر كيفيت ، قيمت،دامنه و...... با هم دارند ولي ساده برايتان بنويسم لنزي كه برد و عمق ميدان خوبي داشته باشد كه بتوان عكس از راه دورگرفت ( عكسهاي طبيعت در روز) و ساده باشد مثل لنزهايي كه روي دوربين ها پيچ ميشوند و تنظيمات و چيز ديگري ندارند
    لطفا مرا راهنمايي بفرماييد متشكرم

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: لنز کانن

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008 نمایش پست ها
    درود برهمه همسايتان و گردانندگان سايت كه با ايجاد محيطي دوستانه و علمي هركدام بسهم خودشان در گسترش و ارتقاي دانش فرزندان اين مرز وبوم نقش باارزشي ايفا مينمايند
    نياز به مشورت شما دارم البته به تازگي آدرس اين سايت را پيدا كردمه ولي ايكاش زودتر ميشد:(
    مدتي پيش دوربين كانن S5IS خريدم حال ميخواهم برايش لنز تله بخرم و ميدانم كه تنوع زيادي از نظر كيفيت ، قيمت،دامنه و...... با هم دارند ولي ساده برايتان بنويسم لنزي كه برد و عمق ميدان خوبي داشته باشد كه بتوان عكس از راه دورگرفت ( عكسهاي طبيعت در روز) و ساده باشد مثل لنزهايي كه روي دوربين ها پيچ ميشوند و تنظيمات و چيز ديگري ندارند
    لطفا مرا راهنمايي بفرماييد متشكرم
    سلام

دوست عزيز دوربين شما قابليت تعويض لنز ندارد و فقط دو نوع لنز خاص با كانورتر به آن قابل اتصال است.

به تاپيك زير مراجعه كنيد :

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=6185
    DELL و M.vatandoost تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد tci2535 آواتار ها
    تشکر کرده
    5

با عرض پوزش از دوستان بخصوص آقا کاوه
    این متن یه فایل ذخیره شده بود که نمیدونم چطور برای دومین بار مجددا ارسال شد...
    اما بعضی اوقات که صفحات سایت رو باز میکنم بعضی از پستها وجود ندارن یا بهم ریخته اند که باعث
    این شد که سئوالم رو دوباره بپرسم
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

كاربر جديد karimi_h2006 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

دوست عزیز سلام
    من یه کانورتور تله3.2x همراه با آداپتور لنز با مارک opteka ژاپن رو پارسال از سایت آمازون به قیمت 110 هزار تومن خریدم.امسال جهت ارتقا دوربین رو فروختم.ولی کانوتور تله رو نفرختم.الان قصد فروش دارم، اگه دوست داری حاضری یه تخفیف خوبی هم بدم چون دستم خالی هستش و پول لازم دارم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام
    نورنگار این دوربین رو به همراه 2GB SD احتمالن transcend و کیف و دفترچه فارسی 440 تومان می فروشه. قبل از خرید می خواستم از اساتید بپرسم این قیمت مناسبه؟
    یه سوال دیگه: همین نورنگار در صفحۀ معرفی این دوربین براش قیمت 360 تومن رو زده. یعنی یه وقتی 360 تومن بوده و حالا گرون شده؟!
    پیش پیش ممنون از توجه

كاربر همراه M.vatandoost آواتار ها
    تشکر کرده
    1277

نقل قول نوشته اصلی توسط karimi_h2006 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من یه کانورتور تله3.2x همراه با آداپتور لنز با مارک opteka ژاپن رو پارسال از سایت آمازون به قیمت 110 هزار تومن خریدم.امسال جهت ارتقا دوربین رو فروختم.ولی کانوتور تله رو نفرختم.الان قصد فروش دارم، اگه دوست داری حاضری یه تخفیف خوبی هم بدم چون دستم خالی هستش و پول لازم دارم.
    دوست من سلام.
    خواستم تذکر دوستانه ای به شما بدهم. لطفا برای فروش تجهیزات خود به تاپیک مربوطه مراجعه کنید. این تاپیک بحث تخصصی در مورد S5 و قیمت اون در بازار است. لطفا برای فروش از تاپیک مربوطه استفاده کنید.
    از بذل توجه جنابعالی بسیار سپاسگذارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahraa نمایش پست ها
    سلام
    نورنگار این دوربین رو به همراه 2GB SD احتمالن transcend و کیف و دفترچه فارسی 440 تومان می فروشه. قبل از خرید می خواستم از اساتید بپرسم این قیمت مناسبه؟
    یه سوال دیگه: همین نورنگار در صفحۀ معرفی این دوربین براش قیمت 360 تومن رو زده. یعنی یه وقتی 360 تومن بوده و حالا گرون شده؟!
    پیش پیش ممنون از توجه
    ببین دوست من دوربین به همان قیمت 365 تومان در بازار موجود است. اما با رم 32 مگابایتی برای خرید رم 2 گیگابایتی باید حدود 30 تومان برای کیف بسته به نوع آن حدود 15 تا 20 تومان ولی دفترچه فارسی در خود پک دوربین موجود است و در روی آن ذکر شده که دفترچه فارسی برای فروش جداگانه نیست. اما شاید این اختلاف قیمت 30 تومانی بعلت وجود باطری ها در منوی فروش نورنگار باشد. اگر با باطری و شارژر اصل باشد می ارزد چون در بازار هم همین قیمت برایتان در می آید. اما اگر باطری نداشته باشد. نمی ارزد و پیشنهاد می کنم که از جمهوری یا ناصر خسرو تهیه کنید. البته تشخیص گارانتی هم نکته مهمی است.
    microdeveloper و sahraa تشکر می‌کنند.

صفحه 34 از 48 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 ... آخرینآخرین