صفحه 66 از 83 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 651 تا 660 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر جديد Iman.H آواتار ها
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط asgaripour نمایش پست ها
    جایی میگید به هیچ عنوان کراپ نشده و جایی دیگر میگید کراپ صد در صده؟ مزاح می‌فرمایید؟!
    اگر در حال شوخی کردن با ما نیستید، نگاهی به تعریف این اصطلاح (کراپ 100%) بندازید.
    حق با شماست. من شرمنده ام مفهوم کراپ 100 درصد رو نمیدونستم و به کار بردم. بله این عکس کراپ نشده
    سعی میکنم یه عکس هم با کراپ 100% بذارم
    با عذرخواهی فراوان از دوستان :)
    hesamg59 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    17

با عذرخواهی قبلی رو اشتباه عرض کردم. این یکی کراپ 100% بدون ریسایز هست!
    DSCF0237.jpg
    hesamg59 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

قابل توجمه همه HS20 دارها و HS20 دوستهای عزیز

یه خبر خوب بنده امروز بعد از تحقیق تو اینترنت و تو بازار برای فیلمبرداری بهتر توی مود FULL HD رفتم یه مموری 8GB کلاس ده سونی به جای مموری 8GB کلاس چهار توشیبا که قبلاً داشتم خریدم و با حیرت تمام دیدم سرعت فوکوس اتوماتیکی که قبلاً به شدت گیج میزد و واقعاً اعصاب خوردکن شده بود بسیار تصحیح و کاملاً رفع شده و با دیدن این مسئله دوباره توی مود فیلم شروع به تست کردم و بین سوژهای دور و نزدیک از فاصله های 1 سانتیمتری گرفته تا فواصل دورتر به سرعت تغییر سوژه میدادم و همگی به خوبی و به سرعت فوکوس میشدند. این مسئله بسیار منو خوشحال کرد و سریع اومدم تا به همه عزیزان این خبر خوش رو بدم البته باید بقیه دوستان هم تست کنند و خبرشو بدهند. نمی دونم که واقعاً چه ارتباطی بین سرعت مموری با سرعت فوکوس خودکار هست که اینقدر تأثیر روی این فاکتور داره.
    فایل پیوست 0
    hesamg59، ehsan+، hkhaghani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان .دو مدل جدید این دوربین hs25 , hs30 تو سایتها معرفی شده ظاهرا بجز تغییرات نرم افزاری و اینکه hs30 دیگه باطری قلمی نمیخوره تغییری ندارن میخواستم ببینیم میشه فروم ویر hs25 رو روی hs20 نصب کرد ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان میشه یکی یه نمونه فیلم با کیفیت فول اچ دی از این دوربین برا من بزاره اخه من برای فیلم برداری میخوام این دوربینو بخرم میشه یکی بزاره ؟!؟!؟!

تشکر کرده
    17

این هم یع عکس جالب با شاتر باز از چراغ های لپ تاپم
    DSCF1633.JPG
    hkhaghani و momo000000 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط M.karami نمایش پست ها
    نميدونم چرا در اين تاپيك از موارد مربوط به DSLR سئوال ميكنيد ولي اگه منظورتون همان HS20 است بايد خدمتتون عرض كنم مبدلهايي به نام وايد كننده در بازار وجود دارد كه بايد
    متناسب با سايز دهنه لنزتون دنبال آن بگرديد و روي لنز سوار كنيد.
    شرمندم که اشتباه نوشتم. این کانورتور که فرمودین فقط وایده یا تله یا چشم ماهی هم هست؟ البته بازم شک دارم سوالم درست باشه!!
    ایا فقط اندازه سایز دهنه مهمه یا المان های دیگه ای هم داره؟ رنج قیمتیش چنده؟ ایا اونها باید حتما فوجی باشن یا مارکایه دیگه ای هم هست؟
    متاسفانه تو شهر ما بازارش نیست که سر بزنم. راستی ادابتور همونیه که اندازه دهانه را عوض میکنه؟(سوالای غلط از رو ندونستنه!!)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

این عکس رو از یکی از دوستان گرفتم. نکتش اینه که چون تجهیزات نور ردازی ندارم و تنها چیزی که دارم یک فلاش قدیمیه که یک دکمه تخله داره و با زدن اون به صورت دستی فلاش میزنه
    منم دوربین رو رو حالت منوال گذاشتم دیافراگم رو تا اخر بستم شاتر رو روی 2ثانیه و البته تو اتاق نسبتا تاریک به صورت دستی فلاش زدم البته با یه زاویه غیر از محور دوربین(سرعت کم شاتر واسه این بود که بتونم فلاش دستی بزنم). جالب اینجاست که وقتی از فلاش استفاده میکنم چه سرعت شاتر 2ثانیه باشه چه چهارهزارم ثانیه هیچ فرقی تو میزان نوردهی نداره(اینو امتحان کردم وقتی فلاش رو دوربین سوار بود)mamad.jpg
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط klidmusic نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه یکی یه نمونه فیلم با کیفیت فول اچ دی از این دوربین برا من بزاره اخه من برای فیلم برداری میخوام این دوربینو بخرم میشه یکی بزاره ؟!؟!؟!
    به قول یکی از بچه ها از دوربینی که مخصوص عکاسی ساخته شده نباید انتظار فیلم برداری عالی داشت هرچند بعضی از اونا واقعا شاهکارن حتی تو فیلم برداری.
    این میتونه یه خیلی از مسائل مربوط بشه حتی چیزایه عجیبی مثل ریت ذخیره سازی مموری که mojacks گفته هم ممکنه رو فیلم برداری اثر بذاره! اما دوربینای فیلمبرداری معمولا طوری ساخته میشن که این نواقصو در حین فیلمبرداری نداشته باشن. تا جایی که یادمه با hs20 رو مود اسپرت و با حالت AF مرکز بهتر فکوس میکرد و کمتر گیج میزد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

باسلام
    لطفا برای تنظیمات مودهای مختلف در صحنه های مختلف این دوربین کسی توضیحاتی ویا مرجعی رامیدونه برام معرفی کنه متشکرم

صفحه 66 از 83 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 ... آخرینآخرین