صفحه 130 از 166 نخستنخست ... 30 80 120 126 127 128 129 130 131 132 133 134 140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

من وقتی از کنترل استفاده میکنم و دوربین را برای عکاسی با ریموت تنظیم میکنم ML L3 .اگر دکمه ریموت را همونجا فشار بدهم عکسی گرفته نمیشود و حتما باید دکمه شاتر را یک بار تا نیمه فشار بدهم و بعد مثلا به جای مورد نظر بروم و بعد دکمه ریموت را فشار بدهم
    اگر چند دقیقه از ریموت هم استفاده نکنم باز برای عکاسی باید بیاییم و دکمه شاتر را تا نیمه فشار بدهم و بعد باز از ریموت میتونم استفاده کنم .دلیل این کار چیه؟راه حلی ندارد.چون خیلی رو اعصاب است

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    من وقتی از کنترل استفاده میکنم و دوربین را برای عکاسی با ریموت تنظیم میکنم ML L3 .اگر دکمه ریموت را همونجا فشار بدهم عکسی گرفته نمیشود و حتما باید دکمه شاتر را یک بار تا نیمه فشار بدهم و بعد مثلا به جای مورد نظر بروم و بعد دکمه ریموت را فشار بدهم
    اگر چند دقیقه از ریموت هم استفاده نکنم باز برای عکاسی باید بیاییم و دکمه شاتر را تا نیمه فشار بدهم و بعد باز از ریموت میتونم استفاده کنم .دلیل این کار چیه؟راه حلی ندارد.چون خیلی رو اعصاب است
    دورین شما به حالت استندبای میرود وارد منو شوید custom setting menu و وارد C2 شوید که نام آن Auto meter-off delay است زمان آنرا بیشتر کنید مثلاً 30 ثانیه یا یک دقیقه...
    احتمالاً مشکل شما حل میشود.
    yaghoobi، masoudrejae و Anoosh-Em تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad6708 نمایش پست ها
    دوستان نظرشون راجع به این گریپ چیه ؟ از نظر وزن و کارایی
    یه جا دیدم قیمت رو زده 100 هزار تومان ! واقعا این قیمتش اینه ؟
    جز این چه مدلی رو پیشنهاد میدید ؟
    در تاپیک لوازم جانبی راجع به این گریپ توضیحاتی دادم .
    در یک جمله نسبت به قیمتش می‌ارزه .

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

شخصا خودم گریپ روی D7000 استفاده نکردم اما از اونجایی که وقتی گریپ نصب کنیم باتری خود دوربین هم سر جای خود میماند و استفاده میشود ( درون گریپ دی 7000 فقط یک باتری جای میگیرد ) پس برای شارژ باتری درون دوربین بخاطر دسترسی به باتری ، باید گریپ باز شود تا به آن دسترسی پیدا کنیم ، برای همین گریپ روی D7000 برای دستیابی انحصاری به شارژ بیشتر چندان معقول نیست ، وضعیت شارژ باتری خودش که خیلی عالی هست ( دو سفر عکاسی رو پوشش میده ) اما اگر نیاز بیشتری بود ، میتوان فقط یک باتری اضافه تهیه کرد تا همیشه دو باتری به همراه داشت.

گریپ فقط به درد آن عده میخورد که میخواهند فرم قرار گیری در دست دوربین بهتر شود
    سلام انوش جان

کسایی مثل من که برای هندلینگ بهتر گریپ استفاده میکنن ، باتری اصلی دوربین رو ازش خارج کرده و روی گریپ میبندند تا برای خارج کردنش موقع لزوم شارژ دردسر نداشته باشن...
    مخلصیم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    نورسنجی کل دوربین های نیکون نسبت به کنون روشن تر انجام میشود ( اما نه اوراکسپوز ) بنده چند بار تست کردم
    چیزی در مورد خطای نورسنجی در D7000 نشنیدم! کل این تاپیک را هم خواندم منبع خاصی سراغ دارید؟

البته سایت dpreview هم اگه اشتباه نکنم تو قسمت ضعف این دوربین یه اشاره ای کرده نوشته:

Tendency to overexpose in bright sunshine/high contrast situations

كاربر آشنا faridz آواتار ها
    تشکر کرده
    173

فایل پیوست 35822
    دوست عزیز یه تجربه بهتون بگم در مورد گریپ .من گریپ MB-D11 نیکون رو گرفتم خوبه تقریبا ولی مشکل اساسی گریپ هایی مثل D7000 و D300 و D700 که سوکتی هست اشکال قطی و وصلی برق در دوربین رو ایجاد میکنه مخصوصا وقتی لنز های سنگین رو دوربین میبندی . ولی من یه D80 هم دارم که با گریپ هستش ولی گریپ اون قرصو محکمه چون مثل گریپ های کنون یه استوانه داره که در باطری برداشته میشه و استوانه گریپ داخل ش قرار میگیره که خیلی مستحکمش میکنه . من تا حالا دو بار گریپ رو عوض کردم.ولی همینطوری هست باید مواظبش باشی.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

فایل پیوست 35822

من تازه گرفتمش بسیار گریپ خوبی هست نسبت به قیمتش که 100 تومنه و با یه باطری دوبل میشه 170. خیالت راحته که اصله چون مدل اصل نیکونش به شدت در تمام دنیا تقلبی داره. من این گریپ رو روی دوربین با لنز 70-200 کار کردم مشکلی اصلا نداشت .اما باید پیچ اتصال رو کاملا سفت ببندی تا قشنگ زیره دوربین بشینه. سریع بگیر تا همینم نشده 200 تومن!! خیلی دوربین رو خوش دست میکنه و باعث ایجاد نوعی توهم میشه که انگار d3 داری:)))
    yaghoobi و ahmad.abaee تشکر می‌کنند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

این گریپ که میگید مارک هاهنل (هنل) هست؟چون من دقیقا باتری های 2700 اش را با همین مارک از ن.ن خریدم .هشت عدد و هنوز از کیفیت پایین و خراب اونا شوکه هستم
    دو تاش که اصلا شارژ نمیشد .شش تای بقیه هم توی شارژ های کملیون شارژ نمیشه و علامت اتصال کوتاه میداد و تو شارژ های معمولی هم که شارژ میشد پس از 50 تا شات خالی میشد.حیف که مشهدم و دیگه نمیتونم به ن .ن سر بزنم .
    امیدوارم گریپ های این مارک به همین خوبی که همه تعریف میکنن باشه .والله باتری هاش افتضاح بودن
    ویرایش توسط masoudrejae : Thursday 15 November 2012 در ساعت 19:40
    arzm تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

این گریپ که میگید مارک هاهنل (هنل) هست؟چون من دقیقا باتری های 2700 اش را با همین مارک از ن.ن خریدم .هشت عدد و هنوز از کیفیت پایین و خراب اونا شوکه هستم
    دو تاش که اصلا شارژ نمیشد .شش تای بقیه هم توی شارژ های کملیون شارژ نمیشه و علامت اتصال کوتاه میداد و تو شارژ های معمولی هم که شارژ میشد پس از 50 تا شات خالی میشد.حیف که مشهدم و دیگه نمیتونم به ن .ن سر بزنم .
    امیدوارم گریپ های این مارک به همین خوبی که همه تعریف میکنن باشه .والله باتری هاش افتضاح بودن
    بله همین مارک به قول ما هنل هست. باطریش من فکر کنم اینی که میداد 70 تومان دوبل بود و مثل باطری ارجینال خود دوربین. دوستایی که داشتن میگن تا 70 درصد توان باطری اصلی رو میده. گریپش نسبت به قیمتش بسیار خوبه با یه ریموت. فقط یه مقدار کیفیت چرخ دنده هاش پایینه که اونم قابل چشم پوشیه. من شنیده بودم چفت نمیشه خوب اما اصلا اینطوری نبود و خوب نشست رو دوربین.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

علت احتمالا گیجی فوکوس است. اگر دوربین را روی فوکوس دستی گذاشته و بعد امتحان کنید دیگه نیازی به فشار دادن شاتر ندارید. بنابراین بهتراست فوکوس دوربین را روی مانوال یا surface بگذارید.
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    250

دوستان چطوری میشه چند نقطه فوکوس رو انتخاب کرد ؟!

اصلا همچین چیزی میشه که مثلا 2 جا رو بخوایم فوکوس کنیم توی یه عکس ؟