صفحه 76 از 166 نخستنخست ... 26 66 72 73 74 75 76 77 78 79 80 86 126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz radin نمایش پست ها
    یک سوال . مگه سرعت فوکوس فقط به بدنه دوربین ربط داره ؟ من فکر میکردم لنزها در سرعت فوکوس خیلی تاثیر دارند.
    درود

شما درست فکر میکردید ، ازنظر فنی سهم عمده سرعت فوکاس مربوط به لنز هست اما خوب مطمئنا اگر همان لنز بسیار سریع را روی D3000 ببندید که یک مدل Entry Level نیکون است در شرایطی میتواند سرعت فوکاسش با D300s اندکی تفاوت داشته باشد. البته نه در استفاده های عادی و نور کافی.

اتفاقا از زمانی که دوربین D300 را فروخته ام و از دوستانم دوربین به امانت گرفته ام فرصت های مکرری پیش امده که لنز های خودم رو روی دوربین های دیگر هم استفاده کنم.

از قضا سرعت فوکاس لنز 24-70 نیکون روی d3000 در شرایط نور مناسب هیچ تفاوتی با d300 نداشت که توسط استفاده کننده محسوس باشد. اما شاید اگر در شرایط آزمایشگاهی تست میشد اختلافهای میکرونی هم پیدا میشد.

اگر بنا باشد راجب سرعت فوکاس صحبت گردد عمده ترین سهم را لنز دارد و سهم بدنه ( با یک لنز که دارای موتور فوکاس است ) تعیین کننده نیست. اما دقت فوکاس بدنه ها هست که میتواند متفاوت باشد و این امر با سرعت فوکاس متفاوت است. البته فکر میکنم صحبت از سرعت فوکاس D7000 بود که بسته به اینکه چه لنزی روی آن ببندید متفاوت است اما دقت فوکاسش در مقایسه با D300s که سیستم فوکاس تحسین برانگیزی دارد ، عقب نخواهد ماند.

در کل دوستی که این سوال را پرسیده بودند از کنار موارد مهمتری که باید در انتخاب مورد توجه داشته رد شده اند و روی موردی دست گذاشته اند که فقط میتواند برای یک عکاس استادیومی ( ورزشی ) و حیاط وحش حرفه ای تفاوتهای میکرونیش اهمیت داشته باشد.

موفق باشید

انوش
    amehrshad، ashkan 78، Saeed Barikani و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

دوستان تا بحال کسی به این مشکل خورده
    در حالت وایت بالانس اتو عکس ها فوق العاده قرمز بشن البته وقتی از رادیو فلاش استفاده کنیم
    مثلا 3 تا عکس میگیرم اولی و دومی رنگ ها درسته تو سومی یهو عکس فوق العاده قرمز میشه
    چاره چیه؟
    البته بجز انجام وایت بالانس دستی ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

اگر بنا باشد راجب سرعت فوکاس صحبت گردد عمده ترین سهم را لنز دارد و سهم بدنه ( با یک لنز که دارای موتور فوکاس است ) تعیین کننده نیست. اما دقت فوکاس بدنه ها هست که میتواند متفاوت باشد و این امر با سرعت فوکاس متفاوت است. البته فکر میکنم صحبت از سرعت فوکاس D7000 بود که بسته به اینکه چه لنزی روی آن ببندید متفاوت است اما دقت فوکاسش در مقایسه با D300s که سیستم فوکاس تحسین برانگیزی دارد ، عقب نخواهد ماند.

در کل دوستی که این سوال را پرسیده بودند از کنار موارد مهمتری که باید در انتخاب مورد توجه داشته رد شده اند و روی موردی دست گذاشته اند که فقط میتواند برای یک عکاس استادیومی ( ورزشی ) و حیاط وحش حرفه ای تفاوتهای میکرونیش اهمیت داشته باشد.

موفق باشید

انوش
    با تشکر از شما
    راستش علاقه ی من در عکاسی از پرندگانه بله قبول دارم ک در انتخواب یک دوربین خیلی موارد دخیل هستند اما در این مورد خواص سرعت فوکوس بسیار مهمه
    اگه راهنمایی بفرمایید d7000 با یه لنز بلند مثل 50-500 سیگما سرعت کافی رو داره یا نه ممنون میشم یا اگه نداره چ لنزی مناسبه

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Kiaei نمایش پست ها
    با تشکر از شما
    راستش علاقه ی من در عکاسی از پرندگانه بله قبول دارم ک در انتخواب یک دوربین خیلی موارد دخیل هستند اما در این مورد خواص سرعت فوکوس بسیار مهمه
    اگه راهنمایی بفرمایید d7000 با یه لنز بلند مثل 50-500 سیگما سرعت کافی رو داره یا نه ممنون میشم یا اگه نداره چ لنزی مناسبه
    درود

خوب حال که میدانید بیشترین جنس عکاسی شما عکاسی از پرندگان هست ( البته اینکه از روی سرگرمی سالی یک یا دوبار موقعیت عکاسی حیاط وحش را پیدا کنید که خیر ، اما اگر شکل غالب عکاسی شما چنین است ) گزینه های تخصصی برای شما باید 7d و D300s باشد. هر چند که D7000 هم از پس آن بر خواهد آمد و هر کدام مزایای دارند که نسبت به هم میچربند اما 7d و D300s رده ای هست که کمپانی ها برای چنین مصارفی ساخته اند.

موفق باشید

انوش
    king4، M.Rasouli، persian.boy و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    دوستان تا بحال کسی به این مشکل خورده
    در حالت وایت بالانس اتو عکس ها فوق العاده قرمز بشن البته وقتی از رادیو فلاش استفاده کنیم
    مثلا 3 تا عکس میگیرم اولی و دومی رنگ ها درسته تو سومی یهو عکس فوق العاده قرمز میشه
    چاره چیه؟
    البته بجز انجام وایت بالانس دستی ؟
    دراین مورد وایت بالانس به صورت تعریف شده بهترین گزینه برای اینکار می باشد ،البته اگر نور محیط عکاسی به صورت یک نواخت باشه نتیجه بهتری نیز دارد.

در قسمت

Shooting Menu

White balance

Preset manual (d0-4)

می توانید از این گزینه استفاده کنید .
    با انتخاب یکی از چهار گزینه به شما اجازه داده می شه که با استفاده از کاغذ خاکستری 18 درصدی (درمورد کاغذ خاکستری می توانید از برخی فروشگاهای لوازم عکاسی تهیه کنید که کاغذ خاکستری در انواع دیگر نیز موجود هست که به نظر من مورد 18 درصدی انتخاب مناسبتری می باشد ) یکی از چهار ثبت برای برسی نرم افزاری و تعیین وایت بالانس صورت بگیره که چهار مورد یا شاید بیشتر که ( چون الان به این دوربین دسترسی ندارم دراین مورد نمی توانم دقیق بگویم ) در حافظه دوربین قرار می گیره .
    و شما می توانید هرچند بار که خواستید از این وایت بالانس تعریف شده در این محیط استفاده کنید .

مورد جدیدی که در وایت بالانس دوربین شما قرار گرفته ،
    درقسمت Auto وایت بالانس هست

Normal
    و
    Keep warm light colors

به این مورد نیز توجه کنید که از کدام گزینه استفاده می کنید .

در لینک مربوط به قسمت White balance توجه کنید .

http://www.dpreview.com/reviews/nikond7000/page8.asp
    ویرایش توسط behzad_milad : Wednesday 15 June 2011 در ساعت 10:49
    aidin594، M.Rasouli، persian.boy و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

آیا امکان گرفتن بیش سه شات در حالت براکتینگ وجود دارد؟
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر آشنا nikon_ir آواتار ها
    تشکر کرده
    67

نیکون دی 7000 رو تو ایران چند خریدین ؟ توی استکهلم زده 11و990 کرون . در حدود دو میلیون و نیم در میاد با لنز 18-105 ...
    Nikon D90 /18-200 / 10-20 / 50 f1.8 / 105 Macro / SB-900 / ML-L3
    F L I C K R

كاربر آشنا nikon_ir آواتار ها
    تشکر کرده
    67

این قیمت ها مال نیکون دی 7000 هست ؟؟؟؟؟ مگه میشه اینقدر ارزون ؟؟؟
    Nikon D90 /18-200 / 10-20 / 50 f1.8 / 105 Macro / SB-900 / ML-L3
    F L I C K R

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط nikon_ir نمایش پست ها
    نیکون دی 7000 رو تو ایران چند خریدین ؟ توی استکهلم زده 11و990 کرون . در حدود دو میلیون و نیم در میاد با لنز 18-105 ...
    قیمت کیت با توجه به عدم ثبات بازار بین 1.8 تا 2 میلیون تومان است

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط nikon_ir نمایش پست ها
    این قیمت ها مال نیکون دی 7000 هست ؟؟؟؟؟ مگه میشه اینقدر ارزون ؟؟؟
    خیلی هم ارزون نیست دوست عزیز
    قیمت بدنه در امریکا 1200 دلار است که اگر دلار 1200 تومانی رو در قیمتش ضرب کنی،میشه حدود 1450
    من بشخصه بدنه رو 2-3 هفته پیش 1450 خریدم،البته الان کمی گرونتر شده و بدنه حدود 1.5 میلیون بفروش میرسه
    در ضمن ، تاپیکی به اسم آخرین قیمت دوربین و تجهیزات عکاسی هست که شاید بهتره باشه اونجا پست بزنید
    ارادتمند ;)

صفحه 76 از 166 نخستنخست ... 26 66 72 73 74 75 76 77 78 79 80 86 126 ... آخرینآخرین