صفحه 36 از 120 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 46 86 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1197
Like Tree5820تشکر

موضوع: Nikon D800 / D800E

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    من احتمال می دهم که 5D MK3 بالاتر از D4 قرار خواهد گرفت ( یعنی رتبه سوم ) دنیا در حال پیشرفت است.باید منتظر پیشرفت های بسیار بیشتری بود.
    .
    کاوه عزیز، من هم قویا احتمال میدم که این اتفاق نمیفته. قبلا هم در همین تاپیک لینکی‌ معرفی‌ کرده بودم که مقایسه دینامیک رنج فوتوگرافیک دوربین‌های نیکون به علاوه دو دوربین ۵DII و ۵DIII رو نشون میداد. همون موقع دوستانی سوال کرده بودن که این عدد‌ها رو از کجا ساختم که من هم عرض کردم این داده‌ها نتایج تست‌های من نیست و بسیار جالب هست که اگر اون داده‌ها رو با نتایج Dxomark مقایسه کنیم، بسیار نزدیک به هم هستند. بر طبق اون داده ها، ۵DIII در ایزو پایه، چیزی در حدود ۲ استاپ پایین تر از D۸۰۰ قرار داره و با توجه به رزولوشن پایین ترش، یقیناً امتیاز خوبی‌ در زمینه دینامیک رنج نخواهد داشت. (البته نسبت به ۵DII امتیاز بهتری کسب خواهد کرد) در مورد نویز هم بسیار بعید هست که در حد و اندازه‌های D۴ باشه. در کل، به جز ۶ مگاپیکسل رزولوشن بیشتر، برتری خاصی‌ نسبت به D۴ نداره که امتیاز بهتری بگیره. خیلی‌ بعید میدونم که ۵DIII امتیازی بالاتر از D۳x بگیره. D۴ که جای خود داره. تنها پارامتری که این وسط ممکن هست معادله رو به نفع کنن تغییر بده این هست که کنن، سنسور نسخه نهایی‌ ۵DIII رو بسیار بهتر از نسخه اولیه این دوربین ساخته باشه که این هم خیلی‌ دور از ذهنه.

اصولاً ۵DIII دوربین جذابی هست. خصوصأ سیستم فکوس بسیار قویتری که نسبت به ۵DII داره. اما مقایسه سنسور این دوربین با سنسور D۴ دل‌ و جرات زیادی رو میخواد!
    Omid Araki، Omid Sariri، 1986 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

توضیحات DXO اینجاست:

DxOMark - Sensor scores
    Kaveh Ghobadi، m.daneshpayeh، KHAKSAR و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

تست dxo فقط مربوط به عملكرد سنسور ميشه نه عملكرد دوربين ، بنابراين مبناي انتخاب براي خوب بودن دوربين نميتونه باشه وگرنه همه بجاي 5dmii ميرفتن d5100 ميخريدن!!!! ، اين رو از اين جهت گفتم كه بحث يه جوري داره پيش ميره كه انگار تست هاي dxo فصل الخطاب هست و مبناي مقايسه دوربين ها در عملكرد هاي متفاوت شده
    Saeed61، babakdin543، yaghoobi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

دینامیک رنج اش دل هر عکاسی را می برد.نویز اش بسیار خوب کنترل شده و دیتیل و رزلوشن اش هم که دیگر جایی برای هیچ بحثی باقی نمی گذارد.از آن دوربین ها است ( شبیه Canon 5D MK2 ) که خیلی ها را مجبور به تغییر برند خواهد کرد! حالا باید نشست و دید و قدری خندید !
    ..تا همین امروز اگر تجهیزات عکاسان حرفه ای فعال در کار طبیعت و منظره را بررسی کنید 5dm2 حرف اول را میزند و همچنین ترکیب آن با 24-14 نیکون
    با ورود d800 به بازار تمام معادلات به هم خواهد خورد ,البته احتمال معرفی بدنه ای جدید در سطح d800 از طرف کانن ,چیزی که در شایعات از آن با عنوان 5dx یاد شده بود را نباید نادیده گرفت.

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نمونه های DPreview اینحا
    واقعا جالب هستند

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

باسلام
    لنز کیت این دوربین ۳۰۰-۲۸ هست؟؟؟
    درتاپیک شایعات درجعبه خریده شده این دوربین هستش.
    پس داستان قیمتش چطور میشه؟!!
    BIOJEK تشکر می‌کند.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

review وب سایت digitalRev.com
    We finally get our hands on the much anticipated successor to the Nikon D700. The D800's high megapixel count has rocked the digital camera world, but has divided opinions. Kai takes a look to see if this full frame DSLR is the right camera for you.
    کد:
    http://www.youtube.com/watch?v=MT6ilCd7CS4&feature=g-all-u&context=G2761922FAAAAAAAAAAA
    Saeed61 تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

تست DXO همه چیز دوربین نیست . بلکه فقط در مورد عملکرد سنسوره . با این حال خود سنسور یک بخش اساسی از سه بخش مهمه دوربینه . بدنه و لنز دو بخش مهم دیگر هستند. با این حال اگر بخواهیم مقایسه عادلانه تری (مثلن با 5d مارک دو )انجام بدیم از لحاظ عملکردهای دیگه به جای مقایسه با D5100 ( که از یک بدنه اینتری لول برخورداره ) بهتره کیفیت خروجی رو با D7000 انجام بدیم . هر چند که باز هم مقایسه یک دوربین کراپدار با یک دوربین فول فریم در اساس دارای مشکلاتی میتونه باشه .
    اما برای کسانی که عملکرد سنسور در دوربین و خروجی اون براشون بسیار مهمه ، این نتایج قابل اتکاست .
    خود من که به شخصه از دیدن چنین داینامیک رنجی بسیار لذت بردم :

DSC_0345: dpreview review samples: Galleries: Digital Photography Review
    jebrahim و data تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

البته این نکته که سنسور همه چیز یک دوربین هست حرفی‌ منطقی‌ و صحیح هست اما بعضی‌ موقع افراد از این جمله سؤ استفاده میکنند. یعنی‌ وقتی‌ سنسور دوربین X از سنسور دوربین y بهتر هست، با به کار بردن این جمله میخوان کارایی دوربین X رو زیر سوال ببرند. به عقیده من هم یک دوربین خوب باید فاکتور‌هایی‌ داشته باشه که بدون اون فاکتور ها، داشتن بهترین سنسور‌ها هم اون دوربین رو به تنهایی دوربین خوبی‌ نمیکنه. به عنوان مثال سیستم فوکوس دقیق و کم خطا و سریع، بسیار مهم هست. دوربینی که در موقع عکس برداری و در مد فوکوس اتوماتیک به جای فوکوس کردن روی چشم سوژه، روی کتف و پس سر سوژه فوکوس کنه هر چقدر هم سنسور خوبی‌ داشته باشه، دوربین خوبی‌ نیست.

D۸۰۰ علاوه بر داشتن یک سنسور بسیار خوب، سیستم فوکوس کم نظیری داره و همینکه میدونیم سیستم فکوس D۸۰۰ حتا از فوکوس D۷۰۰ هم قوی تر هست، جای تردیدی باقی‌ نمی‌ذاره که این دوربین، دوربین بسیار قابلی‌ هست و صد البته این قابلیت تنها به واسطهٔ سنسور خوبش نیست.

یک ریویو نسبتا خوب از این دوربین رو در اینجا ببینید!
    yaghoobi، towfigh، Omid Araki و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

kai در review جمله جالبی میگه
    "این دوربین به دوربین های فیلمی قدیمی نزدیکتر شده - چون تقریبا Sd card به اندازه یک حلقه فیلم جای عکس داره!! " واقعا هم عکسی 75mb خیلی زیاد هست یعنی در یک کارت 8 گیگ فقط کمی بیش از 100 عکس جا میگیره !
    ولی از اینها گذشته جدا دوربین فوقالعاده ای هست من که هر چی بیشتر ازش sample و review میبینم بیشتر بهش علاقه پیدا میکنم
    ---
    دوستان سایتی فایل خام غیر استدیویی از این دوربین برای دانلود قرار داده ؟
    yaghoobi و data تشکر می‌کنند.

صفحه 36 از 120 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 46 86 ... آخرینآخرین