صفحه 32 از 59 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 311 تا 320 , از مجموع 583
Like Tree2837تشکر

موضوع: Nikon D600

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

به نظر من , اگه مشکل از طراحی مشکل دار یک قطعه خاص می بود تا بحال حداقل ان قطعه تعویض شده بود. بااین حساب احتمالا این موضوع به طراحی خاص خود دوربین مرتبط است که دراینصورت چون این محصول درخط تولید هست , فک نمیکنم تغییری در d600 بوجوداید.مگر اینکه با اصلاح طراحی ان قسمت خاص وکلا این محصول , محصولی بانام جدیدبرای خط تولید بفرستندمثلا d610 یا d600s.. چون معمولا وقتی محصولی برای خط تولید درهر شرکتی فرستاده میشود دیگر امکان تغییری درطراحی ویاالمانها, هرچندکوچک ,وجودنخواهدداشت. واگر تغییری داده شود محصول جدید بانام جدید معرفی میشود.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    به نظر من , اگه مشکل از طراحی مشکل دار یک قطعه خاص می بود تا بحال حداقل ان قطعه تعویض شده بود. بااین حساب احتمالا این موضوع به طراحی خاص خود دوربین مرتبط است که دراینصورت چون این محصول درخط تولید هست , فک نمیکنم تغییری در d600 بوجوداید.مگر اینکه با اصلاح طراحی ان قسمت خاص وکلا این محصول , محصولی بانام جدیدبرای خط تولید بفرستندمثلا d610 یا d600s.. چون معمولا وقتی محصولی برای خط تولید درهر شرکتی فرستاده میشود دیگر امکان تغییری درطراحی ویاالمانها, هرچندکوچک ,وجودنخواهدداشت. واگر تغییری داده شود محصول جدید بانام جدید معرفی میشود.
    البته گاهی هم این گونه نیست
    یک محصول مثل دوربین از قطعات زیادی ساخته شده که هر کدوم ساخت یک شرکت هستن و شرکت نیکون طراحی و مونتاژ رو بر عهده داره.
    اگر یکی از این قطعات مشکلی داشته باشه میشه با تغییر طراحی یا متریال اون قطعه مشکل رو برطرف کرد
    و در این صورت نیازی به نامگزاری جدید نیست

تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    البته گاهی هم این گونه نیست
    یک محصول مثل دوربین از قطعات زیادی ساخته شده که هر کدوم ساخت یک شرکت هستن و شرکت نیکون طراحی و مونتاژ رو بر عهده داره.
    اگر یکی از این قطعات مشکلی داشته باشه میشه با تغییر طراحی یا متریال اون قطعه مشکل رو برطرف کرد
    و در این صورت نیازی به نامگزاری جدید نیست
    بله , بنده هم عرض کردم اگه مشکل یکی از قطعات میبود باید تابحال حل میشد. ولی اگر باگذشت8-7ماه از معرفی هنوز رفع ایراد نشده, پس احتمالا به طراحی برمیگردد.
    iman kh و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    بله , بنده هم عرض کردم اگه مشکل یکی از قطعات میبود باید تابحال حل میشد. ولی اگر باگذشت8-7ماه از معرفی هنوز رفع ایراد نشده, پس احتمالا به طراحی برمیگردد.
    درسته این که هنوز این مشکل دیده میشه کمی عجیبه
    من شخصا دفاع دوستان رو درک نمیکنم که میگن اولا مشکل فقط گاهی خودش رو نشون میده دوما با مراجعه به مرکز سرویس و تمیز کردن سنسور حل میشه
    مشخصه که هر مشکلی بالاخره راه حلی داره اما من خودم نمیتونم قبول کنم دوربینی که ارزون ههم نیست و تازه خریده شده مجبور به تمیز کردن سنسور بشه چون خود تمیز کردن سنسور هم داستانی داره و ممکنه باعث ایجاد مشکلات دیگه بشه (ممکنه)

خدمات اینجا خیلی گرون هست و حتی شرکتای ارائه کننده خدمات هم هزینه زیادی میکنن برای انجام خدمات و به همین دلیل وقتی برای خرید دوربین مراجعه میکنی این مدلها رو کمتر پیشنهاد میدن چون بعدا مجبورا براش خدمات ارائه بدن . این هم تجربه شخصی خودم بود زمان خرید
    masoudrejae، alir.، Bijan.DSLR و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    درسته این که هنوز این مشکل دیده میشه کمی عجیبه
    من شخصا دفاع دوستان رو درک نمیکنم که میگن اولا مشکل فقط گاهی خودش رو نشون میده دوما با مراجعه به مرکز سرویس و تمیز کردن سنسور حل میشه
    مشخصه که هر مشکلی بالاخره راه حلی داره اما من خودم نمیتونم قبول کنم دوربینی که ارزون ههم نیست و تازه خریده شده مجبور به تمیز کردن سنسور بشه چون خود تمیز کردن سنسور هم داستانی داره و ممکنه باعث ایجاد مشکلات دیگه بشه (ممکنه)

خدمات اینجا خیلی گرون هست و حتی شرکتای ارائه کننده خدمات هم هزینه زیادی میکنن برای انجام خدمات و به همین دلیل وقتی برای خرید دوربین مراجعه میکنی این مدلها رو کمتر پیشنهاد میدن چون بعدا مجبورا براش خدمات ارائه بدن . این هم تجربه شخصی خودم بود زمان خرید

درود

ایمان جان ، یک D600 رو پیدا کن و مدتی دستت بگیر و باهاش عکاسی کن و بعد لطفا ما رو از نظرات خودت بی نصیب نگذار
    faridz، Alireza_Lv، kiavash و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

سلام دوستان عزیز ببخشید ولی موضوعی بود در مورد D600 که نتونستم نگم
    اولا باید تشکر بکنم از جناب انوش خان که با صبر زیاد هنوز دارن درمورد D600 توضیح میدن و دوستان رو راهنمایی میکنن
    اما باید در نظر داشته باشیم و که با خرید این بدنه توسط هر کدام از شما عزیزان هیچ مبلغی برای جناب انوش دربر نخواهد داشت
    و جداً جناب انوش دارن با تمام وجود راهنمایی میکنن که دوربینی خریداری کنیم که کارایی خوبی داشته باشه و کیفیت خیلی خوبی
    رو داشته باشه ، در مورد لکه های روغنی نیز چند عکس نمایش دادن که نشون بدن که مشکل بشکلی نیست که تصاویر گرفته شده
    توسط مارو خراب کنه و یا مشص باشه اون لکه ها رو هم نباید بیش از حد بزگ کرد !!!

نظر شخصی من بود !!! ببخشید که دخالت کردم
    Anoosh-Em و Moty تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

من 3 سال 7دی داشتم و حتی یکبار در این سه سال مجبور به تمیز کردن سنسور این دوربین نشدم.اگر مجبور بودم هر ماه این کار رو انجام بدم و باز هم با لکه هایی مواجه بشم همان ماه اول بدنه رو میفروختم.برای بعضی از کاربرها که وسواس بیشتری دارند این موضوع قابل چشم پوشی نیست.موضوع بزرگی نیست اما کوچک هم نیست.چون بدنه هایی با سیلینگ بد و نا مناسب مثل 3 ایکس دی ها و هم رده های اونها در سایر برندها خیلی خیلی دیرتر از 500 شات دچار مشکل لکه در سنسور میشن که معمولا هم دلیل خارجی داره.حالا اینکه دوربین 6 میلیون تومانی شما دچار این مشکل باشه که جای خود داره.یا اینکه پس از هر عکسی که ثبت کردید زمانی رو به تمیز کردن این لکه ها در مرحله ویرایش اختصاص بدید و از این بابت حرص نخورید و ریلکس برخورد بکنید هم جای خود داره.
    آنچه که مسلمه این یک مشکله و باید برطرف بشه.وقتی هم برطرف بشه یک بدنه بی نقص خواهد بود با عملکرد عالی و قیمت مناسب.
    ویرایش توسط lamagra : Sunday 28 April 2013 در ساعت 15:13 دلیل: تایپی
    usef، masoudrejae، Madjidm و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام

من نمي دانم چرا دوستان اينقدر نگران تميز كردن سنسور هستند. يكبار كه اين كار را كرديد مي بينيد چقدر كار راحتي است.

توالي تميز كردن سنسور بستگي به نوع كاربري دارد. در سيلدترين بدنه ها هم اگر مثل من مجبور باشيد در فيلد مرتبا كانورتورهاي 1.4 و 2 را بر روي لنز ببنديد و باز كنيد قطعا زود به زود نياز به تميز كردن سنسور خواهيد داشت. مگر اينكه بخواهيد آثار گرد و خاك را در هنگام ويرايش از بين ببريد كه اينهم بستگي به آستانه تحملتان دارد.
    کوروش تشکر می‌کند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام

من نمي دانم چرا دوستان اينقدر نگران تميز كردن سنسور هستند. يكبار كه اين كار را كرديد مي بينيد چقدر كار راحتي است.

توالي تميز كردن سنسور بستگي به نوع كاربري دارد. در سيلدترين بدنه ها هم اگر مثل من مجبور باشيد در فيلد مرتبا كانورتورهاي 1.4 و 2 را بر روي لنز ببنديد و باز كنيد قطعا زود به زود نياز به تميز كردن سنسور خواهيد داشت. مگر اينكه بخواهيد آثار گرد و خاك را در هنگام ويرايش از بين ببريد كه اينهم بستگي به آستانه تحملتان دارد.
    پویان جان اصلا بحث این نیست.بحث اینه که این بدنه یک مشکل کوچک داره که باید برطرف بشه.اونهم اینکه قطعات داخلی به طریقی باعث آلودگی سنسور میشن.نه باز و بسته کردن لنز و...وگرنه تمیز کردن سنسور کار راحتی است.یک ست نظافت خوب و اندکی احتیاط.
    Pooyan و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    8926

واقعا مشکل بزرگی نیست. ولی این هم مثل خیلی چیزای دیگه به میزان حساسیت وتحمل و انتظارات افراد مختلف والبته سلیقه بسته ست.توی کار من همکاری دارم که ازیه مشتری خاص خیلی عصبانی میشه ، ولی یکی دیگه صبرش زیادتره. برای این موضوع ممکنه برخی دوستان چون انتخاب ها زیاد نیستن این موضوع رو تحمل کنند، یه عده هم نه.
    من کلا تواین چیزا حساسیت بیش ازحددارم. گاهی حتی اززدگی های کارتن هم ایراد میگیرم ومیگم مغازه دار یه کارتن دیگه بده.برا همین هم دوربینی با این اشکال رو نمی تونم تحمل کنم وپول بیشتری برای مدل دیگه دادم ولی دیگران...
    اینا دیگه سلیقه ست و البته اینکه مجبوربه خریدچه دوربینی باشیدباتوجه به اختلاف کنونی ۳-۴ میلیونی دوربین ها؟
    +فقط یه چیزی بدیهیه، اگه مثلا الان خود نیکون ۲ تا دوربین دیگه تواین رده قیمتی داشت بااختلاف کم(چیزی مثل مدل های زیاد موبایل)یاتغییربرند کارراحتی بود،دوستان این مشکل رو بازاینقدر راحت میپذیرفتندو d600 میگرفتن؟
    lamagra، Bijan.DSLR و obsidiyan تشکر می‌کنند.

صفحه 32 از 59 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 ... آخرینآخرین