صفحه 54 از 59 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 531 تا 540 , از مجموع 583
Like Tree2837تشکر

موضوع: Nikon D600

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.s نمایش پست ها
    دوستان
    من چطوری می توانم به عنوانی کسی که دوربین دی 600 دارد و پول هنگفتی را هزینه کرده و از برخورد شرکت نیکون عصبانی هست خشم و انزجار خودم را به گوش شرکت نیکون برسانم ؟؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید .
    تا جایی که می دونم تعمیرگاه مرکزی دوربین (آقای قاسمی) آن قطعات را به صورت مجانی تعویض می کنند. تماس بگیرید سوال کنید.
    Nima Sadigh، M. Beyrami، کوروش و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها

آدم یک حرف هایی میشنوه تعجب میکنه

اول بگم من این دوربین را ندارم

در مورد refurbished رو جعبه مینویسه که فروشندگان محترم یک برچسب تبلیغی چیزی روش میزنن دیده نشه پس باید حسابی حواستون را جمع کنید

همین الان اگه دی 610 با قیمتی که دی 600 در ابتدا اومده بود هم بفروش برسه هیچ کس حاضر نیست دی 600 را بخره چه برسه که یک مشکل کوچولو هم داره
    پس کارخانه گرامی باید تا دوربین جدید نیامده هر تعداد که میتونه از قدیمی بفروش برسونه

کارخانه ها کی به فکر مشتری های کشور های جهان سوم بودن که این دفعه دوم شون باشه

ضمنا گذاشتن قیمت از ebay بجز تازه کردن داغ دل خریداران قدیم چه حاصلی داره؟
    چند نفر تو ایران میتونن از ebay خرید کنن؟
    ميشه بفرماييدازچه چيزي تعجب كرديد؟!! وبفرماييد d610 نسبت به d600 چه ارتقايي داشته ، به جزاينكه مشكل روغن رو حل كردند؟ براي حفظ قيمت دي٦٠٠ ميتوانستند كاري كنند. اماخوب ازاين ماه دي٦٠٠ رو توقف توليدكردند وانبارهاروهم بافروش دوربينها بصورت تعميري خالي كردند. واين كارهم براي همه دنياانجام شده ، نه فقط به فرمايش شما جهان سومي ها!!
    درضمن بادونستن اين حراج ebay , علاوه براينكه عده اي ممكنه بتونندخريدكنند، دوستاني كه قصدخريددارند اين مورد رو مدنظرداشته باشند. هم براي كاهش قيمت. وهم براي اينكه دوربين refurbished نخرندجناب رجايي عزيز. ضمنااگه دي٦١٠ باقيمت ابتداييدي٦٠٠ يعني حدود ٨ ميليون عرضه بشه، شمادي٦٠٠ رو به قيمتحدود٥ ميليون ميگيريد يا....؟
    دوستان
    من چطوری می توانم به عنوانی کسی که دوربین دی 600 دارد و پول هنگفتی را هزینه کرده و از برخورد شرکت نیکون عصبانی هست خشم و انزجار خودم را به گوش شرکت نیکون برسانم ؟؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید .
    اقاي جمال عزيز خيلي ناراحت نباشيد. درحال حاضركه كاهش قيمت اين دوربين در ايران متاثراز قيمت دلاربوده. قيمت d600 انقدرها پايين نيامده، مگر اينكه refurbished باشد. درضمن كه شما براي عكاسي خريدكرده ايد ودرهرصورت تا٢-٣ سال اينده كه احتمالا بخواهيدتغييرتجهيزات دهيد،به هرحال هردوربيني هم كه مي بود ،افت قيمت ميداشت. بنابراين بجاي عصبانيت از عكاسيتان لذت ببريدبااين دوربين عالي...

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

جناب جمال گرامی
    این که خشم و انزجار ندارد . در همه جای دنیا وقتی یک جنس فروخته شده اشکالی دارد ، آن قطعه دارای مشکل به هزینه خود کارخانه تعویض می‌شود ...
    در این جا نیز چنین اتفاقی توسط تعمیرگاه مرکزی می‌افتد ...
    در مورد گارانتی نیکونگرش البته اطلاعی ندارم ...
    هر چند متاسفانه بزرگترین مشکلی که در داخل ایران وجود دارد ، همین نداشتن نمایندگی مستقیم و یا عدم پشتیبانی خود شرکت‌ها به طور مستقیم است ...
    مثلن وقتی شما محصولات اپل را می‌خرید با علم به این می‌خرید که این دستگاه‌ها در داخل ایران هیچ پشتیبانی‌ای ندارند و هر اتفاقی بیافتد ، گارانتی و یا پشتیبانی شامل حال دستگاه‌های فروخته شده در ایران نمی‌شوند ...
    بگذریم از اینکه من نمی‌دانم وقتی یک ماشین از .... ( یک خودروسازی داخلی ) خریدم ( آنهم به قیمت یک آپارتمان در آخر دو دوره رییس جمهور قبلی !! ) و ماشین صفرکیلومتر بعد از چهار هزار کیلومتر باتری‌ش اسید می‌پاشد و داخل کاپوت را می‌سوزاند ، باید چه کنم و خشم و انزجارم را نسبت به چه کسی بروز دهم ؟؟!!
    به ویژه اینکه بعد از مراجعه به نمایندگی با این جمله روبرو می‌شوم که بزارید این‌جا بماند و باید مدتی ( به گفته یکی از دوستانم با تجربه‌ای مشابه نسبت به یک قطعه دیگر بین دو هفته تا یک ماه ! ) منتظر شوید ! و باتری جدید نیز همین مارک و همین مدل است و احتمالن همین مشکل را خواهد داشت !!!

ضمن اینکه بهتر است برای تعمیر دوربین و تعویض قطعه به تمیرگاه مرکزی مراجعه کنید و امیدوارم مشکل دوربین شما برطرف بشود .
    yaghoobi، M. Beyrami، حامد صفائی و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه حامد صفائی آواتار ها
    تشکر کرده
    621

واقعا شرکت نیکون با این کارش مدل d600 رو نابود کرد !!
    من به عنوان کسی که این دوربین را دارم و چند ماه پیش با قیمت شش میلیون و هفتصد خریداری کردم خیلی از سیاست شرکت نیکون در قبال این دوربین شگفت زده و عصبانیم .
    خیلی بهتر می تونست عمل کنه شرکت نیکون و بجای معرفی یک مدل دیگر ( d610 ) این مدل را ( d600 ) رفع مشکل نماید .
    قبل از هر چیز اینرو بگم الان قیمتش تو همون سایت لینک داد شده هست
    1649$.
    درست می گید کاملا حق با شماست ،اما انزجار و خشم رو متوجه نمیشم واسه قطعات الکترونیکی!!

اما بیام به رقیب کنونی هم نگاهی بیاندازیم
    قیمت بدنه 6d الان در تهران 4/500 است چرا؟مشکلی داشت این بدنه؟خیر رقابت است...
    یک سیکل از قیمت های 6d رو می زارم همراه با تاریخ تا نوسانات رو ببینید!!!(((
    Thursday 21 February 2013, 14:45 Canon 6D (Kit 24-105)
    با گارانتی ایده آل و بیمه 10.200.000 تومان))((
    Monday 8 July 2013, 13:04:
    6D kit 24-105 8.400
    yaghoobi، kiavash، morteza khademy و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

دوستان نگران و دلخور نباشید. بعد از تعویض اون قطعه دوربین شما به یک D610 تبدیل میشه! چون تفاوت 610 و 600 فقط در همین حده، نیکون اصلا قبول نکرد که دی 600 یک همچین مشکل همه گیری داشته و به جای فراخوانی دوربین های معیوب و دلجویی از کاربرانش با تعویض قطعه معیوب اسم دوربین رو هم عوض کرد، 600 شد 610 ولی عملا 610 دوربین جدیدی نیست در حالی که وقتی D7000 بسیار موفق تبدیل به D7100 شد تو همون یک پله ترقی شاهد کلی پیشرفت و نوآوری و معرفی یک شاهکار دیگر بودیم.
    faridz، morteza khademy، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Niaz نمایش پست ها
    نیکون اصلا قبول نکرد که دی 600 یک همچین مشکل همه گیری داشته و به جای فراخوانی دوربین های معیوب و دلجویی از کاربرانش با تعویض قطعه معیوب اسم دوربین رو هم عوض کرد
    من فکر میکنم قبول کرد نیاز جان ( شرمنده اسم شریفت نمیدونم ) . رایگان هم این قطعات تعویض کرد و میکنه و خواهد کرد.
    البته توجیحی به این ایراد نیست... توجیحی هم برای تولید دی 610 نیست ( در مقام این مورد اصلا نیستم )
    ویرایش توسط amir.komeily : Sunday 27 October 2013 در ساعت 20:04

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

ميشه بفرماييدازچه چيزي تعجب كرديد؟!! وبفرماييد d610 نسبت به d600 چه ارتقايي داشته ، به جزاينكه مشكل روغن رو حل كردند؟ براي حفظ قيمت دي٦٠٠ ميتوانستند كاري كنند. اماخوب ازاين ماه دي٦٠٠ رو توقف توليدكردند وانبارهاروهم بافروش دوربينها بصورت تعميري خالي كردند. واين كارهم براي همه دنياانجام شده ، نه فقط به فرمايش شما جهان سومي ها!!
    درضمن بادونستن اين حراج ebay , علاوه براينكه عده اي ممكنه بتونندخريدكنند، دوستاني كه قصدخريددارند اين مورد رو مدنظرداشته باشند. هم براي كاهش قيمت. وهم براي اينكه دوربين refurbished نخرندجناب رجايي عزيز. ضمنااگه دي٦١٠ باقيمت ابتداييدي٦٠٠ يعني حدود ٨ ميليون عرضه بشه، شمادي٦٠٠ رو به قيمتحدود٥ ميليون ميگيريد يا....؟
    1-از کلمه احترام به حقوق مصرف کننده در کنار بی سر و صدا حل کردن مشکل توجه کردم
    اگه به مشتری احترام میگذاشتن که اعلام میکردن یک مشکل کوچولو داره دیگه و کلا با یک اسم دیگه ادامه تولید اش را نمیدادن
    2-
    دوربين refurbished نخرندجناب رجايي عزيز
    refurbished را رو جعبه نوشته
    3- چرا اگه اختلاف داشته باشه تا حد قابل توجه ای منم همون 600 را میخرم بنده گفتم با اومدن 610 مسلما قیمت 600 کم میشه و کارخونه هم که این رو میدونه داره تا میتونه 600 های تعمیری را قبل اومدن نسخه جدید به بازار میفروشه

بحث من فقط اینه که دوستان چون با اومدن دی 610 قیمت دوربینشون تا این حد افت میکنه ناراحت هستن نه بخاطر اینکه این مشکل هست یا نه یا رفع شده یا رفع میشه یا ...
    ضمنا الان بادی دی600 حدود 5100000 هست که با اومدن نسخه جدید یعنی همون 610 با حدود همین قیمت (البته بعد از کاهش قیمت ناشی از هیجانات بازار در ابتدا ) باید این نسخه تعمیری با قیمتی کمتر به فروش برسه شاید حدود یک میلیون کمتر از دی6010 تا ارزش خرید داشته باشه

حالا یک سوال از دوستان وارد
    شما مطمئن هستین نسخه refurbished دیگه هیچ مشکلی نداره ؟

راستی چرا یک wifi روش نگذاشتن الان دوربین های رده المنتری هم همه wifi دار شدن ؟
    ویرایش توسط masoudrejae : Sunday 27 October 2013 در ساعت 20:39
    yaghoobi، M.Meghdari، kiavash و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

دوربين های مرجوعی به هر دليل که مرجوع شده باشند رييفربيشد ميشوند و دليل اينکه 100% بی عيب باشند نيست
    خيلی از دوربين ها فقط به خاطر اينکه دوربين نمونه بودند دوباره ارائه ميشوند و تعمیر نشدند فقط دوباره بسته بندی شدند
    اگر نيکون اين ايراد رو قبول ميکرد دستور برگشت نمونه های قبلی رو ميداد اما به خاطر هزينه بالا اين کار حق مشتری رو زير پا گذاشته و فقط دوربين هايی که مشتری خودش برگشت داده رو تعمير ميکنه و به همين علت هم دوربين های ريفر بيشی که به خاطر ايراد های ديگه برگشت خوردن رو فکر نميکنم دست بزنند

احتمالاً اگر گارانتی هم تموم بشه هزينه پاک کردن دوربين رو خواهند گرفت
    masoudrejae، obsidiyan و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

من نميدونم دوربينهاي تعميري مشكل دارن بازم يانه؟! ونگفتم جايي كه مشكل ندارند. خودمم عرض كردم كه حتي حاضربه افزودن wifi -gps هم نشدن. وبامدل بعدي اينكاررو خواهندكرد . نميدونم كهusb3 داره يانه؟ اگه اين روهم نداره كه ديگه...
    واينكه خوب برادرمن رفع مشكل بي سروصداكه تعجب نداره جناب رجايي عزيز.

علي ايحال اگه مشكلD600 رو كاملارفع كنند، كه مجاني هم هست ، اين دوربين ميشه يه دوربين عالي و بدون نقص كه از خروجي بسيارخوبش ميشه به اندازه كافي لذت برد. همون چيزي كه ازيه دوربين انتظارميره. واين رفع مشكل مجاني هم خودش يه احترام هست به هرحال. وباهمه اين اوصاف هم اين دوربين رفع مشكل شده قيمتش ازهم رده كنوني ، بازم بيشتره. پس دليلي براي نگراني ودرگيري ذهني دوستان هم نيست.

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

باهمه اين اوصاف هم اين دوربين رفع مشكل شده قيمتش ازهم رده كنوني ، بازم بيشتره
    و این چه چیزی رو ثابت میکنه؟

صفحه 54 از 59 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... آخرینآخرین