صفحه 52 از 59 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 520 , از مجموع 583
Like Tree2837تشکر

موضوع: Nikon D600

كاربر همراه viva_utopia آواتار ها
    تشکر کرده
    11717

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    با سلام
    جناب حسن پور احتمالا منظورتون 36% بوده دیگه یا اینکه من متوجه مقصود شما نشدم؟؟
    به عقیده من با فرض اینکه اعداد و ارقام درست باشه، نمیشه گفت هر کی این مدل رو داره باید بندازه دور و یا ابتدا به ساکن بخواد تعویضش کنه.. ولی قطعا برای کسیکه قصد تهیه این مدل رو داره جای تامل هست؛ لااقل بقول جناب کمیلی کمی در سریال ها و... تدقیق و تشکیک بخرج بده تا بعدا دردسر نکشه
    شما هیچ وقت حاضر نمیشی طلای 14عیار بخری.. چون احتمالا بعد یکی2 سال سیاه میشه هر چند از ارزشش چیزی کسر نخواهد شد...
    ارادتمند.
    تازه کلی حساب کتاب کردم که به 46 درصد رسیدم. منظورم اون درصد از افرادی که به تعمیرگاه رفتن دیگه روی سنسور روغن مشاهده نکردن.
    درست میگید برای افرادی که تمایل خرید D600 دارن بهتره کمی منتظر باشن تا ایرادش حل بشه یا آپدیت جدیدش به بازار بیاد.
    سربلند باشید
    masoudrejae، yaghini، eternal و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اگر سراب دیدید بنشینید و از آن آب بنوشید، نگذارید سراب به دروغش افتخار کند.
    محسن حسن پور
    Nikon D600 - TAMRON AF 19 .35 f 3/5 . 4/5 - 50 f1/8D و دیگر هیچ

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

واسه من چيزي كه نگران كننده شده اينه كه هر چي توي تاپيك تعميرگاه مركزي و پيام خصوصي، واسه اقاي قاسمي پيغام ميزارم كه آقا اين مشكل قابل حل هست يا تعمير ميشه يا نه، ايشون كاملا سكوت كردن، كسي دسترسي داره به ايشون بپرسه نتيجه اين دوره ژاپن چي بوده؟؟؟
    obsidiyan و viva_utopia تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

به این شدت هم نیست و D600 من هنوز بعد از 12000 شات روغن نزده و هیچ لکه ای تو دیاف بسته تو تصویر نمی افته . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghini نمایش پست ها
    واسه من چيزي كه نگران كننده شده اينه كه هر چي توي تاپيك تعميرگاه مركزي و پيام خصوصي، واسه اقاي قاسمي پيغام ميزارم كه آقا اين مشكل قابل حل هست يا تعمير ميشه يا نه، ايشون كاملا سكوت كردن، كسي دسترسي داره به ايشون بپرسه نتيجه اين دوره ژاپن چي بوده؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط viva_utopia نمایش پست ها
    تازه کلی حساب کتاب کردم که به 46 درصد رسیدم. منظورم اون درصد از افرادی که به تعمیرگاه رفتن دیگه روی سنسور روغن مشاهده نکردن.
    درست میگید برای افرادی که تمایل خرید D600 دارن بهتره کمی منتظر باشن تا ایرادش حل بشه یا آپدیت جدیدش به بازار بیاد.
    سربلند باشید
    yaghini و viva_utopia تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

سلام
    امروز یه سر به نمایشگاه فوتکس زدم. بد نبود. حداقل لنز 70-200 f4 رو روی دوربینم بستم و تست کردم. هرچند خیلی از آقایون فروشنده هنوز دارن با دلار 3800 تومن جنس میفروشن !!!
    اما یه سر به غرفه تعمیرگاه مرکزی زدم. در اون ساعت آقای قاسمی نبودند اما دوربین رو دادم همکارشون چک کنن واسه تمیزی سنسور یا احیانا روغنی روی سنسور. که خوشبختانه هیچ مشکلی نبود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (البته در عکسها هم من چیزی ندیده بودم)
    کارکرد شاتر هم حدود 2700 تاهست. منتظر یه فرصت واسه سفر و عکاسی هستم. پاییز رنگارنگ در انتظار دوستانه
    yaghoobi، morteza khademy، viva_utopia و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750

كاربر همراه
    تشکر کرده
    348

سلام دوستان
    من هنوز متوجه نشدم
    ایا پاشش روغن درسریهای جدید برطرف شده است یا خیر ؟؟
    من دوربینم رو برج 3 امسال خریداری کردم و شماره سریال ان با عدد 8 شروع میشود .
    اخه اگر برطرف شده چرا نیکون اومد d610 رو عرضه کرد ، اگر برطرف نشده پس تکلیف چیست ؟؟

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنوز متوجه نشدم
    ایا پاشش روغن درسریهای جدید برطرف شده است یا خیر ؟؟
    من دوربینم رو برج 3 امسال خریداری کردم و شماره سریال ان با عدد 8 شروع میشود .
    اخه اگر برطرف شده چرا نیکون اومد d610 رو عرضه کرد ، اگر برطرف نشده پس تکلیف چیست ؟؟
    گفته میشه در سری های جدید رفع شده اما هنوز هم دوربین هایی که تازه خریداری میشن این مشکل رو دارند گاهی!
    من برج 5 خریدم شماره سریالش هم با 8 شروع میشه و این مشکل رو داره !
    علت جایگزینی با 610 رو در تاپیکش دوستان مطلع تر توضیح دادند.

نکته: امروز به طور مفصل با آقای قاسمی (تعمیرگاه مرکزی) در مورد مشکل D600 و نحوه برطرف شدن عیبش صحبت کردم و گفتند علاوه بر شاتر، چرم هایی در داخل دوربین هم باید تعویض بشه که این چرم ها هنوز براشون نرسیده و تا چند روز آینده میرسه و اطمینان دادند با تعویض شاتر و چرم ها مشکل به صورت قطعی و ظرف 48 ساعت (و رایگان) رفع میشه.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

ممنون از اطلاع رسانیتون

اتفاقا منم با ایشون صحبت کردم، فقط اون چرم یا به قول خودشون رابر، ربطی به مشکل پاشش روغن نداره، اونو هر موقع یه دوربین آکبند باز بشه واسه اینکه مثل اولش آب بندی بشه باید از رابر نو استفاده کنن.
    faridz، M.Meghdari، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

D600 های refurbished درebay به قیمت 1325 دلار به فروش می رسندو2 هفته هم فرصت بازگست درصورت خرابی خواهند داشت. لذا دوستانی که قصد خرید این دوربین را دارند, این موضوع را مد نظر داشته باشند.فکر نمیکنم فروشنده هادرصورتی که ازاین دست دوربینها داشته باشند, معترف شوندیابه همین قیمت بفروشند.البته نمی دانم چطورمیتوان تشخصی دادکه دوربین refurbished هست؟
    Refurbished-Nikon-D600-deal.png
    Nikon D600 24 3MP Digital SLR Camera Body USA Warranty Free Shipping Roberts 018208254880 | eBay

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    D600 های refurbished درebay به قیمت 1325 دلار به فروش می رسندو2 هفته هم فرصت بازگست درصورت خرابی خواهند داشت. لذا دوستانی که قصد خرید این دوربین را دارند, این موضوع را مد نظر داشته باشند.فکر نمیکنم فروشنده هادرصورتی که ازاین دست دوربینها داشته باشند, معترف شوندیابه همین قیمت بفروشند.البته نمی دانم چطورمیتوان تشخصی دادکه دوربین refurbished هست؟
    Refurbished-Nikon-D600-deal.png
    Nikon D600 24 3MP Digital SLR Camera Body USA Warranty Free Shipping Roberts 018208254880 | eBay
    الان قیمتش نگاه کردم کیاوش جان، تفاوت قیمت خورده گویا. زده 1649$.
    viva_utopia تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    348

واقعا شرکت نیکون با این کارش مدل d600 رو نابود کرد !!
    من به عنوان کسی که این دوربین را دارم و چند ماه پیش با قیمت شش میلیون و هفتصد خریداری کردم خیلی از سیاست شرکت نیکون در قبال این دوربین شگفت زده و عصبانیم .
    خیلی بهتر می تونست عمل کنه شرکت نیکون و بجای معرفی یک مدل دیگر ( d610 ) این مدل را ( d600 ) رفع مشکل نماید .
    Niaz، obsidiyan و حامد صفائی تشکر می‌کنند.

صفحه 52 از 59 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... آخرینآخرین