صفحه 98 از 125 نخستنخست ... 48 88 94 95 96 97 98 99 100 101 102 108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط alisub نمایش پست ها
    فایل پیوست 74639

این نیست نه؟ من این دوربین ندارم ولی شکلش شبیه اون نواره هست ولی کوچیکتره. یا برای همون براکتینگ هست؟؟
    درود
    این تصویری که شما آپلود کردی علی جان،مربوط به براکتینگ و حالت هاش هستش که به محور نورسنجی مربوط نمیشه

محمد جان منم نتونستم پیداش کنم...جاش واقعا خالیه
    جاش خالی هستش اما به لطف ال سی دی جدیدی که تو این بدنه بکار برده شده تقریبا از زاویه عمودی هم میشه محور رو از بالا دید و میشه گفت زیاد آزار دهنده نیستش

راجب خرید این بدنه با یکی از دو لنز 140 و 105 هم خدمتتون عرض کنم:
    در واقعا تفاوت اونقدری کم هستش که نمیشه دقیقا توجیه کرد که فلان مدل از اون مدل بهتر هستش
    چیزایی که میشه مد نظر داشت فقط لرزشگیر و تله ی بیشتر 140 هستش
    در غیر اینصورت بنده در حال حاظر با 105 فول تایم منوال فکوس هستم و مشکلی هم با مانت پلاستیکی این لنز ندارم که بخوام 140 رو ترجیح بدم
    لرزش دست هم به حدی کم هستش که اکثرا با لرزشگیر خاموش عکس میگیرم جز اینکه حواسم نباشه یا نور کمی در اختیار داشته باشم
    هر دوی این لنز ها خروجی خوبی روی این بدنه میدن و کاملا راضی کننده هستش

این مورد در d7200 هست ولی در D7100 ؟
    ظاهرا فقط در 7200 این گزینه وجود داره

موفق باشید
    Ali_Nouri تشکر می‌کند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

شارپنس 105-18 بهتر است از140-18 . اما کیفیت ساخت دومی بهتر است از اولی و 35 میلیمتر فاصله کانونی بیشتر . ببینید کدام یک برای شما اهمیت بیشتری دارد ؟
    کار با ال سی دی پشتی ، هم در دوربین های جدید مثل D7100 ، لذت بخش است . و تقریبا اهمیت ال سی دی بالایی را تحت شعاع قرار داده . الان که فکر میکنم می بینم ، مدتهاست حتی به ال سی دی بالایی نگاه نمیکنم ! چون امکانات و آپشن های ال سی دی پشتی ، و شورت کاتهای آن بسیار سریع تر و جذاب تر است .
    Ali_Nouri، mohammad.baruji و ali.hosseini تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2206

درود بر دوستان عزیز

پس از تهیه اکستنشن تیوب منوال به توسط دوست خوبم نیما (خزان)
    یه سمپل براتون تهیه کردم و یه سری توضیحات که شاید به کارتون بیاد

DSC_0039-R.jpg

این تصویر رو با استفاده از لنز هلیوس 58 میلیمتر اف 2 و تیوب دستی با استفاده از حلقه شماره یک که دقیقا نمیدونم چند میلیمتر میشه تهیه کردم
    تو قسمت لنز های بدون سی پیو (Non-CPU lenz) لنز هلیوس رو تعریف کردم و با اینکار نوسرنج این بدنه تقریبا درست کار میکرد و در اف 2 کاملا دقیق انجام وظیفه میکرد
    تست های اولیه با بزرگنمایی های بیشتر از این رو قبلا انجام دادم روی دست و بدون هیچگونه نورپردازی ای و نتیجه کاملا رضایت بخش اما سخت بود
    اما بعد از تست با ی حلقه تیوب(فقط حلقه اول) به چیز های جالبی برخورد کردم در بدنه
    مهمترینش راهنمای فکوس بدنه بوده که کاملا دقیق و درست عمل میکرد و خیلی مفید بوده
    هدف از ارسال این پست به این تاپیک هم دقیقا همین موارد نورسنج و راهنمای فکوس بوده که برای دوستانی که این بدنه یا از این سری بدنه در اختیار دارند،گفتم شاید مفید باشه و به کارشون بیاد برای ماکرو گرافی ارزون
    تنها چیزی که خیلی مهم هستش تو این روش، داشتن پایه و ریل فکوس خوب هستش
    علت نویزی بودن و کمی فکوس نادرست تصویر هم نورپردازی و عکاسی روی دست هستش که فقط جهت تست دست به دوربین شدم و تو موقعیت های مناسب تر عکسهای بهتری رو ارائه میدم

پ.ن:
    دیافراگم روی 8 هستش و امکان تغییر دیافراگم در بدنه وجود نداره و همیشه تو اگزیف دیافراگم 2 ثبت میشه برای لنز من

موفق باشید
    DELL، Ali_Nouri، M.Nouri و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Instagram

كاربر آشنا aekrami آواتار ها
    تشکر کرده
    80

با سلام . من به تازگی نیکون 7100 خریده ام و تا کنون dslr هم نداشته ام؛ یک سوال دارم. با توجه به اینکه این مدل دو عدد اسلات کارت حافظه دارد آیا میتوان با استفاده از امکانات خود دوربین عکس ها و فیلم ها را از روی یکی از کارت ها به روی آن یکی کپی و یا انتقال داد . این دوربین وای فای ندارد من میخواستم یک کارت وای فای دار بگیرم و با استفاده از این ترفند (در صورتی که امکان پذیرباشد) عکس ها را با وای فای به گوشی و یا لپ تای کپی نمایم . خواهشمند است راهنمایی بفرمایید . با تشکر.
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    با سلام . من به تازگی نیکون 7100 خریده ام و تا کنون dslr هم نداشته ام؛ یک سوال دارم. با توجه به اینکه این مدل دو عدد اسلات کارت حافظه دارد آیا میتوان با استفاده از امکانات خود دوربین عکس ها و فیلم ها را از روی یکی از کارت ها به روی آن یکی کپی و یا انتقال داد . این دوربین وای فای ندارد من میخواستم یک کارت وای فای دار بگیرم و با استفاده از این ترفند (در صورتی که امکان پذیرباشد) عکس ها را با وای فای به گوشی و یا لپ تای کپی نمایم . خواهشمند است راهنمایی بفرمایید . با تشکر.
    خیر امکان کپی یا انتقال بین دو کارت وجود ندارد
    استفاده از مموری کارتهای دارای وای فای میتواند برای انتقال فایل ها مفید باشد اما اامکان کار نکردن با بعضی دوربین ها وجود دارد بعنوان مثال برند ezshare بعضا مشکلاتی با نیکون و حتی همین 7100 گزارش شده
    پیشنهاد من تهیه وای فای اکسترنال هستش که دقیقا مشابه وای فای داخلی دوربین ها کار میکنه.
    a.g g.a، کوروش، siosha و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    درود

شما اگر لپتاپ رو همیشه همراه خودتون جا به جا میکنید که مشکلی نیستش و خیلی راحت میتونین به لپتاپ انتقال بدین
    راه بعدی هم اینه که اگر گوشیتون otg ساپورت هستش از طریق نرم افزار های مربوط به کنترل دوربین عکسها رو با کابل کپی کنین به گوشی
    راه آخر هم همون استفاده از یونیت های وایرلس هستش که به دوربین متصل کنید و همانند راه بالا عکسهارو انتقال بدین
    راهی برای کپی فایل ها از مموری به مموری دیگر وجود نداره و فقط راهش اینه که قبل از عکسبرداری تنظیم کنین که بکاپ عکسها تو مموری کارت دوم ذخیره بشه
    برای فیلم هم اطلاعی ندارم و چک هم نکردم چون اصلا فیلم نگرفتم تا به امروز و آینده :|
    جمع بندی کلی این میشه که با otg به این کار بپردازین چون هم ارزون و هم سریع هستش

با سهیل جان خط رو خط شدیم

موفق باشید
    aekrami تشکر می‌کند.
    Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    138

سلام

قصدم این بود که هفته آینده d7100 رو با لنز 105-18 بگیرم، منتهی توی همین تاپیک و جاهای دیگه خوندم سنسورش لک برمیداره
    قضیه چقدر جدیه؟ لکه ها موندنین یا رفع میشن؟ من از تهران خیلی دورم (خوزستان) و دسترسی به گارانتی ندارم و نمیتونم دوربین
    مشکل دار و حساس بگیرم.

ممنون میشم دوستانی که طولانی مدت با این دوربین کار کردن نظر بدن

قیمت بادی 7100 + لنز 105-18 چقدره؟
    mostafa_1366 تشکر می‌کند.

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

قضیه لکه روغن و گرد خاک روی سنسور مربوط به دو سال پیشه که تازه این مدل به بازار اومده بود و بعدا معلوم شد شایعه ای بیش نبوده و بعدا دیگه چیزی گزارش نشد. خیالتون راحت باشه این دوربین کاملا امتحان خودش رو پس داده.
    قیمت هم تو سایتها حدود 2800 زدن.
    کوروش، abas216 و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط abas216 نمایش پست ها
    سلام

قصدم این بود که هفته آینده d7100 رو با لنز 105-18 بگیرم، منتهی توی همین تاپیک و جاهای دیگه خوندم سنسورش لک برمیداره
    قضیه چقدر جدیه؟ لکه ها موندنین یا رفع میشن؟ من از تهران خیلی دورم (خوزستان) و دسترسی به گارانتی ندارم و نمیتونم دوربین
    مشکل دار و حساس بگیرم.

ممنون میشم دوستانی که طولانی مدت با این دوربین کار کردن نظر بدن

قیمت بادی 7100 + لنز 105-18 چقدره؟
    در هر رده ای ممکن اشکالاتی ظهور کنه.گاهی اپیدمی میشه مثل مشکلات d600&d750 و گاهی بصورت موردی اتفاق می افته.مورد مورد اشاره شما از همان پیشامدهای موردیست.ضمنا لکه ها انواعی دارند که بعضی بواسطه ورود ذرات غبار به درون بدنه وبرخی بدلیل پاشش روغن سیستم شاتر روی سنسور و ... هست.مورد اول براحتی بوسیله دمنده و در نهایت کیت نظافت سنسور تمیز شده و مورد دوم در این رده بدنه چیز نادریه و لیکن بوسیله همون کیت تنظیف و یا در نهایت سرویس سنسور توسط نمایندگی برطرف میشه.در خصوص قیمت هم میتونید در خدود 2500 تا 2700 پیدا کنید.
    abas216 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    138

همین الان با کسی که d7100 داشت صحبت میکردم، این شخص دوربینش رو فروخته و الان d750 گرفته که قسمتی از تصمیمش بخاطر همین لک های رو سنسور بوده..

مرددم..!(خیلی)
    اگه اینجور باشه ترجیح به 70d فکر کنم

صفحه 98 از 125 نخستنخست ... 48 88 94 95 96 97 98 99 100 101 102 108 ... آخرینآخرین