صفحه 102 از 125 نخستنخست ... 2 52 92 98 99 100 101 102 103 104 105 106 112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    درود بر شما

مصطفی جان این بدنه و رده های بعد این بدنه دکمه پیش نمایش عمق میدان دارند که در ویزور قابل اعمال هستش ولی در لایو ویو رو تست نکردم
    بعد از تایم کاری تست میکنم
    تا حالا تو مد فیلمبرداری گشت نزدم اما امروز برای جواب به این سوالات حتما تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم

ضمنا این exposure simulation که گفتی منظورت همون محور راهنمای نورسنجی در لایو ویو هستش یا چیز دیگه ای؟(نورسنجی مجازی؟)

موفق باشید
    نیست جای دکمش با کنن فرق میکنه فکر میکردم کلا ندارن منظورم همون نورسنجی مجازیه مثلا وقتی تو لایو ویو سرعت ایزو و دیافراگم رو کم و زیاد میکنیم بتونیم تاثیرش رو تو تصویر مونیتور ببینیم. تو حالت فیلمبرداری هم نمیشه دیافراگم رو تغییر داد باید فیلمبرداری رو قطع کنیم و دوباره شروع کنیم تا دیافراگ تغییر کنه بجز لنزهای آنالوگ و خاص که مخصوص فیلمبرداری هستن البته فکر میکنم تو بعضی از دوربینهای فولفریم جدید این مشکل حل شده. مدلش یادم نیست.
    mohammad.baruji تشکر می‌کند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    نیست جای دکمش با کنن فرق میکنه فکر میکردم کلا ندارن منظورم همون نورسنجی مجازیه مثلا وقتی تو لایو ویو سرعت ایزو و دیافراگم رو کم و زیاد میکنیم بتونیم تاثیرش رو تو تصویر مونیتور ببینیم. تو حالت فیلمبرداری هم نمیشه دیافراگم رو تغییر داد باید فیلمبرداری رو قطع کنیم و دوباره شروع کنیم تا دیافراگ تغییر کنه بجز لنزهای آنالوگ و خاص که مخصوص فیلمبرداری هستن البته فکر میکنم تو بعضی از دوربینهای فولفریم جدید این مشکل حل شده. مدلش یادم نیست.
    دکمه پیش نمایش عمق میدان وجود داره
    در مود فیلمبرداری فقط دیافراگم قابل تغیرر نیستش
    اما تاثیر کم و زیاد کردن سرعت شاتر و ایزو رو تو مانیتور هنگام فیلمبرداری میبینید
    MahBaz تشکر می‌کند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر آشنا aekrami آواتار ها
    تشکر کرده
    80

سلام . یک سوال داشتم در رابطه با فوکوس که شاید تکراری باشد ولی من همه پست های در این رابطه را خواندم ولی پاسخش را پیدا نکردم . هنگام فوکوس اتوماتیک پس از فشار دادن دکمه پایین کنار لنز و سپس چرخاندن کلید پشتی دوربین و انتخاب حالت Afa و انتخاب حالتی که تعداد نقاط فوکوس بیش از یک عدد میباشد این نقاط قرمز میگردد ولی پس از فشار دادن دکمه شاتر تا نیمه فقط یک نقطه قرمز ظاهر میشود حتی پس از عکس گرفتن هم در هنگام نمایش عکس ها می بینم نقطه فوکوس فقط یک عدد است در حالی که من میخواهم روی بیش از یک نقطه فوکوس کند . فیلم های آموزشی ، کتاب راهنمای خود دوربین و کتابهای دیگر هم نتوانست به من کمک کند لذا از دوستانی که راهکار آن را میدانند خواهشمند است راهنمایی کنند . با تشکر .

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    سلام . یک سوال داشتم در رابطه با فوکوس که شاید تکراری باشد ولی من همه پست های در این رابطه را خواندم ولی پاسخش را پیدا نکردم . هنگام فوکوس اتوماتیک پس از فشار دادن دکمه پایین کنار لنز و سپس چرخاندن کلید پشتی دوربین و انتخاب حالت Afa و انتخاب حالتی که تعداد نقاط فوکوس بیش از یک عدد میباشد این نقاط قرمز میگردد ولی پس از فشار دادن دکمه شاتر تا نیمه فقط یک نقطه قرمز ظاهر میشود حتی پس از عکس گرفتن هم در هنگام نمایش عکس ها می بینم نقطه فوکوس فقط یک عدد است در حالی که من میخواهم روی بیش از یک نقطه فوکوس کند . فیلم های آموزشی ، کتاب راهنمای خود دوربین و کتابهای دیگر هم نتوانست به من کمک کند لذا از دوستانی که راهکار آن را میدانند خواهشمند است راهنمایی کنند . با تشکر .
    درود بر شما
    هیچ دوربینی قابلیت فوکوس بر روی چند نقطه ی مختلف را ندارد مگر اینکه اون نقاط دقیقا در یک فاصله در کنار هم باشند که باز هم تفاوتی احساس نمیکنید در این موضوع
    چون وقتی نقاط یا همون اشیاء در کنار هم باشند شما با فوکوس نقطه ای بر روی یک سوژه فوکوس کنید بقیه اشیاء نیز در همان بازه عمق میدان قرار گرفته و در محدوده فوکوس قرار میگیرند
    به غیر از موردی که بالا یادآور شدم شما با نگه داشتن دکمه ی فوکوس در کنار لنز و چرخاندن اهرم جلویی بدنه میتونید حالت های نقاط فوکوس رو تغییر بدین که در آن مورد هم حالت های گوناگونی برای کنترل تعداد و نقاط فوکوس وجود داره

تنها زمانی میشود بر روی بازه ی زیادی فوکوس کرد که از اپرچر بسته استفاده کنید اما بر روی چند نقطه در فاصله های گوناگون امکانش وجود نداره مگر اینکه از فوکوس استکینگ استفاده کنید و بعدا مرج کنید تصاویر رو

موفق باشید
    aekrami تشکر می‌کند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر همراه Ali_Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    1274

سلام
    من D7100 +18-140mm سفارش دادم همین دو سه روزی میاد. اینکه ببینم باتری اصله و ... باید از کجا بفهمم؟؟؟
    پیشاپیش ممنون
    علی نوری
    ویرایش عکس آزاد است.
    Sony-H20 & D7100+18-140mm
    nouri.aminus3.com

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط alisub نمایش پست ها
    سلام
    من D7100 +18-140mm سفارش دادم همین دو سه روزی میاد. اینکه ببینم باتری اصله و ... باید از کجا بفهمم؟؟؟
    پیشاپیش ممنون

مبارک باشه

1- فروشنده مطمئن
    2- فول شارژ کردن و عکاسی با استاندارد Cipa و مقایسه با میزان عملکرد اعلام شده در سایت مرجع
    3- از لحاظ ظاهر هم میتونید با باتری های موجود در بازار و یا عکس های منتظر شده در اینترنت مقایسه کنید.
    nautilus_214 و Ali_Nouri تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    57

دوستان آیا امکان استفاده از این کنترل بر روی D7100 وجود داره؟
    phottix-wired-remote-n8-small-1m.jpg
    Phottix Wired Remote N8 (Small) / 1m

در مدل های سازگار مدل های زیر ذکر شده:

Nikon D3
    Nikon D300
    Nikon D700
    Nikon D200
    Nikon D800
    Nikon D300s

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

خیر این مدل سوکت منسوخ شده و فقط تو همون مدلهای قدیمی که نوشتید جواب میده. برای اکثر مدلهای جدید نیکون سوکت n2 استفاده میشه که بهش MC-DC2 هم میگن.
    ویرایش توسط mostafa_1366 : Tuesday 5 April 2016 در ساعت 21:31
    gomnam23 و siosha تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط gomnam23 نمایش پست ها
    دوستان آیا امکان استفاده از این کنترل بر روی D7100 وجود داره؟
    phottix-wired-remote-n8-small-1m.jpg
    Phottix Wired Remote N8 (Small) / 1m

در مدل های سازگار مدل های زیر ذکر شده:

Nikon D3
    Nikon D300
    Nikon D700
    Nikon D200
    Nikon D800
    Nikon D300s
    همین مدل با سوکت N8 تهیه کنید حدود 15-10 تومان اگر اشتباه نکنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    همین مدل با سوکت N8 تهیه کنید حدود 15-10 تومان اگر اشتباه نکنم
    ببخشید منظورتون N2 هست دیگه؟ چون اون دوستمون گفتن N2 و خب اینم خودش N8ه گویا.
    در رابطه با قیمت هم توی سایتا همین مدل رو حدود 35-40 تومن قیمت گذاشتن، یعنی در بازار تا این حد ارزون تره؟

صفحه 102 از 125 نخستنخست ... 2 52 92 98 99 100 101 102 103 104 105 106 112 ... آخرینآخرین