صفحه 50 از 87 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط mohem نمایش پست ها
    دوستان سریالی که زیر دوربین نوشته همینه که اینجا روی جعبست؟
    action-q=download&filename=GQKUujGP.jpg

دقیقا اینجاست که به صورت برچسبه. اگه دوربین همراه با کیت یاشه باید دوتا برچسب باشه.
    yaghoobi، کوروش، hosseinhmj و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Tavakoli نمایش پست ها
    سلام
    کافیه یک عکس بگیرین و با کمک نرم افزار Exif Tool GUI ، شماره سریال حک شده روی بدنه رو با اگزیف چک کنین.

پوزش بابت آف تاپیک

فایل پیوست 74672
    سلام فروشنده قبول نمیکنه با دوربین عکس بگیریم بعد عکس رو بیاریم تو نرم افزار بعد سریال رو چک کنیم . پس چطور میشه یه بادی مطمعن خرید؟

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

سلام
    کافیه یک عکس بگیرین و با کمک نرم افزار Exif Tool GUI ، شماره سریال حک شده روی بدنه رو با اگزیف چک کنین.

پوزش بابت آف تاپیک

فایل پیوست 74672
    شماره سریال بادی در فتوشاپ نیز قابل دسترسی است

Untitled-1.jpg
    S_Mahdi تشکر می‌کند.

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    سلام فروشنده قبول نمیکنه با دوربین عکس بگیریم بعد عکس رو بیاریم تو نرم افزار بعد سریال رو چک کنیم . پس چطور میشه یه بادی مطمعن خرید؟
    اولا از یک فروشگاه معتبر خرید کنید ثانیا با فروشنده قرار بگذارید که شماره سریال رو بعد از خرید چک می کنید
    yaghoobi، MEHRDAD.D، Mahdi.A.Tabar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

سلام

پوزش بابت آف تاپیک

فایل پیوست 74672
    بله اگر فروشنده قبل از خرید اجازه همچین کاری به خریدار بده، بهترین راه همینه؛ اگر نه، باید خدا یار باشه تا دوربین جزء دوربین های دستکاری شده نباشه(البته من نمی دونم در مورد دوربین های nikon هم همینجوره یا نه، من فقط Canon mark3 رو با چشم های خودم دیدم)
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

من موقع خرید بدنه D750 تازه متوجه شدم که بدنه قبلیم (D600) سریالش دستکاری شده بوده. واسه همین جعبه و بدنه و اگزیف فایل عکس رو با هم چک کردم. یه لبتاب همراه داشته باشین، یه لحظه مموری کارت رو جابجا کنید و با نرم افزاری که دوست عزیز فرمایش کردن تست کنید. ضمنا سریال باتری رو هم چک کنید. اونم سری مشکل دار داره ها ! حواستون باشه
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.
    Nikon D750

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Lv نمایش پست ها
    من موقع خرید بدنه D750 تازه متوجه شدم که بدنه قبلیم (D600) سریالش دستکاری شده بوده. واسه همین جعبه و بدنه و اگزیف فایل عکس رو با هم چک کردم. یه لبتاب همراه داشته باشین، یه لحظه مموری کارت رو جابجا کنید و با نرم افزاری که دوست عزیز فرمایش کردن تست کنید. ضمنا سریال باتری رو هم چک کنید. اونم سری مشکل دار داره ها ! حواستون باشه
    درود
    مشکل اینه که ایشون میخواد اینترنتی خرید کنه وگرنه در صورت حضور در فروشگاه پیشنهاد شما کاملأ درست بود.

جناب مهم
    بنده برای خرید بدنه D750 خودم حدودأ 500 کیلومتر رانندگی کردم تا حضوری جنس خریداری شده رو چک کنم. حالا هم دارم لذت شو میبرم!
    به شما هم پشنهاد میدم زمانی برای این کار در نظر بگیرید و حضوری تشریف ببرید فروشگاه و سالها از خریدتون لذت ببرید.
    ضمنأ اگه شهری که فروشگاه مورد نظر در اون قرار داره رو اعلام بفرمایید شاید کسی از دوستان باشه بتونه زحمت چک کردن سریال رو براتون بکشه!

خلاصه چون پای چند میلیون پول در میونه، هر کاری میکنی بکن ولی رو هوا خرید نکن
    MEHRDAD.D، S_Mahdi و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    درود
    مشکل اینه که ایشون میخواد اینترنتی خرید کنه وگرنه در صورت حضور در فروشگاه پیشنهاد شما کاملأ درست بود.

جناب مهم
    بنده برای خرید بدنه D750 خودم حدودأ 500 کیلومتر رانندگی کردم تا حضوری جنس خریداری شده رو چک کنم. حالا هم دارم لذت شو میبرم!
    به شما هم پشنهاد میدم زمانی برای این کار در نظر بگیرید و حضوری تشریف ببرید فروشگاه و سالها از خریدتون لذت ببرید.
    ضمنأ اگه شهری که فروشگاه مورد نظر در اون قرار داره رو اعلام بفرمایید شاید کسی از دوستان باشه بتونه زحمت چک کردن سریال رو براتون بکشه!

خلاصه چون پای چند میلیون پول در میونه، هر کاری میکنی بکن ولی رو هوا خرید نکن
    بله شما درست میفرمایید
    بنده اهواز هستم و قصد خرید از تهران رو دارم
    پس با این حساب باید بیام تهران ! چون اینطوری که دوستان فرمودن باید سریال رو از روی عکس با دوربین چک کرد!
    فروشنده ها چقدر دغل کار شدن! متاسفانه بدنه خالی دوربین هم کمیاب شده! میشه تو شخصی بفرمایید از کجا تهیه کردین خودتون?
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

بله شما درست میفرمایید
    پس با این حساب باید بیام تهران ! چون اینطوری که دوستان فرمودن باید سریال رو از روی عکس با دوربین چک کرد!
    فروشنده ها چقدر دغل کار شدن! متاسفانه بدنه خالی دوربین هم کمیاب شده! میشه تو شخصی بفرمایید از کجا تهیه کردین خودتون?
    برادر اینقدر مسئله را سخت نگیرید
    از فروشنده معتبر تهیه بفرمایید و جزو شروط خرید ذکر کنید که سریال جدید باشد به همین راحتی
    فروشنده در این شرایط موظف به تامین درخواست شما می گردد ضمن اینکه فروشندگان معتبر الان دیگر سریال قدیمی ندارند
    mohem تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

بله شما درست میفرمایید
    اقاجان خريد اينترنتي يك جنس چندميليوني درايران اصلا معقول نيست! چه اينكه يه دوربين نيكون هم باشه كه مشكلات معمول زيادي دارند. پيشنهادميكنم تحت خرمشكلي حداقل دوربينهاي عكاسي را اينترنتي خريد نفرماييد. دراهوازهم مراكز فروش معتبري هست كه ميتوانيد خريد كنيد. بازار بزرگ يا تقاطع كاوه-طالقاني دومركز معتبر دارند.
    Majix، S_Mahdi و mohem تشکر می‌کنند.

صفحه 50 از 87 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین