صفحه 26 از 87 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوست عزیز خب یعنی اینور سال نخرم دوربینو و اینکه بر فرض اینکه نیکون فراخان داد و جمع کرد و سری جدید تولید کرد از کجا بفهمی سری جدید کی میاد ایران و اینکه اگرم اینور سال خریدم مشکل داشت آیا تو ایران هم طرح اجرا میشه یعنی شرکت گارانتی کننده دوربین رو عوض میکنه آخه تو سایت نیکون من مطلب و یا خبری مبنی برا حل مشکل یا اصلا وجود مشکل ندیدم

https://support.nikonusa.com/app/ans...ail/a_id/19336

دوست عزیز به نظر من که صبر کنید بهتره به هر حال آدم دوست داره دوربینش تعمیر نشه اون هم وقتی که هنوز نو هست، و صبر کردن ارزشش رو داره. باز هم اگه عجله دارید می تونید قضیه رو از طریق آقای قاسمی پی گیر بشید.
    lamagra و naghli تشکر می‌کنند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط Moeen Salehi نمایش پست ها
    نیکون رسما اعلام کرده که مشکل وجود داره و بعدش هم اعلام کرده از اواخر ژانویه طرح تعمیر به صورت مجانی اجرا میشه. بله تاجایی که من می دونم احتمالا اقای قاسمی تعمیر رو انجام میدن همون طور که برای دی۶۰۰ انجام دادن. البته طی دو روز گذشته سعی کردم باهاشون تماس بگیرم ولی موفق نشدم، چون بدنه خودم هم مشکل رو داره، اما خیلی مشکلی نیست که زیاد اتفاق بیوفته، ضمنا این مشکل با قدرت کمتر در بدنه مارک۳ هم وجود داره اینطور که تست ها نشون می دهند.
    تو پست های قبلی اعلام کردید دو بدنه خوشبختانه مشکل بازتاب نور ندارند الان هر دو دارند؟!با توجه به اینکه بیش از یک ماه و نیم از خرید من بدنه هارو تهیه کردید هنوز نیکون مشکل را اساسی حل نکرده یا سرعت عمل کمی دارند در درست کردن خط تولید!
    Amin Zarif، lamagra، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    تو پست های قبلی اعلام کردید دو بدنه خوشبختانه مشکل بازتاب نور ندارند الان هر دو دارند؟!با توجه به اینکه بیش از یک ماه و نیم از خرید من بدنه هارو تهیه کردید هنوز نیکون مشکل را اساسی حل نکرده یا سرعت عمل کمی دارند در درست کردن خط تولید!
    اون دو بدنه رو دفعه اول تست کردم و نتونستم مشکل رو ببینم. اما روز چهارشنبه که خودم یکیش رو خریدم، مشکل رو داشت. این بدنه ها جزو بدنه های سریال پایین هست هنوز سری های جدید رو من ندیدم تو بازار، نیکون هم تازه اعلام کرده مشکل رو به صورت رسمی. ولی امیدوارم که به زودی اطلاعات دقیق رو در مورد رفع مشکل اعلام کنه و خیلی زود هم اقای قاسمی فراخوان رو اعلام کنند.
    Dariush Chegini و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

دوستانی که اين دوربين رو دارن ميشه لطف کنين چند تا عکسRAW به صورتی که آسمان و زمين همزان تو عکس باشه در زمانی که کنتراست به نسبت زياده بگيريد
    يکی برای آسمان نور سنجی بشه و يکی هم برای زمين
    ميخوام ريکاوری های لايت ها رو هم چک کنم ، توی ريکاوری سايه ها که خيلی بهتر از کنون عمل ميکنه
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    دوستانی که اين دوربين رو دارن ميشه لطف کنين چند تا عکسRAW به صورتی که آسمان و زمين همزان تو عکس باشه در زمانی که کنتراست به نسبت زياده بگيريد
    يکی برای آسمان نور سنجی بشه و يکی هم برای زمين
    ميخوام ريکاوری های لايت ها رو هم چک کنم ، توی ريکاوری سايه ها که خيلی بهتر از کنون عمل ميکنه
    سلام
    اگه امکان داره آپلود کنید و لینک بدین تا ما هم تست کنیم.
    با تشکر
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

طی چند روز آینده اپلود می کنم. متاسفانه الان عکسی که اون جوری باشه ندارم و باید بگیرم.
    Majix تشکر می‌کند.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

سلام
    یک ریوو جالب درباره مقایسه d750 در مد فیلم برداری دیدم خوندنش خالی از لطف نیست.

Nikon D750 Review - initial thoughts and video footage

به نظر می رسه طرف این کاره است برخلاف بقیه ریویوها که معمولا توسط عکاسها نوشته شده.
    ata_m3 و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

ظاهراً نيکون همه دوربين ها رو داره برای تعمير برميگردونه

The Nikon D750 is Disappearing From Stores Shelves. A Quiet Recall is Underway

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نیکون مدتی پیش مشکل دی750 رو رسما اعلام کرده بود...اما امروز اعلام کرد بدنه های مشکل دار رفع مشکل شدند و اونها رو میشه از نقطه سیاهی که درون پیچ سه پایه گذاشته شده شناسایی کرد.همینطور از روی شماره سریال میشه بدنه های مشکل دار رو تشخیص داد.
    لینک خبر در دی پی:
    Nikon provides instructions for flare-affected D750 owners: Digital Photography Review
    لینک نیکون برای وارد کردن شماره سریال و چک کردن بدنه:
    https://support.nikonusa.com/app/D750/sn
    اگر قصد خرید دی750 دارید یکی دو ماهی دست نگه دارید.خیلی هم به تعمیر درون ایران امید نبندید.هر چقدر دی600 ها تعمیر شدند یا جواب درستی گرفتند اینها هم تعمیر میشن.دست آخر اینکه بدنه نو بخرید بعد بلافاصله بره زیر تعمیر اصلا خوردن حق مشتری است.دست کم به حق خودتون آگاه باشید.
    yaghoobi، K_NMT، Amin Zarif و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

دوستانی که D750 خریدند از طریق این لینک سریال نامبر دوربینشون رو وارد کنند ، از طریق مقایسه سریال نامبر دوربین شما با محصولاتی که ایراد داشتند از طریق همین وبسایت به شما اعلام خواهد شد که آیا دوربینتون نیاز به تعمیر داره یا نه .

در ضمن اگر سریال نامبرتون جزو اون رده ای بود که نیاز به تعمیر داره ولی در سوراخ پیچ سه پایه (Tripod Socket) یک نقطه مشکی رنگ وجود داشت این نقطه نشون میده که دوربینون قبلاً توسط نیکون تعمیر شده و مشکلی نداره

d750_service_tripod.jpeg

منبع : Nikon provides instructions for flare-affected D750 owners
    yaghoobi، K_NMT، aidin594 و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    instagram: niazch

صفحه 26 از 87 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 ... آخرینآخرین