صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 246
Like Tree98تشکر

موضوع: Nikon D80

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: nikon d80

سلام

یه چیزی الان یادم افتاد.

چند وقت پیش رفته بودم عکسباران برای کاری. راجع به D80 که پرسیدم فروشنده مدعی بود مموری بیش از یک گیگ روی D80 هنگ می کنه ! چون این موضوع برای یک دوربین 10 مگاپیکسلی که حجم عکساش خیلی بزرگه بعیده من قبول نکردم. دوستانی که حافظه ی 2 یا 4 روی D80 دارند لطفن از تجربیاتشون بفرمایند.

كاربر همراه eatemadi آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

یه چیزی الان یادم افتاد.

چند وقت پیش رفته بودم عکسباران برای کاری. راجع به D80 که پرسیدم فروشنده مدعی بود مموری بیش از یک گیگ روی D80 هنگ می کنه ! چون این موضوع برای یک دوربین 10 مگاپیکسلی که حجم عکساش خیلی بزرگه بعیده من قبول نکردم. دوستانی که حافظه ی 2 یا 4 روی D80 دارند لطفن از تجربیاتشون بفرمایند.
    من خودم 1 گيگ دارم
    دوستم كه اخيرا يه D80 با مموري 2 گيگ خريده داره باهاش كار ميكنه و همچين موردي رو تا حالا گزارش نكرده !
    Nikon D80 + Nikkor DX 18-70mm f/3.5-5.6G IF-ED
    Canon A70

كاربر جديد DellM60 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با سلام.دوستان من مبتدی نیز به تازه گی به جمع دارنده گان نیکون دی 80 پیوسته ام. لطفا مرا نیز در تجربیات خود سهیم فرمایید.اخرین خبر در مورد نیکون دی 80 که جدید ترین نسخه Firm ware V 1.0.1
    نیکون دی 80 سه روز پیش وارد معرکه شده که تهدادی از مشکلات دوربین فوق را حل میکند. برای اطلاعات بیشتر به سایت ساپورت نیکون آمریکا مراجعه کنید.

تشکر کرده
    13937

من خودم 1 گيگ دارم
    دوستم كه اخيرا يه D80 با مموري 2 گيگ خريده داره باهاش كار ميكنه و همچين موردي رو تا حالا گزارش نكرده !
    سلام

الان كه ديگه خيلي راجع به اين دوربين تحقيق كردم مطمئن شدم كه طرف چرت گفته. نيكن D80 علاوه بر مموري SD مموري SDHC رو هم ساپورت مي كنه و هممون مي دونيم كه SDHC از 4 گيگ به بالاست.

ضمنن توي سايت ترنسند گفته شده كه حداكثر مموري قابل استفاده با اين دوربين طبق اعلام Nikon براي SD چهار گيگ و براي SDHC هشت گيگه.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Soha.T آواتار ها
    تشکر کرده
    1042

من هم دو گیگ استفاده میکنم و مشکلی هم نداره. از دوستان کسی firmware رو آپدیت کرده؟
    سها تفرشی
    Instagram

كاربر جديد DellM60 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پشنهاد جهت خرید مشارکتی Nikon D80 Ebook

با سلام
    پیشنهادی به دارنده گان نیکون دی 80 دارم. یک Ebook بسیار خوب در مورد نیکون دی 80 نوشته شده است
    که قیمت آن حدود 50 دلار میباشد .این کتاب که بروی سی دی عرضه میشود در حدود 650 صفحه است.
    نام این کتاب Nikon D80 eBookاست و نویسنده آن Peter iNova's
    که برای اطلاعات بیشتر راجع به این کتاب به سایت های مختلف میتوان رجوع نمود.
    پیشنهاد من این است که اگر دوستان موافق باشند یکی از دوستان که میتواند این سی دی را از خارج کشور تهیه نماید آن را خریداری نموده و حداقل پانزده نفر از دوستان اعلام آماده گی نمایند تا نسبت به تهیه آن سی دی مشارکت نمایند که قیمت آن برای هر نفر حدود 4000 تومن شود.

تشکر کرده
    1042

Question پاسخ: nikon d80

سلام
    من اين عكس رو چند هفته پيش گرفتم. قرار بود عكس از درختي باشه كه به صورت محور در سمت راست بالاي كادر مي بينيد اما اين شد. ظاهرا دوتا عكس روي هم افتاده. خب اين حالت دابل اكسپوز در دوربين هاي فيلمي زياد پيش مياد اما ديجيتال؟
    نكته:
    دي 80 اين قابليت دابل اكسپوژر را داراست اما بايد قبلا و از طريق منو فعال بشه كه من اين كار رو نكردم. بنابراين نميدونم چرا به صورت اتفاقي اين شكلي ثبت شده.
    كسي تجربه اين شكلي نداشته؟
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    سها تفرشی
    Instagram

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط sohashinystar نمایش پست ها
    سلام
    من اين عكس رو چند هفته پيش گرفتم. قرار بود عكس از درختي باشه كه به صورت محور در سمت راست بالاي كادر مي بينيد اما اين شد. ظاهرا دوتا عكس روي هم افتاده. خب اين حالت دابل اكسپوز در دوربين هاي فيلمي زياد پيش مياد اما ديجيتال؟
    نكته:
    دي 80 اين قابليت دابل اكسپوژر را داراست اما بايد قبلا و از طريق منو فعال بشه كه من اين كار رو نكردم. بنابراين نميدونم چرا به صورت اتفاقي اين شكلي ثبت شده.
    كسي تجربه اين شكلي نداشته؟
    سلام

در بسیاری از دوربین ها برای خیلی از فانکشن ها ( یه کلمه ی فارسی برای این لغت پیدا کنید شاید قابلیت ها بد نباشه) علاوه بر تنظیمات منوها ( که تغییرات دائمی ایجاد می کنند) یک سری Shortcut تعریف شده که اون قابلیت رو به صورت موقت (با خاموش روشن کردن دوربین به حالت اولیه برمی گرده) فعال می کنند. مثلن می گن فلان دکمه رو بلافاصله بعد از فلان دکمه اگر بزنید این قابلیت فعال می شه. احتمالن در دوربین شما هم چنین چیزی فعال شده بوده.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    1042

راستش تا جايي كه من ميدونم shortcut خاصي براي اين قابليت وجود نداره. دفترچه رو هم چك كردم محض اطمينان البته ميشه كه براي بعضي كليد ها عمليات يا فانكشن خاصي تعريف كرد ولي خب اين اتفاق هم نيفتاده!
    سها تفرشی
    Instagram

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط عکاسباشی نمایش پست ها
    سلام
    فرهاد جان فانکشن ترجمه فارسی اش میشه "عملکرد" قابلیت ترجمه لغت Capabilityاست.یه سوال دیگه با توجه به اینکه قیمت D80 وD70به هم نزدیکه و اندازه CCDها هم یکی است. به نظر شما بهتر نیست آدم نماز شک دار نخونه و از همون D70sاستفاده بکنه ممنون میشم اگر راهنمائی کنید(البته قبلا داریوش یه راهنمائی هائی کرد که ازش ممنونم)
    نع !!

function از اون کلمات جادویی زبان انگلیسیه که شونصد تا معنی داره. مثلن هممون یادمونه که یکی از معروفترین معانیش توی ریاضیاته که می شه تابع !

عملکرد هم یکی از بسیار معانی این کلمه است که به اینجا نمی خوره.یکی از معانی رایجش وظیفه است که تا حدودی به اونچه مدنظر منه نزدیکتره ولی فکر کنم قابلیت بیشتر بهش بخوره.

ضمنن دوستان در مورد تفاوت های این دو دوربین زیاد توضیح دادند. برای من که آستیگمات هستم همون LCD 2.5 اینچیش به کل D70 می ارزه.
    فرهاد حسيني

صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین