صفحه 18 از 25 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 246
Like Tree98تشکر

موضوع: Nikon D80

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

پیش فرض پاسخ: Nikon D80

فرزام عزیز سلام: با لنز دیگری امتحان کردید؟ اگر یک لنز است کدام لنز؟

18-135 ؟ یا لنز دیگری

مشخصات لنز را میدهید اگر جایی اطلاعاتی دیدم در اختیارتان میگذارم

محل اتصال لنز و دوربین تمیز است جرمی نگرفته؟ باطری سالم است؟ البته دوستانی که این دوربین را داشته باشند اطلاعات بهتری میتوانند بدهند اسد خان فکر کنم این دوربین رو داره یا آقای آهنگرها

ارادتمند
    Amir Mohebi، Kaveh Ghobadi و Farzam53 تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام جناب فرزام
    اولین چیزی که به ذهن کورم میرسه اینه که اول روی صفحه دیجیتال بالای دوربین نگاه کن نوع فوکوس تغییر داده نشده است ؟.اگر روی Af_cاست انرا تغییر بده روی Af_a بگذار . مورد بعد اینکه به لنز نگاهی بیاندازید ببیند روی کلید تنظیم مد فو کوس روی .A که همون اتو فوکوس می باشد قرار گرفته باشد. این چیزی بود که ذهنم رسید انشالله هر چه زودتر مشکل حل شود .
    Amir Mohebi، Kaveh Ghobadi، Farzam53 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    فرزام عزیز سلام: با لنز دیگری امتحان کردید؟ اگر یک لنز است کدام لنز؟

18-135 ؟ یا لنز دیگری

مشخصات لنز را میدهید اگر جایی اطلاعاتی دیدم در اختیارتان میگذارم

محل اتصال لنز و دوربین تمیز است جرمی نگرفته؟ باطری سالم است؟ البته دوستانی که این دوربین را داشته باشند اطلاعات بهتری میتوانند بدهند اسد خان فکر کنم این دوربین رو داره یا آقای آهنگرها

ارادتمند
    سلام
    ممنون که توجه فرمودید
    لنز 18-135 است.
    تنظیم روی AF-A است و لنز و دوربین هر دو در حالت اتوفوکوس هستند.
    اتصالات تمیز است.
    فرزام

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

جناب فرزام دو راه دیگر به نظرم مانده یکی اینکه دوربین را فاکتوری دیفالت کنی برای اینکار ته دوربین را که بطرف خود بگیری یک سوراخ کوچک سمت راست دوربین می بینی که باید با نوک میل قلاب بافی یا چیز دیگری انرا فشار دهید تا دوربین به تنظیمات کارخانه برسه . و مورد بعدی همون که افشین جان گفتند دوربین را با یک لنز دیگر تست کن
    Amir Mohebi، Persian و Farzam53 تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

فرزام عزیز سلام: متاسفانه حامل خبرهای خوشی نیستم به این لینکها یک نگاهی بیاندازید

1

2

ظاهرا این عمده مشکلی است که دارندگان این لنز با دی80 باهاش برخورد داشتند اکثرا هم قبل از این مشکل صدایی هنگام اتوفکوس میشنیدند

This 18-135mm Nikor lens auto focus failure appears to be a common problem with this model.

در سایتی یوزری سوالی رو مثل سوال شما پرسیده بود پاسخ برگزیده اون سایت این بود

hello guys..i am a camera technician, and i know that every one who has 18-135 ...suffering from af problems..actually this problem accurs du to fialure of "af encoding sensor" it self in side lens..so there is no solution from out side.I think that nikon r&d labs invents new experiments on our pocket....&....this is a proof.so it is adviced to not to buy any nikon lens based on "SWM" TECHNOLOGY....for peace of mind...
    Thanks...

جایی دیگه فردی اشاره ای داشت که ممکنه مموری کارت مشکل داشته باشه البته مشکل در اونجا با مشکل شما فرق داشت دوربین اتوفکوس که نمیکرد هیچ عکس رو هم نمیتونست save کنه باطری هم سریع خالی میشده توصیه در اون حالت این بود که از مموری کارت های ریکامند شده توسط نیکون استفاده بشه چون در منو دوربین تعداد عکسهایی رو که میشه گرفت نشون میده و اگر مموری کامپتیبل نباشه با دوربین چی میشه و از این دست......

حالا ضرر که نداره اگر تونستید با مموری دوستانی دیگر امتحان کنید(ترجیحا مموری نخرید چون احتمال اینکه از این مورد باشه خیلی ضعیفه) ولی تجربه تو مواردی دیگه رو داشتم که مموری هایی که استاندارد نبودند بعد از مدتی باعث یک Malfunction تو سیستم اتفاق می افتاده

آخر اینکه بنظر من دوربین شما مشکلی نباید داشته باشه با لنز دیگری تست کنید اسد خان هم اشاره ای داشتند و اینکه مطالبی رو که عرض کردم الزاما درست نیست تجربه های استفاده کنندهای این لنز است و اینکه بعضی موارد ریوویو های لنزها رو که میخونم هر کدوم از لنزها از موردی رنج میبره من خودم لنزی یک میلیونی رو دارم که " داست" میگیره قبل از اینکه اونرو بخرم به موضوع واقف بودم و نباید نگران بود واسه همین به شما پیشنهاد میدم نگران نباشید امیدوارم مشل شما حل بشه هر لنزی رو که بخرید با مواردی از اون باید کنار بیاید این مواردی بود که دیدم دوستانی دیگه که این دوربین رو دارند بهتر از من میتونند کمک کنند یا احیانا اگر مطالبی دیگر بود

این لینک آخر هم باشه واسه دوستانی دیگر یک بحث های کلی است در مورد مشکلات فکوس و روشهای برخورد با آن البته لینک بیشتر بدرد دوستانی میخوره که از دوربین نیکون استفاده میکنند مطالبی دیگر هم در این سایت هست که من نخواندم اما باشد برای دوستان

Nikon

ارادتمندتان افشین
    Keivani، Farzam53 و amir_h_madadi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط 1348346 نمایش پست ها
    جناب فرزام دو راه دیگر به نظرم مانده یکی اینکه دوربین را فاکتوری دیفالت کنی برای اینکار ته دوربین را که بطرف خود بگیری یک سوراخ کوچک سمت راست دوربین می بینی که باید با نوک میل قلاب بافی یا چیز دیگری انرا فشار دهید تا دوربین به تنظیمات کارخانه برسه . و مورد بعدی همون که افشین جان گفتند دوربین را با یک لنز دیگر تست کن
    سلام
    اسد جان
    ممنون که به فکر ماهستی و راهنمائی میکنی
    این کار را قبلاً کرده ام. البته در دوربین دی 80 این سوراخ در نزدیکی محل اتصال یو اس بی و در کنار دوربین است. بعد از عمل کردنش هم ساعت دوربین صفر میشود.این کار هم افاقه ای نکرده است. فقط امیدوارم مشکل از لنز باشد.
    A_Maddah تشکر می‌کند.
    فرزام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    فرزام عزیز سلام: متاسفانه حامل خبرهای خوشی نیستم به این لینکها یک نگاهی بیاندازید

1

2

ظاهرا این عمده مشکلی است که دارندگان این لنز با دی80 باهاش برخورد داشتند اکثرا هم قبل از این مشکل صدایی هنگام اتوفکوس میشنیدند

This 18-135mm Nikor lens auto focus failure appears to be a common problem with this model.

در سایتی یوزری سوالی رو مثل سوال شما پرسیده بود پاسخ برگزیده اون سایت این بود

hello guys..i am a camera technician, and i know that every one who has 18-135 ...suffering from af problems..actually this problem accurs du to fialure of "af encoding sensor" it self in side lens..so there is no solution from out side.I think that nikon r&d labs invents new experiments on our pocket....&....this is a proof.so it is adviced to not to buy any nikon lens based on "SWM" TECHNOLOGY....for peace of mind...
    Thanks...

جایی دیگه فردی اشاره ای داشت که ممکنه مموری کارت مشکل داشته باشه البته مشکل در اونجا با مشکل شما فرق داشت دوربین اتوفکوس که نمیکرد هیچ عکس رو هم نمیتونست save کنه باطری هم سریع خالی میشده توصیه در اون حالت این بود که از مموری کارت های ریکامند شده توسط نیکون استفاده بشه چون در منو دوربین تعداد عکسهایی رو که میشه گرفت نشون میده و اگر مموری کامپتیبل نباشه با دوربین چی میشه و از این دست......

حالا ضرر که نداره اگر تونستید با مموری دوستانی دیگر امتحان کنید(ترجیحا مموری نخرید چون احتمال اینکه از این مورد باشه خیلی ضعیفه) ولی تجربه تو مواردی دیگه رو داشتم که مموری هایی که استاندارد نبودند بعد از مدتی باعث یک Malfunction تو سیستم اتفاق می افتاده

آخر اینکه بنظر من دوربین شما مشکلی نباید داشته باشه با لنز دیگری تست کنید اسد خان هم اشاره ای داشتند و اینکه مطالبی رو که عرض کردم الزاما درست نیست تجربه های استفاده کنندهای این لنز است و اینکه بعضی موارد ریوویو های لنزها رو که میخونم هر کدوم از لنزها از موردی رنج میبره من خودم لنزی یک میلیونی رو دارم که " داست" میگیره قبل از اینکه اونرو بخرم به موضوع واقف بودم و نباید نگران بود واسه همین به شما پیشنهاد میدم نگران نباشید امیدوارم مشل شما حل بشه هر لنزی رو که بخرید با مواردی از اون باید کنار بیاید این مواردی بود که دیدم دوستانی دیگه که این دوربین رو دارند بهتر از من میتونند کمک کنند یا احیانا اگر مطالبی دیگر بود

این لینک آخر هم باشه واسه دوستانی دیگر یک بحث های کلی است در مورد مشکلات فکوس و روشهای برخورد با آن البته لینک بیشتر بدرد دوستانی میخوره که از دوربین نیکون استفاده میکنند مطالبی دیگر هم در این سایت هست که من نخواندم اما باشد برای دوستان

Nikon

ارادتمندتان افشین

سلام
    افشین عزیز واقعاً ممنونم که اینطور با صبر و حوصله راهنمائی میفرمائید.
    مموری مورد استقفاده من ترنسند است. با مموری فابریک یه دوربین کنن که مموری هم با مارک کنن هستش امتحان کردم. مسئله حل نشد. موتور اتوفوکوس ظاهراً کلاً از کار افتاده است .
    بعد از فقط 1200 شات کار لنز به تعمیر گاه کشید!!
    راستی دوستان از بین تعمیر گاهها کدوم رو توصیه میکنند و اگر تجربه مشابهی داند هزینه تعمیر مواردی اینچنین حدود چقدر است.با تشکر مجدد ار افشین عزیز
    فرزام

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

فرزام جان

دوستان زحمت کشیدند همه چیز را در نظر گرفتند و به خوبی هر احتمالی رو گفتند.

اگر مطمئن شدی که از لنزت است و جایی رو برای تعمیرش در نظر گرفتی (که احتمالاً تعمیرگاه مرکزی مناسب ترین است) و اگر دوست داشتی با تی‌پاکس برام بفرست بدم به تعمیرگاه.
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Tuesday 8 April 2008 در ساعت 21:22
    reza_Bahman و Farzam53 تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    فرزام جان

دوستان زحمت کشیدند همه چیز را در نظر گرفتند و به خوبی هر احتمالی رو گفتند.

اگر مطمئن شدی که از لنزت است و جایی رو برای تعمیرش در نظر گرفتی (که احتمالاً تعمیرگاه مرکزی مناسب ترین است) و اگر دوست داشتی با تی‌پاکس برام بفرست بدم به تعمیرگاه.
    سلام
    امیر عزیز
    بسیار از شما ممنونم.
    به زودی دوربین را ارسال میکنم. پرروئی بنده رو ببخشید.
    یه پیام خصوصی در همین مورد برای شما ارسال کردم.
    Amir Mohebi تشکر می‌کند.
    فرزام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

پیش فرض Auto FPچیست؟

سلام
    در تنظیمات دوربین امکانی با عنوان فوق وجود دارد. توضیحات بسیار مختصر و مبهمی در دفترچه راهنمای دوربین وجود دارد که اشاره میکند با این امکان ، میتوان با سرعت سینک بیش از 200/1 هم با فلاشهای Speedlightعکاسی کرد ولی ذکر میکند که این امکان برای فلاش سر خود دوربین نیست.
    آیا این امکان با فلاشهای استودیوئی هم سازگار است؟
    اصلاً اینها یعنی چی:confused:؟چطور ممکنه
    ممنون از دوستانی که راهنمائی می فرمایند.
    فرزام

صفحه 18 از 25 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... آخرینآخرین