صفحه 18 از 39 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 381
Like Tree159تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H9 , DSC-H7 تاپيك جامع

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: می خوام H9 بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط 30noohe نمایش پست ها
    والا دیروز معدن دوربین رو توی اصفهان پیدا کردم (مغازه ی پشت سر هم دوربین فروشی بود) ولی ماشالا همشون همچی داشتند غیر از فوجی
    حالا یه یک ساعت دیگه می خوام برم یه فروشگاه دیگه ببینم اون چی داره (زنگ که زدم گفتند همچی داریم )
    حالا تا بببینیم چی میشه

یه سوال کلی داشتم s9600 نویز بیشتری داره یا s6000؟؟؟
    و به نظرتون s5IS چه چیز هایی کم داره که اینقدر همه ی میرنند توی سرش؟؟
    این دو تا فوجی نویز مشابه ی دارند....!

اصلا هم مهم نیست...

S5IS چیزی کم نداره ، باید دید چی از S3IS بیشتر داره ، که کسی رو مجبور به 150 تومان پرداخت بیشتر کند ؟

اگر شما فرمودید چی نسبت به S3IS بیشتر دارد ، بنده هم عرض خواهم کرد که چی کم داره....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت آقای قبادی عزیز
    من قبل از عید یک دستگاه سونی اچ-5 خریدم و ازش خیلی راضی هستم .اما چند روزی است که دکمه شاتر آن در حالت نصفه عمل نمیکنه یعن زمانی که چراغ AF باید روشن بشه و نشانگر مربع بایستی سبز بشه .البته اگر دکمه را تا آخر فشار بدهم در لحظه آخر سبز میشه و بلافاصله شات میکنه و دیگه نمی تونم مثل سابق روی سوزه تمرکز کنم و در بهترین حالت شات کنم.
    ببخشید که در این بخش سوآلم را مطرح میکنم. متاسفانه نتونستم بخشی را که در این مسایل فعال باشه پیدا کنم.
    چون شما در اکثر قسمتها فعال هستید و به سونی هم ارادت خاصی دارید تصمیم گرفتم مزاحمتون بشم.
    لطفا اگر ممکنه مرا راهنمایی کنید ویا اگر در جایی دیگر باید سوآل نمایم ، آدرس بدهید.
    ضمناَ گارانتی دستگاه هنوز برقراره اما میخواستم بدونم آیا خودم میتونم مشکل را حل کنم یا باید ببرم تعمیرگاه.
    پیشاپیش ازتون سپاسگذارم.:cool:
    والله احتمالا مشکل سخت افزاری ندارد.....

شما گزینه های فوکوس رو دست کاری نکرده اید ؟به نظرم جایی در ستینگ ها مشکلی وجود دارد ، متاسفانه دوربن در دست رس ندارم ، اگر باشد احتمالا مشکل را متوجه خواهم شد...

به نظرم به بروشور مراجعه کنید. فوکوس رو در منو به روش زیر تنظیم کنید.....

اگر نتیجه نداشت ، به نمایندگی مراجعه کنید....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه mehrdadr آواتار ها
    تشکر کرده
    134

پیش فرض پاسخ: سوني H7 و H9 ( به زودي)

این هم تست H7 :
    http://www.dpreview.com/reviews/sonyh7/

امتیاز جالبی رو بدست نیاورده!
    Olympus E5,E-P2, E510
    ZD14-54 F2.8-3.5, ZD50-200 F2.8-3.5, ZD50 F2, Sigma 150 F2.8, mZD14-42 F3.5-5.6, MMF-1, EC-14, EX-25, FL-50R, FL-14
    Lowepro Mini Trekker AW, Manfrotto 718B

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

Cool پاسخ: می خوام H9 بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    والله احتمالا مشکل سخت افزاری ندارد.....

شما گزینه های فوکوس رو دست کاری نکرده اید ؟به نظرم جایی در ستینگ ها مشکلی وجود دارد ، متاسفانه دوربن در دست رس ندارم ، اگر باشد احتمالا مشکل را متوجه خواهم شد...

به نظرم به بروشور مراجعه کنید. فوکوس رو در منو به روش زیر تنظیم کنید.....

اگر نتیجه نداشت ، به نمایندگی مراجعه کنید....
    ممنونم از جوابتون.
    من ستآپ را اشتباه نکرده ام.تصور خودم اینه که دکمه شاتر شاید کثیف شده و یا به علتی جرم گرفته که در حالت نیمه تماس برقرار نمیشه .نمیدونم آیا میشه اون قسمت را باز کرد ویا بهتره خودم دست نزنم؟ ضمناََ منظورتون از روش زیر چی بود ؟ چون در پایین مطالبتون چیزی ندیدم.ازلطف شما سپاسگذارم

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Angry پاسخ: سوني H7 و H9 ( به زودي)

سلام

نمیدونم من چشمهام درست نمیبینه یا .... ولی به نظرم عکسهای h7 خیلی خیلی مزخرف و پرنویزه و حتی رو دست H9 بلند شده!!!!!

با وجود اینکه فکر میکردیم تفاوت این دو مدل فقط در Lcd و نایت شات و .. است, ولی ظاهرا" چیزهای دیگه ای هم هست که رسما" اعلام نشده, به نظرم سونی با این مدل یادی از ایام 4-3 سال پیش کرده و در جایی که کانن به سمت استفاده گسترده از سنسورهای Cmos در دوربینهای کامپکتش میره و پاناسونیک هم هر روز بهتر از دیروز..... سونی گند زد!!!!!
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

نمیدونم من چشمهام درست نمیبینه یا .... ولی به نظرم عکسهای h7 خیلی خیلی مزخرف و پرنویزه و حتی رو دست H9 بلند شده!!!!!

با وجود اینکه فکر میکردیم تفاوت این دو مدل فقط در Lcd و نایت شات و .. است, ولی ظاهرا" چیزهای دیگه ای هم هست که رسما" اعلام نشده, به نظرم سونی با این مدل یادی از ایام 4-3 سال پیش کرده و در جایی که کانن به سمت استفاده گسترده از سنسورهای Cmos در دوربینهای کامپکتش میره و پاناسونیک هم هر روز بهتر از دیروز..... سونی گند زد!!!!!
    بله به نظر من هم گند زد. البته Sony هم داره روی CMOS سرمایه گذاری بزرگی میکنه، حتی از Canon سنگین تر!
    http://www.dpreview.com/news/0707/07...investment.asp
    Olympus E5,E-P2, E510
    ZD14-54 F2.8-3.5, ZD50-200 F2.8-3.5, ZD50 F2, Sigma 150 F2.8, mZD14-42 F3.5-5.6, MMF-1, EC-14, EX-25, FL-50R, FL-14

تشکر کرده
    14101

بنده نظر نمیدهم....

اما دوستان کاملا در اشتباه هستند....مثل اینکه جدیدا در این فروم هر کس حرف ، حرف خودش است ، پس زیاد حرف بنده ارزشی ندارد......

اما سعی کنیم ، منطقی ببینیم ، حالا منطقی فکر کردن مشکل است ، اما منطقی دیدن آسان است....!
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    بنده نظر نمیدهم....

اما دوستان کاملا در اشتباه هستند....مثل اینکه جدیدا در این فروم هر کس حرف ، حرف خودش است ، پس زیاد حرف بنده ارزشی ندارد......

اما سعی کنیم ، منطقی ببینیم ، حالا منطقی فکر کردن مشکل است ، اما منطقی دیدن آسان است....!
    آقا کاوه چه چیزی شما رو ناراحت کرده؟ یعنی خدای نکرده ما به Sony بی احترامی کردیم؟
    بنده شخصا نظر بدی نسبت به هیچ مارکی ندارم هر چند دوستانی در اینجا هستن که بدون منطق خاصی سعی میکنن که ثابت کنن این دنیا محدود میشه به تعدادی برند خاص!
    Olympus E5,E-P2, E510

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: سوني H7 و H9 ( به زودي)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadr نمایش پست ها
    آقا کاوه چه چیزی شما رو ناراحت کرده؟ یعنی خدای نکرده ما به Sony بی احترامی کردیم؟
    بنده شخصا نظر بدی نسبت به هیچ مارکی ندارم هر چند دوستانی در اینجا هستن که بدون منطق خاصی سعی میکنن که ثابت کنن این دنیا محدود میشه به تعدادی برند خاص!
    سلام

کاوه جان : من هم نفهمیدم شما از چی ناراحت شدی, مبنای حرف بنده نمونه عکسهای dpreview بود(که سعی کردم منطقی ببینم!!) , که نویز شدیدی حتی در نور روز در ابعاد بسیار کوچکتر از سایز اصلی در آن موج میزند!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا اگر من اشتباه میکنم, شما راهنماییم کن.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا gaygeel آواتار ها
    تشکر کرده
    50

با سلام مجدد خدمت دوستان محترم...
    مدتی درگیر كارهای شخصی بودم و نتونستم مطالب این قسمت رو ژیگیری كنم تا كاملا به نتیجه برسم
    از دوستان تقاضا دارم كه همكاری خودشونو تا به سرانجام رسوندن این بحث ادامه بدن

كیفیت فیلمبرداری

هر چند بحث ما اینجا دوربین عكاسیه و قابلیت فیلمبرداری اصل كار این دوربین ها نیست ولی با توجه به Slrlikeبودن این مدلها و كاربرد انها برتری این قابلیت میتونه در انتخاب یكی از اونها نسبت به دیگری تاثیر چشم گیری داشته باشه
    حالا چند سوال اینجا پیش میاد كه دوستان كمك میكنن:

1-كلا كیفیت فیلمبرداری در دوربین های عكاسی به چه عواملی بستگی داره؟تو همین سایت خوندم كه ربطی به رزولوشن دوربین نداره؟

2-در میان مدلهای فوق كدومشون كیفیت فیلم بهتری دارن؟

3-بعضی از دوربین های عكاسی به صورت نامحدود و با توجه به میزان حافظه فیلمبرداری میكنن و بعضی ها به صورت كلیپ های 30 ثانیه ای یا 1 دقیقیه ای كه این عیب بزرگی میتونه باشه.راجب این مورد هم در مورد مدلهای ذكر شده بحث بشه

4-اگه فرمت فیلم این دوربین ها avi باشه بهتره.درسته كه به علت حجم زیاد این فرمت از نظر حافظه ممكنه به مشكل بر بخوریم ولی اگه بخوایم فیلمهامونو ادیت كنیم و در نهایت به Dvd@Vcd تبدیل كنیم كیفیت فیلم كمتر خراب میشه.فرمت فیلمبرداری این مدلها چیه؟

5-امكانات این مدلها كه برای عكاسیشون تعریف شده از قبیل زوم . لرزشگیر و افكت های مختلف ...در هنگام فیلمبرداری كار میكنه؟

6-
    علیرضا ساریخانی

صفحه 18 از 39 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین