صفحه 23 از 27 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 261
Like Tree679تشکر

موضوع: ?5DMKII or 7D

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

ببخشید پست من کمی آف تاپیک میشه
    دوست من جناب هراتی (و البته دوستان دیگه که به این موضوع اشراف دارند) , بنظر شما برای موضوعاتی که گفتین (عکس های خیابانی +پرتره خیابانی +مستند + لند اسکیپ و عکاسی از بناهای تاریخی ) میشه از 17-40 روی فول فریم به عنوان Walk Around استفاده کرد ؟ چون علاقه منم تقریبا به همین موضوع ها هست (مخصوصا منظره و عکاسی معماری) و برام جالبه اینو بدونم
    خیلی ممنون
    Herati تشکر می‌کند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

خوب به سلامتی آقای هراتی انتخاب خودشون رو انجام دادن ایشاالله مبارکشون باشه ....اما این تاپیک بد رو مخ آدم راه میره !!!

خیلی دوست دارم تجربه فول فریم رو داشته باشم اما نمیدونم چرا نمیتونم از این 7D دل بکنم ...سیلینگ بهتر ....فوکوس پیشرفته و عالی تر...و..... اما ازاون طرف هم خروجی بسیار جذاب 5D بسیار بسیار وسوسه کننده هست ....نمیدونم صبر کنم تا محصول جدید کانن بیاد یا همین 5D رو بگیرم ...یا اصلا کلا تعویض نکنم ....راهنمایی کنید
    Herati و Walkman تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    ببخشید پست من کمی آف تاپیک میشه
    دوست من جناب هراتی (و البته دوستان دیگه که به این موضوع اشراف دارند) , بنظر شما برای موضوعاتی که گفتین (عکس های خیابانی +پرتره خیابانی +مستند + لند اسکیپ و عکاسی از بناهای تاریخی ) میشه از 17-40 روی فول فریم به عنوان Walk Around استفاده کرد ؟ چون علاقه منم تقریبا به همین موضوع ها هست (مخصوصا منظره و عکاسی معماری) و برام جالبه اینو بدونم
    خیلی ممنون
    لنز 17-40 کیفیت ساخت و سیلینگ و اعوجاج کمتر (در مقابل 10-20 بر روی دوربین های کراپ )به نظر من عالی است در فاکتر قیمت هم فکر کنم یکی باشد
    لنز walkaround نیست ولی برای کسی که بیشتر عکسهاشو در همین رنج می گیره هست

خوب به سلامتی آقای هراتی انتخاب خودشون رو انجام دادن ایشاالله مبارکشون باشه ....اما این تاپیک بد رو مخ آدم راه میره !!!

خیلی دوست دارم تجربه فول فریم رو داشته باشم اما نمیدونم چرا نمیتونم از این 7D دل بکنم ...سیلینگ بهتر ....فوکوس پیشرفته و عالی تر...و..... اما ازاون طرف هم خروجی بسیار جذاب 5D بسیار بسیار وسوسه کننده هست ....نمیدونم صبر کنم تا محصول جدید کانن بیاد یا همین 5D رو بگیرم ...یا اصلا کلا تعویض نکنم ....راهنمایی کنید
    من هم دوست دارم 7دی رو بگیرم ولی در مورد لنز 10-22وووووووووو نتونستم انتخاب کنم برام کیفیت ساخت وسیلینگ مهمتره

دوستانی که با 17-40 کار کردند آیا این لنز کیفیت ساخت خوبی دارد

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها

"یا اصلا کلا تعویض نکنم"

این بهترین گزینه است به نظرم.

اگر نیاز دارید به انتخاب‌های دیگر فکر کنید، در غیر این صورت به وسوسه، لذائذ فانی و نفس اماره توجه نکنید.

دوستانی که با 17-40 کار کردند آیا این لنز کیفیت ساخت خوبی دارد

بله!
    Herati، nejadi و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.
    .

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid نمایش پست ها

اگر نیاز دارید به انتخاب‌های دیگر فکر کنید،

ممنون وحید خان ...این قسمت صحبتتون رو متوجه نشدم ، منظورتون از انتخاب های دیگر چه بود ؟
    Herati تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

اتفاقا دیستروشن 10-22 روی 10 مم از 17-40 روی 17 مم کمتر است.

http://www.the-digital-picture.com/R...o.x=10&Go.y=11
    Herati و lamagra تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

منظورم این بود اگر 7D نیازهایتان را برطرف نمی‌کند به تعویض فکر کنید و گرنه ـ با اینکه خروجی 5D II وسوسه‌کننده باشد ـ عوض نکنید.

لنزهایی هم که دارید نشان می‌دهد به سمت تله گرایش دارید، پس نگه داشتن کراپ‌دار معقول‌تر است.

* آقا این "خان" را استفاده نکنید لطفاً، رعیتی بیش نیستیم
    M.Mobin، lamagra و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.
    .

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها

جناب نژادی ... درود بر شما

من هم حس شما رو ( که به 5D ) دارید، الان به 60D/7D دارم ... الان شدیداً دلم میخاد با یک کراپدار خوب، محفل انسی برپا کنم ... حتی دو سه هفته است که فکر خرید یه 60D یا 7D داره رژه میره ته ذهنم ( البته اصلاً هم منطقی نیست؛ خودم میدونم ) ... البته میدونم اگر هم بگیرم بعد از یکماه همه چی عادی میشه ...

از قدیم گفتند "مرغ همسایه غازه" ...
    بنده و شما سه راه بیشتر نداریم:

1) بقول وحید عزیز، بیخیال وسوسه و لذائذ دنیوی
    2) سر سپردگی در برابر نفس اماره
    3) تعویض موقتی بدنه و لنزها : برای دو هفته بنده 5D و مخلفات رو بدم شما، شما هم 7D بهمراه مخلفات رو بدید به من ... بعد از دو هفته باز، همدیگرو ببینیم بشینیم واسه هم تعریف کنیم که چه بر ما رفت در این مدت

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    برام کیفیت ساخت وسیلینگ مهمتره
    مرتضی جان در این صورت باید به فکر بدنه هم باشی.5دی سیلینگ چندان مناسبی نداره.دیدم بعضی از دوستان مثلا از وجود گرد غبار در درون چشمی این بدنه شکایت میکنن!! این مورد رو در نظر داشته باشید...با توجه به اینکه احتمالا محل زندگی شما خشک و غبار آلود و اصلا خاکی هست.(چیزی شبیه به محل زنگی خودم.که به لطف نادیده گرفته شدن توسط آقایون توی این سالهای اخیر به طرز غیر طبیعی افزایش پیدا کرده)
    برای خود من جذابیت استفاده از فول فریم در استفاده از لنزهایی مثل 17 تیلت شیفت و 15-8 خلاصه میشه(منظور فاصله کانونی حقیقی اونهاست) وگرنه در کل هیچ کمبودی در 7دی و 22-10 برای استفاده شما نمیبینم.شاید بعدها یک 5دی مارک یک تمیز(اگر گیر بیاد) به همراه اون دو لنز تهیه کنم.
    مدتی پیش یک پروژه معماری با دستمزد خوب بهم پیشنهاد شد با کار نسبتا ثابت...ولی به خاطر نداشتن تجربه کافی رد کردم...شاید این تجهیزات رو سال آینده تهیه کردم.
    گرچه اگر زمانی احساس نیاز کنم و 7دی برام کم باشه(که در قرن فعلی نخواهد بود!) مستقیم سراغ 1دی ایکس میرم...بدجوری قلقلکم میده!!!

یک پیشنهاد خارج از تاپیک هم من دارم:اگر رزلوشن برات اهمیت نداره به اون صورت،ترکیب دی700 با 24-14 یا 35-16 نیکون هم عالی هست.حالا اگر شده یکی از دو طرف قضیه به صورت دست دوم خریداری بشه که بهتر!هزینه هم کمتر صرف شده!
    ویرایش توسط lamagra : Thursday 17 November 2011 در ساعت 12:30
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    مرتضی جان در این صورت باید به فکر بدنه هم باشی.5دی سیلینگ چندان مناسبی نداره.دیدم بعضی از دوستان مثلا از وجود گرد غبار در درون چشمی این بدنه شکایت میکنن!! این مورد رو در نظر داشته باشید...با توجه به اینکه احتمالا محل زندگی شما خشک و غبار آلود و اصلا خاکی هست.(چیزی شبیه به محل زنگی خودم.که به لطف نادیده گرفته شدن توسط آقایون توی این سالهای اخیر به طرز غیر طبیعی افزایش پیدا کرده)
    برای خود من جذابیت استفاده از فول فریم در استفاده از لنزهایی مثل 17 تیلت شیفت و 15-8 خلاصه میشه(منظور فاصله کانونی حقیقی اونهاست) وگرنه در کل هیچ کمبودی در 7دی و 22-10 برای استفاده شما نمیبینم.شاید بعدها یک 5دی مارک یک تمیز(اگر گیر بیاد) به همراه اون دو لنز تهیه کنم.
    مدتی پیش یک پروژه معماری با دستمزد خوب بهم پیشنهاد شد با کار نسبتا ثابت...ولی به خاطر نداشتن تجربه کافی رد کردم...شاید این تجهیزات رو سال آینده تهیه کردم.
    گرچه اگر زمانی احساس نیاز کنم و 7دی برام کم باشه(که در قرن فعلی نخواهد بود!) مستقیم سراغ 1دی ایکس میرم...بدجوری قلقلکم میده!!!

یک پیشنهاد خارج از تاپیک هم من دارم:اگر رزلوشن برات اهمیت نداره به اون صورت،ترکیب دی700 با 24-14 یا 35-16 نیکون هم عالی هست.حالا اگر شده یکی از دو طرف قضیه به صورت دست دوم خریداری بشه که بهتر!هزینه هم کمتر صرف شده!
    ممنون عقیل جان
    در مورد نیکون من هم دوست دارم برم طرفش با مگاپیکسلش هم اصلا مشکل ندارم حتی یک لنز 28-70 2.8 توکینا هم دارم که میشه یک مدت باهاش سر کرد گرچه زیاد خوب نیست ولی لنز 50 1.4 رو باز باید به انتظار بذارم

نظر دوستان در مورد کانن 5دی مارک یک دست دوم چیه

درمورد سیلینگ نمی دونم چرا فقط به لنز حساس شدم

صفحه 23 از 27 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 آخرینآخرین