صفحه 20 از 27 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 261
Like Tree679تشکر

موضوع: ?5DMKII or 7D

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    اینطوری شما دوتا از لنزهاتونو (50 مم و 15-85) باید کنار بگزارید و کلی هم هزینه کنید. تله بلند 640 هم از دست میدید .
    از طرفی 400 هم تله کوتاهی نیست و بنظر من و اقای lamagra که اشاره کردند لنز 100 -400 لنز مناسبی برای پرتره محیطی روی فول فریم است. با لنزهای بلندتر میتوان پیش زمینه زیباتری ایجاد کرد البته به قیمت تغییر در پرسپکتیو پس زمینه و ....که در صورت نیاز لنز 24-70 جوابگو خواهد بود.
    اما بنظر من زمان مناسبی برای تعویض نیست هنوز تجهیزات بروزی دارید مگر اینکه به این بدنه برای مصارف حرفه ای نیاز داشته باشید که بدنه فعلی در حد قابل قبول جوابگو نباشد.
    چرا باید لنز 50 رو کنار بگذارند؟
    قدرت این لنز در دوربین های فول فریم است دوست عزیز و واقعا لذت بخش

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    اتفاقا یکی از آپشن های که در نظر داشتم بدنه 5 و نگه داشتن لنز 50 بود تا صبر کنم بلکه 24-70 آپدیت شود (گویا 3 ژانویه هم قرار است کنن یکسری از لنزهایش را رونمایی کند.)
    مدتی 5 دی دستم بود. لنز 50 کادر بسیار عالی و بوکه خیره کننده ای را در اختیارم میگذاشت.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

سلام

من فقط ميدونم داشتن فول فريم بدجوري آدم رو قلقلك ميده و در اين راستا آدم به هرچيزي گير ميده تا خودشو رازي كنه كه حتما احتياج دارم
    البته اين يه واقيعت هست اما شما آف تاپيك قلمدادش كنيد

اما آرش جان يه كوچولو صبر كن ببينيم محصولات جديد كانن چيه شايد 5DmkIII هموني باشه كه ما خيلي دوست داريم
    M. Beyrami، jahangir و Arash Sh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

حالا کی گفته 2012 قراره 5D Mark3 به بازار میاد؟؟؟
    بعد این دوربین مشخصاتش چیه که همه باید صبر کنند تا این دوربین بیاد؟؟؟؟؟؟
    مجید صادقی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    اما آرش جان يه كوچولو صبر كن ببينيم محصولات جديد كانن چيه شايد 5DmkIII هموني باشه كه ما خيلي دوست داريم
    آقا حتماً دوستش خواهیم داشت اما بعید بدونم با اون سنسوری که حتماً 30Mpixel یا بیشتر خواهد بود، ( و احتمالاً با امکاناتی چون آیتمهائی که 1Dx داره ) خود بادی چیزی کمتر از 4000$ دربیاد ... یه فکری برای اونموقع بکنید

... دلار 1335 تومن را بخاطر بسپار ... 5DII رفتنی است ( بعنوان off-topic )

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    موارد ذکر شده توسط دوستان درست. من خدای نکرده نگفتم که 7دی بد است و ...!!!

صحبتم بیشتر این بود که وسایل کم کم دارد برایم سنگین میشود (دوستانی که منو میشناسد میدونن سال گذشته عمل جراحی سنگینی انچام دادم که به واسطه همون هم عکاسی حیات وحشو ناچار کنار گذاشتم) درد سر تعویض لنز هم از طرف دیگه...

میتونم با کمی چشم پوشی تله رو کاملا کنار بگذارم. از طرفی هم گاهی مستند اجتماعی کار میکنم (البته کمتر) و مسلما لنزهایی با اف پایینتر برایم جذابتر است!
    خلاصه حرفم این بود که وقتی به نیاز های خودم نگاه میکنم 24-70 به بیشترشون جواب میده... اما 24-70 روی یه بادی کراپ....؟!!! اینجاست که یکم به مشکل بر میخورم!
    اینکه از 24-70 خوشتون میاد مسئله عادی هست همه دوستان این لنز رو دوست دارند مخصوصا بر روی فول فریم
    اما این لنز هم دردسر های خودش رو داره
    وزن 24-70 به همراه 5D فکر میکنم بیشتر از 15-85 و 7D هست ، مشکلی که خیلی ها با 24-70 دارند وزن و اندازه این لنز هست
    Canon EF 24-70mm f/2.8 L USM Lens 950g
    Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM Lens 575g
    Canon EOS 7D 820g
    Canon EOS 5D Mark II 810g
    24-70 لنزی هست که فکر نمیکنم نیازی به IS داشته باشه ، این لنز یکی از شارپ ترین لنز ها هست فکر نمیکنم از نظر کیفیتی نسخه جدید تغییری کنه ، احتملا اندازه و وزن این لنز تغیر خواهد کرد
    70-200 F2.8 لنزی هست که با داشتن اون فکر 24-70 از سر آدم بیرون میبره
    در باره 5DMKIII هم فکر نمیکنم وجود خارجی پیدا کنه کنن احتملا بعد معرفی 1Ds MKIII به فکر جایگزین برای 5D خواهد افتاد
    lamagra تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    با خرید 24-70 با دیافراگم 2.8 احتمالا لنز 50 مم بی استفاده خواهد ماند و عطای اف1.8 آن به لقاح باز و بسته کردن از دست دادن زوم و ... بخشیده میشود. (شاید هم نشود )
    در مورد 5دی هم با دوستانی که در اینده نزدیک انتظارش را نمیکشند موافقترم. معمولا سیاست کنون بر معرفی یک بدنه سطح بالاتر و سپس استفاده از سنسور آن در بدنه های سطح پایینتر بوده. مگر اینکه از سنسور 18 م پ جدیدش روی 5دی جدید استفاده کند که بعید بنظر میرسد. مگر اینکه روال گذشته خود را تغییر دهد.
    Arash Sh تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    1953

سپهر جان فرمایش شما درست. بنده هم متوجه وزن بدنه و لنز بودم. اما توجه داشته باشید که در سوال من قرار بود 24-70 جایگزین 3 لنز 100-400، 15-85 و 50 باشد! (البته با اندکی تخفیف در زمینه تله و دیاف بازتر)

با خرید 24-70 با دیافراگم 2.8 احتمالا لنز 50 مم بی استفاده خواهد ماند و عطای اف1.8 آن به لقاح باز و بسته کردن از دست دادن زوم و ... بخشیده میشود.
    جناب دانش پایه درست میفرمایید با این تفاوت که لنز بنده 50 اف 1.4 است نه 1.8. البته به گمانم اف 2.8 در 70 میلیمتری و روی سنور فول فریم تقریبا بوکه ایده ال بنده را بدهد (باز هم با کمی تخفیف!!!)

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

ببین آقای آرش بیا منطقی باشیم
    شما که دیگه از لنز تله استفاده نمیکنی پس اضافیه. با وجود 24-70 نیازی هم به 50 مم نداری 18-85 هم که مشخصه. جانشین 5دی هم کوتا معرفی مشه تازه اگر هم معرفی بشه و مثلا با 30 32 م پ کنون هنر کنه نویزو همینقدر نگه داره مغز خر هم که نخورده همه امکانات 1دی-ایکس و بگذاره توش، خورده؟ اگر بخواهد حدود قیمت را پایین نگه دارد همین 5دی موجود میشود با یک سنسور یکمی بهتر. شما هم که نه برای کارای خبری نه کارای اخیرتون (پرتره فشن و ...) به ریزولوشن بالای 21 نیاز ندارید. از اون گذشته حالا فرض کن 5دی جدید معرفی بشه تو این بازار تا به قیمت برسه یه عمر میگذره. حالا شما قیمت دلار اون موقع رو هم در نظر بگیرید.
    یه سوال، پس چرا نمیری تجهیزاتتونو بفروشید و یک 5دی با 24-70 بگیرید؟
    چقدر منطقی بودم
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    ببین آقای آرش بیا منطقی باشیم
    شما که دیگه از لنز تله استفاده نمیکنی پس اضافیه. با وجود 24-70 نیازی هم به 50 مم نداری 18-85 هم که مشخصه. جانشین 5دی هم کوتا معرفی مشه تازه اگر هم معرفی بشه و مثلا با 30 32 م پ کنون هنر کنه نویزو همینقدر نگه داره مغز خر هم که نخورده همه امکانات 1دی-ایکس و بگذاره توش، خورده؟ اگر بخواهد حدود قیمت را پایین نگه دارد همین 5دی موجود میشود با یک سنسور یکمی بهتر. شما هم که نه برای کارای خبری نه کارای اخیرتون (پرتره فشن و ...) به ریزولوشن بالای 21 نیاز ندارید. از اون گذشته حالا فرض کن 5دی جدید معرفی بشه تو این بازار تا به قیمت برسه یه عمر میگذره. حالا شما قیمت دلار اون موقع رو هم در نظر بگیرید.
    یه سوال، پس چرا نمیری تجهیزاتتونو بفروشید و یک 5دی با 24-70 بگیرید؟
    چقدر منطقی بودم
    دوست من در اولین سوالم عنوان کردم که دو نگرانی دارم. احتمال جانشینی سریع 5 و یا 24-70 و یکی دیگر از دست دادن تله که با اینکه استفاده ای ندارم همیشه وجودش قوت قلب است. و در این زمینه جویای نظرات دوستان شدم.
    از منطق شما هم ممنون!!!

صفحه 20 از 27 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... آخرینآخرین