صفحه 21 از 27 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 261
Like Tree679تشکر

موضوع: ?5DMKII or 7D

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

آرش جان تمام مواردی که فرمودید احتمالات و تمایلات هست نه نیاز! اگر کلا قصد فول فریم دارید که بحثش جداست...اما اگر اینطور نیست به نظر من این اشتباه رو نکن و رنج 24 تا 640 رو،اونهم با این کیفیت بالا از دست نده.
    اگر این نگرانی هایی که توی پست قبل نوشتید خیلی جدی هستن فعلا با همین تجهیزات ادامه بدید تا هم پس انداز بیشتری فراهم کنید هم تصمیمتون کاملا روشن و بدون ابهام بشه.
    اگر هم در نهایت 5دی و 70-24 خریدید خیلی نگران نباشید.با تمیز نگه داشتن تجهیزات میتونید اونها رو با ضرر معقولی بفروشید و نو رسیده های کنون رو خریداری کنید.
    ولی باز هم میگم،برای موارد استفاده ای که شما فرمودید تجهیزات فعلی ضعف که ندارن هیچ،بسیار هم خوب و کارآمدن.در مواردی 7دی از 5دی بهتر هست که نیاز به نام بردن اونها نیست.همه این برتری ها به کارتون میاد.دیگه خود دانید!
    M. Beyrami و Arash Sh تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

ارش جان با آقای lamagra موافقم شما بر اساس نیازهایتان خرید کنید. مشکل شما با تجهیزات فعلی چیست؟
    وزن زیاد؟!! خوب فقط دی7 و 15-85 را حمل کنید رنجش هم بیشتر از 24-70 است.
    نویز بیشتر 7دی نسبت به 5دی؟ خوب این یکم بحث داره دو حالت است یکی اینکه نور به اندازه کافی باشد که در ایزوی پایین عکاسی کنید که در این حالت نویز مشکل زیادی ایجاد نمیکند. که شامل عکسهای خبری روز و پرتره استودیو و .... میشه. حالت دوم در شرابطی هست که نور کم هست اما با لنز 24-70 که لرزه گیر نداره شما برای رسیدن به عکس شارپ که دنبالش هستید باید سرعت شاتر را 2 3 استاپ نسبت به 15-85 بالاتر ببرید. این یعنی به اندازه همان اختلاف کم نویز بودن سنسور و بازتر بودن لنز 24-70 نسبت به 15-85. در عکسهای خود جستجو کنید حتما عکسهایی با سرعت شاتر 10/1 هم پیدا میکنید که کامل شارپ هستد (البته به لرزش دستتون هم بستگی داره دست من که اینطوریه بلکه هم بهتر ) ولی با 24-70 برای رسیدن به شارپنس مورد قبول میتوانید با این سرعت عکاسی کنید یا مجبورید ....؟ بنظر من این ترکیب دردی از شما دوا نخواهد کرد.
    مورد دیگه میتونه شارپنس بالاتر 5دی برای چاپ بزرگ و عمق میدان کمتر اون باشه که خوب چاره نداره اگر نیاز است .......
    M. Beyrami، lamagra، Arash Sh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    دوست من در اولین سوالم عنوان کردم که دو نگرانی دارم. احتمال جانشینی سریع 5 و یا 24-70 و یکی دیگر از دست دادن تله که با اینکه استفاده ای ندارم همیشه وجودش قوت قلب است. و در این زمینه جویای نظرات دوستان شدم.
    از منطق شما هم ممنون!!!
    تو اين بازار بايد نگران خيلي چيزها بود!!!
    به فرض فردا صبح زود 5D mark3 اومد تو بازار اونوقت شما فكر ميكنيد 5D قديمي تر يك ميليون مياد پائين وشما ورژن جديدو نهايت 5 ميليون ميخريد نه عزيز من
    اگه ورژن جديد با چند مگا پيكسل بالاتر وچند نقطه فكوس بيشتر و چند چيز بيشتر به بازار بياد بادي اون رو زير7 ميليون نميشه خريد.
    نكته:همه به شما گفتند 7D خوبه وبيخيال 5D شو ولي شما دلت گيره وميخواي يك فول فريم داشته باشي خوب ديگه نگرانيو اين همه طرح سوال نداره برو بخر خيال خودتو راحت كن اگه قرار باشه همه واسه خريد يك دوربين يا لنز نگران اومدن ورژن جديدترش باشن كه هيچ وقت صاحب دوربين نميشوند.
    موفق باشي
    aro1355، Arash Sh و Mehran m تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها

اگه ورژن جديد با چند مگا پيكسل بالاتر وچند نقطه فكوس بيشتر و چند چيز بيشتر به بازار بياد بادي اون رو زير7 ميليون نميشه خريد.

تقریبا ناممکنه که جانشین 5دی با این قیمت روانه بازار بشه! مگر اینکه دلار تا اون موقع با 2000 تومان رسیده باشه(که البته بعید نیست) شرکتها جوری برنامه ریزی میکنن که محصول جدید در همون رده قیمت قرار بگیره نه اینکه از قیمت 1دی ایکس هم فراتر بره!!!
    Navid7h و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

Lightbulb پیشنهاد

به فرض فردا صبح زود 5D mark3 اومد تو بازار اونوقت شما فكر ميكنيد 5D قديمي تر يك ميليون مياد پائين وشما ورژن جديدو نهايت 5 ميليون ميخريد نه عزيز من
    نكته:همه به شما گفتند 7D خوبه وبيخيال 5D شو ولي شما دلت گيره وميخواي يك فول فريم داشته باشي خوب ديگه نگرانيو اين همه طرح سوال نداره برو بخر خيال خودتو راحت كن اگه قرار باشه همه واسه خريد يك دوربين يا لنز نگران اومدن ورژن جديدترش باشن كه هيچ وقت صاحب دوربين نميشوند.
    موفق باشي
    بر اساس تمام شایعات و نظراتی که من تاحالا دیدم و البته عقل سلیم 5d mk iii قیمتی در حدود 3000 دلار خواهد داشت.
    من خودم 2 ماهه منتظر این دوربین هستم و چند ماه دیگه هم باید منتظر بمونم و مشکلی هم با این موضوع ندارم به دوستانی هم که هم که قصد تعویض دوربین فعلی با این بادی رو دارند پیشنهاد میکنم چند ماهی صبر کنند.(تصورم بر این هست که ارزش این صبر رو خواهد داشت) ولی وقتی کسی میخواد با دوربین کار کنه و در آمدی که میخواد داشته باشه از این حرفا بالاتر هست خب صبر جایز نیست . اون موقع که 5dmkiii اومد upgrade میکنه

تشکر کرده
    1982

سه هزار دلار هم کم نیست با دلار 1350 تومن الان و 20% سود کلی وارد کنند، فروشنده، گارانتی و ... میشه حدود 4.8 میلیون که کم نیست . اونهم فقط برای یک مشت پیکسل بیشتر.
    مهدی دانش‌پایه

تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    سه هزار دلار هم کم نیست با دلار 1350 تومن الان و 20% سود کلی وارد کنند، فروشنده، گارانتی و ... میشه حدود 4.8 میلیون که کم نیست . اونهم فقط برای یک مشت پیکسل بیشتر.
    حالا کی گفت 3000 دلار مبلغ کمی هست ؟
    نمیدونم میشه بحث در مورد mkiii رو اینجا ادامه بدیم یا نه ولی دوست عزیز فقط بحث مگا پیکسل بیشتر نیست تقریبا همه چیز بروز و بهتر میشه

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

اتفاقا همون عقل سليم به ما ميگه 5Dmark2 با يك لنز 105 24 الان حدود 3000 دلار هست مگه كنن اون عقل سليمو نداره كه يك كالا با امكانات بيشتر رو با همون قيمت 5D بيرون بده!!!!

بعد اشتباه ما اين است كه 5D 3را نسخه ارتقا يافته 5D 2ميدانيم در حالي كه اين دوربين نسخه ارتقا يافته 1Ds mark3 است و خوب قيمتش هم همون حول وحوش هست

انشااله كه قيمتش بشه 1000 دلار ما كه بخيل نيستيم ,سهامدار كنن هم كه نييستيم.

تشکر کرده
    940

اتفاقا همون عقل سليم به ما ميگه 5Dmark2 با يك لنز 105 24 الان حدود 3000 دلار هست مگه كنن اون عقل سليمو نداره كه يك كالا با امكانات بيشتر رو با همون قيمت 5D بيرون بده!!!!

بعد اشتباه ما اين است كه 5D 3را نسخه ارتقا يافته 5D 2ميدانيم در حالي كه اين دوربين نسخه ارتقا يافته 1Ds mark3 است و خوب قيمتش هم همون حول وحوش هست

قیمت 5d mkii حدود 2500 دلار هست و برای mkiii حدود 3000 دلار پیشبینی شده که به نظر من منطقی هست (5d mkii همراه 24-105 حدود 3650 دلار هست)
    در ضمن بحث آرزو و دعا نیست , این شرکت اگه فول فریم با قیمت حدود 3000 دلار تولید نکنه مشتری های این نوع دوربین در این رنج قیمت جذب شرکت رقیب میشند.
    m.daneshpayeh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1982

عجب! پس نسخه بعدی 1دی مارک 3 چه خواهد شد؟ یعنی این دو رده بنظر شما در هم ادغام میشوند؟ !!!
    درضمن اگر قرار باشد همه بدنه های جدید قیمتی بالاتر از بدنه های قبلی داشته باشند باید همین 5دی موجود را با قیمت خیلی بیشتری میخریدیم. قیمت بازار تحت تاثیر عوامل زیادی است که یکی از مهمترینشون رقابت است.
    Bijan.DSLR تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه

صفحه 21 از 27 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... آخرینآخرین