صفحه 73 از 433 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 123 173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 721 تا 730 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر جديد photohamrah آواتار ها
    تشکر کرده
    13

منم فکر می کنم لنز Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II هم کارایی و هم قیمت خوبی برای شما داشته باشه .قیمت 350
    -alireza- تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط Danitondar نمایش پست ها
    درود
    نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا خیر البته قسمتیش!
    بزودی قصد تهیه یک Nikon D3100 رو دارم!
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه بودجه بنده محدود هست
    غیر از تکنیک لنز معکوس راه دیگری هم هست یا خیر بودجه بنده برای لنز چیزی در حدود 500 خواهد بود!
    اگه امکانش هست در مورد فیلتر های کلوزآپ هم کمی توضیح بدید که تفاوتشون با لنز های ماکرو چی هست!
    چون در ویدئو بنده دیدم از یک البته مطمئن نیستم لنز یا فیلتر کلوزآپ 55 میلیمتری استفاده کردند و به وضوح زوم زیادی صورت گرفت!
    البته نه در واقع زوم همان کلوزآپ میخواستم بدونم برای معکوس کردن 18-55 خود کیت چقدر هزینه در بر خواهد داشت!
    همچنین در صورتی که معکوس کردن رو در نظر نگیریم با بودجه ی 500 تومان چه راهی برای تهیه ی عکس هایی با کلوزآپ بالا تهیه کرد!
    با تشکر!
    ببخشید پست بنده جا موند از صفحه قبل!

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

درود
    نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا خیر البته قسمتیش!
    بزودی قصد تهیه یک Nikon D3100 رو دارم!
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه بودجه بنده محدود هست
    غیر از تکنیک لنز معکوس راه دیگری هم هست یا خیر بودجه بنده برای لنز چیزی در حدود 500 خواهد بود!
    اگه امکانش هست در مورد فیلتر های کلوزآپ هم کمی توضیح بدید که تفاوتشون با لنز های ماکرو چی هست!
    چون در ویدئو بنده دیدم از یک البته مطمئن نیستم لنز یا فیلتر کلوزآپ 55 میلیمتری استفاده کردند و به وضوح زوم زیادی صورت گرفت!
    البته نه در واقع زوم همان کلوزآپ میخواستم بدونم برای معکوس کردن 18-55 خود کیت چقدر هزینه در بر خواهد داشت!
    همچنین در صورتی که معکوس کردن رو در نظر نگیریم با بودجه ی 500 تومان چه راهی برای تهیه ی عکس هایی با کلوزآپ بالا تهیه کرد!
    با تشکر!
    ببخشید پست بنده جا موند از صفحه قبل!
    برای عکاسی ماکرو شما سه گزینه دارید
    - خرید لنز های ماکرو
    - لنز معکوس، که تبدیلش رو برای هر دهنه لنزی از بازار میتونید تهیه کنید که حدود 10-40 تومن هزینه داره
    - میتونید فیلتر کلوز آپ بخرید که بسته به مارکش قیمت های متفاوتی داره

حالا اینها چه تفاوتی دارند
    مورد اول:
    بی دردسر ترین روش، تمام آپشن های دوربین و لنز (فکوس، نورسنجی، لرزشگیر، کنترل دیافراگم و...) کار میکنند، معمولا به اندازه دو روش بعدی بزرگنمایی نداره(به جز لنز 65ام کانن
    مورد دوم:
    سخت ترین روش، تقریبا هیچکدام از آپشن های دوربین و لنز به درستی کار نمیکنند، بیشترین بزرگنمایی دربین سایر گزینه ها رو داره،
    مورد سوم:
    کار باهاشون تقریبا ساده ست، اکثر آپشن های لنز و دوربین به درستی کار میکنند، بزرگنمایی نسبتا خوبی داره،

در هر سه روش کیفیت خروجی تصویر وایستگی عجیبی به تجربه شما داره هرچند کیفیت تجهیزات هم نقش کمی این وسط ندارند
    تا اینجا از من بقیش رو از دوستا حرفه ای این کار باید پرسید
    M. Beyrami و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

بسیار سپاسگذارم یه وارسی قیمتی هم باشه البته به غیر از معکوس که ذکر کردید ممنون میشم البته اگه اطلاع دارید!
    بیشتر مزاحم نباشم!

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

با 500 هزار تومان به راحتی میشه 90 مم تامرون دست دوم خرید.یا 105 قدیم سیگما.لنزهای با کیفیت خوب و بزرگنمایی 1:1
    فقط باید کمی صبر داشته باشید و جستجو کنید.
    yaghoobi، M. Beyrami و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

از راهنمایی شما هم متشکرم جناب احمدی!
    بله درسته نمونه های دوستان با 90 تامرون با توجه به تجربه دوستان کاملا عالی بودند و تعریف این لنز رو زیاد شنیدم!
    حتما!
    متشکر!
    yaghoobi و lamagra تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

اگر بندر عباس هستید احتمالا بتونید از اون فروشگاه معروف!! لنز نو در حدود بودجه ای که دارید تهیه کنید.یک پرس و جویی بکنید حتما.
    yaghoobi و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد -alireza- آواتار ها
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط photohamrah نمایش پست ها
    منم فکر می کنم لنز Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II هم کارایی و هم قیمت خوبی برای شما داشته باشه .قیمت 350
    سلام

امروز از نمایندگی میدان انقلاب (اصفهان) کانن قیمتش رو گرفتم 450 !!! شما جایی رو سراغ دارید بهم معرفی کنید با این قیمت بگیرم؟؟؟

ممنون می شم...

كاربر جديد silverboy آواتار ها
    تشکر کرده
    6

سلام
    برای 1100d یه لنز ( یا 2 لنز ) می خوام
    بودجه ای که دارم ، نهایتا 1 میلیون هستش
    الان یه 18-55 دارم که معکوسش می کنم برای ماکرو ، می مونه برای کارهای معمولی ، لنز خوبی هست که با 1 میلیون کار های دم دستی رو انجام بده و زوم خوبی داشته باشه ؟
    زوم یکی از نیاز های اصلی ام هستش ولی می خوام لنزی که می خرم تقریبا همه کاره بشه چون اون یکی لنز معکوس شده و فقط برای ماکرو هستش
    لنزی که الان دارم ، کار را بندازه ، فقط زومش خیلی کمه و مشکلات زیاد بودن حداقل فاصله برای فوکوسش هست که ماکرو باهاش نمیشه گرفت و البته سایر مشکلات 18-55

كاربر همراه vahidmoghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    145

نقل قول نوشته اصلی توسط silverboy نمایش پست ها
    سلام
    برای 1100d یه لنز ( یا 2 لنز ) می خوام
    بودجه ای که دارم ، نهایتا 1 میلیون هستش
    الان یه 18-55 دارم که معکوسش می کنم برای ماکرو ، می مونه برای کارهای معمولی ، لنز خوبی هست که با 1 میلیون کار های دم دستی رو انجام بده و زوم خوبی داشته باشه ؟
    زوم یکی از نیاز های اصلی ام هستش ولی می خوام لنزی که می خرم تقریبا همه کاره بشه چون اون یکی لنز معکوس شده و فقط برای ماکرو هستش
    لنزی که الان دارم ، کار را بندازه ، فقط زومش خیلی کمه و مشکلات زیاد بودن حداقل فاصله برای فوکوسش هست که ماکرو باهاش نمیشه گرفت و البته سایر مشکلات 18-55
    سلام ... من فکر میکنم خرید 18-200 با قیمت حدودا 1100 بهترین گزینه برای شما باشه ... و البته یه انتخاب دیگه هم هست 18-55 و 55-250 که به ترتیب حدود 200 و 350 تومان هست...
    M. Beyrami و silverboy تشکر می‌کنند.

صفحه 73 از 433 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 123 173 ... آخرینآخرین