صفحه 459 از 689 نخستنخست ... 359 409 449 455 456 457 458 459 460 461 462 463 469 509 559 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,581 تا 4,590 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط a.g g.a نمایش پست ها
    ببخشید این سوال تکراری رو دوباره می پرسم،چون صفحات قبل کسی جواب نداد

بسیار زیباست من جدیدا خیلی از طراحی دوربین های فوجی فیلم خوشم اومده !

دوربین های بدون آینه فوجی فیلم خیلی خوبن ولی یک مشکلی که دارن و باعث میشه من و خیلیای دیگه فعلا به سمتشون نریم فکر کنم تنوع کم لنزهاشون باشه

کلا برنامه ای برای افزایش تنوع این لنزها نیست ؟ مثلا لنزهای بلندتر دور و بر 100 یا 200مم ؟ یا کلا می خوان توی همین رنج 12 تا 60 70 بمونن ؟ و این که لنز ماکروی خوبی قرار نیست برای این دوربین ها ساخته بشه ؟ الآن تا جایی که من خبر دارم فقط یک لنز 60مم ماکرو براشون هست با بزرگنمایی 0.5 !

شرکت های سازنده لنز دیگه مثل سیگما و تامرون و توکینا و... قرار نیست برای این مونت لنز بسازن ؟
    پس لنز 55-200 فوجی چیست!؟
    یا لنزهایی که زایس برای سری X ساخته و در ایران هم قابل تهیه هستند....؟!!!!
    Amin Zarif، a.g g.a و کوروش تشکر می‌کنند.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    پس لنز 55-200 فوجی چیست!؟
    یا لنزهایی که زایس برای سری X ساخته و در ایران هم قابل تهیه هستند....؟!!!!
    بله شما درست می گید تنوعشون بیشتر از اونیه که من فکر می کردم ولی بعضی از دوستان در بعضی تایپیک ها ایرادهای عجیبی از لنزهای فوجی گرفتن مثلا رینگ فوکوسش هرزگردی داره و نمیشه درست فوکوس دستی کرد(البته اینو از سایت معتبری نخوندم)و توی بعضی از ریویو ها هم دیدم می گفتن لنزهای فوجی گرونن و تنوع کمی دارن

فقط دو سوال برای من موند:
    این که برندهای دیگه سازنده لنز خبری نیست که لنزی برای این مونت بسازن ؟ لنزهای زایس رو در جریانشون بودم(فکر کنم فقط یک 12 f 2.8 داره و 32 f1.8 که درسته کیفیت خیلی خوبی احتمالا دارن ولی قیمتاشون دور و بر 3.5 و 4 ملیون تومنه و گرونه)
    غیر از زایس و فوجی فیلم ؟ ...مثل لنزهایی که سیگما برای سونی E و میکرو چهار سوم ها تولید می کنه

و خبری نیست که لنز جدید ماکرویی غیر از اون 60مم برای این ماونت ساخته بشه ؟
    ویرایش توسط a.g g.a : Monday 20 January 2014 در ساعت 18:46
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

خب به سلامتي آقاي عكاس ( اسكات كلبي ) هم پس از سالها نيكوني بودن به جمع كانني ها پيوست ا

http://www.canonrumors.com/2014/01/w...ched-to-canon/
    usef، faridz، Nima Sadigh و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    فوجی خبر از معرفی یک دوربین از سری X خود ، که یک دوربین بدون آینه در سبک SLR است ،را در 28 ژانویه داده است .
    همراه با دایال‌های سرعت شاتر ، ایزو و جبران نوردهی در بالای دوربین

فایل پیوست 54996
    - اين فوجي كه زمانيكه X100 را معرفي مي كرد فكر نمي كرد بيشتر از 100 تا دونه فروش داشته باشه، ولي بعدا كشف كرد مشتري هاش آدمهايي هستند كه كاپريس مدل 1977 را به جنسيس 2014 ترجيح مي دهند. براي همين يكهو افتاد تو ظرف عسل و علاوه بر X-pro1، شش تا مدل ديگه هم معرفي كرد تا بتونه زروكي چند تا سگمنت براي خودش توي بازار ايجاد كنه: يه مدل ارزونتر، يه مدل گرونتر، يه مدل با گريپ، يه مدل با چرم بز، يه مدل با رنگ متاليك، يه مدل با كيف قهوه اي.... 6تا شد ديگه!

- اين كنون كه يك سنسور كراپ بيشتر نداره و تا الان 6 مدل دوربين با همون يك سنسور معرفي كرده است. مشتريهاي از همه جا بي خبر هم فكر مي كنند سنسور 700d در مقايسه با 600d، همچون گوهري است درون صدف!

- اين سوني كه 4 سال روي برند NEX خودشو خفه كرد ولي بعدش به اين نتيجه رسيد همون Alpha بهتره!

- اين اليمپوس كه بعد از معرفيOM-D EM-5 و ديدن نظر منتقدين فكر كرد همه ي حرفه اي ها عاشق سنسور نخوديM4/3 شده اند. اما خبر نداره كه اين شادي ديري نمي پايد بعد از معرفي E-M1 همون حرفه اي ها كم كم داره دوزاريشون مي افته كه اصلا چرا بايد سمت سيستمي رفت كه نه ازdslr ها سبك تره و نه از اونها ارزونتر فقط سنسورش آب رفته!

- اين نيكون كه نصف دوربيناي جديدش روغن ريزي داره و بايد واشر كارترشونو قبل كيلومتر 4500 عوض كرد. البته راه ديگه اينه كه جايي كه روغن ميچكه را يك روز در ميان با تي تميز كني.

- اين فيلترفروش معروف كه فكر ميكنه آسمون باز شده و افتاده پايين و توي منطقه ي خاور ميانه رقيبي نداره. ولي خبر نداره كه عكاسا حاضرند پولشونو آتيش بزنند و از صحنه ي آتش كشيدنشون يه عكس فاين آرت در بيارند ولي حاضر نيستند پول زور براي خريد فيلتر هاي نيمه تقلبي بدن.

- اين شركت سيگما كورپوريشن كه از فرداي روزي كه موسسش دار فاني را وداع گفت، هرچي لنز معرفي كرده بهترين لنز دنيا شده!
    Behnam، yaghoobi، usef و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    خب به سلامتي آقاي عكاس ( اسكات كلبي ) هم پس از سالها نيكوني بودن به جمع كانني ها پيوست ا

Why Scott Kelby Switched to Canon � Canon Rumors
    سلام

البته دیگه شایعه نیست.

ایشون در یک پست ویدیویی دلایلشون رو اعلام کردند.

کد:
    http://scottkelby.com/2014/why-i-switched-to-canon/
    Kaveh Ghobadi، Nima Sadigh، lamagra و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

اينا بيشتر از اينکه از روی علاقه شخصی چيزی رو انتخاب کنند از روی اسپانسرشون اين کار رو ميکنن
    خيلی وقتا ها توی صحبت هاشون ميبينيد نصف بچه های اينجا هم تو مشخصات دوربين ريز نشدن و هرچی دستشون باشه باهاش عکس ميگيرن و بيشتر براشون نقش ابزار رو داره تا مثل ما که 2000 ساعت وقت ميزاريم يکSD بخريم
    Rouzbeh Ehsani، ALI.Barutkub، shahbazi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط a.g g.a نمایش پست ها
    ببخشید این سوال تکراری رو دوباره می پرسم،چون صفحات قبل کسی جواب نداد

بسیار زیباست من جدیدا خیلی از طراحی دوربین های فوجی فیلم خوشم اومده !

دوربین های بدون آینه فوجی فیلم خیلی خوبن ولی یک مشکلی که دارن و باعث میشه من و خیلیای دیگه فعلا به سمتشون نریم فکر کنم تنوع کم لنزهاشون باشه

کلا برنامه ای برای افزایش تنوع این لنزها نیست ؟ مثلا لنزهای بلندتر دور و بر 100 یا 200مم ؟ یا کلا می خوان توی همین رنج 12 تا 60 70 بمونن ؟ و این که لنز ماکروی خوبی قرار نیست برای این دوربین ها ساخته بشه ؟ الآن تا جایی که من خبر دارم فقط یک لنز 60مم ماکرو براشون هست با بزرگنمایی 0.5 !

شرکت های سازنده لنز دیگه مثل سیگما و تامرون و توکینا و... قرار نیست برای این مونت لنز بسازن ؟

اگه تنوع لنزهای ماونت X فوجی فیلم بیشتر بود شاید می تونستم خودمو راضی کنم که یک X-E2 بگیرم ولی فعلا که اصلا خوب نیست
    در حال حاضر لنزها تنوع خوبی دارند و مشکل خاصی احساس نمیشود! بعلاوه فوجی برنامه خوبی برای لنزهای بهتر در آینده نزدیک دارد.
    X Mount Lens Roadmap | Fujifilm Global
    درضمن فراموش نکنید این دوربین برای جایگزینی اس ال آر ها طراحی نشده و اصول این طراحی های کوچک با لنزهای بزرگ و حرفه‌ای جور در نمیآید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها

http://www.canonrumors.com/2014/01/w...ched-to-canon/
    خداوند همه را به راه راست هدایت کنند انشا الله!
    Arash Sh، kiavash و a.g g.a تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

چند پتنت لنز براي مانت EF-M كنون مشاهده شده است:

EF-M 18-40 f/3.5-5.6 (كه اين لنز ظاهرا پنكيك هست!)
    9-18mm f/4-5.6
    10-20mm f/4-5.6

به نظر مي آيد همچنان مي توان آينده اي براي اين مانت در ذهن داشت. در روياي كنوني ها بدنه اي با ويوفايندر اپتيكال ديده مي شود.

http://www.imaging-resource.com/news...ke-zoom-lenses
    lamagra، Arash Sh، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    چند پتنت لنز براي مانت EF-M كنون مشاهده شده است:

EF-M 18-40 f/3.5-5.6 (كه اين لنز ظاهرا پنكيك هست!)
    9-18mm f/4-5.6
    10-20mm f/4-5.6

به نظر مي آيد همچنان مي توان آينده اي براي اين مانت در ذهن داشت. در روياي كنوني ها بدنه اي با ويوفايندر اپتيكال ديده مي شود.

Canon files patents for four more EF-M zoom lenses
    سلام
    با توجه به مشابه بودن دامنه فواصل كانوني و همچنين يكسان بودن اپرچر دو لنز 9-18 و 10-20، دليل توليد هم زمان اين دو لنز به نظر شما چيست و اين دو لنز از نظر خروجي چه تفاوت هايي با هم دارند؟ در دياگرامي كه ارائه شده، عدسي هاي گروه LR در 9-18 قدري كوچكترهستند و يك المان اپتيكي اضافه هم دارد. اين تفاوت ها چه اثري در خروجي لنز دارند؟
    Nima Sadigh و a.g g.a تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

سلام
    عکس های X-T1 فوجی هم لو رفت !

بر اساس شایعات منتشر شده ، حداکثر رنج ایزو 51200 و فوکوس خودکار این بدنه سریع ترین نوع در جهان خواهد بود.
    احتمالا تا یک ماه آینده و با قیمت 1300 دلار شاهد ظهور این دوربین جذاب خواهیم بود.

با توجه به معرفی تجهیزات جدید با کیفیت ارائه شده از سوی شرکت هایی نظیر فوجی ، سیگما و تامرون و سیاست قیمت گذاری آنها ، تصور می کنم اگر نیکون و کانن فکری جدی به حال خود نکنند ، به زودی بخش زیادی از سهم بازار خود را از دست خواهند داد.