صفحه 16 از 735 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 116 516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 7347
Like Tree10536تشکر

موضوع: سوالات عمومي عكاسي

كاربر آشنا palizesoftware آواتار ها
    تشکر کرده
    118

پیش فرض پاسخ: سوالات عمومي عكاسي

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    سلام:
    بنظر شما چقدر منطق محکمی میتواند پشت آن باشد. آیا واقعا طول زیاد کابل میتواند در کیفیت تاثیر داشته باشد؟ حتی رنگ؟!
    اصولا رابط سریال برای استفاده در مسافت‌های طولانی مورداستفاده قرار میگیره و این نویسنده! احتمالا چیزی از پروتکل به گوشش نخورده که همچین چیزی رو بیان کرده.
    در کل سواد بنده این مطلب رو رد میکنه
    QashQai و toti تشکر می‌کنند.
    م. امین تقدسی
    http://photo.palize.ir

كاربر همراه
    تشکر کرده
    127

نقل قول نوشته اصلی توسط palizesoftware نمایش پست ها
    اصولا رابط سریال برای استفاده در مسافت‌های طولانی مورداستفاده قرار میگیره و این نویسنده! احتمالا چیزی از پروتکل به گوشش نخورده که همچین چیزی رو بیان کرده.
    در کل سواد بنده این مطلب رو رد میکنه
    من خودم شخصا این مورد رو دیدم ولی نه اینکه در تصویر مشکلی ایجاد بشه.
    من چاپگر 3 کاره خریدم بعدش همش برای scan گرفتن مشکل داشتم و برنامه scan پس از اینکه نصف صفحه رو scan میگرفت پیغام خطا میداد و من هم پس از کلی جستجو توی اینترنت و استفاده از help های خود شرکت HP تونستم بفهمم که مشکل از طول کابل USB هست. به گفته شرکت HP طول کابل USB نباید بیشتر از 3 متر باشه (من جدیدا دیدم که نویزگیر هم سر راه کابل USB ها قرار میدن).
    من بعد از تعویض کابل USB دیگه هیچ مشکلی با scanner و printer نداشتم.

كاربر آشنا palizesoftware آواتار ها
    تشکر کرده
    118

اینکه شما با طول کابل بیشتر خطا میگرفتید یه بحث هست (به دلیل افت ولتاژ) و اینکه در کیفیت تاثیر بذاره یه بحث دیگه هست. اما اگر انتقال با یک کابل 5 متر و یک کابل 1 متر بدون خطا انجام بشه، هیچ تاثیری در کیفیت تصویر نخواهد گذاشت، چرا که انتقال بواسطه برقراری داده‌های باینری که عملا از پروتکل‌های انتقال استفاده میکنند بدون خطا صورت گرفته است.

اصولا چون از ولتاژهای 5 ولت در کانکتورهای usb‌ استفاده میشه به دلیل مسافت تقریبا بیش از 5 متر سبب بروز خطا در انتقال میشه. ولی اگر ناچارید که مسافت بیشتری رو با این نوع کابل‌ها طی کنید میتونید در سر راهش از هاب‌های usb‌ استفاده کنید که مثل یه repeater‌ عمل میکنند.
    toti تشکر می‌کند.
    م. امین تقدسی
    http://photo.palize.ir

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

سلام. نور قرمزي قبل از فلاش به سمت صورت پرتاب ميشه براي نوزاد زير 6 ماه خطرناك تره يا نور فلاش؟اصولا فلاش براي چشم ادمهاي بزرگ هم ضرر داره؟
    globaltourism تشکر می‌کند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

با سلام
    من فكر مي كنم براي عكاسي از نوزادان بهتره هم فلاش رو خاموش كنيد هم اون نور قرمز رو (AF Assist Beam)
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام به همه بچه ها
    بچه ها من راهنمایی می خواهم وحشتناک...من 20 سالمه و مدیریت جهانگردی می خونم و می خواهم مهاجرت کنم به خارج از کشور
    من هم به موسیقی (درامز) علاقه دارم هم به عکاسی.می خواهم یکیشونو بگیرم و حرفه ای کار کنم...به نظر شما کدوم بهتره برای خارج؟
    آیا عکاسی اون ور آب درامد خوبی داره به عنوان شغل اول یا دوم؟
    آیا عکاسی دنیای بزرگی داره و اینکه رشته ای هست که زنده بمونه پیشرفت کنه؟
    تو رو خدا کمکم کنید...دعاتون می کنم...
    در ضمن 1500000 پول دارم برای شروع...

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط globaltourism نمایش پست ها
    سلام به همه بچه ها
    بچه ها من راهنمایی می خواهم وحشتناک...من 20 سالمه و مدیریت جهانگردی می خونم و می خواهم مهاجرت کنم به خارج از کشور
    من هم به موسیقی (درامز) علاقه دارم هم به عکاسی.می خواهم یکیشونو بگیرم و حرفه ای کار کنم...به نظر شما کدوم بهتره برای خارج؟
    آیا عکاسی اون ور آب درامد خوبی داره به عنوان شغل اول یا دوم؟
    آیا عکاسی دنیای بزرگی داره و اینکه رشته ای هست که زنده بمونه پیشرفت کنه؟
    تو رو خدا کمکم کنید...دعاتون می کنم...
    در ضمن 1500000 پول دارم برای شروع...
    دوست عزيز اول اينكه يك جا بپرسيد كافيه. ( 2 تاي ديگه حذف شدند).

دوم اينكه اين سوال خيلي كلي و سليقه ايه و كسي نمي تونه جواب درستي به شما بده. هر دو رشته جذابيت ها و درآمد هاي خودشون رو دارند و بايد ديد كدوم به علايق و استعدادهاي شما بيشتر مي خورند و مي تونيد درش بيشتر پيشرفت كنيد چون اونور آب فقط در صورتيكه جزو بهترين باشيد مي تونيد درآمد خوبي داشته باشيد.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

ممنون...فقط می خواهم بدونم درامدش در خارج چطوره؟
    راستی من 1500000 پول دارم...عاشق عکاسی طبیعت هستم...چه نیکونی به دردم میخوره؟
    البته بیشتر هم می تونم جور کنم.دی 700 چطوره؟

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

دوست عزیز در هر کاری اگر جز بهترین باشید میتوانید درامد خوبی داشته باشید. اگر نوازنده بسیار خوبی باشید نباید نگران درامد باشید و اگر عکاس خیلی خوبی باشید هم به همین شکل.
    اما رسیدن به جایگاه یک عکاس خیلی خوب و نوازنده یا اهنگ ساز خیلی خوب کار چند ماه و یک سال نیست. اگر لیلی افشار در سن 46 سالگی یک گیتاریست در سطح جهانی است به خاطر این است که در درجه اول در این رشته دارای استعداد بوده و در درجه بعد از سن 12 سالگی گیتار مینواخته و از اموزش خوبی هم بهره گرفته است.
    من فکر نمیکنم بشود الان عکاسی یا موسیقی را شروع کرد و سال اینده به سطحی رسید که بتوانید از درامد قابل اطمینانی داشته باشید.
    فکر میکنم یک هدف گذاری دراز مدت باید بر اساس اهداف کوتاه مدت بنا شود. یعنی نمیشود انرژی و وقت را برای کار دیگری گذاشت و استعداد را هم به درستی نشناخت اما به هدف رسید. مسئله این است که همه ما به چیزهایی علاقه داریم و میخواهیم در ان پیشرفت کنیم که نمیخواهیم بهای ان را که تلاش شبانه روزیی است بپردازیم.
    برای بنده و بسیاری دیگر از دوستان عکاسی یک سرگرمی است یعنی هدف اصلی زندگی مان نیست و به طور قطع اگر هدف اصلی باشد باید به شکلی دیگر با ان برخورد کرد.
    حتما ادمهای زیادی را در اطراف خودتان دیده اید که با دیدن ساز زدن یک نفر هوس نوازنده شدن میکنند و در اولین فرضت یک ساز میخرند و در یک دوره اموزشی هم ثبت نام میکنند. بعد از چند ماه و با دیدن سختی ها و مشقات اموختن و صدای ناکوکی که از سازشان در می اید عطای نوازندگی را به لقایش میبخشند.
    farhad44، Christ Melikian، Pooyan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر همراه
    تشکر کرده
    127

اگه منظورتون 1.5 میلیون تومان پول هست که فکر نمیکنم D700 بتونین بخرین، چون D700 بدنه تنهاش 2.4 میلیون هست.
    با این بودجه فکر کنم یک دوربین Nikon D90 با یک لنز واید، مناسب عکاسی در طبیعت باشه و میتونین تصاویری بی نظیر تهیه کنین. ولی بازم فکر کنم کمی دیگه پول لازم باشه برای لنز، چون دوربین حدود 1 میلیون هست و لنز واید خوب هم حدود 800 هزار تومان یا بیشتر.

صفحه 16 از 735 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 116 516 ... آخرینآخرین