صفحه 15 از 20 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 193
Like Tree468تشکر

موضوع: Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8G DX

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1410

سلام
    دوستان میشه با این لنز و دی90 از اسمان شب عکسهای شارپی بدست اورد؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط arefjoon نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میشه با این لنز و دی90 از اسمان شب عکسهای شارپی بدست اورد؟
    بله دوست عزیز به دلیل اینکه این لنز دیاف باز هست می تونید از آسمان شب هم عکاسی کنید. در مورد آسمان شب بستگی داره تا چه حد بخوایید کادرتون رو پوشش بدید. با توجه به اینکه این لنز، لنز واید محسوب نمیشه بنابراین اگر در عکاسی از آسمان سوژه های زمینی رو هم در نظر بگیرید قسمت اعظم آسمان حذف خواهد شد و برعکس. مگر اینکه پانوراما کار کنید که کار چندان آسانی نیست.
    arefjoon، Mohsen Sniper و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر همراه bxtt69 آواتار ها
    تشکر کرده
    82

از دوستان گرامی کسی هست تهران باشه و این لنز داشته باشه و بتونه به ما قرض بده ما چند تا شات ازش بگیریم و یکم تستش کنیم ببینیم اگه به کارمون میاد ماه هم بگیریم از این لنز یا جایی رو سراغ داره که این لنز رو به ما امانت بدن یا این که حتی اجاره بدن ؟؟
    دیگه خیلی داره دردسر ساز میشه این لنز 50 من تو خونه دیگه به سختی باهاش کار میکنم همون عکسی رو که من الان با 50 میگیرم رو می تونم با عوض کردن این لنز به 35 حدود 2 متر به سوژه نزدیک تر بشم با همون زاویه دید و این خیلی خوبه 2 متر به سوژه نزدیک تر بشم
    یه سوال دیگه من وقتی با لنز 50 هرچی به سوژه نزدیک تر میشم بوکه من قشنگ تر میشه و پشت سوژه نیز محو تر و زاویه دید تنگ تر میشه حالا اگه من این لنز رو تهیه کنم 2 متر به سوژه نزدیک تر میشم بنابر این باید بوکه بیشتری رو نسبت به 50 به من بده درسته ا؟
    این دو متر رو هم تست کردم که میگم خودم البته تغریبا 190 ثانت میشه که رندش کردم
    ben163s تشکر می‌کند.
    Nikon D7200
    nikon lenses 18-105m & 50m f1.8
    در حال تحقیق بر روی لنر 24-70 f2.8

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط bxtt69 نمایش پست ها
    از دوستان گرامی کسی هست تهران باشه و این لنز داشته باشه و بتونه به ما قرض بده ما چند تا شات ازش بگیریم و یکم تستش کنیم ببینیم اگه به کارمون میاد ماه هم بگیریم از این لنز یا جایی رو سراغ داره که این لنز رو به ما امانت بدن یا این که حتی اجاره بدن ؟؟
    دیگه خیلی داره دردسر ساز میشه این لنز 50 من تو خونه دیگه به سختی باهاش کار میکنم همون عکسی رو که من الان با 50 میگیرم رو می تونم با عوض کردن این لنز به 35 حدود 2 متر به سوژه نزدیک تر بشم با همون زاویه دید و این خیلی خوبه 2 متر به سوژه نزدیک تر بشم
    یه سوال دیگه من وقتی با لنز 50 هرچی به سوژه نزدیک تر میشم بوکه من قشنگ تر میشه و پشت سوژه نیز محو تر و زاویه دید تنگ تر میشه حالا اگه من این لنز رو تهیه کنم 2 متر به سوژه نزدیک تر میشم بنابر این باید بوکه بیشتری رو نسبت به 50 به من بده درسته ا؟
    نخیر درست نیست. با لنز 35 مم به دلیل فاصله کانونی کوتاهتر خیلی از این زمینه محوی که 50 مم بشما میدهد را از دست خواهید داد.
    yaghoobi، a.g g.a، sam32 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    نخیر درست نیست. با لنز 35 مم به دلیل فاصله کانونی کوتاهتر خیلی از این زمینه محوی که 50 مم بشما میدهد را از دست خواهید داد.
    دوست عزیز من فکر نکنم با لنز 50 بشه یه همچین عکسی گرفت البته این عکس رو خودم شک دارم فکر کنم دوتا شات افقی هست اما اگه بشه یه همچین عکسی گرفت عالیه
    11933904844_a99938d7c4_z.jpg
    ben163s تشکر می‌کند.
    Nikon D7200

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط bxtt69 نمایش پست ها
    دوست عزیز با لنز 35 نمی تونید پرتره های کلوز آپ بگیرید و بیش از حد به سوژه نزدیک بشید، این لنز در محدوده استاندارد لنزهای پرتره نیست و به دلیل اینکه واید تر از لنز نرمال 50 میلی هست، در اجزای صورت اعوجاج و دفرمگی خواهید داشت.
    mehran2190 و ben163s تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز با لنز 35 نمی تونید پرتره های کلوز آپ بگیرید و بیش از حد به سوژه نزدیک بشید، این لنز در محدوده استاندارد لنزهای پرتره نیست و به دلیل اینکه واید تر از لنز نرمال 50 میلی هست، در اجزای صورت اعوجاج و دفرمگی خواهید داشت.
    منم نمی خوام پرتره های کلوز اپ بگیریم اون رو با 50 میگیرم می خوام قدی یا زانو به بالا بگیرم بیشتر
    ata_m3 و ben163s تشکر می‌کنند.
    Nikon D7200

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    85

دوستان من این لنز رو به تازگی تهیه کردم هنگام فوکوس صدای جیر جیر از لنز به گوش می رسه آیا طبیعی هستش یا خیر؟
    مگر این لنز AF-S نیستش قاعدتا باید silent باشه
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.shenava نمایش پست ها
    دوستان من این لنز رو به تازگی تهیه کردم هنگام فوکوس صدای جیر جیر از لنز به گوش می رسه آیا طبیعی هستش یا خیر؟
    مگر این لنز AF-S نیستش قاعدتا باید silent باشه
    اگر منظور شما صدای سوت کشیدن خیلی ضعیف هستش طبیعی است
    البته در سکوت کامل این صدا شنیده میشود.
    yaghoobi، ben163s و Reza.shenava تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

درود
    اين لنزو خريدم علتشم دريچه ي دياف بازش بود چون تو محيط خونه نور كمه اغلب ١٨-٥٥ كم مياره و بايد ايزو رو خيلي ببري بالا عكاس حرفه اي نيستم صرفا عكسايي كه ميگيرم پرتره خانوادگي هست تو اين چند روز هنوز نتوستم عكس شارپ خوبي با بدنه ٥٥٠٠ بگيرم ازش تو دياف ١.٨ عكسها ماتن از اون بدتر سرعت فكوس پايينش نسبت به ١٨-٥٥ afp هست و البته سرو صداي زيادش كاملا صداي فكوس شنيده ميشه همون قيژ قيژ كه دوستمون بهشون اشاره كردن ولي تو لنز كيتم اصلا صدايي نداري تو لايو ويوو كم سرعت كمش دردسر سازه مخصوصا موقع فيلمبرداري دليل انتخابم براي اين لنز قيمت مناسبش در كنار فاصله كانوني مناسبش نسبت به لنزهاي پرايم همرده ي خودش + دياف بازش و همچنين ديستورشن و ويگنت زياد لنز كيتم ١٨-٥٥ بود ولي از مزيتاش نسبت به ١٨-٥٥ عمق ميدان كمش هست كه تو خونه خيلي كمك ميكنه چون شراسط هميشه محيا نيست و عمق ميدان كم لنز كمكم ميكنه لحظات شيرين بچرو از دست ندم
    دوستاني كه حرفه اي تر هستند و از اين لنز استفاده ميكنن راهنمايي بفرمايند بهترين تنظيمات دوربين براي اين لنز چي هست كه هم شارپ باشه عكسام هم تو ايزوهاي بالا نويز سنسور جزئياتو از بين نبره
    با تشكر

صفحه 15 از 20 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... آخرینآخرین