صفحه 41 از 53 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 401 تا 410 , از مجموع 521
Like Tree921تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز ماکرو

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط aamm نمایش پست ها
    سلام دوستان من دنبال یه لنز ماکرو با قیمت مناسب هستم من تازه دوربین رو تهیه کردم از این رو بحث بودجه خیلی مهمه و تا یک میلیون بیشتر نمیتونم هزینه کنم میخواسم بدونم که با این بودجه میتوان لنز ماکرو تهیه کرد یا نه و اگر نمیشه ایا کیفیت ماکرویی که با اکستنشن تیوب گرفته میشود راضی کننده هست یا نه و ایا میتوانید لینکی به من بدهید که چند سمپل با اکستنشن تیوب داشته باشد درضمن دوربین من d7200 نیکون هست شرمنده که طولانی شد ممنون میشم جواب بدید
    درود
    اولأ تبریک میگم بخاطر انتخاب خوبی که برای دوربین انجام دادین. البته اگه اهل منظره گرافی باشین.
    دوم اینکه ایکاش بودجه رو به یک و هفتصد میرسوندین و یه لنز 90 تامرون نسخه لرزه گیر دارش رو میخریدین تا لذت عکاسی ماکرو را تجربه کنی.
    یا حق
    mOhSeN.Gh و aamm تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر همراه Kasrajam آواتار ها
    تشکر کرده
    272

سلام دوستان من دنبال یه لنز ماکرو با قیمت مناسب هستم من تازه دوربین رو تهیه کردم از این رو بحث بودجه خیلی مهمه و تا یک میلیون بیشتر نمیتونم هزینه کنم میخواسم بدونم که با این بودجه میتوان لنز ماکرو تهیه کرد یا نه و اگر نمیشه ایا کیفیت ماکرویی که با اکستنشن تیوب گرفته میشود راضی کننده هست یا نه و ایا میتوانید لینکی به من بدهید که چند سمپل با اکستنشن تیوب داشته باشد درضمن دوربین من d7200 نیکون هست شرمنده که طولانی شد ممنون میشم جواب بدید
    مسلما نمیتونید انتظار در حد و حدود لنز ماکرو داشته باشید ولی خب راضی کنندست اگر برای تفریح چند شاتی هم ماکرو میگیرید .
    این عکس با 600D + 55-250 و اکستنشن فوتیکس گرفته شده:

نقل قول نوشته اصلی توسط Erawin نمایش پست ها
    نظر شخصیم اینه که چون با این بودجه فعلا امکان خرید لنز ماکرو نیست یک فلاش ماکرو به همراه اکستنشن تهیه کنید و هر موقع پول دستتون رسید اقدام به تهیه لنز ماکرو کنید.
    kiavashabtahi و aamm تشکر می‌کنند.
    6D,70D,1100D
    24-70mm f2.8L II, 400mm f5.6L, 70-200mm f4L, 50mm f1.8 STM, 55-250mm STM

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    21

ممنون از دوستان بخاطر پاسخ گوییشون پس فعلا یه فلاش و اکستنشن تیوب میگیرم برای این کار فقط اگر ممکن هست تعدادی عکس دیگر به وسیلهی اکستنشن تیوب گرفته شده رو لینکش رو میگید یا اگه جایی یا پیجی هست رد این رابطه به من نشون بدید ممنون میشم
    با تشکر از شما

كاربر همراه Kasrajam آواتار ها
    تشکر کرده
    272

ممنون از دوستان بخاطر پاسخ گوییشون پس فعلا یه فلاش و اکستنشن تیوب میگیرم برای این کار فقط اگر ممکن هست تعدادی عکس دیگر به وسیلهی اکستنشن تیوب گرفته شده رو لینکش رو میگید یا اگه جایی یا پیجی هست رد این رابطه به من نشون بدید ممنون میشم
    با تشکر از شما
    شما تو قسمت عکس های مدیریت شده به تاپیک ماکرو مراجعه کنید خیلی از عکس ها ذکر شده که با اکستنشن گرفته شده بقیه هم که احتمالا اگزیف دارند .
    aamm تشکر می‌کند.
    6D,70D,1100D
    24-70mm f2.8L II, 400mm f5.6L, 70-200mm f4L, 50mm f1.8 STM, 55-250mm STM

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    21

اقا من باز يه سوال ديگه دارم و احتمال ميدم كه از اين سوالاي مسخره من خسته شده باشيد ولي چه كنم كه يه مبتديم و سوالاي زيادي دارم و اين كمبود بودجه براي ما شده دردسر
    اين سوال به احتمال زياد اخرين سوالي هست كه ميپرسم اميدوارم كه به اينم مثل قبليا جواب بديد ميخواستم بدونم كه لنز 18-55 به صورت معكوس ماكرو بهتري ميده يا لنز 18-140 با اكستنشن تيوب يا همين لنز به صورت معكوس
    خلاصه از همه ي بزرگان و حرفه اي ها بخاطر اين سوالاتم عذر ميخوام و اميدوارم كه از دستم ناراحت نشده باشيد ممنون ميشم جواب بديد

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

اقا من باز يه سوال ديگه دارم و احتمال ميدم كه از اين سوالاي مسخره من خسته شده باشيد ولي چه كنم كه يه مبتديم و سوالاي زيادي دارم و اين كمبود بودجه براي ما شده دردسر
    اين سوال به احتمال زياد اخرين سوالي هست كه ميپرسم اميدوارم كه به اينم مثل قبليا جواب بديد ميخواستم بدونم كه لنز 18-55 به صورت معكوس ماكرو بهتري ميده يا لنز 18-140 با اكستنشن تيوب يا همين لنز به صورت معكوس
    خلاصه از همه ي بزرگان و حرفه اي ها بخاطر اين سوالاتم عذر ميخوام و اميدوارم كه از دستم ناراحت نشده باشيد ممنون ميشم جواب بديد
    اگه خیلی اصرار به ماکرو داری. 40 م م اف 2.8 بگیر. هم تا حدودی روزمره جوابگو هست هم معادل 60 م م روی فول فریم. البته. خیلی باید به سوژه نزدیک بشی. ولی خب نمیشه با بودجه کم. همه چیز و یک جا داشت. البته 60مم ااف2 تامرون هم گزینه خوبیه ولی قیمتشو نمیدونم اینجا
    البته من. ماکرو گرافی حرفه ای نکردم ولی به نظرم معکوس و اکستنشن رو بیخیال شو. تو که بودجه ات کممه ریسک نکن. که پولت بره. ولی میتونستی دی 7100 بگیری با لنز خوب تر البته
    kiavashabtahi تشکر می‌کند.

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

سلام
    دوستان مدتیه با فیلتر کلوزاپ ماکرو شروع کردم
    ولی عمق میدان در دیاف 8 یا بسته تر فوق العاده پایینه از طرفی استفاده از دیاف بسته اثر مخرب رو بوکه داره
    تو عکس زیر هرکاری کردم بالهای سنجاقکو بتونم ثبت کنم ولی به دلیل عمق میدان کم نتونستم
    سوالم اینه که با خرید لنز ماکرویی مثل 60 اف 2.4 فوجی بازم شرایط به همین شکله یا بخاطر استفاده از فیلتر کلوز اپ همچین مشکلی بوجود میاد.

DSCF0490.jpg
    ata_m3، Dariush Chegini و davood تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط JPL1 نمایش پست ها
    سلام
    ولی عمق میدان در دیاف 8 یا بسته تر فوق العاده پایینه از طرفی استفاده از دیاف بسته اثر مخرب رو بوکه داره
    تو عکس زیر هرکاری کردم بالهای سنجاقکو بتونم ثبت کنم ولی به دلیل عمق میدان کم نتونستم
    سوالم اینه که با خرید لنز ماکرویی مثل 60 اف 2.4 فوجی بازم شرایط به همین شکله یا بخاطر استفاده از فیلتر کلوز اپ همچین مشکلی بوجود میاد.

DSCF0490.jpg
    عمق میدان عکس شما بد نیست سنجاقک ها بدلیل فرم بدنی خاصی که دارن حتی با لنز ماکرو هم ممکن است بالها نصفه و نیمه در فوکوس باشد در این مواقع یا باید از سوژه دورتر شد و در عوض عکس را کراپ کرد یا اینکه از تکنیک فوکوس استکینگ استفاده کرد.
    Focus Stacking را در گوگل جستجو کنید.
    nicebluesky، SHOK53، ata_m3 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط JPL1 نمایش پست ها
    سلام

DSCF0490.jpg
    درود،

پارسا جان میشه بفرمایید از چه برندی برای فیلتر کلوز آپ استفاده می کنید؟

با تشکر

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    درود،

پارسا جان میشه بفرمایید از چه برندی برای فیلتر کلوز آپ استفاده می کنید؟

با تشکر
    سلام عطا جان
    برند هویا +1+2+4
    ata_m3 تشکر می‌کند.
    جلال پارسا
    instagram

صفحه 41 از 53 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 ... آخرینآخرین