صفحه 68 از 103 نخستنخست ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 78 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

سلام.
    این لپ تاپ بسیار مناسبه.پنل آی پی اس هم داره که برای کار عکاسی عالی است.کانفیگ بسیار خوبی هم داره.خودم دنبال ان56 بودم ولی حالا که این اومده چون پنل آی پی اس هم داره به نظرم بهتره.
    ASUS G56JK
    قیمت هم در سایتها 3.700 هست.اگر خواستید لینک میفرستم.
    من اپلهای زیر 4 تومن رو توصیه نمیکنم چون مشخصات خیلی بالایی ندارند.اما توی اون حدود قیمت Apple MacBook Pro MGX72 Retina دستگاه خوبی است.جدید هم هست.
    اگر بتونید با هارد 128 گیگ و گرافیک آیریس کنار بیاید باقی مشخصات خصوصا صفحه نمایش بسیار با کیفیتش خوبه.
    K_NMT، mh.noori، Arash Sh و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به اينكه خرابي هاي متعدد لپ تاپ فعليم (Dell Vostro 1510) ديگه كم كم دارم اذيت ميشم و همينطور اينكه اين مدل كمي هم قديمي شده، احتمالا تصميم به خريد يه لپ تاپ جديد خواهم گرفت.
    به برند اپل علاقه زيادي دارم. همونطور كه ميدونيد محصولات اپل قيمت بالايي هم دارن. حالا ميخواستم بدونم كداميك از لپ تاپ هاي اپل، كه قيمتش هم نجومي نيست، براي كارهاي عكاسي مناسب خواهد بود. سقف قيمت رو زير ٤ تومن در نظر بگيريد.
    مرسي
    تو اپل باید به فکر صفحه نمایش های رتینا باشید که اغلب بالای 5 تومان هستن تو برندهای دیگه هم سری های مالتی مدیا مثل ASUS N56JN - AوHP ENVY dv6-7300 هر دو تقریبا 3500 قیمتشونه و i7,8gram, hdd1,g2و اینکه هر دو 1920*1080هستن
    این مدل hpرو خودم استفاده میکنم هم بسیار زیباست هم واقعا قوی و با کیفیته تا الان که دوسالی هست استفاده اش میکنم هیج مشکلی نداشته
    ASUS G56JK این مدل هم که دوستمون گفتن یکم سنگینو و کلفته و مخصوص گیم و سخت افزار فوق العاده ای داره ولی اونقدر که من اطاع دارم روکش مات صفحه نمایش داره که برای عکاسی زیاد جالب نیست چون کنتراستا پایین میاره
    Ali M.Rezaei، doki و ppl94 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط tahers96i نمایش پست ها
    ولی اونقدر که من اطاع دارم روکش مات صفحه نمایش داره که برای عکاسی زیاد جالب نیست چون کنتراستا پایین میاره
    پنل آی پی اس روشنایی بالا و زوایای دید خیلی بالایی داره.اختلاف با براقش اونقدر نیست که روش حساس بشید.برای خودم اتفاقا مات بودن یک مزیته،چون با پنل براق کار کردن توی فضاهای بیرونی یا هر جایی که منبع نوری پرقدرت پشت سرتون باشه حتی ناممکن هم میشه.شخصا از تجربه ام با پنلهای براق دل خوشی ندارم و مات بودنش جز اولیتهای انتخابمه.
    اما در مورد وزن اون مدل ایسوس حق با شماست.کمی سنگینتر از هم رده های خودشه.البته در مقابل خیلی از لپ تاپ های گیمینگ سبکه
    S. Bagherpour، sohrab-gh و tahers96i تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

سلام ،

یک نگاهی هم به Lenovo Flex 2 -A بندازین ، مشخصات بسیار خوب

(Intel Core i7 4510U 2.00GHz up to 3.10 GHz - 8GB RAM - NVIDIA GeForce GT 840M 4GB ) با دیسپلی Full HD IPS

و از همه بهتر قیمت مناسب ، حدودا 2800 - هم رده های این لب تاپ در برند های دیگر بالای 3500 قیمت دارند

به نظر گزینه ی مناسبیست
    K_NMT و azade.a تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hosein60 آواتار ها
    تشکر کرده
    948

لنوو مدل Lenovo Flex 2 لپتاپ مناسبی نیست .

این مدل لپتاپ از پردازنده های اینتل سری U استفاده میکند که یارای رقابت با سری MQ و M نیست، مدلهای سری U برای کاهش مصرف وبا توان و قدرت کمتری تولید شده تا عمر باتری را افزایش دهد، سری U تقریبا دارای نصف قدرت سری MQ میباشد .

فوتوشاپ یک نرم افزار 2 بعدی و بر پایه قدرت CPU میباشد .

پردازنده Intel Core i7-4510U که در لپتاپ LENOVO FLEX 2 ( و در بسیاری از لپتاپ های دیگر موجود در بازار ) استفاده شده حتی از پردازنده Intel Core i5-4200M هم ضعیف تر است . دوستان عزیز در موقع خرید کاملا دقت کنند که لپتاپ با پردازنده سری U خریداری نکنند و فقط از لپتاپ های با پردازنده سری MQ خریداری کنند .

در حال حاضر با توجه به مشخصات سخت افزاری، کیفیت صفحه نمایش و کیفیت ساخت لپتاپ ASUS N56 JR ( با توجه با گرافیک بهتر GeForce GTX 760 نسبت به مدل N56 JN با گرافیک GeForce 840 ) در حدود قیمت 3,200,000 و ASUS G56JK با قیمت حدود 3,700,000 بهتریت انتخاب ها بازار میباشند که حتی بالاتر از بهترین مدل های سونی در حدود 5,000,000 و اپل بالای 6,000,000 قرار میگیرند .

2 یا 4 گیگ بودن گرافیک هم بیشتر تبلیغات شرکت هاست، مهم نوع پردازنده گرافیکی هست نه میزان رم ان .
    Fereidoon، Mehrdad-PL، mh.noori و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein60 نمایش پست ها
    لنوو مدل Lenovo Flex 2 لپتاپ مناسبی نیست .

این مدل لپتاپ از پردازنده های اینتل سری U استفاده میکند که یارای رقابت با سری MQ و M نیست، مدلهای سری U برای کاهش مصرف وبا توان و قدرت کمتری تولید شده تا عمر باتری را افزایش دهد، سری U تقریبا دارای نصف قدرت سری MQ میباشد .

فوتوشاپ یک نرم افزار 2 بعدی و بر پایه قدرت CPU میباشد .

پردازنده Intel Core i7-4510U که در لپتاپ LENOVO FLEX 2 ( و در بسیاری از لپتاپ های دیگر موجود در بازار ) استفاده شده حتی از پردازنده Intel Core i5-4200M هم ضعیف تر است . دوستان عزیز در موقع خرید کاملا دقت کنند که لپتاپ با پردازنده سری U خریداری نکنند و فقط از لپتاپ های با پردازنده سری MQ خریداری کنند .

در حال حاضر با توجه به مشخصات سخت افزاری، کیفیت صفحه نمایش و کیفیت ساخت لپتاپ ASUS N56 JR ( با توجه با گرافیک بهتر GeForce GTX 760 نسبت به مدل N56 JN با گرافیک GeForce 840 ) در حدود قیمت 3,200,000 و ASUS G56JK با قیمت حدود 3,700,000 بهتریت انتخاب ها بازار میباشند که حتی بالاتر از بهترین مدل های سونی در حدود 5,000,000 و اپل بالای 6,000,000 قرار میگیرند .

2 یا 4 گیگ بودن گرافیک هم بیشتر تبلیغات شرکت هاست، مهم نوع پردازنده گرافیکی هست نه میزان رم ان .
    در تکمیل مطالب بسیار مفید شما دو سایت زیر برای مقایسه cpu ها و کارت گرافیک های مختلف میتونه مفید باشه .
    CPUBoss
    www.gpuboss .com
    Arash Sh و hosein60 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    سلام.
    این لپ تاپ بسیار مناسبه.پنل آی پی اس هم داره که برای کار عکاسی عالی است.کانفیگ بسیار خوبی هم داره.خودم دنبال ان56 بودم ولی حالا که این اومده چون پنل آی پی اس هم داره به نظرم بهتره.
    ASUS G56JK
    من اپلهای زیر 4 تومن رو توصیه نمیکنم چون مشخصات خیلی بالایی ندارند.اما توی اون حدود قیمت Apple MacBook Pro MGX72 Retina دستگاه خوبی است.جدید هم هست.
    اگر بتونید با هارد 128 گیگ و گرافیک آیریس کنار بیاید باقی مشخصات خصوصا صفحه نمایش بسیار با کیفیتش خوبه.
    عقیل جان asus N56 خواستی یدونه موجود دارم با یه مانیتور 23 ای پی اس ال جی و موس و کیبورد و اسپیکر و ... !!!

آقا نظرت راجب صفحه 13.3 اینچی Apple MacBook Pro MGX72 چیه؟ خیلی باکیفیت هست اما نگرانم کوچیک باشه... یمدت باهاش کار کردم و بنظر مشکلی نیست اما باز هم نگرانی کوچک بودنش هست! ظاهرا این تفکرات مینیمالیستیه من داره شامل لپ تاب و سیستم هم میشه و کل لوازم رو ترجیح میدم رد کنم و یه مک بوک (همین حدود 13 که حملش راحت باشه) بگیرم... از طرفیم میترسم بزرگترین اشتباهم باشه
    lamagra تشکر می‌کند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    سلام.
    ASUS G56JK
    حتي الامكان دوست دارم برند اپل بگيرم. اون مدل اپلي كه معرفي كرديد اگه معايبش فقط اون دو مورد باشه بايد بگم با هارد 128GB كه اصلا مشكلي ندارم (هارد اكسترنال 1TB) دارم. اما با گرافيكش آشنايي ندارم و نميدونم تا چه حد جوابگو خواهد بود. آيا اين گرافيك آيريس از عهده ويرايش هاي سنگين عكس در فتوشاپ بر مياد؟

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط tahers96i نمایش پست ها
    تو اپل باید به فکر صفحه نمایش های رتینا باشید که اغلب بالای 5 تومان هستن ...
    چرا بايد الزاما به فكر صفحه نمايش رتينا باشيم؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    چرا بايد الزاما به فكر صفحه نمايش رتينا باشيم؟
    عزیز باید اشتباهی شده اجباری در کار نیست ولی بهتر حداقل برای کار عکاسی از صفحه نمایش با پنلIPS استفاده بشه
    Ali M.Rezaei، siosha، doki و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 68 از 103 نخستنخست ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 78 ... آخرینآخرین