صفحه 67 از 83 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 661 تا 670 , از مجموع 827
Like Tree906تشکر

موضوع: کامپیوتر مناسب برای عکاسی

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

کیس قبلی یک دو هسته ای دی دی آر 2 بود که خیلی ضعیف بود.تغییرات نسبت به اون سیستم ذغالی خیلی زیاد بوده.فتوشاپ ظرف 3-2 ثانیه بالا میاد و با این فایلهای سنگین هیچ تاخیر و کندی نمیبینم.نصب برنامه ها خیلی سریع بود و کلا همه چیز خیلی خوب شده :)
    D.Daneshmand تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    --من همیشه بعد از نصب ویندوز درایور ها رو به وسیله نرم افزار driverpack solution نصب می کنم حالا نمی دونم خوبه یا بد شما نظر بدید
    --چجوری برنامه ها رو رو گرافیک مجزا ران کنم بلد نیستم ؟ بعد من شنیدم برای فتوشاپ همون گرافیک آنبرد کافیه همین دوستمون هم سیستم با گرافیک آنبرد بسته راستش گیج شدم یه خورده
    بدترین نرم افزار موجود برای نصب درایور ها درایور پک سولیشن هستش
    این نرم افزار به اصطلاح سیستم رو ضعیف میکنه و درایور ها به درستی نصب نمیشن و تو اچ پی اکثر اوقات باعث میشه دستگاه بلو پیج بده(صفحه آبی)
    پیشنهاد ویژه برای شما،برای اینکه که تغییر سرعت رو در دستگاه واقعا حس کنین نصب ویندوز مجدد و دانلود تمامی درایور هایی که از سوی شرکت سازنده معرفی شده هستن
    نهایتا 1.5 گیگ دانلود کنین کافیه(اگر در منزل نت خوب ندارین در کافینت این کارو انجام بدین و بهتره خودتون دانلود کنین تا اینکه از دیگران بگیرین درایور هارو).اگر اینجا بودین درایور هاشو تقدیمتون میکردم چون تقریبا فول درایور تمام دستگاه هارو دارم..منتها گاها بعضی هاشون آپدیت نیستن
    بازم تاکید میکنم که ازین قضیه چشم پوشی نکنین و حتما ویندوز رو عوض و درایور هارو به درستی نصب کنین
    موفق باشید
    obsidiyan و Majix تشکر می‌کنند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    بدترین نرم افزار موجود برای نصب درایور ها درایور پک سولیشن هستش
    این نرم افزار به اصطلاح سیستم رو ضعیف میکنه و درایور ها به درستی نصب نمیشن و تو اچ پی اکثر اوقات باعث میشه دستگاه بلو پیج بده(صفحه آبی)
    پیشنهاد ویژه برای شما،برای اینکه که تغییر سرعت رو در دستگاه واقعا حس کنین نصب ویندوز مجدد و دانلود تمامی درایور هایی که از سوی شرکت سازنده معرفی شده هستن
    نهایتا 1.5 گیگ دانلود کنین کافیه(اگر در منزل نت خوب ندارین در کافینت این کارو انجام بدین و بهتره خودتون دانلود کنین تا اینکه از دیگران بگیرین درایور هارو).اگر اینجا بودین درایور هاشو تقدیمتون میکردم چون تقریبا فول درایور تمام دستگاه هارو دارم..منتها گاها بعضی هاشون آپدیت نیستن
    بازم تاکید میکنم که ازین قضیه چشم پوشی نکنین و حتما ویندوز رو عوض و درایور هارو به درستی نصب کنین
    موفق باشید
    اون صفحه آبیه که خیلی خیلی رو اعصابه پس علت از درایور هاست؟!

ولی تو پک کینگ به پک سولوشن 5 تا ستاره داده پس چرا؟!
    راستش چن باری خواستم درایورها رو دانلود کنم ولی گیج شدم کدوما رو باید دانلود کنم ؟کاش اچ پی یه برنامه برای آپدیت درایور ها ارایه می کرد
    لطفا اگه براتون ممکنه لینک دانلود درایور ها رو برام بفرستید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    من حدود دو ماه پیش یک کیس برای فتوشاپ بستم که مشخصاتش رو مینویسم
    CPU Core i5 4460
    Ram 16gig ddr3 1600
    SSD 256 Adata sx900
    2t 7200 western
    با این سیستم که گرافیک مجزا نداره و از همان گرافیک مجتمع سی پی یو استفاده میکنه که اینتل 4600 اچ دی است هیچ مشکلی در ویرایش عکسهام ندارم.فایلها هم فایلهای سنگین دوربین دی800 هست که هم ویرایش تکی دارم هم پانوراما هم اچ دی آر هم یک وقتهایی گروهی مثلا برای هماهنگ کردن وایت بالانس یک دسته عکس و...میخواستم گرافیک مجزا ایسوس 960 بخرم حدود 1 میلیون اما الان که میبینم سیستم بدون هیچ مشکلی جوابگو است اون مبلغ رو صرف چیز دیگری میکنم...اگر یک زمانی هوس بازی به سرم بزنه همان گرافیکی که گفتم یا حتی 970 میخرم اما فعلا هیچ مشکلی ندارم.
    مادر برد رو نفرمودید
    ......................................
    دوستان صاحب نظر ،نظرتون راجع به سیستم دوستمون چیه ؟به نظرتون تغییرات مفید و به جایی می توان بر روی این سیستم پیاده کرد ؟

تشکر کرده
    2206

اون صفحه آبیه که خیلی خیلی رو اعصابه پس علت از درایور هاست؟!

ولی تو پک کینگ به پک سولوشن 5 تا ستاره داده پس چرا؟!
    راستش چن باری خواستم درایورها رو دانلود کنم ولی گیج شدم کدوما رو باید دانلود کنم ؟کاش اچ پی یه برنامه برای آپدیت درایور ها ارایه می کرد
    لطفا اگه براتون ممکنه لینک دانلود درایور ها رو برام بفرستید
    دقیقا از درایور هاست و عموما بختطر درایور گرافیک،تاچ پد و شبکه بلو پیج رخ میده
    برای دانلود هم شما وارد سایت بشین(سرچ کنین HP Support)
    بعد سیستم عاملی ک روی دستگاه نصل کردین و اینکه چند بیت هستش رو مشخص کنین
    بعد با توجه به تاریخ ارائه، آخرین نسخه رو دانلود کنین
    اگر موفق به انجام این کار نشدین به من اطلاع بدین تا لینک دانلود مستقیم رو براتون بزارم
    ضمنا اگر لینک دانلود خواستین حتما مشخصات دقیق دستگاه و سیستم عامل رو بهم بگین
    قبلا بابت وجود غلط املایی از دوستان عذر خواهی میکنم..با تلفن همراه وارد شدم

موفق باشید
    Instagram

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

مادر برد رو نفرمودید
    ......................................
    دوستان صاحب نظر ،نظرتون راجع به سیستم دوستمون چیه ؟به نظرتون تغییرات مفید و به جایی می توان بر روی این سیستم پیاده کرد ؟
    مادر بورد رو به کلی فراموش کرده بودم....
    Msi b85m-e45
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر آشنا MAJD78 آواتار ها
    تشکر کرده
    236

از سری های نسل جدید اینتل استفاده کنید کارت گرافیکی اینترنالشون پیشرفت زیادی داشته به نظرم ارزش داره به سری 170 یک ضرب کوچ کرد
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2206

نظر شخصی خودم راجب سیستم ها اینه که سیستم باید قبل اینکه مشخصات بالایی داشته باشه،باید قطعات با هم مچ باشن
    شما بهترین قطعات رو ببندین ولی با هم مچ نباشن سرعت آنچنانی رو دریافت نمیکنین
    توی کیس که باید مشخصات باشه اما توی لپتاپ ها مچ ترین لپتاپ هایی که خودم دیدم و باهاشون کار کردم لپ تاپ های ایسر بود
    شاید کمی ظریف باشن اما واقعا مچ هستن و کارایی خوبی دارن....از قطعات خوبی هم استفاده میکنن...فقط کیفیت بدنه پایینی دارن
    msh2200، Dariush Chegini و filtrmiltr تشکر می‌کنند.
    Instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

یه سوال در مورد پردازنده ها داشتم
    می خواستم بدونم در عمل و در کار فتوشاپ و عکاسی کدومشون ارزش خرید دارتد
    مثلا من چند تا بنچمارک دیدم که 6600K خیلی بهتر از حتی 4770 بود و یا در یه سری بنچمارک ها 4690 4670 4590 4570 زیاد با هم تفاوت نداشتن (البته نمی دونم دقیقا شرایط انچمارک چطور بوده )
    اگه ممکنه دوستان با تجربه یه سطح بندی متوسط ، خوب ، حرفه ای از پردازنده های اینتل صرفا در کاربرد فتوشاپ و عکاسی داشته باشند من رو در تصمیم گیری خیلی کمک می کنن
    saber.pix تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

ظاهرا هنوز چشم دوستان با تجربه کم تر به سوالات من افتاده چون پاسخهای کمتری گرفتم ولی با این همه من به پرسش هام ادامه می دم شاید کمکی شد

همینطور که می دونید بعد از نا امید شدن از لپ تاپم یه سیستم صرفا برای کارای عکاسی و استفاده شخصی و عمومی دارم جمع می کنم
    الان تو مرحله گزینشم
    تنها انتخاب من تا اینجا پردازنده است 4690 cor i و یا 4690k
    الان به دنبال انتخاب یه مادربرد مناسبم
    یه سوال عمومی : کلا مادر برد برای منظور من (عکاسی ) چه خصوصیاتی باید داشته باشه ( مثلا شیار m.2 برای اتصال ssd )؟
    یه سوال موردی : با توجه بر پردازنده و موضوعیت کار ، در این شرایط شما چه گزینه های مشخصی رو برای مادر بورد پیشنهاد می دید؟
    و سوال آخر ( البته فعلا ) : بالاخره کارت گرافیک برای فتوشاپ و لایت روم وبریج نیازه و یا همون آنبرد کافیه؟
    من درانتخاب مادر برد به بیشتر به علت سابقه و فروش و اینکه اصلا از دردسرهای بعد از خرید خوشم نمی آد گیگا و ایسوس فکر می کنم نظر بدید لطفا

صفحه 67 از 83 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 ... آخرینآخرین