صفحه 313 از 755 نخستنخست ... 213 263 303 309 310 311 312 313 314 315 316 317 323 363 413 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه AlirezaAkhlaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    2860

من هم نویز نسبتا زیادی میبینم.
    D810 -- 24-120 -- Tamron 15-30 -- Tamron 150-600 -- 20 f/2.8 -- 70-300 VR -- 35 f/1.8 -- Tamron 19-35
    علیرضا اخلاقی

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    آقا من الان عکس رو 300 درصد نگاه کردم باز هم نویز نمیبینم.شاید مانیتورها کالیبره نیستن و یا کنتراست اونها بالا تنظیم شده یا...
    مانیتور من هم ال جی IPS226V هست.
    عکسهایی که به سیاهی میزنن همینطوری هستن
    یه کم گامای مانیتور رو بیشتر کن ، من به راحتی نویر میبینم
    ashkan 78 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    گاما روی 2.6 هست که خوبه. ولی نویزی نمیبینم من!
    اگر از LCD لپ تاپ استفاده میکنید، بصورت عمود (90 درجه نسبت به مانیتور) به صفحه نگاه نکنید، تقریباً از بالا به پائین و با زاویه ی کمتر از 45 درجه نگاه کنید، کمی نویز مشهود میشود.

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

۱- من مقداری نویز می‌بینم و مقداری از اجزای پس‌زمینه را نیز.(با مانیتور لپ‌تاپ Apple MacBook Pro MC700). می‌توان پس زمینه را رنگ سیاه پاشید تا مشکل برطرف شود. کافیست سطح تابع ورودی روشنایی را کم کنید تا ذات مشکل در هر مانیتوری دیده شود.
    ۲- به‌نظر می‌رسد داینامیک‌رنج IPS226v کم باشد. هرچند که هنوز هم به‌قیمت‌اش می‌ارزد.

نام: 92975665738521373003.jpg نمایش: 587 اندازه: 91.1 کیلو بایت
    mreza1001، Elend، lamagra و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    هادی هژیرآذر

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

البته دوستان توضیحی وجود داره نویز مربوط به عکس نیست به عمد هنگام ایجاد افکت مقداری گرین و نویز اضاف کردم ولی مقدار خیلی کم بود که خودم به زور می دیدم ولی گویا برای دوستان مشهوده ....
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

یک سوال از دوستان مشرف به این ژانر دارم و اون اینکه وقتی نگاه سوژه به یک سمت خاص هست ( در نمونه مورد نظر به سمت راست)، فضای خالی باقیمانده به این اندازه در سمت مخالف مرسوم هست یا نه؟ درست اینه که نگاه سوژه به سمت چپ باشه یا رعایت این مورد الزامی نداره؟
    7777، sohrab-gh، m.a.i و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity نمایش پست ها
    ۱- من مقداری نویز می‌بینم و مقداری از اجزای پس‌زمینه را نیز.(با مانیتور لپ‌تاپ Apple MacBook Pro MC700). می‌توان پس زمینه را رنگ سیاه پاشید تا مشکل برطرف شود. کافیست سطح تابع ورودی روشنایی را کم کنید تا ذات مشکل در هر مانیتوری دیده شود.
    ۲- به‌نظر می‌رسد داینامیک‌رنج IPS226v کم باشد. هرچند که هنوز هم به‌قیمت‌اش می‌ارزد.
    بنده هم مقداری نویز و اجزا را میبینم اما اینکه به صورت آزار دهنده باشد خیر! بنابراین احتمالا تنظیمات گامای مانیتور آقای دلیری دچار مشکل است
    Anoosh-Em، lamagra و sohrab-gh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

نقل قول نوشته اصلی توسط adeliry نمایش پست ها
    یک سوال از دوستان مشرف به این ژانر دارم و اون اینکه وقتی نگاه سوژه به یک سمت خاص هست ( در نمونه مورد نظر به سمت راست)، فضای خالی باقیمانده به این اندازه در سمت مخالف مرسوم هست یا نه؟ درست اینه که نگاه سوژه به سمت چپ باشه یا رعایت این مورد الزامی نداره؟
    كاملا به نكته درستي اشاره كرديد. در اين عكس از سوژه تا پايان كادر در سمت چپ يك فضاي مرده است بدليل اينكه Look room درست نيست. بهتر بود سوژه با اين طرز نگاه در سمت چپ قرار ميگرفت.
    lamagra، sohrab-gh، sanagoblin و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

سهراب جان از اونجاي كه ميدونم منظورت از عكسهاي كه در اين تاپيك قرار میدید يادگيري مطالب وايرادهاي عكساتون است بر خود واجب دونستم يك نكته رو متذكر شوم:
    در اين عكس ارتفاع نوردر سطح تراز قرار گرفته ودر يك جايگاه بد كه باعث بوجود آمدن سايه بد بيني در سمت ديگر شده است واين جايگاه نور نه يك نورپردازي Spilit light است ونه يك نورپردازي رامبراني است وحتما هم نبايد يكي از اين دو باشد ميتونست يك نورپردازي خوب با ارتفاع خوب وبا كنتراست خوب وبا سايه هاي خوب باشد.
    ولي نكته اينجاست كه شما در عكس قبليتون در هميت تاپيك در پست 3102 هم همين مشكل در نور پردازي رو هم داشتيد كه در پستهاي بعد آقاي افشين دليري وحميد مرادي به اشكالات عكستون با دقت اشاره كردند. ولي شما باز دراين عكس اون اشتباه رو تكرار كرديد.
    خواهشم از شما اينه كه حداقل براي پيشرفت خودتان هم كه شده نقدهاي دوستان رو درعكساتون لحاظ بفرماييد واز تكرار اشتباهاتون در عكسهاي بعد بپرهيزيد.

با آرزوي موفقيت وارسالهاي زيباتر از شما.
    K_NMT، sohrab-gh و Mehran m تشکر می‌کنند.

كاربر جديد abkhiz آواتار ها
    تشکر کرده
    224

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    كاملا به نكته درستي اشاره كرديد. در اين عكس از سوژه تا پايان كادر در سمت چپ يك فضاي مرده است بدليل اينكه Look room درست نيست. بهتر بود سوژه با اين طرز نگاه در سمت چپ قرار ميگرفت.
    عموما اینطوره، اما لزوما نه همیشه...

حالت نگاه سوژه و نور و ادیت و کت روی دوش انداختش و ... همه اینها به اضافه اینکه فضایی برای نگاه در نظر گرفته نشده، به نظر من به القای حس دراماتیک عکس و چیزی شبیه "به آخر راه رسیدن" کمک کرده و در صورتی که قصد عکاس همین بوده به نظر موفق شده.
    infinity، yaghoobi، sohrab-gh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.