صفحه 91 از 755 نخستنخست ... 41 81 87 88 89 90 91 92 93 94 95 101 141 191 591 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 901 تا 910 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: عكس های پرتره

نقل قول نوشته اصلی توسط sohashinystar نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان.. در مورد نور عكس پست 891 اتفاقا خوشحال شدم كه بهش اشاره كرديد چون من خودم احساس ميكردم كه اين نور حالت شادتري به صورت ميبخشه و ميخواستم نظر دوستان رو هم در اين مورد بدونم. عكس اصلي الان در دسترسم نيست اما در اولين فرصت مي فرستم تا بشه با هم مقايسه كرد.

پی نوشت:
    عکس اصلی
    ممنون خان تفرشي

من عكس اخير ( عكس اصلي) را به مراتب بيشتر پسنديدم.

سلام
    يكي از زيباترين عكاسي ها عكس كرفتن از فرشته هاست!
    سعيد جان عكس زيباييست. به نظرم براي پرتره ي به اين درشتي قرار دادن سوژه در يك سوم ( آنهم يك سوم سمت چپ) به زيبايي اثر لطمه مي زند. شايد سليقه باشد ولي براي چنين پرتره اي من كادر وسط رو بيشتر مي پسندم و در وهله ي دوم يك سوم راست.

ممنون مي شم نظر يك حرفه اي مثل شما رو بدونم.
    A_Maddah، Soha.T، showan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

سعید خان ... عکس زیباست اما با نظر آقا فرهاد در مورد سمت راست بودن عکس موافقم...
    اما از اون مهمتر همانطور که بابک گفت سوژه بسیار تخت شده. حالا بخشیش مربوط به نورپردازی میشه... اما بخش مهمتر استفاده از ۲۰۰ مم است.
    برای سوژه های بزرگسال به سادگی میشه از ۲۰۰ مم استفاده کرد... مخصوصا نژاد آریایی و دماغ و این حرفا! ولی برای کودکان بسیار ساده میشه از فواصل کوتاه تر استفاده کرد تا عمق بیشتری به صورت اونها داد و احیانا لبخند اونها رو برجسته تر کرد...
    به عنوان مثال استفاده از ۵۰ مم برای پرتره بسته از بزرگسالان جرات می‌خواد ولی از کودکان میشه با ۵۰ مم عکسهای زیبایی خلق کرد.

آخرین نکته رنگ صورت کمی زیادی زرد شده... از Acr استفاده می‌کنی؟
    rezakh، Simaei، A_Maddah و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه showan آواتار ها
    تشکر کرده
    302

سعيد عكي زيباييه مخصوصا مو ها رو خوب دروردي و از همه مهمتر چشمهاست. چشمها رو خوب مشخص كردي اما به نظرم صورت تخت افتاده من بودم از نورپردازي پروانه اي براي مين استفاده ميكردم و با سه تا رفلكتور يكي در پايين صورت و دوتا ديگر در اطراف صورت سايه ها رو پر ميكردم و با يه Back light خيلي ملايم اگر خواستم پشت رو روشن ميكردم اينجوري صورت سايه دارتر ميشد و برجسته تر و از اين تختي در ميومد اما در ارائه جلوخ چشمها موفق بودي و خوب تونستي كاسه چشم رو روشن كني نميدونم شايد تو هم همين كار رو كردي(البته از روي كچ لايت مشخصه كه اين كار رو نكردي) اگر ممكنه چيدمان فلاشها رو بگو
    پس زمينه رو اگر تاريك تر ميكردي خيلي به عكس كمك ميشد كلا بك هات يكم روشن سعيد
    براي در أوردن زيبايي و تاكيد روي جشم اينطور نورپردازي كردم
    نورپردازي butterfly رو اصولا دوست دارم اما مشكل كوتاه بودن سقف در اتليه رو نبايد فراموش كرد
    چشمها رو همانطور كه گفتي از كچ لايت مشحصه كه كمرنگ نكردم و بيشتر هدفم در اوردن رنگ چشم بود و فقط كچ لايت گرد سمت راست چشم رو حذف كردم
    فلاشها در قسمت 2 (نوراصلي) و 10 (نور فيل) قرار گرفته بودند و نور hair از منتها اليه بالا و از جنوب غربي سوژه تابيده شده(شمال را روبروي سوژه در نظر بگير)
    سعيد جان عكس زيباييست. به نظرم براي پرتره ي به اين درشتي قرار دادن سوژه در يك سوم ( آنهم يك سوم سمت چپ) به زيبايي اثر لطمه مي زند. شايد سليقه باشد ولي براي چنين پرتره اي من كادر وسط رو بيشتر مي پسندم و در وهله ي دوم يك سوم راست.
    .
    فرهاد جان ممنون بخاطر نظرت
    من يكم عكسهام با تركيب بندي هاي هنر بصري قاطي شده شايد حون رشتم گرافيك بوده هميشه دنبال تعادل نامتقارن و وزن بصري هستم و دوست دارم با وزن المانها توي كادر چشم رو به حركت در بيارم

ممنون مي شم نظر يك حرفه اي مثل شما رو بدونم
    ؟؟؟؟
    سعید خان ... عکس زیباست اما با نظر آقا فرهاد در مورد سمت راست بودن عکس موافقم...
    اما از اون مهمتر همانطور که بابک گفت سوژه بسیار تخت شده. حالا بخشیش مربوط به نورپردازی میشه... اما بخش مهمتر استفاده از ۲۰۰ مم است.
    برای سوژه های بزرگسال به سادگی میشه از ۲۰۰ مم استفاده کرد... مخصوصا نژاد آریایی و دماغ و این حرفا! ولی برای کودکان بسیار ساده میشه از فواصل کوتاه تر استفاده کرد تا عمق بیشتری به صورت اونها داد و احیانا لبخند اونها رو برجسته تر کرد...
    به عنوان مثال استفاده از ۵۰ مم برای پرتره بسته از بزرگسالان جرات می‌خواد ولی از کودکان میشه با ۵۰ مم عکسهای زیبایی خلق کرد.

آخرین نکته رنگ صورت کمی زیادی زرد شده... از Acr استفاده می‌کنی؟
    در مورد فاصله كوتاه در مورد كودك باهات موافقم روي 70 ميليمتر به مراتب پرسپكتيو جذابتري داشتم اما از اين پز زيبا خبري نبود
    بله ديتيل عكس رو با acr در اوردم و رنك رو با فتوشاپ اديت ميكنم ولي مشكل زردي رنك بخاطر سرد بودن مونيتور لپ تاپ سركار پيش اومده كه روي lcd خونه ديدم كه اشباع زرد كمي زياد شده
    مرسي بخاطر نكاتي كه گفتي
    Simaei، yasin-m، Kaveh Ghobadi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سعید نقشبندی

كاربر آشنا nematyar آواتار ها
    تشکر کرده
    30

سلام. دچار اين تداعي است برايم عکس sohashinystar که: افسوس موها نگاهها به عبث عطر لغات شاعر را تاريک مي کنند. يا حق
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه Ali Shaterian آواتار ها
    تشکر کرده
    508

[IMG]http://www.*******.ws/files/69eg2v3twq1e1sap0c89.jpg[/IMG]
    A_Maddah، Soha.T، babakdin543 و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    5D Mark II , 40D
    24-70 f2.8 , 70-200 f4 IS
    علی شاطریان

كاربر همراه Soha.T آواتار ها
    تشکر کرده
    1042

نقل قول نوشته اصلی توسط nematyar نمایش پست ها
    سلام. دچار اين تداعي است برايم عکس sohashinystar که: افسوس موها نگاهها به عبث عطر لغات شاعر را تاريک مي کنند. يا حق
    ممنون از نظر شما ولي من متوجه منظور نشدم
    ben163s تشکر می‌کند.
    سها تفرشی
    Instagram

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

[IMG]http://i32.*******.com/dbalk.jpg[/IMG]

canon 5 d
    f 11
    s200
    iso 100
    Amir Mohebi، A_Maddah، Soha.T و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

جناب Aryan این فکر میکنم بار سوم یا چهارم باشه که این عکس ( حالا با کمی تغییرات جزئی ) تو این تاپیک قرار میگیره
    یا شایدم من دارم اشتباه میکنم. نمیدونم
    Amir Mohebi، rezakh، Simaei و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

سعيد عزيز، از پرتره زيبايت لذت بردم. گفتني‌ها را دوستان گفتند، فقط اي كاش فرم شانه‌ها متفاوت بود و دست‌ها تحت فشار نبودند. اما كلاً اجرا و ويرايش حرفه‌ايست و مشكلات بسيار كمي دارد. (با نظرات بابك جان موافق نيستم)
    نظر من اين است كه در يك پرتره هاي‌كي، آن‌هم از يك بچه، به مدلينگ چنداني نياز نيست و در اين عكس، پرسپكتيو با استفاده از فاصله كانوني مناسب‌تر درست درمي‌آمد.

علي شاطريان عزيز، استوديوي جديدت را تبريك ميگم و اميدوارم رونق فراوان داشته باشه و برات منبع خير باشد.
    در عكس‌هايي كه توي اين چند صفحه گذاشتي يك سافتنس خاص هست كه چشمنواز نيست.
    در چند عكس رنگ پوست به صورتي مي‌زند.
    در عكس اخير هم در ويرايش پوست زياده روي شده است.

خانم تفرشي
    از عكس شما هم لذت بردم. دستتان درد نكند.

همگي موفق باشيد.
    A_Maddah، Soha.T، babakdin543 و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    جناب Aryan این فکر میکنم بار سوم یا چهارم باشه که این عکس ( حالا با کمی تغییرات جزئی ) تو این تاپیک قرار میگیره
    یا شایدم من دارم اشتباه میکنم. نمیدونم
    سلام
    راستش دقيقا خاطرم نيست مطمئنا 3-4 دفعه قرار ندادم ولی الان که شما گفتيد فکر ميکنم يک بار ديگه گذشته بودم .امان از گرفتاری که آدم رو کم حافظه ميکنه به هر حال تشکر از ياد آوری .
    A_Maddah، yasin-m و ben163s تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

صفحه 91 از 755 نخستنخست ... 41 81 87 88 89 90 91 92 93 94 95 101 141 191 591 ... آخرینآخرین