صفحه 147 از 319 نخستنخست ... 47 97 137 143 144 145 146 147 148 149 150 151 157 197 247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    88

سلام

من یه دوربین نیکون D7000 دارم به همراه لنز 18-105، هردو بیمه شرکت شما رو دارن. گارانتی هم داره .

دو تا مشکلی که بهش برخوردم اینه :
    1 - متوجه یه خش کوچیک روی عدسی بیرون لنز شدم البته از وسیله تمیز کننده ای هم استفاده نکردم که ببینم از بین میره یا نه ... *** آیا این مورد شامل بیمه میشه ؟ هزینش به چه صورت میشه ؟
    2 - بدنه دوربین، در حالت لایو ویو، بعضی از اوقات ! اصلاً فکوس نمیکنه ! یعنی با فشار دادن دگمه شاتر تا نیمه، هیچ اقدامی برای فکوس کردن انجام نمیده ! این حالت در لایو ویو و یکی دو بار پیش اومده ( نور و کنتراست محیط هم کافی بوده ... ) نظم خاصی در اتفاق افتادن این مشکل نبوده ! از بین رفتنش هم اتفاقی ! مثلاً رینگ فکوس لنز رو چرخوندم، بعد درست شده و فکوس خودکارش راه افتاده ... !

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    239

با سلام
    من یه لنز 80-200 نیکون دارم که هم سوییچ بین حالت اتومات و منوالش خرابه (دکمه ضامنش کار نمی کنه و هر موقع دسنن بخوره ممکنه بره رو مد منوال) و هم اصولاً فوکوس منوالش مشکل داره و درست کار نمی کنه. خواستم بدونم قابل تعمیر هست و اگه هست حدوداً چقدر هزینه اش می شه؟ با تشکر پیشاپیش...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    792

درود بر شما جناب قاسمي

آيا در تعميرگاه مرکزي دوربين کار سرويس و احيانا در صورت نياز تعمير دوربينهاي آنالوگ ricoh رو نيز ميپذيريد ؟

دوربين kr-10m من مدتي است در ويزور سرعتهاي بالاي 1/60 رو به درستي نشون نميده و کل نوار از اين ناحيه به بعد روشن هست در حاليکه بايد خاموش به رنگ آبي تيره باشه و فقط سرعت درست چشمک بزنه. البته نورسنجي و انتخاب سرعت به درستي عمل ميکنه و عکس به اندازه نور ميخوره و ظاهرا مشکل ويزور هست.

با سپاس بسيار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

یکی از دوستان یه مارک 2 داده تعمیر بیشتر از یک ماهه هی میگید 2 روز دیگه 2 روز دیگه!!! بابا مردم نونشون با دوربین درمیاد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

یکی از دوستان یه مارک 2 داده تعمیر بیشتر از یک ماهه هی میگید 2 روز دیگه 2 روز دیگه!!! بابا مردم نونشون با دوربین درمیاد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

باسلام
    ممنون از پیامتون ،
    رسیدم خدمتتون تو جلسه بودین و تعمیرکار مربوط هم گفتند منتظر تماس باشید،
    و من همچنان منتظرم...

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    با سلام و پوزش از شما
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه فرمایید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

نوشته اصلی توسط i love nikon

سلام جناب قاسمی

لنز Nikon 300mm f:4 رو که تیرماه برای تعویض موتور خدمتتون آوردم درست کار نمیکنه و بارها به مسئول مربوطه مراجعه کردم و همچنان منتظر پاسخ ایشان هستم،

(بعد از تعویض موتور فوکوس وقتی دستی نشانگر فوکوس رو روی بینهایت قرار میدم و شاتر رو تا نیمه نگه میدارم بدرستی فوکوس میکنه ، و دیگه فوکوس تغییری نمیکنه دوباره که بصوورت دستی روی بینهایت میزارم فوکوس میکنه وبازی از اول ... ظاهرا یکطرفه کار میکنه...)

...

ممنون از توجهتون.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    97

سلام
    یه مدته دوربین من عکسی که میگیره رو به صورت ناگهانی پاک میکنه و دیگه نیست!!!
    نکته عجیب اینه که وقتی توی ویزور نگاه میکنی ویزور تیره شده
    البته به تعمیرگاه شما آوردم و یکی از دوستان مشکل رو از باتری گریپ دونستن...ولی از این قطعه نبود
    ممنون میشم کمک کنید

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hm_fa_Da نمایش پست ها
    سلام

من یه دوربین نیکون D7000 دارم به همراه لنز 18-105، هردو بیمه شرکت شما رو دارن. گارانتی هم داره .

دو تا مشکلی که بهش برخوردم اینه :
    1 - متوجه یه خش کوچیک روی عدسی بیرون لنز شدم البته از وسیله تمیز کننده ای هم استفاده نکردم که ببینم از بین میره یا نه ... *** آیا این مورد شامل بیمه میشه ؟ هزینش به چه صورت میشه ؟
    2 - بدنه دوربین، در حالت لایو ویو، بعضی از اوقات ! اصلاً فکوس نمیکنه ! یعنی با فشار دادن دگمه شاتر تا نیمه، هیچ اقدامی برای فکوس کردن انجام نمیده ! این حالت در لایو ویو و یکی دو بار پیش اومده ( نور و کنتراست محیط هم کافی بوده ... ) نظم خاصی در اتفاق افتادن این مشکل نبوده ! از بین رفتنش هم اتفاقی ! مثلاً رینگ فکوس لنز رو چرخوندم، بعد درست شده و فکوس خودکارش راه افتاده ... !
    دوست عزیزم
    با سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیز در یک کلام باید اعلام کرد نگران نباشید دوربین ولنز شما شامل کلیه اتفاقات بدون هزینه است
    خواهشمندم در اولین فرصت با همراه داشتن بیمه وکارت گارانتی به بخش فنی شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع کلیه اشکالات بصورت کاملا رایگان اقدام شود
    با شکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan4ever نمایش پست ها
    با سلام
    من یه لنز 80-200 نیکون دارم که هم سوییچ بین حالت اتومات و منوالش خرابه (دکمه ضامنش کار نمی کنه و هر موقع دسنن بخوره ممکنه بره رو مد منوال) و هم اصولاً فوکوس منوالش مشکل داره و درست کار نمی کنه. خواستم بدونم قابل تعمیر هست و اگه هست حدوداً چقدر هزینه اش می شه؟ با تشکر پیشاپیش...
    دوست عزیزم احسان
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    شکستگی دگمه انتخاب حالت فوکس AF-MF در لنز سری 200-80 امری رایج است که مستلزم تعویض کامل قطعه مزبور است
    مشکل در فوکوس لنز مربوط به عدم حالت استاندارد مکانیک ونرم افزار لنز است که باید توسط ابزار الات ونرم افزار خصوصی کمپانی معظم نیکون در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین تنظیم وتایید گردد .خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین تنها نماینده رسمی محصولات نیکون در ایران مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام و اعلام وضیعت شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz.nz نمایش پست ها
    درود بر شما جناب قاسمي

آيا در تعميرگاه مرکزي دوربين کار سرويس و احيانا در صورت نياز تعمير دوربينهاي آنالوگ ricoh رو نيز ميپذيريد ؟

دوربين kr-10m من مدتي است در ويزور سرعتهاي بالاي 1/60 رو به درستي نشون نميده و کل نوار از اين ناحيه به بعد روشن هست در حاليکه بايد خاموش به رنگ آبي تيره باشه و فقط سرعت درست چشمک بزنه. البته نورسنجي و انتخاب سرعت به درستي عمل ميکنه و عکس به اندازه نور ميخوره و ظاهرا مشکل ويزور هست.

با سپاس بسيار
    دوست عزیزم فریبرز
    سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    بله در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین کلیه محصولات قدیمی و جدید انجام پذیر است به نظر میرسد مدار اطلاعات ویزور دوربین قطع شده است و مستلزم تعویض است این اشکال اکثرا بوسیله ضربه بوجود میاید
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود .خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای سایت عکاسی هستید