صفحه 154 از 319 نخستنخست ... 54 104 144 150 151 152 153 154 155 156 157 158 164 204 254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

درود
    مشکلی برای لنز کیت دوربین بنده D5100 بوجود آمده (55-18 VR)
    متاسفانه دلیلش رو هم نمیدانم ولی احتمال میدم ضربه خورده باشه!
    موقع چرخاندن لنز برای زوم کردن لنز انگار گیر میکند و به سختی حرکت میکند ولی مشکل دیگری تا کنون نداشته آیا واضحه که مشکل از کجاست؟
    متشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.بیمه ندارد.کارت گارانتی را پست کردم.اگر گیربکس شکسته باشد هزینه تعمیر چقدر می شود ؟ با تیپاکس بفرستم به کدام آدرس که خودتان باشین آقای قاسمی ؟چون شهرستانم .اگر با دستی کار کنم مشکلی پیش نمی اد تا یه لنز بهتر بخرم ؟

كاربر جديد rn7two آواتار ها
    تشکر کرده
    7

سلام آقای قاسمی
    من چند سال قبل یه دوربین 40D خریداری کردم . متاسفانه الان به دلیل سهل انگاری ، دیسک داخل جعبه که دارای نرم افزار ها و درایور های دوربین بود و شماره سریالی هم روی آن ثبت شده بود ، شکست.
    تعدادی از برنامه ها مانند Picture Style Editor , EOS Utility , ZoomBrowser EX را از سایت شرکت کنون دانلود کردم ولی متاسفانه برنامه هایی مانند PhotoStitch و Original Data Security Tools و ... فقط آپدیت های غیر قابل نصب برای دانلود موجود بود.
    حالا از شما راهنمایی می خوام که چه طور می تونم یا دیسک را دوباره تهیه کنم یا برنامه ها رو نصب کنم؟
    با تشکر
    یا زهرا(س)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

سلام جناب قاسمی

خواستم جویای حال اون لنز 300نیکون بشم ؟
    متشکرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم

اشکال اعلام شده یعنی -- Fدر دوربینهای نیکون یک اشکال شایع است

عدم ارتباط لنز به دوربین از طرف کمپانی به مراکز سرویس مجاز نیکون معرفی شده است
    اکثر این اشکال مربوط به لنز ها در سری 18-135و 18-105می باشد .
    چنانچه دستگاه شما دارای گارانتی می باشد این اشکال در مدت 24 به شما به صورت رایگان تحویل می شود .
    بخش فنی NIKON
    باسلام خدمت جناب آقای قاسمی عزیز
    سه سوال دارم
    اگر گارانتی دوربین تمام شده باشه چقدر هزینه داره
    و ایا بعد از تعمیر این مشکل بعد از مدتی دباره پیش میاد ؟
    آیا شیراز شعبه ای دارید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم

خطای --Fدر سری جدید لنز های 18-105و-135-مربوط به خط تولید می باشد .عدم ارتباط بین لنز ودوربین باعث اختلال در سیستم AF

می شود وادامه این اخطارها باعث قطع شدن سیستم کنترل شاتر ومسایل دیگر می شود .خواهشمندم در اولین فرصت به بخش

فنی NIKONمراجعه تا به صورت رایگان اخرین وضعیت تعداد شاتر واخطارها وبه روزرسانی انجام شود. در ضمن رفع اشکال در لنز به

صورت رایگان می باشد.

باتشکر بخش فنی NIKON
    Tamir.ir / Idealcamera.ir - Welcome
    با سلام خدمت سرور گرامی جناب قاسمی
    من هم همین مشکل را دارم باید لنز را بفرستم یا بدنه دوربین را هم بفرستم ؟ در ضمن قبلا یک بار لنز را برای تعمیر دیگری به تهران فرستاده بودم .
    دوربین در شهریورماه90 خریداری شده است
    Nikon D90
    ویرایش توسط farhad44 : Friday 30 November 2012 در ساعت 00:35 دلیل: تركيب دو پست. لطفا از فونت و رنگ عادي استفاده كنيد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت دوستان
    من دوربین کنن مدل sx20 دارم و4تا باتری nimh gp 2700 با شارژر براش تهیه کردم تا یکسال هیچ مشکلی باهاش نداشتم بعد یکسال باتری ها رو بدلیل اینکه تعدادعکسهام به زیر100 تا رسیدعوض کردم وباتری کنن2300 انداختم ولی بازم مشکل باقی بودوهست .میخواستم بدونم مشکلم ازباتری هاست یا دوربین.بعد شارژ باتریها اونها روبا اهم متر دیجیتال که اندازه گیری میکنم 1.5 میلی آمپرنشون میدن.مدت زمانی که باتری ها زیرشارژ میمونن معمولا10 ساعت میشه.
    اگه باتریهاداغ کرده باشن وداخل دوربین انداخته باشم احتمال آسیب دوربین هست؟
    احتمال خرابی شارژرهست؟

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

سلام
    یک دستگاه دوربین فیلم برداری Sony PD 170 دچار مشکل شده موقع بیرون آوردن فیلم از کاست فیلم را Eject نمی کند و نمی توان فیلم را از آن خارج کرد آیا قابل تعمیر است و اگر بله حدود هزینه تعمیر آن را چقدر پیشبینی می کنید؟

با تشکر
    حمید رضا خاقانی

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    درود
    مشکلی برای لنز کیت دوربین بنده D5100 بوجود آمده (55-18 VR)
    متاسفانه دلیلش رو هم نمیدانم ولی احتمال میدم ضربه خورده باشه!
    موقع چرخاندن لنز برای زوم کردن لنز انگار گیر میکند و به سختی حرکت میکند ولی مشکل دیگری تا کنون نداشته آیا واضحه که مشکل از کجاست؟
    متشکر
    دوست عزیزم دانشمند
    با سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    وقتی عملیات مکانیک لنز (منظور عملیات جلو وعقب رفتن قسمت زوم )حالت استاندارد را نداشته باشد چنین مشکلی برای لنز بوجودمیاید که اکثرا این اتفاق بر اثر ضربه ویا فشار غیرمتعارف به لنز بوجود میاید که مستلزم تعویض قطعات معیوب است
    چنانچه لنز شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال باشد این اشکال به صورت کاملا رایگان انجام میشود و موعد تحویل 48 ساعت میباشد
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از دو مراکز خدماتی ما
    1-تعمیرگاه مرکزی دوربین تنها نماینده انحصاری خدمات شرکت معظم نیکون در ایران
    2-شرکت ایده ال دوربین
    مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود .لطفا در هنگام مراجعه حتما اعلام فرنایید از اعضای سایت محترم عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mndbnt نمایش پست ها
    سلام.بیمه ندارد.کارت گارانتی را پست کردم.اگر گیربکس شکسته باشد هزینه تعمیر چقدر می شود ؟ با تیپاکس بفرستم به کدام آدرس که خودتان باشین آقای قاسمی ؟چون شهرستانم .اگر با دستی کار کنم مشکلی پیش نمی اد تا یه لنز بهتر بخرم ؟
    دوست عزیزم
    با سلام و تشکر از شما
    به نظر میرسد با توجه به وضیعت لنز شما استفاده ازحالت مانویل هیچ مشکلی برای شما بوجود نخواهد اورد ولی شاید در فوکس کردن دقت لازم بوجود نیاید
    در صورتی که بخش فنی نسبت به تعویض گیربکس اقدام کند هزینه برای شما عضو محترم سایت480000 ریال میباشد
    آدرس
    تعمیرگاه مرکزی دوربین -تهران خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم -طبقه 11-شماره 1117 تلفن 66749494
    شرکت ایده ال دوربین -تهران میدان هفت تیر -ابتدای بهار شیراز -ساختمان 189-طبقه 3 واحد 6 تلفن 88840065
    لطفا در هنگام ارسال حتما اعلام فرمایید از اعضای سایت محترم عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rn7two نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی
    من چند سال قبل یه دوربین 40D خریداری کردم . متاسفانه الان به دلیل سهل انگاری ، دیسک داخل جعبه که دارای نرم افزار ها و درایور های دوربین بود و شماره سریالی هم روی آن ثبت شده بود ، شکست.
    تعدادی از برنامه ها مانند Picture Style Editor , EOS Utility , ZoomBrowser EX را از سایت شرکت کنون دانلود کردم ولی متاسفانه برنامه هایی مانند PhotoStitch و Original Data Security Tools و ... فقط آپدیت های غیر قابل نصب برای دانلود موجود بود.
    حالا از شما راهنمایی می خوام که چه طور می تونم یا دیسک را دوباره تهیه کنم یا برنامه ها رو نصب کنم؟
    با تشکر
    یا زهرا(س)
    با سلام و تشکر از شما
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا نسبت به تحویل موارد اعلام شده به صورت رایگان اقدام شود
    خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی میباشید