صفحه 169 از 319 نخستنخست ... 69 119 159 165 166 167 168 169 170 171 172 173 179 219 269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    جناب قاسمی عزیز
    با سلام و تبریک نوروز
    من یک لنز EF 50mm f/1.8 II دارم که روی 60D به شدت مشکل فوکوس دارد به نحوی که وقتی برای پرتره روی چشم سوژه فوکوس می کنم، همواره در عکس، چشم خارج از فوکوس قرار می گیرد. لطفاً راهنمائی فرمائید.
    با سپاس و احترام
    استاد عزیزم اقای چگینی
    با عرض سلام و تبریک پیشاپیش نوروز
    خیلی خوشحال هستم از اتفاقی که برای شما افتاده و باعث میشود مجددا جنابعالی را زیارت کنم و ارادت خود را توسط کاری برای شما انجام دهم
    منتظر شما هستم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SaEiD_MaFiA نمایش پست ها
    با سلام
    عرض به حضورتون که بنده به تازگی یه دوربین عکاسی نیکون D3200 خریدم با لنز 18-55
    همه چیز دوربین خوبه اما یه مورد دارم اون هم اینکه وقتی داخل ویزور ( چشمی ) رو نگاه میکنم یه لکه ( شبیه یه شیء بیرونی ) توی تصویر هست.
    لکه مربوط به لنز نیست. همچنین که توی تصویر ثبت شده و یا Live Veiw هم لکه ای مشاهده نمیشه.
    به نظر میرسه که لکه از داخل منشور باشه.
    میخواستم بدونم باید چیکار کنم؟

خوشبختانه اصلا لکه توی عکس ها نیست اما با نگاه کردن درون چشمی لکه هست و متاسفانه بدجور توی ذوقم میزنه :(

خداییش حالم گرفته شده اگه میشه راهنمایی کنید
    ممنون میشم.
    سعید
    با عرض سلام و تشکر از شما
    ایا دوربین شما دارای بیمه وگارانتی ایده ال دوربین است ؟
    مطمینا اشکال اعلام شده مربوط به کثیفی صفحه فوکس اسکرین میباشد در دوربینهای سری دیجیتال ساختار تولید به روی بار منفی میباشد و حالت جذب وجود دارد از دست زدن جدا خوداری فرمایید و چنانچه مایل هستید در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا بلافاصله به صورت حضوری نسبت به رفع اشکال اقدام فوری انجام گردد در ضمن حتما در موقع مراجعه اعلام فرمایید از اعضا محترم سایت هستید
    با تشکر و تبریک پیشاپیش نوروز به شما دوست عزیز

كاربر آشنا SaEiD_MaFiA آواتار ها
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشکر از شما
    ایا دوربین شما دارای بیمه وگارانتی ایده ال دوربین است ؟
    مطمینا اشکال اعلام شده مربوط به کثیفی صفحه فوکس اسکرین میباشد در دوربینهای سری دیجیتال ساختار تولید به روی بار منفی میباشد و حالت جذب وجود دارد از دست زدن جدا خوداری فرمایید و چنانچه مایل هستید در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا بلافاصله به صورت حضوری نسبت به رفع اشکال اقدام فوری انجام گردد در ضمن حتما در موقع مراجعه اعلام فرمایید از اعضا محترم سایت هستید
    با تشکر و تبریک پیشاپیش نوروز به شما دوست عزیز
    اول اینکه یه تشکر ویژ] بکنم به علت پاسخگویی سریع و همچنین تبریک عید نوروز که بنده فراموشم شد اصلا :) شرمنده
    عید شماهم مبارک
    و اما موضوعی که پیش میاد موضوع دوربین هست. عرض شود به خدمت شما که بله.... بنده دو روز هست دوربین رو خریدم و گارانتیه تا 2 سال دیگه. اما موضوعی که واسم دشوار هست بعد مسافته. بنده خوزستان هستم و برام مقدور نیست که به سادگی به تهران بیام.

باید چیکار کنم؟؟؟؟ آیا این موضوع حل شدنیه؟
    همچنین دوربین رو به یکی از افراد خبره در این کار نشون دادم ( البته بدون باز کردن دوربین ) . شخص مورد نظر داخل چشمی رو نگاه کرد و حرف وحشتناکی زد!!!
    ایشون به بنده گفت : شاید جیوه روی آینه مخدوش باشه!!! یا ایراد از آینه بالایی باشه!

حالا من میخوام در بدبینانه ترین حالت... تعویض آینه یا منشور رو در نظر بگیرم. میخواستم بدونم تعویض هرکدومش حدودا چقدر هزینه داره؟؟

ممنون میشم سریع جواب بدید
    بازهم تشکر

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SaEiD_MaFiA نمایش پست ها
    اول اینکه یه تشکر ویژ] بکنم به علت پاسخگویی سریع و همچنین تبریک عید نوروز که بنده فراموشم شد اصلا :) شرمنده
    عید شماهم مبارک
    و اما موضوعی که پیش میاد موضوع دوربین هست. عرض شود به خدمت شما که بله.... بنده دو روز هست دوربین رو خریدم و گارانتیه تا 2 سال دیگه. اما موضوعی که واسم دشوار هست بعد مسافته. بنده خوزستان هستم و برام مقدور نیست که به سادگی به تهران بیام.

باید چیکار کنم؟؟؟؟ آیا این موضوع حل شدنیه؟
    همچنین دوربین رو به یکی از افراد خبره در این کار نشون دادم ( البته بدون باز کردن دوربین ) . شخص مورد نظر داخل چشمی رو نگاه کرد و حرف وحشتناکی زد!!!
    ایشون به بنده گفت : شاید جیوه روی آینه مخدوش باشه!!! یا ایراد از آینه بالایی باشه!

حالا من میخوام در بدبینانه ترین حالت... تعویض آینه یا منشور رو در نظر بگیرم. میخواستم بدونم تعویض هرکدومش حدودا چقدر هزینه داره؟؟

ممنون میشم سریع جواب بدید
    بازهم تشکر
    دوست عزیزم سعید
    با عرض سلام وتشکر از خرید دوربینتان با گارانتی ایده ال
    در خط تولید کمپانی های معظم کلیه قطعات بکار رفته بصورت سلکت شده انتخاب و در مونتاز قرار میگیرد مطمینا اعلام اظهار نظر دوست شما راجع به ریختگی جیوه غیر ممکن است
    ولی در بدترین شرایط دوربین شما دارای گارانتی ایده ال است و کلیه اتفاقات مربوط به خط تولید بدون دریافت مبلغ به صورت رایگان انجام میگردد مطمین باشید بحث کثیفی فوکس اسکرین و صفحه pass اسکرین بسیار زیاد است که در مدت کمتر از 10 دقیقه انجام پذیر است
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما
    1-تعمیرگاه مرکززی دوربین 2-شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام سریع گردد

كاربر آشنا SaEiD_MaFiA آواتار ها
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم سعید
    با عرض سلام وتشکر از خرید دوربینتان با گارانتی ایده ال
    در خط تولید کمپانی های معظم کلیه قطعات بکار رفته بصورت سلکت شده انتخاب و در مونتاز قرار میگیرد مطمینا اعلام اظهار نظر دوست شما راجع به ریختگی جیوه غیر ممکن است
    ولی در بدترین شرایط دوربین شما دارای گارانتی ایده ال است و کلیه اتفاقات مربوط به خط تولید بدون دریافت مبلغ به صورت رایگان انجام میگردد مطمین باشید بحث کثیفی فوکس اسکرین و صفحه pass اسکرین بسیار زیاد است که در مدت کمتر از 10 دقیقه انجام پذیر است
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما
    1-تعمیرگاه مرکززی دوربین 2-شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام سریع گردد
    عاغا واقعا مرسی از پاسخگویی خوبتون. اگهب شه ایام عید جورش میکنم بیام تهران مزاحمتون بشم.
    فقط ای کاش مشکل کثیفی باشه و نه ریختگی جیوه :(
    راستش خعلی حالم گرفته شده :(

فقط یه سوال دیگه... اگه بخوام دوربین رو به صورت غیر حضوری ارسال کنم خعلی طول میکشه تا کارم راه بیافته؟ حتما لازمه خودمم حضوری بیام؟
    با تشکر
    سعید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    160

سلام دوستان عزیز.سال نو شما مبارک باشه و امیدوارم همیشه خوب و خوش باشین.

یکی دو تا سوال داشتم در مورد فیلم برداری دوربین sony wx100 که تازه خریدمش.(البته یکی دوجای دیگه سوالم رو مطرح کردم پاسخس نشنیدم! امدوارم اینجا به جوابم برسم)

اول اینکه فرمت باکیفیت این دوربین که همون avchd هست رو موقعی که تو کامپیوتر با برنامه های پخش فیلم نگاه می کنم در هنگام حرکت دوربین تصویر یه خورده مات میشه. وقتی که از برنامه play memories نگاه می کنم این مشکل برطرف میشه اما بازم انگار که تصویر گیر میکنه و روان نیست.البته هرچه کییفیت فیلم رو پایین میارم این مشکل کمتر میشه.مثلا رو کیفیت hq از فرمت avchd و کلیه کیفیت های mp4 این مشکل برطرف میشه و کاملا صاف هست.(البته فرمت avchd حتی با کیفیت پایینش در برنامه plaay memories درست نشون میده)
    می خواستم بدونم به نظر شما مشکل از کجاست؟ به نظرتون از سرعت پایین مموری در ضبط فیلم نمیشه؟ مموری من (fujifilm SDHC (4G کلاس 4 هست که دیجی کالا هدیه نوروزی داده و قیمتش 14500 هست.
    نمیدونم مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری.یعنی ممکنه مشکل از دوربین باشه و یا مموری؟

دوم اینکه مموری که مناسب فیلم برداری با کیفیت فول اچ دی باشه چیه؟ از لحاظ جنس و مدل و ظرفیت. چون جایی خوندم برای گرفتن فیلم فول اچ دی از هر نوع مموری نمیشه استفاده کرد.

مممنون میشم پاسخ شما رو بشنوم . . .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

سلام
    من يك لنز 17-55 كنون دارم . فكوس دستيش كار نمي كنه !!! مشكل از كجاست ؟ ( فكوس اتومات كاملا سالمه ولي وقتي ميزارم روي دستي ، باز هم اتومات فكوس مي كنه !!!!‌ )
    ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد ...

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

سلام
    یک لنز L f2.8 IS 200-70 افتاده توی آب کثیف (دریاچه و آب گل آلود)
    الان فوکوس و لرزشگیر کار میکنن اما ظاهرا همه عدسی ها کثیف شدن
    آیا راهی برای تمیز کردنشون هست که عملکرد لنز تغییری نکنه ؟
    و اینکه هزینه حدودیش چقدر میشه ؟

ممنون

كاربر همراه mohsenbgh آواتار ها
    تشکر کرده
    1694

سلام.فلاش دوربين من بعد از استفاده از فلاش اكسترنال قديمي ناسيونال ديگه باز نميشه و زماني كه توي تنظيمات فلاش داخلي ميرم مينويسه كه فلاش اكسترنال وصل است.لطفا كمكم كنيد.دوربين من canon 50d است.باتشكر
    People Remember You Only For The Problems You Solved And The Problems You Created

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

سلام جناب قاسمی عزیز

-هزینه تعویض پلاستیک فقط رینگ زوم لنز 70-200 نسخه2 نیکون چقدر هست؟

باسپاس فراوان و تبریک سال نو