صفحه 161 از 319 نخستنخست ... 61 111 151 157 158 159 160 161 162 163 164 165 171 211 261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

درود

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialphoto نمایش پست ها
    درود
    شما واقعا تونستین بدنه 7D رو بشکونین ؟ من یه کلیپ دیدم که 7D رو میذاشت تو فریزر ،از پله پرت میکرد و ... ولی باز هم کار میکرد
    شما واقعا موفق شدین ؟؟؟
    دقیقا در جریان نیستم (دوربین مال شخص دیگریست) ولی ظاهرا در یک پروژه ی معماری دوربین ضربه دیده و ترک برداشته . به غیر از لنز که غیر قابل استفاده است (22-10 که مال من بود) دوربین مشکل خاصی نداره ولی چون از قبل هم خط و خش زیادی روش ایجاد شده بود خواستم ببینم میشه عوض کرد ؟ و اینکه هزینش در ایران چقدر با اروپا متفاوته .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

سلام من لنز is18-55 رو به اکستنشن تیوب اتوماتیک وصل کردم و بعد گرفتن چند عکس و جدا کردن اکستنشن تیوب و بستن لنز به مانت دوربین موتور فکوس نمیتونه به درستی عمل کنه یعنی رینگ فکوس فقط در یک جهت میچرخه و برای اینکه فکوس انجام بشه باید با دست رینگ فکوس را در جهت مخالف چرخاند تا فکوس انجام بشه .ممکنه زمان وصل کردن به اکستنشن تیوب اتصالها درست برقرار نشده و سیستم فکوس معیوب شده باشه یا اکستنشن تیوب به اتصال های لنز صدمه وارد کرده باشه؟ لنز 100 ماکرو هم وصل کردم به اکستنشن تیوب و دچار گیجی در فکوس شده بود که با تمیز کردن اتصال ها مشکل رفع شد .
    همچنین گاهی اوقات وقتی لنزها رو به اکستنشن تیوب وصل میکنم زمان عکس گرفتن دوربین EROR 99 میده
    ویرایش توسط unforgiven : Friday 25 January 2013 در ساعت 19:36
    حمید رضا مهجوری

Lumix DMC-FZ28 + EOS 50D + EFS 10-18 STM +EF100mm macro 2.8

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط canonist نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید محترم
    بنده یک دوربین دیجیتال سونی اچ ایکس 20 وی در ماه تیر 91 خریداری کردم با گارنتی بازرگانی ایران.... چند وقتی هست متوجه یک لکه سیاه رنگ هنگام عکس برداری و فیلم برداری از هر صحنه ای شده ام .... از پارچه سفید یا سیاه یا سبز آسمان و هر چیزی روز و شب هم ندارد و این لکه سیاه اعصابم رو بهم بریخته ... کلی هزینه دادم بابت خرید این دوربین... میشه راهنمایی کنید که باید چیکار کنم دوربین بنده تا ماه 10 سال 2013 هم گارانتی داره... آیا دوربین رو برام عوض میکنند یا تعمیر می کنند رایگان ؟ اصلا" درست شدنی هست؟ اگر باز بشه و لنزش تمیز بشه آیا درسته که فوکوسش بهم میخوره و دیگه درست نمیشه؟
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال
    دوست عزیزم اشکال اعلام شده مربوط به کثیف بودن صفحه سنسور شما است به علت ساختار بار منفی دوربین این اتفاقات جزو موارد عام در دوربین دیجیتال میباشد مطمینا این جزو
    تعهدات شرکت گارانتی دهنده به صورت رایگان است چنانچه نتیجه ای راجع به تمیز کردن سنسور نگرفتید در اولین فرصت به یکی از دوبخش خدمات ما مراجعه تا به صورت رایگان نسبت به رفع اشکال اقدام فوری شود
    در بخش خدمات بعد از فروش رسمی در دنیا کمپانی کلیه مراکز خدماتی خود را مجهز به نرم افزار و ابزارالات خاص میکند تا پس از باز شدن دوربین به صورت استاندارد دوربین مجددا مورد استفاده قرار بگیرید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود

دقیقا در جریان نیستم (دوربین مال شخص دیگریست) ولی ظاهرا در یک پروژه ی معماری دوربین ضربه دیده و ترک برداشته . به غیر از لنز که غیر قابل استفاده است (22-10 که مال من بود) دوربین مشکل خاصی نداره ولی چون از قبل هم خط و خش زیادی روش ایجاد شده بود خواستم ببینم میشه عوض کرد ؟ و اینکه هزینش در ایران چقدر با اروپا متفاوته .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    دوست عزیزم
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین کلیه خدمات راه اندازی و تعویض قطعات دوربینهای کانن به صورت استفاده از قطعات استاندارد کمپانی معطم کانن انجام میگردد در ضمن دوست عزیز چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد کلیه موارد خدماتی و تعویض حتی شکل ظاهری دوربین به صورت کاملا رایگان انجام میگردد خواهشمندم در اولین فرصت نسبت به اطلاعات دقیق اقدام نمایید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط unforgiven نمایش پست ها
    سلام من لنز is18-55 رو به اکستنشن تیوب اتوماتیک وصل کردم و بعد گرفتن چند عکس و جدا کردن اکستنشن تیوب و بستن لنز به مانت دوربین موتور فکوس نمیتونه به درستی عمل کنه یعنی رینگ فکوس فقط در یک جهت میچرخه و برای اینکه فکوس انجام بشه باید با دست رینگ فکوس را در جهت مخالف چرخاند تا فکوس انجام بشه .ممکنه زمان وصل کردن به اکستنشن تیوب اتصالها درست برقرار نشده و سیستم فکوس معیوب شده باشه یا اکستنشن تیوب به اتصال های لنز صدمه وارد کرده باشه؟ لنز 100 ماکرو هم وصل کردم به اکستنشن تیوب و دچار گیجی در فکوس شده بود که با تمیز کردن اتصال ها مشکل رفع شد .
    همچنین گاهی اوقات وقتی لنزها رو به اکستنشن تیوب وصل میکنم زمان عکس گرفتن دوربین EROR 99 میده
    دوست عزیزم حمید
    با عرض سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    این اتفاق در لنز های کانن بسیار نادر است و تاکنون هیچ اخباری راجع به استفاده کردن از اکستنشن و خرابی لنز به این بخش ارجاع نشده است ولی خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا بوسیله نرم افزار خصوصی کانن نسبت به اعلام وضیعت لنز اقدام شود
    راجع به احطار 99 میتوان اعلام کرد این اتفاق مربوط به عدم ارتباط لنز و دوربین با هم است که میتوان به (خرابی اکستنشن )بیشتر فکر کرد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط MSRS نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی عزیز
    ممنون که با صبر و بردباری پاسخگوی دوستان هستید.
    مشکل من با لنز 85-15 کنون است. معمولاً اگر چند روز ازش استفاده نکنم، در اولین استفاده، در هنگام فوکووس کردن، عمل فوکوس انجام نمیشه. در عوض رینگ فوکوس لنز روی بدنه لنز شروع به چرخش میکنه. فکر کنم نشانگر فاصله هم میچرخه و هنگامی که به پایان دامنه میرسه، انگار که گیر برطرف بشه ناگهان فوکوس راه میفته و دیگه درست میشه.
    البته من باهاش مشکلی ندارم و معمولاً هنگام روشن کردن دوربین ی بار با دست رینگ فوکوس رو میچرخوم تا گیر رد شه.
    سوالم اینه که:
    1. استفاده از لنز بهش لطمه میزنه یا نه
    2. فکر میکنم به خاطر این مشکل (به نظر بنده کوچک) اگر لنز دست نخوره بهتره. نظر شما چیست؟
    3. اگر نظر شما مثبت است هزینه تعمیر چقدر است؟
    ممنون از توجه شما
    دوست عزیزم صادق
    انشالله به بزرگی خودتان مرا ببخشید
    در سری لنزهای 55-18پیدا کردن سوزه در اولین فوکس کشی غیر ممکن است تا لنز in code شود و عملیات فوکس انجام شود پس نگران نباشید ولی در صورت امکان نسبت به تمیز کردن کانکت لنز اقدام کنید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1389 نمایش پست ها
    سلام اقای قاسمی
    من تقریبا 5 ساله دوربین کانن s5is دارم.
    الان مدتیه هنگام زوم و بیشتر برگشت زوم لنز گیر کرده لنز ارور میشود. و با خاموش و روشن شدن مشکل برطرف میگردد
    من چون حرفه ای کار نمیکنم از کارایی دوربینم راضیم... در ضمن من شهرستانم و اینکه شرایط تعمیر و ارسال اون به چه صورت است؟
    با تشکر
    دوست عزیزم رضا
    پوزش مرا در تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    میتوان به صورت صریح اعلام کرد که عمر قطعه راه اندازی دوربین شما بنام swm unit به سر رسیده است و این که گاهی اوقات اخطار میزند اعلام سکته در قسمت لنز است
    به نطر میرسد تا خرابی کامل قسمت زوم نسبت به تعمیر اقدام ننمایید .چنانچه تصیمیم به تعویض قطعه مزبور کردید در اولین فرصت نسبت به ارسال اقدام تا رفع اشکال اقدام شود در ضمنا حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید
    ب

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    با سلام
    ميخواستم بپرسم ارور 70 تو دوربين كنون 5دي دليلش چيه؟

ممنون از پاسخگوئيتون
    دوست عزیزم مجید
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اخطار 70در دوربینهای کانن سری جدید مربوط به مکانیک و در انتها مربوط به مدار کنترل است ولی جهت اطلاعات دقیق بازدید توسط کارشناس و همچنین چک توسط نرم افزار الزامی است خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال مراجعه تا نسبت اطلاعات دقیق اقدام شود
    باتشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر جديد mkh2576 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mkh2576 نمایش پست ها
    باتشکر فراوان از پاسخ کاملتون .
    این نقطه هایی که گفتم ،فقط توی نمایشگر دوربین ودر شرایط نور متوسط دیده میشن .ولی توی عکس گرفتن یا هنگام مشاهده عکسها دیده نمیشن .که البته در مقایسه ای که با دوربین کانن ixy30 داشتم ، چنین چیزی توی اون دوربین وجود نداشت. در مورد صدای تق تق باید بگم که بله متاسفانه این صدا توی فیلم ضبط میشه .ولی نمیدونم می ارزه که پاشم بیام تهران یا هزینه پست رو بدم یا نه. البته توی اهواز یه فروشگاهی بنام <فروشگاه دوربین برق> وجود داره که اسمش توی لیست نمایندگان شرکت ایده آل هست .آیا تقبل میکنه دوربین رو ازم تحویل بگیره .(با توجه به اینکه من دوربین رو از تهران گرفتم).
    مثل اینکه ما جا موندیم آقای قاسمی . ممنون میشیم جواب ما رو هم بدید.

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام جناب قاسمی
    دوربین D70Sنیکون که در آتلیه استفاده می شود گاهی عکس هایی که میگیرد همان لحظه در دوربین دیده می شود ولی موقع تخلیه عکس ها در کامپیوتر استو دیو ،بعضی از عکس ها در مموری وجود ندارد.و انگار پاک شده باشند. وچنانچه باز مموری را در دوربین قرار دهیم تا عکس هارا مشاهده کنیم باز آن عکس ها (عکس هایی که ناپدید شده اند)دیده نمی شود.مموری را تعویض کردیم و بعد از سه هفته باز هم این اتفاق پیش امده.قبل از تعویض مموری این مشکل سه چهار باری مثلا در 20 روز اتفاق افتاده بود.البته مموری تعویض و جایگزین شده کارکرده و برند ترنسند والبته چهار گیگ بود ه.
    آیا مشکل از دوربین است یا احتمالا مموری ؟
    با تشکر
    اسدالله مداح