صفحه 249 از 319 نخستنخست ... 149 199 239 245 246 247 248 249 250 251 252 253 259 299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام

دوستان بنده یک دوربین g12 canon دارم که امروز متوجه شدم که lcd آن روشن نمیشود. باید عرض کنم که دوربین روشن میشود و عکس هم می گیرد ولی ال سی دی ان روشن نمی شود که عکس را نشان دهد. البته پس از چند دقیقه کار با آن ال سی دی روشن شد و پس از چند دقیقه دوباره خاموش شد . الان هم در وضعیتی است که بعضی اوقات ال سی دی روشن می شود و بعضی اوقات روشن نمی شود.
    وقتی دوربین را روشن میکنم و اگر ال سی دی ان روشن شود صدای بوق health را میشنوم ولی اگر در هنگام روشن کردن دوربینو ال سی دی روشن نشود صدای بوق health هم در نمی اید.
    از آقای قاسمی خواهش میکنم بفرمایند که مشکل دوربین من چیست؟ آخرین بار که از دوربین استفاده کردم سه ماه پیش بود که در ان موقع مشکلی نداشت . اما امروز پس از سه ماه با این مشکل روبرو شدم.
    آیا این امکان وجود دارد که چون من زیاد از دوربین استفاده نمی کنم بخاطر همین دوربین دچار مشکل شده؟
    دوربین بنده هم گارانتی و هم بیمه ایده ال را دارا می باشد ولی متاسفانه تاریخ آن به اتمام رسیده .

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

سلام آقای قاسمی خسته نباشید

قصد دارم 18 آبان بیام تهران ،می خواستم بدونم شما تشریف دارید یا نه ؟ که حضوری دوربین و لنز رو برای کالیبره کردن فوکوس و رفع هات پیکسل خدمتتون بیارم.

با توجه به اینکه مسافر هستم اگر نبودید دوستانتون در چه مدت زمانی مشکل رو حل میکنند؟

تو پست های قبل خوندم قصد سفر دارید اگر نیستید امکانش هست بفرمایید تا چه تاریخی برمیگردید؟

دوربین نیکون و لنز های نیکون و توکینا

گارانتی و بیمه ایده آل تا سال 94

ممنون
    مهدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام آقای قاسمی
    ببخشید من یه لنز آنالوگ مینولتا دارم که پره های دیافراگمش دچار روغن زدگی شده , آیا امکانش هست که تمیز بشه؟ اگر شدنی هست قیمت حدودی رو هم میشه بهم بگید ؟

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1808 نمایش پست ها
    با سلام
    من هم گارانتی دوربین رو در سایت ایده آل ثبت کردم بهم شماره رهگیری نداد
    به همین جهت اون کارت مخصوص رو بعد از جدا کردن از برگه گارانتی به صندوق پستی انداختم
    تماس بگیرم برای گرفتن کد رهگیری ؟
    دوست عزیزم سینا
    با عرض سلام و تشکر ویزه از شما جهت خرید محصول با گارانتی ایده ال دوربین
    و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا در اسرع وقت با شماره 66745700 سرکار خانم عظیمی تماس برقرار تا نسبت به دادن کد رهگیری اقدام نمایند
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    یعنی اینقدر زود !؟؟!؟
    هنوز ساعاتی از ارسال پست نگذشته بود که هنگام عکاسی کنار رودخانه متوجه تعدادی بس قابل توجه پیکسل سوخته در مد RAW شدم که با شات 5-8و10 ثانیه ای در دیاف 22 و ایزو 800 ثبت شده بودن. البته وقتی فایل ها رو در فتوشاپ فراخوان می کنم، پیکسل ها جایگزین میشه و نمیتونم نمونه ای اینجا قرار بدم اما دوتا فایل با فرمت JPEG قرار میدم که دیدنشان خالی از لطف نیس:
    اطلاعات اگزیف در عکس ها موجوده.

فایل پیوست 62670

فایل پیوست 62671

پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنونم.
    دوست عزیزم امین
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    امین جان نگران نباشید در اولین فرصت با داشتن کارت گارانتی ایده ال دوربین به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای سایت محترم عکاسی هستید تا اینجانب شخصا نسبت به رفع اشکال توسط نرم افزاربه صورت رایگان اقدام نماییم .

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط .:ShahaB:. نمایش پست ها
    سلام
    دوربین d3100 من هم نیاز به سرویس و تمیز کردن سنسور داره
    و هم با لنز های 50 و 85 (دیاف 1.8 ) مشکل فوکوس داره
    تهران هم هستم خواستم دوربین و لنز ها رو براتون بیارم
    ممنون میشم راهنماییم کنید و بفرمایید چقدر کار داره؟
    دوست عزیزم شهاب
    دوست عزیزم شهاب خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا شخصا نسبت به رفع اشکال اقدام سریع انجام شود لازم به ذکر است سرویس صفحه حسگر به صورت انی و تنظیم لنز و کالیبره کردن توسط نرم افزار و ابزارالات 2 ساعت کار مفید میباشد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    باسلام جناب قاسمی
    یک عدد دوربین sony w5 هست که متاسفانه لنز هنگام روشن شدن دوربین بیرون نمی یاد و باید با فشار دست لنز رو بیرون کشید. البته با این وجود عکس می گیره و فوکوس هم مشکلی نداره. ولی این گیر کردن لنز بسیار ناخوشایند شده. دوربین رو براتون می فرستم. از توجهتون پیشاپیش سپاسگذارم.
    دوست عزیزم علی
    با سلام و تشکر از اعتماد شما
    لطفا چنانچه دستگاه به بخش فنی ارسال شده است شماره قبض را به اینجانب اعلام فرمایید
    با تشکر بخش فنی تعیمرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط tahaaa نمایش پست ها
    سلام
    برای دوربین من یک مشکلی به وجود اومده که هر کاری میکنم درست نمیشه
    حدود دو.سه ماهه لکه هایی مثل لکه ی توی عکس توی تصویر ثبت میشه
    قدیم دو یا سه تا بودن ولی الان روز به روز بیشتر میشن
    ضمن اینکه از کثیفیه شیشه لنز دوربین نیست...چون هم تمیزه هم نمیزارم کثیف بشه
    بعد یک سوال:این لکه ها از چگونه به وجود میان؟ایا میشه این لکه ها رو از بین برد؟
    مدل دوربینم sony sybershot wx60
    فایل پیوست 62868
    دوست عزیزم طاها
    اشکال بوجود امده مربوط به کثیفی صفحه pass که در جلو حسگر است میباشد و مستلزم تمیز شدن است
    نگران نباشید در صورتی که دستگاه شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد به صورت کاملا رایگان انجام میشود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط majid67110 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان بنده یک دوربین g12 canon دارم که امروز متوجه شدم که lcd آن روشن نمیشود. باید عرض کنم که دوربین روشن میشود و عکس هم می گیرد ولی ال سی دی ان روشن نمی شود که عکس را نشان دهد. البته پس از چند دقیقه کار با آن ال سی دی روشن شد و پس از چند دقیقه دوباره خاموش شد . الان هم در وضعیتی است که بعضی اوقات ال سی دی روشن می شود و بعضی اوقات روشن نمی شود.
    وقتی دوربین را روشن میکنم و اگر ال سی دی ان روشن شود صدای بوق health را میشنوم ولی اگر در هنگام روشن کردن دوربینو ال سی دی روشن نشود صدای بوق health هم در نمی اید.
    از آقای قاسمی خواهش میکنم بفرمایند که مشکل دوربین من چیست؟ آخرین بار که از دوربین استفاده کردم سه ماه پیش بود که در ان موقع مشکلی نداشت . اما امروز پس از سه ماه با این مشکل روبرو شدم.
    آیا این امکان وجود دارد که چون من زیاد از دوربین استفاده نمی کنم بخاطر همین دوربین دچار مشکل شده؟
    دوربین بنده هم گارانتی و هم بیمه ایده ال را دارا می باشد ولی متاسفانه تاریخ آن به اتمام رسیده .
    دوست عزیزم مجید
    با سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    مجید جان به قسمت منو رفته و سیستم دوربین را کاملا ریست نمایید
    در صورتی که توسط ریست رفع اشکال نشد در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا اینجانب شخصا نسبت به رفع اشکال اقدام نماییم
    باید به غرض برسانم امکان دارد که شما حالت ال سی دی را در تنظیمات کارخانه قرار نداده باشید و باعث شود در مواقعی که نزدیک به چشم باشد ارتباط ال سی دی خاموش و با فاصله گرفتن از میدان سنسور روشن شود
    لازم به ذکر است این اشکال مربوط به استفاده زیاد نمیباشد

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم سینا
    با عرض سلام و تشکر ویزه از شما جهت خرید محصول با گارانتی ایده ال دوربین
    و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا در اسرع وقت با شماره 66745700 سرکار خانم عظیمی تماس برقرار تا نسبت به دادن کد رهگیری اقدام نمایند
    عرض ادب خدمت جناب قاسمی
    من چند روز پیش با شرکت تماس گرفتم به من گفتن در صورتی که در مرحله آخر ثبت گارانتی ( انجام شد ) دریافت کردید مشکلی نیست و نیازی به کد رهگیری نیست.
    آیا دوباره برای دریافت کد رهگیری تماس بگیرم؟ یا مشکلی نیست؟