صفحه 265 از 319 نخستنخست ... 165 215 255 261 262 263 264 265 266 267 268 269 275 315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    در مورد سوال آخر من هم مدتهاست سوالی مشابه دارم اما بنا به دلایلی مطرح نکردم
    بارها دیدم که تجهیزات دست دوم را گارانتی ایده آل میکنند و میفروشن آیا این کار اعتماد من مشتری را از بین نمیبرد؟ یا نمونه دیگر تعویض باتری های دوربین هاست که باز هم با گارانتی ایده آل فروخته میشوند
    آیا نباید دوربین وارد شده پلمپ باشد؟ حداقل باید پلمپ بوسیله شرکت ایده آل انجام شود تا دست فروشنده از محتویات داخل کارتن کوتاه باشد متاسفانه با چشم خودم دیدم که دست فروشنده ها تعداد زیادی برچسب ایده آل وجود دارد و بعد از هرسری باز کردن کارتن دوباره آن را برچسب میزنند!
    من به شخصه با وجود اینکه ایده آل را کاملا قبول دارم در خریدهایم بسیار مردد و با ترس خرید میکنم چراکه به فروشنده ها اطمینان ندارم
    ای کاش فکری برای این موضوع شود به خدا قسم خریدار گناه دارد که جنس در حد نو را بجای نو بخرد ، به خدا قسم خریدار گناه دارد که باتری تقلبی به آن داده شود.
    ارادت دارم جناب قاسمی و بابت زحماتی که تا به امروز برای شما داشتم تشکر میکنم
    اصلاً وجود داشتن برچسب پلمپ در اختیار فروشندگان خیلی عجبیه و غیر قابل تحمل!
    چند روز پیش یکی از دوستان 7100 نیکون آکبند خریده بود وقتی درب جعبه رو باز کردیم، با چنان صحنه عجیبی روبرو شدیم کم مانده بود دو فروند شاخ محترم بر کله مبارک روییده بشه !

دو عدد سی دی نرم افزار کنون در بسته دوربین 7100 نیکون! آنهم آکبند، که 100% در فروشگاه آکبند شده.
    حیف گوشیم دوربین نداشت وگرنه ثبت زیبایی میشد

خواستم این نکته رو خدمت جناب قاسمی ( که همیشه زحماتمان گردن ایشان هست و جا داره از همین جا خدمتشان خسته نباشید بگم ) عرض کنم تا تمهیدات جدیدی برای مقابله با این قبیل موضوعات بیندیشند.
    ویرایش توسط Amin.Zallaghi : Tuesday 10 February 2015 در ساعت 12:51
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا m-r-r آواتار ها
    تشکر کرده
    32

اگه خدا بخواد امروز خدمتتون میرسم بابت تعمیر HS20فوجی؛ ممنون جناب قاسمی بابت پیگیری هاتون و پاسخ هاتون.
    فقط خواستم اگه امکانش باشه حدود هزینه رو بهم اعلام کنید برای :
    لنز بر اثر ضربه کاملا لق شده و دوربین که روشن میشه، خطای فوکوس داده میشه؛
    LCD شکسته و نیاز به تعویض داره؛
    چرم های روی بدنه جدا شدن و با کمترین فشار جابجا میشن؛
    قسمت مادگی مربوط به سه پایه هم شکسته و نیاز به تعویض داره؛
    و بطور کلی یه سرویس و تمیز کاری کامل میخوام برام انجام بشه.

متاسفانه دوربین بر اثر دو تا سانحه پشت سر هم به این وضعیت افتاده....

كاربر آشنا afshin_zavar آواتار ها
    تشکر کرده
    82

احتراما لنزی با سریال 5135677 خریداری کردم که برای فعال شدن گارانتی،روی کارت گارانتی نوشته بود به صندوق بندازید یا در سایت ثبت و کد رهگیری دریافت کنید
    حال من دو مشکل دارم
    اول اینکه سایت، کد رهگیری نمی ده و فقط پیغام "ثبت شد" رو میده
    دوم اینکه هرچی سریال رو سرچ میکنم، پیغام میده که چنین چیزی ثبت نشده!

الان نمیدونم گارانتی فعال شده یا نه

ضمن اینکه هر از گاهی که با لنز جدید، شات میزنم، دوربین پیغام Error 01 Connector is faulty رو میده و دوباره که شات میزنم، خطا از بین میره و بعد از مدتی دوباره ظاهر میشه. کانکتور لنز رو با گوش پاک کن و الکل سفید تمیز کردم و از جا افتادن کامل لنز هم مطمئن هستم

كاربر جديد الیزا آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام به همگی من یه دوربین سونی آلفا100 دارم که مشکلی براش پیش اومده رمو که داخل دوربین میزارم پیام no cardمیده نمیونم رمش مشکل پیدا کرده یادوربین کسی هست بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم

كاربر آشنا m-r-r آواتار ها
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط الیزا نمایش پست ها
    سلام به همگی من یه دوربین سونی آلفا100 دارم که مشکلی براش پیش اومده رمو که داخل دوربین میزارم پیام no cardمیده نمیونم رمش مشکل پیدا کرده یادوربین کسی هست بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
    مموری رو به کامپیوتر وصل کنید و وضعیتش رو چک کنید، از یک مموری دیگه که به سلامتش اطمینان دارید روی دوربین استفاده و وضعیتش رو چک کنید.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

جناب قاسمی با سلام.مانت لنز 105-18 بنده شکسته است.چه وقت میتوانم برای تعویض مراجعه کنم(از اهواز می آیم) و تعویض آن چه مدت طول میکشد و هزینه آن به چه مقدار میشود؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    20

عرض سلام و خسته نباشید
    دوربین canon ixus 105 بعد از مدت کوتاهی از روشن بودن خطای e32 میده و خاموش میشه
    اگر ممکنه حدود هزینه تعمیر رو بفرمایید
    سپاس

تشکر کرده
    0

مموری تو کامپیوتر چک کردم ظاهرا سالم بود ولی مموری دیگه ای ندارم که تودوربین چک کنم اگه ازمموری نباشه از چی دوربین میتونه باشه ممنون از لطفتون

تشکر کرده
    0

مموری رو توکامپیوترچک کردم ظاهرا سالم بود مموری دیگه ای پیدانکردم که تودوربین چک کنم اگه از مموری نباشه از چی دوربین میتونه باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام و قدردانی از راهنمایی های بی منتتان
    بنده یک لنز کیت 18-55 روی دوربین Canon EOS 350D دارم که دیروز پس از یک اتفاق (مطمئن نیستم یا ضربه خوردن ، یا سردی هوا یا ...)، زوم فقط تا 35 میلی متر می آد و اینکه یه چرخش بزنه بره خط سفید روبروی 18 میلی متر قرار بگیره متاسفانه رو 35 قفل می کنه و دیگه اینکار صورت نمی گیره. یعنی علنا نمی تونم از 18 یا 24 میلی متر استفاده کنم. البته اوایل این اتفاق موقعی که زوم لنز رو می چرخوندم یه صدای تاق شنیده می شد اما الان دیگه صدا هم نمی آد. می خواستم بدونم مشکل از کجاست و اینکه ارزش تعمیر کردن رو داره یا اینکه به فکر یه لنز جدید باشم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.